Győzelemmel debütált a Hertha BSC vezetőedzőjeként a magyar válogatott szövetségi kapitányaként is dolgozó Dárdai Pál a német labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában.
Magyarország ügyészsége visszautasítja Szigetvári Viktornak, az Együtt - A Korszakváltók Pártja társelnökének alaptalan vádjait, amelyeknek semmi közük nincs a valósághoz - erről közleményben tájékoztatta a Legfőbb Ügyészség szombaton az MTI-t
BUDAPEST – Valami volt a levegőben Kispesten, miközben az NB I tavaszi folytatására készülő Bp. Honvéd focicsapata szombaton edzőmeccset játszott a másodosztályú Mezőkövesddel.
Testkamerát tesztel a rendőrség március közepéig. A próbaüzemet a Pest megyei rendőrök végzik. A rendőrök minden esetben, amikor intézkedésbe kezdenek, figyelmeztetnek a felvételre, ami vitás helyzetekben segíthet tisztázni, mi is történt.
Győzelemmel debütált a Hertha BSC vezetőedzőjeként a magyar válogatott szövetségi kapitányaként is dolgozó Dárdai Pál a német labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában.
MAINZ – Sikerrel mutatkozott be a Hertha BSC vezetőedzői posztján Dárdai Pál (38). A bajnokságban gyengélkedő, a kiesés elől menekülő német focicsapat új trénere első meccsén a házigazda Mainz ellen 2-0-s diadalra vezette együttesét, amely ezt megelőzően a legutóbbi négy bajnokiján nem nyert.
Úgy látszik, ennyi volt az olcsó benzin egy időre. A GKI Energiakutató Kft. becslése szerint a hét közepén emelkedhet a benzin és a gázolaj ára itthon is. Nagyrészt az Egyesült Államoknak köszönhető az emelkedés, ugyanakkor az elemzők nem tudják megállapítani, mennyire állhat be a piac. Mindenesetre még a jövőhét elején érdemes lesz jól megtankolni.
Vlagyimir Putyin orosz elnöknek meg kell értenie, hogy ha nem változtat az ukrán válságban követett politikáján, akkor továbbra is számolnia kell a Nyugat Oroszország számára költségeket okozó nyomásgyakorlásával - mondta az amerikai alelnök Münchenben.
Több száz színpompás jelmezbe, mókás maskarába bújt farsangozó vonul fel február 14-én Keszthelyen, a Kastélymúzeum parkjától a Sétáló utcán át egészen a Fő térig
A meglévő 8,5 milliárd forintos sertésjóléti támogatást újabb 8,62 milliárd forintos tenyészkoca állatjóléti támogatással kiegészítve idén összesen több mint 17 milliárd forint közvetlen támogatást kapnak a sertéstartók, ami a 2014-es duplája - mondta a Földművelésügyi Minisztérium (FM) kiemelt programokért felelős miniszteri biztosa a VIII
A korábban előre jelzett idei 0,4 százalékról 0,5 százalék fölöttire, a 2016-os 1,2 százalék helyett 1,5 százalék fölöttire változtatta a várható olasz gazdasági növekedés ütemét szombaton az olasz központi bank
Rohmann Ditta csellista és Boyan Vodenitcharov Belgiumban élő bolgár zongoraművész előadásával indult útjára a brüsszeli Balassi Intézetben az 1+1 Kamara Koncert Sorozat
Ugyan csak nem sokkal ezelőtt kezdődött el a celebvilág legfontosabb rendezvénye, a Story-gála, de gyaníthatóan Cinthya Dictatornál merészebb ruhaválasztás nem lesz az estélyen.
A magyar mezőgazdaság sikerének záloga a termékpályák rendbe tétele és jó működtetése - jelentette ki Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter pénteken Füzesgyarmaton.
MALABO – Ebola-járvány, sorsolásos továbbjutás, bíró- és szurkolóverés, varázslók a lelátón, vagyis nemcsak a labdarúgásról szólt idén az Afrikai Nemzetek Kupája.
Vlagyimir Putyin orosz elnöknek meg kell értenie, hogy ha nem változtat az ukrán válságban követett politikáján, akkor továbbra is számolnia kell a Nyugat Oroszország számára költségeket okozó nyomásgyakorlásával - mondta az amerikai alelnök szombaton Münchenben
Vlagyimir Putyin orosz elnöknek meg kell értenie, hogy ha nem változtat az ukrán válságban követett politikáján, akkor továbbra is számolnia kell a Nyugat Oroszország számára költségeket okozó nyomásgyakorlásával - mondta az amerikai alelnök szombaton Münchenben.
A hófúvás veszélye miatt vasárnapra hat megyére első-, öt megyére másodfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat. Az erős szél miatt ugyancsak érvényben vannak figyelmeztetések összesen 11 megyében, illetve a fővárosban.
Bővíti szikszói regionális logisztikai központját a budapesti központú Üvegszikla Ingatlankezelő Kft., a cég csaknem 400 millió forintot nyert pályázaton a mintegy 1,2 milliárd forintos beruházáshoz - közölte a társaság az MTI-vel.
Kész Zoltán országgyűlési képviselővé választása esetén a helyiek érdekeit képviselné Budapest és Brüsszel felé egyaránt - mondta a független jelöltként, de több ellenzéki párt és civil szervezet támogatásával induló politikus szombaton Veszprémben Gianni Pittella, az Európai Parlament szocialista frakcióvezetője és Ujhelyi István, a szocialisták EP képviselője társaságában tartott…
Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) és az Európai Betegségmegelőzési és Járványügyi Központ (ECDC) legfrissebb, közös influenza jelentése szerint tovább fokozódott az influenza aktivitása Európában, a kontinens nyugati része mellett most már Közép-Európában is.
A kőolaj nemzetközi ára az elmúlt két hét alatt 17 éve nem látott ütemben nőtt, de továbbra is nagyjából 50 százalékkal alatta van a tavaly júniusi árának. Nagy a piaci bizonytalanság, egyesek hordónkénti 30 dolláros kőolajárra készülnek, de a Kőolaj-exportáló Országok Szervezetének (OPEC) főtitkára 200 dolláros hordónkénti árat is elképzelhetőnek tart - írta a Bloomberg hírügynökség.
Az 51. müncheni biztonságpolitikai konferencia (MSC) második napján is az ukrán válság volt a fő téma, a biztonságpolitika legrangosabb fórumán szombaton tartott előadások és beszélgetések alapján a Nyugat és Oroszország továbbra is egymást hibáztatja az egyre véresebb krízis miatt, és a békés rendezésre még mindig csak halvány remény mutatkozik.
ROSWELL ‒ Rendőrségi nyomozás indult Whitney Houston lánya, Bobbi Kristina (21) balesetével kapcsolatban, miután az orvosi vizsgálatok gyanús külsérelmi nyomokat mutattak ki a fiatal lány testén.