A Vasas férfi vízilabdacsapata a második helyen végzett a Bajnokok Ligája zágrábi selejtezőcsoportjában, ezzel pedig a legjobb 16 közé jutott, miután vasárnapi zárómérkőzésén hat góllal nyert a mindhárom fellépésén vesztes görög Panathinaikosz ellen.
Sebastian Vettel nyert Szingapúrban, de Jenson Button lett a második, így a német pilótának a vb-címhez szükséges 125 helyett csak 124 pont az előnye öt futammal a vége előtt.
BUDAPEST – Balhés hétvégén vannak túl az ÖsszeEsküvők rezidenciájának lakói. A TV2 valóságshow-jában azonban a várttal ellentétben nem a menyasszonyjelöltek, hanem Éva (50) valóságos hadjáratot indított az egyik anyóstársa, Ircsi (47) ellen.
A hátfájdalommal szinte minden ember találkozik élete során. De vajon tudjuk-e, hogy a kínzó érzés csupán akut módon vagy krónikusan van jelen az életünkben?
A Ferencváros együttese 1-0-ra kikapott a Kecskemét vendégeként az OTP Bank Liga 10. fordulójában. Jova Levente, a zöld-fehérek kapusa egy ízben óriási bravúrral védte meg kapuját a góltól.
Súlyosan veszélyezteti a vízi élővilágot a Balaton déli partján, a Nagybereki Fehérvíz Természetvédelmi Területen a Hubertus Bt. tevékenysége – állapította meg frissen lezárult vizsgálatában Fülöp Sándor, a jövő nemzedékek országgyűlési biztosa.
A hazai közönség előtt szereplő Jo-Wilfried Tsonga nyerte a 450 ezer euró összdíjazású, keménypályás metzi férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben három játszmában győzött a horvát Ivan Ljubicic ellen.
Hozzávalók: 8 szelet csont nélküli sertéskaraj 12 dkg füstölt szalonna 12 dkg füstölt kolbász 1 nagy fej vöröshagyma só bors A panírozáshoz: liszt tojás zsemlemorzsa A sütéshez: zsiradék
Hozzávalók: 35 dkg liszt 1 dl tej 1,5 dkg friss élesztő 1 csapott kávéskanál só 1 kávéskanál cukor 1 kávéskanál olaj kb. 7 db roppanós virsli 1 tojás a kenéshez
Bár a 63. perctől kettős emberelőnyben játszott a Werder Bremen hazai pályán, csak a 93. percben szerzett Pizarro-góllal gyűjtötték be a három pontot a Hertha ellen.
KECSKEMÉT – Egyelőre úgy tűnik, egy világválogatott focista sem tud segíteni a Fradin. Détári Lajos (48) szakmai igazgató ugyan 2-0-s győzelemmel nyitott a ZTE ellen, ám utána egy ugyanilyen arányú győri vereség következett, vasárnap pedig Kecskeméten hagyta a három bajnoki pontot az FTC.
Szaúd-Arábia uralkodója megígérte vasárnap, hogy a jövőben szavazati jogot kapnak a nők a helyhatósági választásokon, jelöltethetik magukat a különféle posztokra, és bekerülhetnek az úgynevezett Tanácskozó Gyűlésbe is, amely a parlamentet helyettesíti.
Október 1-jén lép életbe az utóbbi évek legnagyobb gyógyszerárváltozása. Az OEP azt ígéri: senkinek nem kell többet fiztenie, ha a beteg hajlandó meglévő, drágább gyógyszerét lecserélni azonos hatóanyagú generikus készítményre.
A korábban vártnál jóval szerényebben bővül az idén és jövőre a svájci gazdaság az erős frank és a globális lassulás miatt. A berni kabinet gazdasági államtitkárságának (SECO) kedden közölt várakozásai szerint az idei ütem 1,9, a jövő évi 0,9 százalék lesz.
Meghátrált az utolsó pillanatban, és nem költözött be az X-Faktor villába a show egyik esélyesnek mondott tehetsége. A versenyző azzal magyarázza döntését, hogy nem akar közröhej tárgya lenni.
Aláírta az amerikai repülőgépgyártó Boeing és az All Nippon Airways (ANA) japán légitársaság a legelső kereskedelmi forgalomba hozott Boeing 787 "Dreamliner" típusnevű repülőgép szállítólevelét.