Összeütközött két kisrepülőgép egy légi bemutatón a svájci Bázel közelében fekvő Dittingenben vasárnap, egy pilóta meghalt.
aug. 23
22:03
Kiélezett csatában nyert tornát a veszprémi kézilabdacsapat (Infostart)
A magyar bajnok MVM Veszprém nagy csatában legyőzte a francia PSG-t a Strasbourgban rendezett EuroTuornoi vasárnapi döntőjében.
aug. 23
22:03
NB I: Olyan durvát nem szóltam a játékvezetőnek! – Juhász (She)
Juhász Rolandot kiállította a játékvezető az MTK–Videoton (1–0) NB I-es bajnoki mérkőzésen. A magyar válogatott labdarúgó erről beszélt az NSO Tv-nek. A mérkőzést Torghelle Sándor, Kanta József és Simon Ádám értékelte.
aug. 23
22:03
Dzsudzsák vesztes mérkőzésen mutatkozott be a Bursasporban (Blikk)
aug. 23
22:05
Rekordszámú turista Spanyolországban (Infostart)
Az év első hét hónapjában rekordot döntött a Spanyolországba érkező turisták száma a gyenge euró és több versenytárs turisztikai célország biztonsági helyzetének romlása miatt.
aug. 23
22:05
Kék festékkel vandálkodott (Blikk)
aug. 23
22:09
A GDP 3-4 százalékát is elérheti a kkv-k uniós támogatása jövőre (hirado.hu)
Főként a feldolgozóipari területre szánják a támogatásokat.
aug. 23
22:09
BKK: forgalomkorlátozások lesznek hétfőtől a fővárosban (ProfitLine)
Több főútvonalon is forgalomkorlátozásra kell számítani hétfőtől a fővárosban - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) vasárnap az MTI-vel.
aug. 23
22:09
Hatalmas tőkét rántottak ki a feltörekvő kötvényalapokból (Portfolio)
Több tényező együttes hatására tavaly január óta nem látott volumenben, nettó 2,49 milliárd dollárnyi tőkét vontak ki a legfrissebb adatok szerint a feltörekvő kötvénypiacokra szakosodott alapokból....
aug. 23
22:11
Lecsapott a Fülöp-szigeteken a Goni (hirado.hu)
A tájfun legkevesebb 15 halálos áldozatot követelt, 12 embert pedig még keresnek - jelentették a hatóságok vasárnap.
aug. 23
22:21
Eltűnt a donyecki szakadárok vezére (Infostart)
Családostul nyoma veszett Olekszandr Zaharcsenkónak, az önkényesen kikiáltott szakadár Donyecki Népköztársaság vezetőjének - adta hírül vasárnap a Novosztyi Donbassza kelet-ukrajnai hírportál beszámolója alapján több ukrán forrás.
aug. 23
22:21
La Liga: hoppá! Máris megbotlott a Real Madrid (She)
A Real Madrid döntetlennel kezdte a 2015–2016-os spanyol bajnoki szezont: 0–0-t játszott a Sporting Gijónnal idegenben. A meccs hőse a hazaiak kapusa, Iván Cuéllar volt.
aug. 23
22:27
Seszták: Ahol a diplomácia dadog, a kultúra mindig folyékonyan beszél (hirado.hu)
A miniszter a Kolozsvári Magyar Napok zárógáláján mondott ünnepi beszédet.
aug. 23
22:48
Sokat fizethet a Ryanair a késésekért (Infostart)
Sok száz millió fontjába kerülhet a legnagyobb európai diszkont légitársaságnak egy bírósági ítélet, amely szerint a Ryanairt két év helyett hat évig terheli kártérítési felelősség járatainak késéséért.
aug. 23
22:57
Újra megmászható a Mount Everest (Infostart)
Négy hónappal a számos halálos áldozatot követelő nepáli földrengés után újra megnyitották a hegymászók előtt a Mount Everestet, a világ legmagasabb hegycsúcsát.
aug. 23
22:57
DVTK: nélkülözhetetlen adatokat loptak el a stadionból (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőr hivatalos honlapján közleményt adott ki, miután valaki ellopott egy laptopot a Diósgyőri Stadionból, amely „az utánpótlással kapcsolatos nélkülözhetetlen adatokat tartalmazott”.
aug. 23
22:59
Serie A: Jovetics hozta az Inter-sikert; Milan-vereség Firenzében (She)
Felemás milánói kezdés a 2015–16-os Serie A-idényben: az AC Milan sima, 2–0-s vereséget szenvedett a Fiorentinától, az Internazionale viszont Sztevan Jovetics 93. percben szerzett góljával legyőzte az Atalantát. Vereséget szenvedett a Sassuolótól a Napoli, az első forduló után a Carpit 5–2-re kiütő Sampdoria vezeti a tabellát. Mint arról beszámoltunk, a címvédő Juventus kora este nagy…
aug. 23
23:01
Videó: így sérült meg Koman Vladimir a bajnokin! (She)
Mint arról szombaton beszámoltunk, Koman Vladimirt hordágyon kellett levinni a pályáról a Paks–Diósgyőr NB I-es bajnoki mérkőzésen. Nézze meg a válogatott játékos fájdalmas pillanatát!
aug. 23
23:15
Először lesz együtt valamennyi Bond-színész viaszszobra (Infostart)
Először és csak rövid ideig lesz együtt látható mind a hat Bond-színész viaszszobra Madame Tussaud londoni panoptikumában ősszel, a 007-es ügynökről szóló legújabb film bemutatója alkalmából.
aug. 23
23:15
NB I: Leandro zseniális gólpassza, újpesti kapusparádé – összefoglalók (She)
A hétvégén rendezték a labdarúgó NB I 6. fordulóját. A hat mérkőzésen összesen tizenkét gól született. Ezeket és a legfontosabb jeleneteket most megnézheti videós összeállításunkban!
aug. 23
23:15
Pars Krisztián a negyedik lett a vb-n (Blikk)
aug. 23
23:17
Ligue 1: a Marseille először nyert, hatot vágott (She)
A Marseille először győzött ebben az idényben a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban: 6–0-ra nyert a Troyes ellen hazai pályán a harmadik fordulóban.
aug. 23
23:33
Slágerlisták élén az egy perc néma csend a menekültekért (Infostart)
Már megjelenése előtt internetes slágerlisták élére került az az egy perces néma csendet tartalmazó "dal", amelyet Raoul Haspel osztrák előadó dobott piacra azért, hogy az emberek "békés és csendes módon" fejezhessék ki az osztrák és az európai menekültpolitikával kapcsolatos elégedetlenségüket.
aug. 23
23:33
Tenisz: S. Williams megvédte címét Cincinnatiben (She)
Az első helyen kiemelt amerikai Serena Williams megvédte címét a Cincinnatiben rendezett kemény pályás női tenisztornán, miután a döntőben két szettben, 1 óra 38 perc alatt legyőzte a román Simona Halepet. A világelső az első női játékos, aki egymást követő két évben meg tudta nyerni a tornát, mióta az 2004-ben bekerült a WTA programjába. Williams 69. egyéni tornagyőzelmét aratta.