2011. július 10. vasárnap

júl. 10
22:32
Dzsudzsákkal a soraiban is kikapott az Anzsi (Agroinform)
A dagesztániak egyetlen gólját Roberto Carlos szerezte tizenegyesből, de a brazil Comercial így is győzni tudott.
júl. 10
22:33
Időközi választást tartottak három településen (hirado.hu)
Időközi önkormányzati választást tartottak ma Borsod-Abaúj-Zemplén megye két településén, Göncön és Lénárddarócon, valamint a Hajdú-Bihar megyei Tiszacsegén.
júl. 10
22:45
Választási reformjával a Fidesz 'megpuccsolná' a többpártrendszert (ProfitLine)
A Jobbik szerint a Fidesz választási reformja a kompenzáció eltörlésével még igazságtalanabbá tenné az eddig is aránytalan választási rendszert, és gyakorlatilag "megpuccsolná" a többpártrendszert.
júl. 10
22:48
Asafa Powell nyerte a 100 métert Birminghamben - videó (Agroinform)
A jamaicai Asafa Powell nyerte a férfi 100 méteres síkfutást az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat vasárnapi, birminghami versenyén.
júl. 10
23:00
Copa América: Bolívia legyőzésével a nyolc közé jutott Kolumbia (She)
A Kolumbia–Bolívia mérkőzéssel kezdődött meg a Copa América csoportkörének harmadik fordulója. Az A-csoportban első két mérkőzésén Kolumbia négy, Bolívia egy pontot szerzett, így mostani győzelmükkel Radamel Falcaóék bebiztosították helyüket a legjobb nyolc között.
júl. 10
23:02
FTC: Szerencsénk volt, a hazaiak többet támadtak - Prukner László (She)
A Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője, Prukner László a Lokomotiv Moszkva elleni idegenbeli, győztes (1–0) felkészülési mérkőzés után az ftc.hu-nak elismerte, hogy csapata szerencsének is köszönhetően hagyhatta el nyertesen a pályát.
júl. 10
23:04
Felkészülés: Erőssel a soraiban kapott ki a Plovdiv; ikszelt a Benfica (She)
Európa-szerte sok felkészülési mérkőzést játszottak vasárnap is: magyar érintettség a Lokomotiv Plovdiv–Anorthoszisz meccsen volt. Erős Gábor 88 percet játszott a 2–0-s vereséget szenvedő bolgár csapatban.
júl. 10
23:06
A Lokomotiv többet támadott, szerencsénk volt - Prukner (Agroinform)
"Nehéz héten vagyunk túl, hiszen nemrég még Jerevánban játszottunk, most Moszkvában vagyunk, csütörtökön pedig már újabb EL-meccs vár ránk otthon" - mondta az FTC szakmai igazgatója.
júl. 10
23:09
Csaknem százan tűntek el a volgai hajóbalesetben (hirado.hu)
A hivatalos közlés szerint öt holttestet már megtaláltak, és legalább 80-an túlélték a vízi balesetet.
júl. 10
23:18
Videó: a Porto rekorder csatára a legjobb nyolc közé lőtte Kolumbiát (She)
Az Argentínában zajló Copa América A-csoportjában Kolumbia Falcao duplájával 2–0-ra legyőzte Bolíviát. A Porto támadója a 15. percben egy pazar passz után lőtt a bolíviai kapuba, majd negyedórával később büntetőből volt eredményes. Az Európa-ligában tizenhétszer betaláló – ezzel megdöntötte Jürgen Klinsmann tizenöt gólos rekordját egy európai kupasorozatban – Falcaónak köszönhetően a válogatott…
júl. 10
23:24
John Isner nyerte a newporti tornát (Agroinform)
A hazai közönség előtt szereplő John Isner nyerte az egyesült államokbeli Newportban rendezett 442.500 dollár összdíjazású, füvespályás férfi tenisztornát, miután a döntőben két játszmában legyőzte a belga Olivier Rochust.
júl. 10
23:51
Egy anyagias Európának szüksége van egy spirituális Európára is (ProfitLine)
Egy anyagias Európának szüksége van egy spirituális Európára is - jelentette ki Nagyváradon tartott előadásában Tőkés László európai parlamenti alelnök, a Királyhágómelléki Református Egyházkerület volt püspöke.
júl. 10
23:54
Tenisz: „Góliát” megnyerte a newporti döntőt, s ezzel megtörte az átkot (She)
John Isner személyében az „óriás” nyerte meg „Dávid és Góliát” harcát a newporti tenisztorna fináléjában: a 206 centis amerikai két játszmában győzte le 168 centiméter magas ellenfelét, a belga Olvier Rochus-t.