MOB-közgyűlés: Újabb négy évig Kulcsár Krisztián a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke (HírTV)
A tisztséget 2017 májusa óta betöltő sportvezető 103 támogató szavazatot kapott, hárman pedig nemmel voksoltak.
Így tiszteleg a világ egyik legsikeresebb csapata Benedek Tibor előtt (Infostart)
Az olaszországi Pro Recco vasárnap este tartja a saját megemlékezését a 47 éves korában elhunyt korábbi játékosa és sztárja, Benedek Tibor tiszteletére.
jún. 20
14:09
Újabb négy évre Kulcsár Krisztián a MOB elnöke (Behaviour)
Kulcsárnak nem volt nehéz dolga, egyedüli jelöltként indult az olimpiai bizottság vezetéséért.
jún. 20
14:15
NB II, Nyári Átigazolások, 2020–2021 (She)
Magyarországon a hivatásos labdarúgók nyári átigazolási időszaka július 1-től szeptember 22-ig tart, ennek ellenére az NB II-ben már sok távozót és néhány új játékost is bejelentettek a klubok. Nézzük az eddigi nyári változásokat csapatonkénti bontásban!
jún. 20
14:27
BL: a portugáliai helyzettől függ, lesznek-e nézők a nyolcas döntőn (She)
A portugáliai egészségügyi helyzet dönti majd el, lesznek-e nézők a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcas döntőjén – szögezte le szombaton Marcelo Rebelo de Sousa portugál elnök.
jún. 20
14:33
Gyorsasági motor: Hajdúnánáson épül fel a hazai MotoGP-pálya (She)
2023-ban hazánkba érkezik a gyorsaságimotoros-világbajnokság mezőnye: a 65 milliárd forintból felépülő versenypálya a sportvilág érdeklődésének középpontjába helyezi hazánkat és a kelet-magyarországi térséget.
jún. 20
14:39
Messinek elgurult a gyógyszere: a társainak kellett lefogniuk (Ripost)
Gól helyett csak balhé volt. Fellökte ellenfelét egy veszélyes belépő miatt, óriási ribillió támadt a jelenet után.
jún. 20
14:51
Női ob I: Eb-ezüstérmes játékossal erősített a Dunaújváros (She)
A női ob I-ben szereplő Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, hogy visszatér a csapatba Szilágyi Dorottya.
jún. 20
15:27
Haaland döntött, a Leipzig otthon kapott ki a Dortmundtól (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójában az RB Leipzig hazai pályán 2–0-ra kikapott a Borussia Dortmundtól, így eldőlt, hogy a BVB az utolsó kör eredményeitől függetlenül biztosan a második helyen zár. A lipcsei csapat kapuját Gulácsi Péter védte, míg Willi Orbán nem kapott játéklehetőséget.
jún. 20
15:33
Női vízi: Eb-bronzérmes játékossal erősített a Dunaújváros (She)
jún. 20
15:35
Szalaiék bent maradtak a Bundesligában, a Werder a kiesés szélén (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójában a Mainz 3–1-re legyőzte a Werder Brement, ezzel biztossá vált, hogy a következő idényben is a legjobbak között szerepel. A Werdernek egyetlen meccse maradt arra, hogy elcsípje az osztályozós helyet, de ehhez a Düsseldorfnak is hibáznia kell.
jún. 20
15:39
PL: káprázatos gólok után pontosztozkodás a Leicester–Watfordon (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójában a Leicester City és a Watford 1–1-es döntetlent játszott egymással. A nem mindennapi gólváltás a találkozó végén jött: Ben Chilwell bombájára Craig Dawson válaszolt egy ollózós találattal.
jún. 20
15:42
Szívszorító üzenetek, krétarajzok lepték el Benedek Tibor emlékhelyét (Ripost)
Nem csak a gyertyák és mécsesek emlékeztetnek az uszoda előtt a legendás pólósra és edzőre. Képgaléria a cikkben!
jún. 20
15:51
Koronavírus: enyhítenek a franciák, nézők a Roland Garroson (She)
A francia kormány enyhített a koronavírus-járvány miatti szigorításokon, így július 10-től maximum ötezer néző részt vehet a sporteseményeken.
jún. 20
16:15
La Liga: Bardi is betalált, Barcelonában nyert a Levante (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában a Levante idegenben 3–1-re legyőzte az Espanyolt.
jún. 20
16:27
Gyász: elhunyt a Grande Inter emblematikus figurája (She)
Hetvennyolc éves korában szombaton elhunyt Mario Corso, az Internazionale legendás labdarúgója.
jún. 20
16:27
MotoGP-pályát épít a kormány Hajdúnánás határában (HírTV)
Bőgjenek hát a motorok! Gratulálok Hajdúnánásnak és képviselőjének, Tiba Istvánnak - írta Facebook posztjában Orbán Viktor miniszterelnök.
jún. 20
16:27
MotoGP-pálya épül Hajdúnánás határában (Demokrata)
A MotoGP jogtulajdonosával kötött megállapodás nyolc évre szól, az első versenyt 2023-ban rendezik meg a kelet-magyarországi pályán.
jún. 20
16:33
Szabó Zoltán: Edzői pályafutásom csúcsa a Tsc sikere (She)
Szabó Zoltán, a szerb Szuperligát a 4. helyen záró, ezzel a nemzetközi kupaszereplést kiharcoló Topolyai SC szakvezetője karrierje legnagyobb sikerének tartja a klub pénteken lezárult idényének eredménysorát.
jún. 20
16:51
Micsoda mérkőzés, Meszhi a 93. percben szerzett győztes gólt! (She)
A 93. percben szerzett győztes gólt (2–1) az egész második félidőben emberhátrányban futballozó Mezőkövesd a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 31. fordulójában.
jún. 20
16:51
Bőgjenek hát a motorok. Orbán Viktor gratulált Hajdúnánásnak (888.hu)
A miniszterelnök Facebook-oldalán tette közzé a Nemzeti Sport mai cikkét a Hajdúnánáson felépülő hazai MotoGP-pályáról.
jún. 20
16:57
MotoGP: „Bőgjenek hát a motorok!” – Orbán Viktor gratulált (She)
Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke a Nemzeti Sport Online cikkét megosztva gratulált a hajdúnánási versenypálya építésének bejelentéséhez.
jún. 20
16:57
Hajdúnánás mellett, 65 milliárd forintból épül fel a magyar Moto GP-pálya (444.hu)
Azt még nem tudni, ezen felül mennyibe kerül a nyolcéves szerződés a gyorsaságimotoros-vébé jogtulajdonosával. A Forma 1 ma már csak évi 13 milliárdos állami támogatással tud működni.
jún. 20
17:09
Legendás játékosát gyászolja az Internazionale (Infostart)
Fénykorában "Isten bal lába" volt a beceneve.
jún. 20
17:09
Ftc: hosszabbítottak az NB II-be kölcsönadott kapusukkal (She)
Szerződést hosszabbított 19 éves kapusával, Oroszi Istvánnal a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetősége – adta hírül hivatalos honlapján a zöld-fehér klub.
jún. 20
17:21
Röplabda: fontos változás a női Extraligában (She)
A férfiaknál szeptember közepén, a nőknél október elején kezdődik a röplabda Extraliga 2020/21-es idénye, a nőknél ezúttal negyeddöntőt is rendeznek.
jún. 20
17:33
Nhl: tizenegy hokisnak pozitív lett a koronavírustesztje (She)
Tizenegy játékos akadt fenn a koronavírusteszten az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi ellenőrzésén.
jún. 20
17:35
Bundesliga: Haaland-dupla Lipcsében; Sallaiék kikaptak Münchenben (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójában Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig hazai pályán 2–0-ra kikapott a Borussia Dortmundtól, a bajnok Bayern München 3–1-re legyőzte Sallai Rolandot foglalkoztató Freiburgot. A kiesés elől menekülő Werder Bremen ezúttal a Mainztól kapott ki, a Düsseldorf viszont egy p
jún. 20
17:37
Mob: Benedek Tibor Aréna? Maximálisan támogatom (She)
Csütörtökön, alig egy hónappal 48. születésnapja előtt súlyos betegségben elhunyt a sportolóként háromszoros olimpiai, egyszeres világ- és Európa-bajnok, szövetségi kapitányként világbajnok pólóslegenda, Benedek Tibor. A Nemzeti Sport felvetette, méltó lenne arra, hogy a fővárosi Duna Aréna az ő nevét viselje.
jún. 20
17:39
Parádés első félidő, Lewandowski dupla és újabb Bundesliga-csúcs (She)
A Bayern München hazai pályán 3–1-re legyőzte a Freiburgot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33., utolsó előtti fordulójában. A hazaiaknál Robert Lewandowski egy gólpasszt jegyzett majd két gólt is lőtt, ezzel már 33 találatnál jár az idényben. Sallai Roland zsinórban a 10. bajnokiján volt kezdő a Freiburgban, ám ezúttal már a sz
jún. 20
17:41
súlyosnak tűnő sérülést szenvedett, levitték Lenót (She)
Súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett Bernd Leno, a Premier League-ben szereplő Arsenal kapusa a Brighton elleni mérkőzésen. A német játékos Neal Maupayjel ütközött a tizenhatos sarkánál, majd leérkezéskor a térde rendellenes szögben hajlott meg. Leno annyira dühös volt, hogy a hordágyról kiosztotta a Brighton játékosát.
jún. 20
17:57
Cselgáncs: elkerülhetetlen a formahanyatlás Bíró Norbert szerint (She)
Az ifjúsági fiú cselgáncsválogatott vezetőedzőjével, Bíró Norberttel beszélgettünk arról, miért nem kezdhették meg a keretedzéseket, emellett szóba került a versenyzők állapota és a tervezett felkészülési program is.
jún. 20
18:00
Bundesliga: Szalaiék kiharcolták a bennmaradást, Gulácsiékat legyőzte a Dortmund (Behaviour)
A Mainz 3-1-re nyert a Werder Bremen ellen.
jún. 20
18:09
Az RB Leipzig újra a BL-ben, Szalai csapata bennmaradt (Infostart)
Az RB Leipzig hazai pályán 2-0-s vereséget szenvedett a Borussia Dortmundtól, s ezzel elveszítette esélyét a második helyre a német Bundesliga 1-ben. Ugyanakkor biztosan indulhat a következő Bajnokok Ligájában is.
jún. 20
18:09
PL: csőstül jött a baj – Lenót és a meccset is elveszítette az Arsenal (She)
Az újraindulást követő második mérkőzésén is kikapott az Arsenal az angol labdarúgó-bajnokságban: az „ágyúsok” a Manchester Cityvel szembeni 3–0-s vereség után 2–1-es vereséget szenvedtek a Brighton vendégeként, ráadásul félő, hogy hosszabb időre elveszítették első számú kapusukat, Bernd Lenót.
jún. 20
18:15
A férfiaknál szeptemberben, a nőknél októberben indul a röplabdabajnokság (ATV)
A férfiaknál szeptember közepén, a nőknél október elején kezdődik a röplabda Extraliga 2020/21-es idénye.
jún. 20
18:24
"Kikerült a sorsunk a kezünkből" - Gerard Piqué pesszimista a Barcelona címvédését illetően (Blikk)
Gerard Piqué már nem bízik a Barcelona címvédésében a Spanyol-Bajnokságban, miután a csapat gólnélküli döntetlent játszott a sevillai csapattal.
jún. 20
18:26
Éles váltás: katonaként bizonyíthat a világbajnok Siklósi (Blikk)
A pást helyett többek közt a lőtéren és az akadálypályán bizonyíthat az elkövetkező hetekben világbajnok párbajtőrvívónk, Siklósi Gergely (22).
jún. 20
18:28
Tűkön ülve várják, hogy volán mögé pattanhassanak: így készülnek a pilóták az F1-rajtra (Blikk)
A szurkolókhoz hasonlóan a pilóták is nagyon várják már a 2020-as Forma–1-es szezon rajtját!
jún. 20
18:30
Példakép próbál lenni a többiek előtt: a végsőkig elszánt az Nb I brazil–magyar aranylábúja (Blikk)
„A csapat legidősebbjeként próbálok példát mutatni a többieknek. Ha már nem is én vagyok mindig az első az edzéseken a futásoknál, de igyekszem a maximumot kihozni magamból.
jún. 20
18:33
Újra kikapott az Arsenal, akár a mezőny második felébe is visszacsúszhat (Infostart)
Megint kikapott az Arsenal a Premier League-ben. A balszerencsés „Ágyúsok” négy nap alatt hat pontot veszítettek, nem tudnak egyelőre közelebb kerülni a BL-indulást jelentő helyekhez. Ezúttal a Brightontól szenvedtek 2-1-es vereséget.
jún. 20
18:39
Nba: október közepén tartják meg a játékosbörzét (She)
Október 16-án rendezik meg az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) idei amatőr játékosbörzéjét, a draftot.
jún. 20
18:51
Vanecek duplázott, a Paksot legyőző Puskás tartja a lépést a Kövesddel (She)
A hamar előnybe kerülő Puskás Akadémia hazai pályán 3–1-re legyőzte a Paksot a labdarúgó NB I 31. fordulójában. Már a negyedik percben előnybe került a felcsúti gárda, amely a szünet előtt nem sokkal újabb gólt szerzett. A második félidőben a cserékkel felfrissített tolnai együttes szépített, sőt közel járt az egyenlítéshez. Ez azonban nem sikerült
jún. 20
18:51
Gyászol a futballvilág, meghalt a sztárklub legendás játékosa (Ripost)
Isten bal lábaként emlegették. A Nagy Inter egyik kulcsembere volt.
jún. 20
18:57
Kötelező eszéki győzelem a sereghajtó ellen (She)
Egy góllal nyert az NK Osijek az Inter Zapresic ellen a horvát labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában, ezzel felugrott a tabella második helyére.
jún. 20
18:59
NB I: Meszhi a 93. percben szerzett győztes gólt a Mol Fehérvár ellen! (She)
A 93. percben szerzett győztes gólt az egész második félidőben emberhátrányban futballozó Mezőkövesd a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 31. fordulójában.
jún. 20
19:21
A Mezőkövesd nyert a MOL Fehérvár ellen, marad harmadik (Infostart)
Az újrakezdés óta először nyert tétmérkőzést a Mezőkövesd Zsóry FC, amely az OTP Bank Liga 31. fordulójában, hátrányból fordítva, 2-1-re verte a már biztosan ezüstérmes MOL Fehérvárt.