A Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság pénteki, jogerős ítélete alapján vissza kell fizetnie az államnak a 2010-ben a "pofátlan végkielégítésekre" kirótt 98 százalékos különadót - számol be a...
Kucsák László, a Fidesz-KDNP pártszövetség jelöltje nyerte el a budapesti 15-ös választókerület országgyűlési képviselői mandátumát - jelentette a helyszínről az MTI tudósítója.
Megjósolhatatlan, hogy a prémium töredékszavazatokból az LMP-nek összejön-e még egy mandátum – mondta a volt közigazgatási államtitkár az ATV Egyenes Beszéd című műsorában.
Robbanásszerű növekedés előtt áll a viselhető mobil használati cikkek piaca, miután ezek az eszközök betörtek az életmód- és divatcikkek világába is - derült ki az amerikai International Data Corporation számítástechnikai és távközlési piackutató vállalat felméréséből.
Segítenek a haverok. Som Lajos, a Piramis-együttes alapítója, a neves zeneszerző bioenergiát kap és attól gyógyul. Harasztosi László parafenomén az első alkalommal a zenész szervezetének energiaszintjét negyvenről hatvan százalékra tornászta fel.
Szatmáry Kristóf, a FIDESZ-KDNP képviselőjelöltje nyert Budapest 13. választókerületében (XVI. kerület) a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint, a szavazatok 100 százalékos feldolgozottságnál. A politikus ezzel mandátumot szerzett.
A japán belügyminiszter ellátogatott szombaton a háborús áldozatoknak - köztük kivégzett háborús bűnösöknek is - emléket állító Jaszukuni-szentélybe, ami valószínűleg kiváltja Kína és Dél-Korea haragját, mint ahogy ez rendre megtörtént, amikor valamely japán kormánytag elzarándokolt a kegyhelyhez
Várhatóan mind a 106 országgyűlési egyéni választókerületi választási bizottság megállapítja a parlamenti választás egyéni választókerületi eredményét szombaton.
Két személygépkocsi ütközött össze a 4-es számú főúton Fegyvernek belterületén, az örményesi lehajtónál, a balesetben ketten súlyosan, ketten könnyebben sérültek meg - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján.
Kiss Péter, a MSZP-EGYÜTT-DK-PM-MLP képviselőjelöltje nyert Budapest 11. választókerületében (IV. kerület) a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint, a szavazatok 100 százalékos feldolgozottságnál. A politikus ezzel mandátumot szerzett.
Meghalt egy kerékpáros, aki személygépkocsival ütközött a 470-es úton Békés és Békéscsaba között szombaton dél körül - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel.
Minden eddiginél nagyobb volt a márciusi forgalom a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, az év harmadik hónapjában több mint 662 ezer érkező és induló utas vette igénybe a Budapest Airport (BA) terminálját és annak szolgáltatásait.
Utolsóként a Dallas Stars biztosította helyét az észak-amerikai profi jégkorongliga 16 csapatos rájátszásában, miután a pénteki játéknapon legyőzte a playoffba már korábban bejutott St. Louis Blues együttesét.
Többé nem szabad préda Steven Tyler legkisebb lánygyermeke, Chelsea. A 25 éves lányt rockzenész kedvese jegyezte el, és igazi úriemberként először a híres apukától kérte meg szerelme kezét.
Dunai Mónika, a FIDESZ-KDNP képviselőjelöltje nyert Budapest 14. választókerületében (XVII. kerület) a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint, a szavazatok 100 százalékos feldolgozottságnál. A politikus ezzel mandátumot szerzett.
Az ukrán állami gázipari cég, a Naftogaz felfüggesztette a fizetést az orosz földgázimportért mindaddig, amíg meg nem tud állapodni Oroszországgal a gáz árában - jelentette be szombaton Andrij Kobolev, a cég igazgatótanácsának elnöke.
Az állami földpályázaton nyertes új bérlők kezdték szombat reggel beszántani a korábbi – földpályázatokon vesztes - bérlő, a Kishantosi Vidékfejlesztési Központ Kft
Teherán elítélte szombaton az Egyesült Államok azon döntését, hogy nem fog vízumot kiadni Irán kijelölt ENSZ-nagykövetének, s közölte: nem jelöl mást a posztra.
Húsvéttól újra működik a tavaly nyáron átadott margitszigeti szökőkút, megújuló repertoárral, gyerekeknek szóló zenés blokkal. Liszt és Vivaldi után Wolf Kati és Avicii dallamait is hallgathatjuk a...
Megszűnt a lezárás a 82-es főúton Veszprémvarsány közelében, ahol szombat délelőtt két személyautó összeütközött - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Az állami földpályázaton nyertes új bérlők kezdték szombat reggel beszántani a korábbi - földpályázatokon vesztes - bérlő, a Kishantosi Vidékfejlesztési Központ Kft. által ősszel és tavasszal elvetett növényeket a Fejér megyei Kishantoson. A Kft. illetékesei feljelentést tettek.
Szombaton elkezdték beszántatni a kishantosi gazdaság növényeit, a táblákhoz vezető utakat lezárták. Az ügyben már az államtitkár is megszólalt, aki szerint a Nemzeti Földalapkezelőnek ehhez semmi köze.
Letartóztatták Libanonban Marcello Dell'Utri olasz vállalkozót, volt szenátort, Silvio Berlusconi jobb kezét, akit tavaly másodfokon hét évi börtönbüntetésre ítéltek egy bűnszervezettel való szövetkezés miatt.