2011. április 23. szombat

ápr. 23
23:00
Elbuktuk (Blikk)
BUDAPEST ‒ Elérkezett a nagy nap, kilencezer szurkoló várta, hogy a magyar jégkorong-válogatott megtörje a hazai pálya átkát. Ted Sator (61) szövetségi kapitány együttese a budapesti divízió I-es világbajnokságon veretlenül menetelt a nagy cél felé, hogy feljusson az A csoportba.
ápr. 23
23:00
Divízió 1-es hoki-vb: „Az élet ma a csúnya arcát mutatta" - Sator (She)
A legnagyobb elismerés hangján beszéltek a magyar férfi jégkorong-válogatott vezetői és játékosai a szurkolókról az Olaszország elleni, sorsdöntő divízió 1-es vb-meccs (3–4) után – mint Ted Sator szakvezető megállapította, sajnos az élet szombat este a csúnya arcát mutatta...
ápr. 23
23:00
Hófehérke elvesztette a törpéket: Hófehérke és a nulla törpe (ProfitLine)
Törpétlenné vált egy színházi Hófehérke-előadás Nagy-Britanniában, mert túl drágák a törpék.
ápr. 23
23:00
Az életnek van szép és csúnya arca - Ted Sator (Agroinform)
Az magyar jékorong-válogatott tagjai és a szövetségi kapitány beszéltek az Olaszország ellen 4-3-ra elveszített mérkőzésről.
ápr. 23
23:02
Női vízilabda BEK: Szücs volt a döntő legjobbja, a Sabadellé a kupa (She)
A hazai pályán szereplő Sabadell nyerte meg a női vízilabda BEK négyes döntőjét, miután a fináléban 13–8-ra legyőzte a Cataniát. A spanyol csapat legeredményesebb játékosa Szücs Gabriella volt négy góljával. A Sabadell az első női spanyol vízilabdacsapat, amely megnyerte a legjelentősebb európai kupasorozatot.
ápr. 23
23:02
A hajrában potyogtak a gólok Tóthék meccsén (Agroinform)
A Tóth Balázzsal a kezdőben felálló VVV Venlo hazai pályán 2-2-es döntetlent ért a Heerenveen ellen, úgy, hogy a 86. percben még a vendégek vezettek 1-0-ra.
ápr. 23
23:04
Svájc: Vanczákék „nulláztak" és győztek; rangadót nyert a Basel (She)
A svájci labdarúgó Szuperliga 30. fordulójában a Vanczák Vilmossal felálló Sion 1–0-ra győzött a St. Gallen otthonában. A magyar védő végigjátszotta a találkozót.
ápr. 23
23:06
Eredivisie: Bodorék kiütötték Fehér Csaba és Horváth Gábor csapatát (She)
Bodor Boldizsár csapata folytatta remek sorozatát a holland labdarúgó-bajnokság élvonalában: a Roda 5–1-re kiütötte a két magyarral felálló NAC Bredát. Tóth Balázs klubja, a bennmaradásért küzdő Venlo nem tudott javítani helyzetén, csak döntetlent játszott.
ápr. 23
23:08
Serie A: Del Piero duplázott, a hajrában mentett pontot a Catania (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójának záró mérkőzésén a Juventus hazai pályán 2–2-es döntetlent ért el a Catania ellen. A „zebrák" Alessandro Del Piero duplájával szereztek kétgólos vezetést, a 81. percben Alejandro Gomez révén szépíteni tudott a Catania, majd a 93. percben Francesco Lodi révén egyenlítettek a vendégek.
ápr. 23
23:10
Videó: a Colorado középpályása egy piros lapért eltörte ellenfele lábát (She)
Az MLS-ben rendezett Colorado Rapids–Seattle Sounders találkozó rosszul kezdődött, és úgy is végződött a vendégek játékosa, Steve Zakuani számára. A 4. percben Brain Mullan, a hazaiak középpályása egyből mehetett zuhanyozni, miután eltörte ellenfele lábát.
ápr. 23
23:18
Nem volt öttalálatos szelvény a lottón (Infostart)
Az ötöslottó nyerőszámai a 16. héten.
ápr. 23
23:18
Hajszállal csúszott le a magyar hokiválogatott a feljutásról (Infostart)
Nem sikerült a feljutás a világelitbe a magyar jégkorong-válogatottnak, mivel a hazai rendezésű divízió I-es világbajnokság szombati "döntőjében" hosszabbításban 4-3-ra kikapott az olasz csapattól.
ápr. 23
23:18
Serie A: Del Piero-dupla után a hajrában pontot mentett a Catania (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójának záró mérkőzésén a Juventus hazai pályán 2–2-es döntetlent ért el a Catania ellen. A „zebrák" Alessandro Del Piero duplájával kétgólos vezetést szereztek az első félidőben, ám a 81. percben Alejandro Gomez révén szépíteni tudott a Catania, majd a 93. percben Francesco Lodi révén egyenlített is.
ápr. 23
23:18
Vanczákék idegenben győztek (Agroinform)
A magyar védő végigjátszotta a találkozót, klubja a negyedik helyen áll a bajnokságban.
ápr. 23
23:20
Hegyikerékpár: Benkó Barbara bronzérmes a dél-afrikai világkupán (She)
A dél-afrikai Pietermaritzburgben rendezték az idei első hegyikerékpáros-világkupát. Az olimpiai számban a háromfős magyar válogatott remek szerepléssel, újabb világranglista-pontokkal zárt.
ápr. 23
23:21
Óriási meccsen kapott ki a magyar jégkorong-válogatott (Behaviour)
Óriási meccsen Olaszország nyerte a divízió I. jégkorong világbajnokság 'A' csoportjának döntőjét Budapesten. A magyar csapat hosszabbításban kapott ki az esélyesebb olasz csapattól.
ápr. 23
23:22
Videó: Shakira az Osasuna ellen már szerencsét hozott a Barcának (She)
Mint arról beszámoltunk, a Barcelona tartalékosan kezdett, nem szakadt meg, de így is legyőzte 2–0-ra az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A Barca sorozatban a 14. bajnoki mérkőzését nyerte meg a Camp Nouban.
ápr. 23
23:24
Franciaország: akárcsak tavaly, újra a Marseille nyerte a Ligakupát (She)
Az Olympique Marseille 1–0-ra legyőzte a Montpellier-t a francia labdarúgó Ligakupa szombat esti döntőjében.
ápr. 23
23:27
Az Ötöslottó nyerőszámai a 16. héten + fontos közlemény (Pénzcentrum)
Kihúzták az Ötöslottó 16. heti nyerőszámait. Ezen a héten nem volt telitalálat, így a főnyeremény a jövő héten már az egymilliárd forintot is meghaladja....
ápr. 23
23:33
90 millióan laknak atomerőművek 30 kilométeres körzetén belül a világon (ProfitLine)
Több mint 90 millió ember él a világ 211 atomerőművének 30 kilométeres körzetén belül, s a legtöbb erőmű körül jóval sűrűbb a népesség, mint a fukusimai környékén - olvasható a Nature című brit magazinban megjelent tanulmányban.
ápr. 23
23:36
Ismét botlott a Juventus (Agroinform)
Bár tíz perccel a vége előtt a Juventus még két góllal vezetett, a vendég Catania kiegyenlített és pontot szerzett Torinóban.
ápr. 23
23:54
Videó: Hajnal és Király is gólpasszt adott, mindkettő csapata nyert (She)
Hajnal Tamás csapata, a VfB Stuttgart 3–0-ra megverte a Hamburgot a Bundesligában (a magyar a második gól előtti passzt adta), Király Gábor pedig a német másodosztályban hozta kihagyhatatlan helyzetbe csapattársát egy hosszú indítással (az 1860 szintén 3–0-ra nyert, a magyar kapus az utolsó gólnál volt főszereplő).
ápr. 23
23:56
NBA: az Indiana elkerülte a söprést, szépített a Chicago ellen (She)
Az Indiana Pacers hazai pályán 89–84-re nyert a Chicago Bulls ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának első körében, így 3–1-re szépített az alapszakaszgyőztes elleni párharcában.