Lionel Messi a Bayern München elleni 8-2-es vereség után jelezte az FC Barcelona vezetőségének, hogy még a nyáron el kívánja hagyni a katalán klubot – tudta meg a brazil Esporte Interativo tévécsatorna.
A Liverpool bajnok és BL-győztes edzője 2024-ig bírja ezt a tempót, utána le fog állni. Addig azonban olyan csapatot akar, amely ellen senkinek sincs kedve játszani.