Brutálisan megnőtt a magyar válogatott focista értéke, közel tízmilliárdot ér (ATV)
Szoboszlai iránt a Juventus, a Bayern München és a Napoli is érdeklődik.
máj. 1
17:54
Fernando Alonsónak elege van, súlyos döntést hozott (Ripost)
A spanyol autós következő célja a május 26-án sorra kerülő indianapolisi 500 mérföldes futam megnyerése.
máj. 1
17:57
Klopp is szenvedésre számít Messi templomában (Infostart)
A Liverpool szurkolói már kedden birtokba vették (vagy megpróbálták birtokba venni) Barcelona egy részét. Alkalmasint nem úgy, ahogyan azt bárki is szerette volna. Helyieket lökdöstek be egy szökőkútba, másutt szállodai dolgozokkal erősködtek. Állítólag hat rendbontót le is tartóztattak. A csapat másfajta bosszúságot szeretne okozni a helyieknek a
máj. 1
18:03
F1: marad-e ideje Verstappennek a budapesti éjszakai életre? (She)
Hetedik alkalommal rendezték meg a Nagy Futam elnevezésű eseményt Budapesten, a sztárvendég a Red Bull Racing Formula–1-es pilótája, Max Verstappen volt. A 21 éves holland szupertehetség exkluzív interjút adott egy kerekasztal-beszélgetés keretében többek közt az NSO Tv stábjának is. Mesélt arról, hogyan érzi magát Budapesten, van-e reális esél
máj. 1
18:03
Infarktussal vitték kórházba Iker Casillast (BorsOnline)
Iker Casillast, a Porto labdarúgócsapatának spanyol kapusát szívrohammal kórházba szállították, de élete nem volt veszélyben.
máj. 1
18:09
F1 – Vajon marad-e ideje Verstappennek a budapesti éjszakai életre? (She)
.
máj. 1
18:15
Fft: puskaporos hangulatú meccsek a szovjetek ellen (She)
A FourFourTwo-nak sikerült szerződtetnie az egyik legelhivatottabb és már eddig is sok érdekes anyagot publikáló fiatal kutató-újságírót, Vörös Csabát, aki az elképesztő eseményeket feldolgozó sorozatának legújabb részében a szocialista korszak egyik sarkalatos sportpontjáról ír: ha a szovjetek ellen játszott a magyar válogatott, akkor a közvé
máj. 1
18:17
Real: Zidane lemondhat a fiáról, irány a francia másodosztály – sajtóhír (She)
Lapértesülések szerint a Clermont Foot jelentkezett be a spanyol élvonalban eddig két mérkőzésen pályára lépő Luca Zidane-ért, aki 14 év után hagyhatja el a Real Madridot.
máj. 1
18:33
West Ham: hosszabbított a vb-ezüstérmes szélső védő (She)
A következő szezonban is a West Ham Unitedban játszik Pabo Zabaleta argentin védő.
máj. 1
18:33
Két magyar tagja is lesz a női BL-döntő bírói csapatának (m4sport.hu)
A mérkőzést a Groupama Arénában rendezik.
máj. 1
18:45
Magyar tagjai is lesznek a női BL-döntő bírói csapatának (Infostart)
Kulcsár Katalin és Török Katalin személyében két magyar tagja is lesz a budapesti Groupama Arénában május 18-án sorra kerülő női labdarúgó Bajnokok ligája döntőjén közreműködő bírói csapatnak.
máj. 1
18:51
A nemzetközi Sportdöntőbíróság: "Erre a diszkriminációra szükség van" (ATV)
A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) elutasította a dél-afrikai Caster Semenya fellebbezését, amelyet a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) szabályozása miatt adott be.
máj. 1
18:57
Formula E: budapesti futamról egyeztetnek Jean Todttal (She)
Többek között Jean Todttal, a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) elnökével is tárgyal Oláh Gyárfás, a Magyar Nemzeti Autósport-szövetség (MNASZ) elnöke az elektromos formulaautós versenysorozat, a Formula E futamának lehetséges magyarországi megrendezéséről.
máj. 1
19:03
Újabb autóverseny-sorozat jöhet Magyarországra (Infostart)
Többek között Jean Todttal, a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) elnökével is tárgyal Oláh Gyárfás, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) elnöke az elektromos formaautós versenysorozat, a Forma-E magyarországi futamának lehetséges megrendezéséről.
máj. 1
19:09
Eurofutball: Szoboszlai Dominik Osztrák Kupa-győztes (She)
A Red Bull Salzburg 2–0-ra megverte a Rapid Wient az Osztrák Kupa szerdai döntőjében, ezzel az elmúlt nyolc évben hatodszor nyerte meg a sorozatot. Belgiumban a Mechelen, Szlovákiában a Spartak Trnava, Liechtensteinben a Vaduz ünnepelt kupagyőzelmet.
máj. 1
19:11
Nb Ii: Lesjak a 93. percben döntött, feljutott a Zte! (She)
A labdarúgó NB II 35. fordulójában a ZTE a 93. percben szerzett Zoran Lesjak-góllal 2–1-re győzött a Cegléd otthonában, ezzel 2012 után ismét első osztályú csapatnak vallhatja magát. A Vasas azonban elbukott Mosonmagyaróváron, a kiesés ellen küzdő kisalföldiek 2–1–re nyertek.
máj. 1
19:15
Tenisz: szetthátrányból fordítva győzött Fucsovics Münchenben (She)
A világranglista 35. helyén álló Fucsovics Márton bejutott a müncheni férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, mivel a 2. fordulóban szetthátrányból legyőzte a brazil Thiago Monteirót (111.). Ellenfele a nyolc között a 3. helyen kiemelt Marco Cecchinato (19.) lesz.
máj. 1
19:15
Vasas-vereséggel és ceglédi fordítással jutott NB I-be a Zalaegerszeg (m4sport.hu)
A kék-fehérek 2012-ben estek ki az élvonalból.
máj. 1
19:21
Szoboszlaiék nyerték az osztrák kupadöntőt (m4sport.hu)
A magyar válogatott játékos a 72. percben lépett pályára.
máj. 1
19:27
Monteiro legyőzésével már a müncheni negyeddöntőben Fucsovics Márton (m4sport.hu)
A következő körben a harmadikként rangsorolt olasz Marco Cecchinatóval találkozik.
máj. 1
19:39
Magyar játékvezetők a Bajnokok Ligája döntőjében (ATV)
Két magyar tagja is lesz a csapatnak a Groupama Arénában sorra kerülő döntőnek.
máj. 1
19:45
Feljutott a Zalaegerszeg, gondban a Vasas (Infostart)
A listavezető Zalaegerszeg hosszabbításban szerzett góllal 2-1-re győzött Cegléden a labdarúgó NB II szerdai, 35. fordulójában, sikerével pedig matematikailag is bebiztosította feljutását.
máj. 1
19:45
Világfutball: „Légy erős, Iker” – üzenetek Casillasnak Buffontól Barcelonáig (She)
Mint arról beszámoltunk, Iker Casillast délelőtt kórházba kellett szállítani, miután rosszul lett a Porto edzésén. Az első vizsgálatok szerint a 37 éves hálóőr szívrohamot kapott, állapota viszont stabil. A futballvilág nagyjai, kapustársak és riválisok mind-mind jókívánságaikat küldik az ikonikus labdarúgónak – köztük a Barcelona, a Valencia vagy
máj. 1
19:51
Férfi kézi Nb I: hoppá! Simán nyert a Gyöngyös Tatabányán (She)
A férfi kézilabda NB I 22. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a harmadik helyen álló Tatabánya óriási meglepetésre kikapott otthon a Gyöngyöstől.
máj. 1
19:51
Ameddig ellenfele pihent, Fucsovics ugrálókötelezett egyet (m4sport.hu)
A nézők legnagyobb örömére.
máj. 1
19:57
Női vízi ob I: a Bvsc legyőzte az Ftc-t, a 3. meccs dönt (She)
A BVSC öt góllal legyőzte a Ferencvárost a női vízilabda ob I bronzérméért folyó párharc második mérkőzésén, így egyenlített. Az éremről a harmadik találkozó dönt.
máj. 1
19:57
Fucsovics menetel Münchenben (ATV)
Fucsovics Márton szerdán három játszmában, 2 óra 39 perc alatt legyőzte a brazil Thiago Monteirót az 586 ezer euró (185 millió forint) összdíjazású müncheni salakpályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.
máj. 1
19:59
Bl: Philippe Coutinho kezd a Liverpool ellen; Firmino pados (She)
Ernesto Valverde és Jürgen Klopp is kijelölte kezdőcsapatát a Barcelona–Liverpool Bajnokok Ligája-elődöntőre. A katalánoknál a kezdőben kapott helyet a tavaly télen éppen az angoloktól szerződtetett Philippe Coutinho, aki először játszhat korábbi klubja ellen.
máj. 1
20:03
Nb Ii: a Kaposvár idegenben győzte le a Balmazújvárost (She)
A labdarúgó NB II 35. fordulójában a Kaposvár idegenben 2–0-ra győzött a Balmazújváros otthonában, ezzel megerősítette második helyét a tabellán. A Balmaz sorozatban nyolcadszor kapott ki.
máj. 1
20:03
Kezdőcsapatok: A Barcelona Vidallal, a Liverpool Firmino nélkül (m4sport.hu)
A BL-elődöntőt élőben közvetíti az M4 Sport és az m4sport.hu.
máj. 1
20:05
Két magyar jutott a székesfehérvári öttusa-vk női döntőjébe (m4sport.hu)
A 10. helyen végző Alekszejev Tamara automatikusan, a 11. helyet megszerző Réti Kamilla pontszám alapján.
máj. 1
20:15
Férfi kosár Nb I: Sopronban győzött a Deac (She)
A DEAC győzött Sopronban a férfi kosárlabda NB I középszakaszának szerdai középházas mérkőzésén.
máj. 1
20:21
Balmazújvárosban tett nagy lépést a feljutás felé a Kaposvár (m4sport.hu)
A Vasas botlásával egyre kényelmesebb helyzetben a Rákóczi.
máj. 1
20:33
Női kézi Nb I: az utolsó percben dőlt el az Óvár–Siófok (She)
Az egy hete a Ferencváros otthonában nyerő Siófok óriási csatában tudta csak felülmúlni idegenben a Mosonmagyaróvárt a női kézilabda NB I 24. fordulójában.
máj. 1
20:39
Chelsea: ki a legrosszabb csatár? A kölcsönjátékos is beszállt a diskurzusba (She)
A Roman Abramovics-éra legrosszabb csatárát keresték a Twitteren, és a bejegyzésre a Chelsea labdarúgócsapatának – jelenleg kölcsönben a Crystal Palace-t erősítő – játékosa, Michy Batshuayi is reagált.
máj. 1
20:39
Ide kattintva nézheti élőben a Barcelona–Liverpool BL-elődöntőt (m4sport.hu)
A mérkőzés 21 órakor, az M4 Sport felvezető műsora 20:15-kor kezdődik.
máj. 1
20:51
A Liverpool csak erőlködött, fél lábbal döntőben a Barcelona! (She)
Fél lábbal a Bajnokok Ligája fináléjában van a Barcelona, mivel a Liverpool elleni elődöntő első felvonásán otthon 3–0-ra győzni tudott. A vendégek erejéből csak egy kapufára futotta a mérkőzésen.
máj. 1
20:57
Férfi kosár Euroliga: Hangáék jól kezdtek, mégis kiestek (She)
Kikapott a mindent eldöntő ötödik mérkőzésen, ezzel búcsúzott a férfi kosárlabda Euroligától a Barcelona, amelyet az isztambuli Anadolu Efes búcsúztatott a negyeddöntőben. Hanga Ádám együttese az első negyedet még öt ponttal megnyerte, ám a másodikat tízzel elveszítette, innentől pedig csak futott az eredmény után; végül az Anadolu 80–71-gyel behúz
máj. 1
21:03
Nagy csatában nyert Fucsovics (Infostart)
máj. 1
21:03
Nb Ii: ikszelt a Gyirmót a Csákvárral és lépéshátrányba került (She)
A labdarúgó NB II 35. fordulójában a Gyirmót FC Győr hazai pályán 1–1-es döntetlenre végzett a Csákvár ellen, így lépéshátrányba került a feljutásért folytatott küzdelemben. A Budafok otthon megverte a Tiszakécskét.
máj. 1
21:03
Messi csapattársa besokallt, a tévében üzent a főnökeinek (Ripost)
Jasper Cillessen nyáron szeretne csapatot váltani, mert elege lett a csereszerepből. Ezt őszintén el is mondta a Barcelona kapusa.
máj. 1
21:09
Ennyit számít Messi: Barcelona–Liverpool 3-0 (Infostart)
A tavalyi döntős Liverpool FC a sorozat favoritjának tartott FC Barcelona pályáján igyekszik olyan eredményt elérni, amellyel reménye marad arra, hogy megismételje 2018-as bravúrját.
máj. 1
21:09
Serie A: nyolc év után visszatér a Brescia (She)
A Brescia egygólos győzelmet aratott szerdán a vendég Ascoli felett, így bebiztosította a feljutását az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalába.
máj. 1
21:15
Ramseyt többé nem látjuk Arsenal-mezben, a magyarok ellen is hiányozhat (m4sport.hu)
A walesi középpályás elköszönt a szurkolóktól.
máj. 1
21:21
Németország: zsinórban ötödször kupagyőztesek Jakabfiék (She)
Jakabfi Zsanett csapata, a VfL Wolfsburg nyerte meg a női labdarúgó Német Kupát, mivel a fináléban 1–0-ra legyőzte az SC Freiburgot.
máj. 1
21:27
Ligue 1: hat perc alatt két gól itt, két gól ott; ikszelt a Monaco (She)
Az AS Monaco kétgólos hátrányból felállva pontot szerzett Rennes-ben, ezzel négy ponttal megelőzi a 18. pozícióban, azaz kieső helyen álló Caent a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1).
máj. 1
21:33
Porto: Casillas a Twitteren üzent a szívrohama után – kép (She)
Mint arról beszámoltunk, Iker Casillas szívrohamot kapott a Porto labdarúgócsapatának szerdai edzésén, így azonnal kórházba kellett szállítani. Nem sokkal a sajtóhírek megjelenése után a klub egy közleményben erősítette meg a történteket, hozzátéve, hogy a 37 éves kapus nincs életveszélyben. Este kilenc óra után pár perccel Casillas is megszólalt,
máj. 1
21:35
Tenisz: Cicipasz negyeddöntőbe jutott Portugáliában (She)
Az első helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz két játszmában legyőzte az argentin Guido Andreozzit az estorili salakpályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.
máj. 1
21:39
Bl: Suárez beköszönt, vezetést szerzett a Barcelona (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében, a párharc első felvonásán az FC Barcelona Luis Suárez találatával szerzett vezetést a Liverpool ellen. Íme, a gól!
máj. 1
21:45
Férfi vízilabda ob I: Osc–Ftc párharc lesz a bajnoki döntőben (She)
OSC–Ferencváros párharcot rendeznek a férfi vízilabda ob I döntőjében. Az elődöntőben mindkét csapatnak egy mérkőzés kellett ahhoz, hogy lezárja a párharcát. Az OSC 11–10-re legyőzte a Szolnokot, az FTC pedig 11–9-re az Egert. Ezzel mindkét klub 9–0-s pontkülönbséggel jutott a bajnoki fináléba.