A Pokémon GO volt már a csúcson is, de egy ideje mélyrepülésbe kezdett. A rajongók elégedetlenek, a Niantic csak félmegoldásokkal tud előjönni.
nov. 5
14:33
Lengyelország: Kádár Tamás kiváló védőjátékát dicsérik (She)
Kádár Tamás nagyszerű teljesítményével járult hozzá a Lech Poznan fölényes pénteki győzelméhez – írja a lengyel élvonal 15. fordulójában 5–0-ra győző együttes a honlapján.
nov. 5
14:45
Tudta? Ők az amerikaifoci magyar istenei (Blikk)
Washington – Charlie Gogolak (71) és testvére, Pete (74) igazi hős. Amerikaifutball-legendák, a nevük minden sportőrült számára fogalom a tengerentúlon.
nov. 5
14:51
Popcsillag lesz Dósa Matyi, a Barátok Közt volt sztárja (Blikk)
Budapest — Kilenc éve, hogy Dósa Mátyás (29) otthagyta a Barátok köztöt, de a színész útjai, úgy tűnik, ismét visszakanyarodtak a népszerű sorozathoz.
nov. 5
14:54
Novák Előd: igen, én szivárogtattam ki a Kubatov-felvételt (Alternatív Energia)
A Snowdenről szóló film megnézése után döntött a "coming out"-ról.
nov. 5
14:54
A magyar lakások drágultak a legjobban az EU-ban: durran az ingatlanlufi? (Pénzcentrum)
...
nov. 5
14:54
Novák beismerte: "Én hoztam nyilvánosságra a Kubatov-felvételt" (ATV)
Novák Előd, a Jobbik korábbi alelnöke - egy amerikai akciófilm hatására - Facebook oldalán beismerte, hogy ő hozta nyilvánosságra 2010-ben az úgynevezett Kubatov-felvételt.
nov. 5
15:03
Kizárták Hosszú Katinkát a rövidpályás ob-ről, oda a sikerszéria (Blikk)
Százhalombatta - Szombat délelőtt kizárták Hosszú Katinkát (27) az országos bajnokság 50 méter gyors előfutamából.
nov. 5
15:09
La Liga: a 30. lövés hozta meg az első gólt; öngól volt a válasz (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójában a Granada otthon 1–1-es döntetlent játszott a Deportivo La Corunával.
nov. 5
15:09
10 titok Amerika első republikánus vezetőjéről: Lincoln imádott bunyózni (Blikk)
Az Egyesült Államok legjelentősebb elnökei közé sorolják Abraham Lincolnt (1809–1865), aki az ország 16. és egyben első republikánus vezetőjeként eltöröltette a rabszolgaságot. A történelemkönyvek is a legnemesebb jelzőkkel illetik, pedig voltak rejtett titka.
nov. 5
15:11
NB I: Böde visszatér a Fradiba – 15.30-as kezdőcsapatok (She)
Íme, a 15.30-tól kezdődő mérkőzések kezdőcsapatai!
nov. 5
15:12
Kardamomos mascarponehab fűszerkeksszel (Mindmegette)
nov. 5
15:12
De mi történt? - Hosszú Katinkát kizárták az úszó ob. egyik számából (Alternatív Energia)
"Csalódott vagyok, nem érzem fairnek."
nov. 5
15:12
Kövér László: a halottak napja a katonai temetőkben az élő lelkiismeret ünnepe (hirado.hu)
A halottak napja nem a porladó hamvak, hanem az élő lelkek ünnepe, a katonai temetőkben pedig, különösen a hadifogoly-temetőkben az élő lelkiismeret ünnepe is - jelentette ki Kövér László.
nov. 5
15:14
A "politikai iszlámnak" nincs helye Németországban (hirado.hu)
A bajor Keresztényszociális Unió (CSU) a politikai mező közepén elhelyezkedő klasszikus polgári párt, és elhatárolja magát a szélsőségektől, de képviseli a demokratikus jobboldalt is - mondta Horst Seehofer bajor kormányfő, a CSU elnöke szombaton pártja müncheni kongresszusán, amelyen elfogadták a párt új alapprogramját.
nov. 5
15:19
Serie A: Újabb rangadót bukhat a Napoli (Agroinform)
Hiába az elmúlt évek biztató eredményei, a Napoli még otthon sem feltétlenül favorit a Lazio ellen.
nov. 5
15:27
NB I: Ferencváros–Paks – élőben az NSO-n! (She)
Ferencváros–Paks találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 5
15:27
Széles durván beszólt Simicskának (Blikk)
Egy interjúban ment neki Széles Gábor Simicska Lajosnak.
nov. 5
15:29
NB I: Videoton–Gyirmót – élőben az NSO-n! (She)
Videoton–Gyirmót találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 5
15:30
Az MSZP támogatna egy baloldali előválasztást (hirado.hu)
Az MSZP elnöke szerint a kormányváltáshoz egyesíteni kell a változást akarókat, új alapokra kell helyezni az együttműködést, ennek érdekében pedig az MSZP kész támogatni egy komolyan vehető baloldali előválasztást is.
nov. 5
15:30
Jobbik: felesleges megtartani a letelepedési kötvényeket (ATV)
A Jobbik szerint a három nagy hitelminősítő felértékelése után Magyarországnak már teljesen felesleges akár egy napig is a piacinál négyszer drágább, de sok biztonsági kockázatot magában hordozó letelepedési kötvények megtartása.
nov. 5
15:31
NB I: DVSC–Mezőkövesd – élőben az NSO-n! (She)
DVSC–Mezőkövesd találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 5
15:33
NB I: Haladás–MTK – élőben az NSO-n! (She)
Haladás–MTK találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 5
15:35
NB I: Honvéd–DVTK – élőben az NSO-n! (She)
Honvéd–DVTK találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 5
15:36
Rogán Antal büntetőfeljelentést tesz (ProfitLine)
A Miniszterelnöki Kabinetiroda szerint Juhász Péternek, az Együtt alelnökének "hazugsággyárához" az elmúlt napokban több magyar sajtóorgánum is asszisztált, a hazugságok terjesztőivel szemben Rogán Antal miniszter büntetőfeljelentést tesz.
nov. 5
15:36
Indul a szombat délután (444.hu)
nov. 5
15:37
F1: A versenybírók kettős mércével mérnek – Verstappen (She)
Max Verstappen úgy gondolja, hogy nem hoztak igazságos döntést a versenybírók, amikor a Mexikói Nagydíj leintését követően elvették a harmadik helyét, hiszen szerinte ugyanazt tette, mint Lewis Hamilton az első körben, akit azonban nem büntettek meg.
nov. 5
15:38
Kizárták Hosszú Katinkát a rövidpályás magyar bajnokságon (444.hu)
Rekordot akart dönteni Magyarországon, de ez nem fog sikerülni.
nov. 5
15:39
Várható volt az elemzők szerint a Moody’s felminősítése (GazdaságPortál)
Várható volt a Moody’s döntése Magyarország felminősítéséről az MTI által megkérdezett elemzők szerint, mivel a másik két nagy hitelminősítő – a Fitch Ratings tavasszal, a Standard & Poors pedig szeptemberben – már hasonlóan döntött, és a főbb makrogazdasági adatok is a jobb osztályzat mellett szóltak. Török Zoltán, a Raiffeisen Bank vezető elemzője elmondta, a magyar ...
nov. 5
15:45
A Titanfall 2 fejlesztői nem vállalnak felelősséget az EA arcoskodásáért (GameStar)
A Respawn Entertainment világossá tette, hogy a játék Twitter-oldalán megjelent Call of Duty-nak szóló szurkálódásokért nem ők a felelősek.
nov. 5
15:45
Hertha: Kivágom a tabellát, berakom a fagyasztóba, aztán… – Dárdai (She)
Dárdai Pál, a Hertha BSC labdarúgócsapatának vezetőedzője nagyon elégedett volt együttesével, és a berliniek szurkolóival is a Borussia Mönchengladbach elleni találkozót követően. És elsütött egy „Dárdai-klasszikust” is a magyar tréner.
nov. 5
15:45
Íme azok a futballtörpék, akiket simán kellene vernünk (Blikk)
Budapest – Nincs más elfogadható eredmény, csak a győzelem Andorra ellen.
nov. 5
15:47
Tenisz: Raonic visszalépett, Murray az új világelső! (She)
Andy Murray meccs nélkül jutott tovább a párizsi férfi tenisztorna elődöntőjéből, miután a 4. kiemelt Milos Raonic visszalépett. A brit játékos a döntőbe jutásával – és Novak Djokovics negyeddöntőbeli vereségével – hétfőtől átveszi a vezetést a világranglistán!
nov. 5
15:48
Van, ahol már felgyúltak a karácsonyi fények - Fotó (Alternatív Energia)
A felkapcsolás társadalmi esemény, amelyre összegyűlnek a lakosok.
nov. 5
15:48
Franciaországban csaptak le az ETA vezetőjére (hirado.hu)
Elfogták szombat reggel az ETA (Baszkföld és Szabadság) nevű terrorszervezet 2008 óta szökésben lévő vezetőjét a franciaországi Ascain településen - közölte a spanyol belügyminisztérium.
nov. 5
15:48
Az MSZP kész támogatni egy komolyan vehető baloldali előválasztást is (ATV)
nov. 5
15:50
Molnár Gyula: az MSZP tanult a hibáiból (Alternatív Energia)
A pártelnök szerint a kormányváltáshoz egyesíteni kell a változást akarókat.
nov. 5
15:50
Nagyon kíváncsi volt, mi várja odaát – fia Bud Spencerről (hirado.hu)
Interjút adott édesapjáról Carlo Pedersoli, aki Bud Spencer filantróp és vallásos oldaláról is beszélt, valamint arról, hogyan próbálta feltalálni az első elektromos autót.
nov. 5
15:50
Eladó az Echo Tv (ATV)
Széles Gábor tulajdonos szerint modernizálni kell a csatornát, amire 6-800 millió forintot kell biztosítania az új tulajdonosnak.
nov. 5
15:54
Kizárták Hosszú Katinkát a rövidpályás ob-n, oda a sikerszéria (Blikk)
nov. 5
16:03
Ezúttal távolról hackelték a Philips Hue okosizzókat (PCWorld)
A ZigBee protokoll sebezhetősége tette lehetővé a támadást.
nov. 5
16:03
MK: jogosulatlanul szerepelt a játékos, kizárhatják a Soroksárt? (She)
Bár az NB II-es Soroksár legyőzte a megyei I. osztályú Ménfőcsanakot a labdarúgó Magyar Kupa második fordulójában, előfordulhat, hogy az MLSZ kizárja a másodosztályú együttest.
nov. 5
16:03
Sokkoló videó: rögzítette egy fedélzeti kamera az M0-áson történt balesetet (Blikk)
Baleset történt csütörtökön az M0-ás elkerülőn, és egy ott haladó autós fedélzeti kamerája felvette.
nov. 5
16:05
Női kézi NB I: 37 dunaújvárosi gól a kisvárdai kapuban (She)
A női kézilabda NB I 8. fordulójának nyitó mérkőzésén az EHF-kupa-győztes Dunaújváros a kilencgólos Kovács Anna vezérletéven 37–28-ra nyert Kisvárdán. A vendégek az első és a második félidő elején is faképnél hagyták ellenfelüket, így a házigazda hiába próbált kapaszkodni.
nov. 5
16:06
Vízágyúval és könnygázzal oszlattak Isztambulban (hirado.hu)
Vízágyút és könnygázt vetettek be szombaton a török hatóságok Isztambulban tüntetők ellen, hogy távol tartsák az aktivistákat a Cumhuriyet című ellenzéki lap székhelyétől - jelentette a Reuters brit hírügynökség egyik helyszínen lévő tudósítója.