A sportért felelős államtitkár az InfoRádió Aréna című műsorában úgy vélekedett, hogy a magyar sportolók túllendültek az olimpia halasztásán, és előre hozott pihenéssel reagáltak a váratlan helyzetre. A teniszbotrányról is elmondta a véleményét.
Szerda estétől négy nap alatt négy BL-negyeddöntőt játszanak Lisszabonban. A menetrend hasonlatos a hét elején az Európa-ligánál már megismerthez: szigorú biztonsági intézkedések közepette egyetlen mérkőzés dönt minden párban a továbbjutásról, szükség esetén hosszabbítást játszanak, akár tizenegyeseket lőnek.
A német bajnok THW Kiel együttese augusztus 30-án egy edzőmérkőzés erejéig a Telekom Veszprém vendége lesz, ezen a találkozón búcsúztatják el a hazai csapat több legendás kézilabdázóját.
Programjának ismertetésekor egy Klebelsberg Kuno idézettel kezdett: "a testnevelés újjászervezése nemzeti ügy, össztársadalmi érdek és érték", és mint hangsúlyozta: "ez azóta sem változott".
Az Atalanta a 27. percben vezetést szerzett a PSG ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája mostani sorozatának első negyeddöntőjében, s még a 90. perc elején is előnyben volt. Ám akkor csodát tett a francia bajnok, Marquinhos és Choupo-Moting révén fordított. A párizsiak jutottak az elődöntőbe.
Múlthét végén vízre adaptált versenyszámokban mérték össze tudásukat a Prémium Liga 3. fordulójában az ország erős emberei. A balatonlellei strandon mások mellett 120 kilós bödönöket, hordókat és kőgolyót cipeltek a versenyzők, de egy autót is meg kellett tartaniuk. A győztes ezúttal a 40 éves Molnár Zsolt lett, aki mögött Juhász Péter végzett.
A mérkőzést kedden azért nem tudtak lejátszani, mert a Drita két játékosa is pozitív koronavírustesztet produkált, így a svájci hatóságok karanténba helyezték az egész csapatot.
Eljegyezte barátnőjét az ír ketrecharcos világsztár, Conor McGregor. A kevert harcművészetek szervezeténél (UFC) korábban pehely- és könnyűsúlyban is világbajnok sportoló az Instagram-oldalán osztotta meg a hírt követőivel.
A címvédő FTC-Telekom Waterpolo együttesénél a szerda reggeli koronavírusteszt elvégzése során négy játékos pozitív mintát adott, ezért a Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ) úgy döntött, a Margitszigeten zajló BENU férfi Magyar Kupa további mérkőzéseit elhalasztja.