Marosi Ádám lovaglása nagyon rosszul sikerült, így a harmadikról a 29. helyre csúszott vissza a kombinált szám előtt az angliai öttusa Európa-bajnokság férfi döntőjében.
Megszerezte második győzelmét is a bajnokságban a Budapest Honvéd csapata, ráadásul a piros-feketék a szombathelyi mérkőzés után a Vasas ellen is négy gólt szereztek. Supka Attila érthetően elégedett volt a találkozó után.
Kihúzták az Ötöslottő 30. heti nyerőszámait. Mivel ezen a játékhéten nem volt telitalálatos szelvény, így a következő héten az elvihető főnyeremény 260 millió forint lesz....
Egyaránt négy góllal győzte le az osztrák Hypót és a Vác csapatát is a magyar bajnoki ezüstérmes Debrecen csapata a Vácon megrendezett felkészülési találkozókon.
A Bayer Leverkusen 3-0-s előnyről esett ki a Német Kupában, miután a Dynamo Dresden még a rendes játékidőben egyenlíteni tudott hazai pályán, a 117. percben Alexander Schnetzler pedig a győztes gólt is megszerezte.
Egy 25 országban végzett felmérés szerint Magyarországon a legmagasabb azok aránya, akik nem számítanak anyagi helyzetük javulására. A GfK Roper Consulting legfrissebb Mood of the World elnevezésű tanulmányához 37 ezer embertől kértek adatokat.
A tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő New England Patriots szerdán magához édesgette Albert Haynesworthöt, míg csütörtökön Chad Ochocincot szerződtette, Tom Brady nagy örömére. Sidney Rice, Kevin Kolb és Matt Hasselbeck is csapatot váltott.
BUDAPEST - Elő a nagyi ruhájával, újrahasznosítható abroszt az asztalra, vagy éppen mindenki egye meg, amit főzött – ilyenek az idei év esküvői trendjei.
Az Átigazolások percről-percre című rovatunkban napi szinten forró nyomon követjük a legfrissebb magyar és nemzetközi játékospiaci mozgásokat. Hírek, tények és pletykák az Európai futballpiacról...
A férfi kalapácsvetés után került sor a hivatalos megnyitóra a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon, amely során nyitott sportkocsikban vitték körbe a legnagyobb sztárokat a Puskás Ferenc Stadionban.
Kisebb meglepetésre végzett az élen Sebastian Vettel a Magyar Nagydíj szombati időmérő edzésén - mint csapata később bevalotta, ehhez éjszaka is igénybe vették a szerelők lelkiismeretes munkáját.
Mogyoród - Nincs Forma–1 magyarok nélkül! A mezőny 1986 óta minden évben száguld a Hungaroringen, de a csapatok is szívesen alkalmazzák honfitársainkat. Megbecsült és irigyelt tagjai a világ legnépszerűbb autóverseny-sorozatának.
Válasz Jakab Andor blogjának ?Tőlem ezért nem kapsz munkát? bejegyzésére.12 embernek adok munkát, majd 120-nak is akár. Lesz, aki szép irodában fog dolgozni, lesz, aki kint terepen....
Budapest - Ünnepelnének a Vasas-drukkerek, ráadásul lenne is mit, de nem tudnak. A századik évében jár a piros-kék egyesület, de a csapat szétesett, kiütéses, 4-0-s vereséget szenvedett a Honvédtól, és három forduló után nyeretlen a labdarúgó-NB I-ben.
Pars Krisztián fölényesen nyerte a kalapácsvetést, míg Kővágó Zoltán a riválisoknak is üzenve a világ idei legjobbjával győzött diszkoszvetésben. Kazi Tamás a 3. lett 800-on, Deák Nagy Marcell a 2. 400-on.
A negyedik helyen végzett a Marosi Ádám, Kasza Róbert, Demeter Bence összeállítású csapat az angliai öttusa Európa-bajnokság szombati férfi versenyében. Egyéniben a legjobb magyar, Tibolya Péter 14. lett.
Az INA-csoport 1,9 milliárd kuna (1 kuna 36,31 forint) nettó nyereséget könyvelt el az első félévben, szemben a tavalyi év első hat hónapjának 108 millió kunás veszteségével - közölte a részben a magyar Mol tulajdonában lévő horvát olajcég szombaton.
A Siófok hazai környezetben 2-0-ra nyert az Újpest ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 3. fordulójának szombati játéknapján. A lila-fehérek ezzel továbbra is pont, valamint rúgott gól nélkül állnak a bajnokságban.
Asafa Powell 9.86 mp-cel nyerte a férfi 100 méteres síkfutást szombaton a Gyulai-emlékversenyen - ezzel a jamaicai az első vágtázó, aki Magyarországon 10 mp-en belül ért célba a klasszikus távon.
A magyar labdarúgó-válogatott a hollandokkal, a törökökkel, a románokkal, az észtekkel és az andorraiakkal szerepel azonos csoportban a 2014-es brazíliai világbajnokság selejtezőjében. (jv) MTI
Nem volt szerencséje a magyar válogatottnak: a hollandokkal, a törökökkel és a románokkal került egy hatosba a vb-selejtezőben. A továbbjutás pokoli nehéz feladat lesz.
Lemaradtál a nap legfontosabb sporthíreiről? Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu napi összefoglalójában egy csokorba szedi a nap legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le...
Az idei Forma-1-es Magyar Nagydíjnak van hazai résztvevője is, igaz, nem a pilóták között: Nyers Anita tavaly óta tölti be a Renault istálló úgynevezett account menedzseri pozícióját.
Szombaton elkészítették a 2014-es világbajnokság csoportbeosztásait. A magyar válogatott a holland, a török és a román nemzeti együttessel is egy csoportba került.
AZ OTP Bank Liga 3. fordulójában a Budapest Honvéd 4-0-ás győzelmet aratott a Vasas csapata felett. A találkozó hőse a tavaly még Angyalföldön futballozó Németh Norbert volt.
Az OTP Bank Liga 3. fordulójának szombati találkozóján a Videoton 2-0-ás verséget szenvedett a Kaposvár vendégeként. A bajnok trénere, Paolo Sousa reméli, ez volt a legrosszabb mérkőzésük a szezonban.
A Robert Koch országos járványügyi intézet pénteken közzétett jelentése szerint új megbetegedések már nincsenek, a különleges kóli bélbaktérium okozta, véres hasmenéssel járó kór immár a múlté.
Komjáti András szerint az ő idejében nem kérdeztek olyat egy edzőtől, hogy mivel tudja motiválni a játékosokat, akik közül néhányuknak el kell gondolkoznia azon, mit is jelent számára a Vasas.
AAA-rmageddon - e vészjósló szójátékkal vezeti be elemzését az egyik legnagyobb londoni pénzügyi-befektetési tanácsadó cég, amely forgatókönyveket dolgozott ki a globális adóskockázati megítélés alapmércéjének tekintett "AAA" amerikai államadós-osztályzat megvonásának és az Egyesült Államok fizetésképtelenné válásának lehetséges következményeiről.