2020. július 7. kedd

júl. 7
0:03
Újabb, ötórás műtéten esett át Alex Zanardi (Infostart)
Harmadszor is megműtötték a sienai kórházban a korábbi autóversenyzőt, paralimpiai bajnokot, aki június 19-én verseny közben teherautóval ütközve szenvedett súlyos sérülést.
júl. 7
0:03
Mozdulj, Balaton! (Hírklikk)
A szombaton kezdődő rendezvénysorozat keretén belül 38 balatoni strand várja a sportolni vágyókat.
júl. 7
0:03
Megtört a jég, Michelisz Norbi végre futamot nyert (Eurosport)
A magyar pilóta egyik kedvenc pályáján, Ningbóban folytatódott a bajnokság
júl. 7
0:06
Ennyi volt: távozik a Fehérvár éléről Joan Carillo – Már meg is van, ki veheti át a vezetőedző posztját (Blikk)
Zajlik az edzőkeringő a labdarúgó-NB I-ben, a Mol Fehérvár és a Kisvárda is hamarosan kinevezheti új trénerét.
júl. 7
0:07
Meghalt az olimpiai bajnok tízpróbázó (Infostart)
Súlyos betegség után 80 esztendős korában elhunyt az 1964-es, tokiói olimpia bajnoka, Willi Holdorf.
júl. 7
0:07
Luis Suárez beérte Kubalát (Hírklikk)
A katalán klub góllövő örökranglistáján holtversenyben áll a harmadik helyen Kubala László és Luis Suárez.
júl. 7
0:07
Újabb, ötórás műtéten esett át Alex Zanardi (Eurosport)
Hétfőn harmadszor is megműtötték a sienai kórházban Alex Zanardi korábbi autóversenyzőt, paralimpiai bajnokot.
júl. 7
0:09
La Liga: Ocampos szállította a Sevilla minimális győzelmét (NSO)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának utolsó mérkőzésén a Bajnokok Ligája szereplésért küzdő Sevilla hazai pályán Lucas Ocampos góljával 1–0-ra legyőzte a kiesés ellen harcoló Eibart. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy a Sevilla kapusa, Tomás Vaclik a 95. percben megsérült, így a gólszerző Ocampos állt be a helyére, s ő véd
júl. 7
0:09
Még a videóbíró is tévedhet (Lokál)
Hiába segíti a labdarúgó-játékvezetőket a videóbíró, tovább kritizálják a rendszert. A Barcelona és a Bilbao vezetői szerint részrehajló a VAR. Igaz, a felvételeket emberek elemzik, így nem lehet minden tökéletes.
júl. 7
0:10
„Összetartó csapat vagyunk, ezt is átvészeljük!” – Beszámolt az egyik fertőzött váci kézis: így érzik most magukat a kényszerpihenő alatt (Blikk)
Mint arról korábban beszámoltunk, a Váci NKSE együttes tíz sportolójának pozitív lett a koronavírustesztje. Május 25-én kezdték el a csoportos edzéseket, folyamatosan végezték a vérvételes vizsgálatokat, a testhőmérséklet-méréseket, ám az elmúlt időszakban több játékos is jelezte, hogy a COVID–19-re jellemző tüneteket produkált. Az esettel kapcsola
júl. 7
0:11
Forma-1: a Mercedes már bánja, hogy fekete lett az autója (Infostart)
A vártnál is több izgalmat hozott a Forma–1-es Osztrák Nagydíj. Bár a Mercedes a pályán dominált, Bottas nyerni is tudott, a kettős siker elmaradt, és szinte végig komoly meghibásodásoktól tartott a csapat.
júl. 7
0:11
Federer már a jövő évre és az olimpiára koncentrál (Eurosport)
A svájci sztár két térdműtétét követően már a 2021-es szezonra fókuszál.
júl. 7
0:14
Döbbenet: amíg focizott, kirabolták Franck Ribéry luxusvilláját (Blikk)
Miközben olasz futballbajnoki mérkőzésen játszott vasárnap Parmában, kirabolták a Fiorentina francia középpályása, Franck Ribéry firenzei otthonát.
júl. 7
0:15
Hosszabbított szerb védőjével a ManUnited, két hét alatt 91 doppingellenőrzés Oroszországban (Eurosport)
Ez történt hétfőn.
júl. 7
0:18
Csillag születik? Szoboszlai lett az osztrák liga legjobb focistája (Blikk)
Lehet-e a magyar labdarúgás következő nemzetközi csillaga Szoboszlai Dominik (19)?
júl. 7
0:33
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának utolsó mérkőzésén a Bajnokok Ligája szereplésért küzdő Sevilla hazai pályán Lucas Ocampos góljával 1–0-ra legyőzte a kiesés ellen harcoló Eibart. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a Sevilla kapusa, Tomás Vaclik a 95. percben megsérült, így a gólszerző Ocampos állt be a helyére, s
júl. 7
2:57
Zseniálisan szólt be Jose Mourinho az Arsenalnak (Startlap)
Övön aluli ütést vitt be Jose Mourinho az Arsenalnak, miután látszólag gúnyolódtak a közösségi médiában a Tottenham Sheffield United elleni vereségén.
júl. 7
3:09
Wallace: A szeretet felülkerekedik a gyűlöleten, még akkor is, ha az az Usa elnökétől jön (Startlap)
Közleményben reagált Bubba Wallace az Amerikai Egyesült Államok elnökének kritikájára. Donald Trump a Twitteren szólította...
3:51
F1: Nem volt titkos csapatutasítás a Mercedesnél (Startlap)
A Mercedes csapatfőnöke szerint semmilyen titkos csapatutasítás nem volt az Osztrák Nagydíjon, Valtteri Bottas és Lewis Hamilton szabadon versenyezhetett egymással.
júl. 7
5:27
Rákapcsoltak: Már hétvégén debütálhat a Ferrari B-autója! (Startlap)
Akár már a hétvégi Stájer Nagydíjon pályára viheti új fejlesztési csomagjának jelentős részét a Ferrari Forma-1-es csapata – a B-specifikációjú versenyautó eredetileg csak jövő hétvégén debütált volna a Hungaroringen, Maranellóban azonban felgyorsították a fejlesztéseket.
júl. 7
5:51
Keddi Sportműsor: Milan–Juventus, pályán a Chelsea, az Arsenal és az Atlético Madrid (Hírstart)
Angol, spanyol és olasz bajnoki mérkőzések a kínálatban.
júl. 7
6:27
"Kifelé az országból a magyarokkal", skandálták a szurkolók (Népszava)
A Román Labdarúgó Szövetség most fizet.
júl. 7
6:57
Újra csapatedzésen vett részt a leukémiából gyógyuló kosaras (Hírstart)
Gereben Lívia alig tudott aludni az izgalomtól.
júl. 7
7:00
Újra csapatedzésen vett részt a leukémiából gyógyuló kosaras (24.hu)
júl. 7
7:03
A színesbőrű NASCAR-ost támadta Twitteren Donald Trump (Formula)
Parc Fermé: A színesbőrű NASCAR-ost támadta Twitteren Donald Trump
júl. 7
7:15
Kaiser Kristóf és csapata nyerte az emlékversenyt (Hírstart)
Az abszolút győztes Mkb-Prospex katamarán nyerte a Balatonfüred–Paloznak–Tihany–Hajógyári öböl–Balatonfüred távot a Bmw-Leier Horváth Boldizsár Emlékversenyen. Kaiser Kristóf és csapata közel három perccel előzte meg a másik, a Kékszalagon is esélyes katamaránt a New Black Jacket, amelyet Roland Gaebler kormányzott. A T23 lett az abszolút verseny h
júl. 7
7:33
„Örülök, hogy sohasem tettem szét a lábam” (24.hu)
A szerb kosárlabdázó, Milica Dabovic folyamatosan erkölcstelen ajánlatoknak volt kitéve.
júl. 7
7:33
La Liga: Ocampos szállította a Sevilla minimális győzelmét (Hírstart)
júl. 7
7:35
Guardiola nem tudja megmagyarázni a City 9 vereségét (Hírstart)
Meglepő vereségbe futott bele vasárnap a tavalyi bajnok Manchester City, miután 1-0-ra kikaptak a Southampton ellen, ezzel már idén a kilencedik Premier League vereségüket összeszedve.
júl. 7
7:39
F1-Archív: Meg nem történt bejelentések napja (Formula)
Villeneuve visszatérne 2010-ben, Ralf Schumacher bajnok lenne a Toyotával, Kubica 2012-ig a Renault-nál, Hill a szezon közepén vonul vissza, elodázzák a KERS-t, tesztnap lesz a péntekekből.
júl. 7
7:39
Suárez utolérte Kubala Lászlót a Barcelona örökrangsorában (Hírstart)
Mindketten 194 gólt szereztek a futballklubban.
júl. 7
7:45
Sajtó: Szerdán bejelentik Alonso visszatérését (Formula)
Spanyol sajtóinformációk szerint a Renault F1-es csapata már most szerdán bejelentheti azt, hogy visszatér hozzájuk és a sportágba Fernando Alonso - lehet, hogy Daniel Ricciardo helyére.
júl. 7
7:45
La Liga: nem bírt egymással a Sociedad és a Levante (Hírstart)
A spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 34. fordulójában a nemzetközi kupaindulásért hajtó Real Sociedad 1–1-es döntetlent játszott hétfő este a Levante vendégeként. A házigazdáknál sárga lapos eltiltása miatt nem lépett pályára a három éve az Újpesttől igazolt Enisz Bardi.
júl. 7
7:51
Légiósok: A leállást követő időszakban megmutattam, mire vagyok képes (NSO)
A nehéz pillanatokról, az Anfielden szerzett tapasztalatokról, a kritikus hangokról és a pályán kívüli felelősségről is beszélt az RB  Salzburg, valamint a magyar válogatott 19 éves középpályása, Szoboszlai Dominik.
júl. 7
7:57
Horner: Az FIA nem nézte meg a felvételt (Formula)
Lewis Hamilton szombati büntetéséről van szó - Christian Horner szerint a közösségi médiában akadtak rá a felvételre, amelyről az FIA azt mondta, hogy nem látta az eredeti döntéshozáskor.
júl. 7
8:03
amikor Kopunovics elrobogott ünnepelni, és hónapokra kidőlt (NSO)
A sportvilág lassan éledezik a koronavírus-járvány miatti kényszerszünetet követően, de mivel archív visszatekintéseink népszerűek voltak olvasóink körében, folytatjuk a videós múltidéző sorozatunkat. Ezúttal 1994-be megyünk vissza – fókuszban a Vác–Ferencváros (1–2) Szuperkupa-mérkőzésen Goran Kopunovics gólöröme.
júl. 7
8:03
Olaszország helyett Franciaországban rendezik az országúti kerékpáros Eb-t (Hírstart)
Trento helyett Plouay lett a befutó.
júl. 7
8:09
Ibrahimovic Ronaldo ellen - sport a tévében (Infostart)
Olasz rangadó zárja a napot, de az angol és a spanyol focira is érdemes lesz figyelni.
júl. 7
8:09
Már a héten bejelentheti Alonso szerződtetését a Renault! (Hírstart)
A legfrissebb sajtóhírek szerint akár már szerdán, azaz holnap bejelentheti a kétszeres világbajnok, Fernando Alonso szerződtetését a Renault Forma-1-es csapata!
júl. 7
8:21
Újabb, ötórás műtéten esett át Alex Zanardi (Lokál)
Hétfőn harmadszor is megműtötték a sienai kórházban Alex Zanardi korábbi autóversenyzőt, paralimpiai bajnokot, aki június 19-én verseny közben teherautóval ütközve szenvedett súlyos sérülést.
júl. 7
8:27
Először lesz női bíró a labdarúgó ukrán kupadöntőn (Lokál)
Katerina Monzul személyében először lesz női bíró a labdarúgó ukrán kupadöntőn, amelyen a Dinamo Kijev és a Vorszkla Poltava csap össze szerdán.
júl. 7
8:33
Kisvárda: a DAC-tól öt meccs után távozó edző érkezhet (NSO)
Mégsem a legutóbb Szegeden dolgozó Joao Janeiro, hanem a szintén portugál Hélder Cristóvao lehet a Kisvárda NB I-es labdarúgócsapatának új vezetőedzője.
júl. 7
8:33
Újabb, ötórás műtéten esett át Alex Zanardi (Hírstart)
júl. 7
8:33
Gólt lőtt, mégis vészkapusként lett belőle hős (Rangadó)
Ocampos már a góljával is hőssé vált volna, de mindenki a bravúrjára fog emlékezni.
júl. 7
8:35
Nhl: Bobby Orr szerint Crosby tagja a legjobb ötösnek (Hírstart)
Minden idők egyik legjobb hátvédje, Bobby Orr szerint a Pittsburgh Penguins kanadai sztárjának, Sidney Crosbynak helye van az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) történetének legjobb öt játékosa között.