A magyar lányok a világbajnok Hollandiával is összekerültek a januári, izraeli Európa-bajnokság csoportkörének keddi sorsolásán, a vb-címvédő férficsapat pedig fukuokai döntős ellenfelével, Görögországgal is találkozik majd.
Valter Attila nagy munkát végzett a hegyen a Vuelta a Espana 16. szakaszán, ahol a Jumbo Visma kerékpárosai a befutó előtt 5 perccel kapták a hírt, hogy csapattársuk, Nathan van Hooydonck felébredt.
Nagy Zoltán, a magyar Davis Kupa-csapat szövetségi kapitánya arra készíti fel a játékosait, hogy kemény ellenállásra számítsanak a törökök elleni, keszthelyi tenisz DK-osztályozón.
Az egyik legjobb magyar női jégkorongozó, Garát-Gasparics Fanni november 5-ig a svéd Brynäs IF csapatában folytatja pályafutását, és bízik benne, hogy az újjáalakult tengerentúli profiliga (PWHL) egyik klubja kiválasztja majd és ott fejezi be a szezont.
Szerdán két bajnokinak ad otthont az m4sport.hu a női kézilabda NB I-ből: a Ferencváros a Mosonmagyaróvár csapatát látja vendégül, a Győr pedig az MTK Budapestet fogadja.
A német labdarúgó-válogatott öt nyeretlen mérkőzés után győzött, mivel a kedd esti barátságos mérkőzésen 2-1-es sikert aratott a világbajnoki ezüstérmes franciák felett.