A Fidesz nyerte az időközi képviselő-választást Gyulán (444.hu)
Kiss Szabolcs simán győzött a Gyulai Városbarátok jelöltjével szemben.
Az Oscar-díjas filmrendező erről a hétvégén beszélt a cannes-i filmfesztiválon Nincs bocsánat című, 25 éve készült westernje felújított kópiájának vetítésén.
máj. 21
22:33
Videó: így ünnepeltek a Real játékosai a lefújás után (She)
A Real Madrid nyerte meg a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot, az utolsó fordulóban hozva a Málaga elleni idegenbeli mérkőzést is. A lefújás után természetesen megkezdődött a madridi fieszta. Nézze meg videón!
máj. 21
22:36
A szaúdiak is érdeklődnek a Virtuózok iránt (hirado.hu)
Mesterkurzust tartottak vasárnap a Virtuózok komolyzenei tehetségkutató felfedezettjeinek.
máj. 21
22:39
Micsoda produkció, Anastaciával énekelt az edzőlegenda (Ripost)
Nem akármilyen fellépést láthattak az ünneplők.
máj. 21
22:39
A Fenerbahce nyerte az Euroligát (m4sport.hu)
Az isztambuli klub az első török győztes.
máj. 21
22:42
Spanyol foci: A Real másfél perc alatt eldöntötte az aranymeccset (Agroinform)
Cristiano Ronaldo és Benzema góljaival nyert a Real a Málaga otthonában. Így a Barca hiába fordított 0-2-ről.
máj. 21
22:45
Sorozatban hatoszor bajnok a Juventus (HírTV)
Sorozatban hatodik bajnoki címét szerezte a Juventus az olasz labdarúgó-bajnokságban.
máj. 21
22:48
André Agassi lesz Novak Djokovic edzője (444.hu)
A Roland Garroson biztos, utána meglátják.
máj. 21
22:51
Indy 500: vége Bourdais évének – megvan a helyettese a futamra (She)
Ahogy arról beszámoltunk, a 101. Indy 500-as futamra készülő korábbi Formula–1-es pilóta, Sébastien Bourdais a szombat esti első időmérő edzésen súlyos balesetet szenvedett, amelyben eltört a csípője, és több helyen is a medencecsontja. A 38 éves pilóta csapatának tulajdonosa elárulta, Bourdais minden bizonnyal idén már nem versenyezhet, és a vasárnapi – hamarosan kezdődő – második időmérő…
máj. 21
22:51
„Nem hagyjuk” – ezrek tüntettek és újra fognak (HírTV)
Ismét ezrek demonstráltak Budapesten a CEU mellett és a civiltörvény ellen. A tiltakozók bejelentették: nem hagyják abba az ellenállást.
máj. 21
22:51
Lemaradt a BL-ről az Arsenal (HírTV)
A londoni klub csak az 5. helyen végzett az angol labdarúgó-bajnokságban.
máj. 21
22:53
Serie A: Rómában szakadt meg az Inter gyenge szériája (She)
Elérhető közelségbe került a negyedik hely az Atalanta számára, miután az olasz labdarúgó-bajnokság 37. fordulójának vasárnapi, utolsó mérkőzésén a Lazio 3–1-re kikapott hazai pályán az Intertől.
máj. 21
23:03
Bajnok a Real Madrid (HírTV)
Történelme 33. bajnoki címét szerezte a Real Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokságban.
máj. 21
23:06
Így változnak az átlagkeresetek - egy ábrán (ProfitLine)
teljes munkaidőben foglalkoztatottak; havi nettó átlagkereset; költségvetés és a versenyszféra; forint/hó
máj. 21
23:09
Eurofutball: az Anderlecht sikerrel ünnepelte bajnoki címét (She)
A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság záró fordulójában a bajnok Anderlecht otthon 3–2-re legyőzte az Oostendét.
máj. 21
23:15
7-es cikkely, kávézás Bayerrel, újabb „nem hagyjuk” tüntetés (HírTV)
A hírhedt 7-es cikkely elindítását készíti elő ez EP, Bayer azokkal kávézott, akiknek a megverésére biztatott.
máj. 21
23:18
Svájc lemondott az atomenergiáról (Portfolio)
A svájci szavazók többsége támogatja a kormánynak azt a tervét, hogy az ország mondjon le az atomerőműveiről, és térjen át a megújuló energiaforrások használatára - derült ki a vasárnapi népszavazás eredményéből. A résztvevők...
máj. 21
23:30
Otthagyja a TV2-t Liptai Claudia (Blikk)
Bréking!
máj. 21
23:45
Videó: alig kezdte el Zidane a sajtótájékoztatót, pezsgőt kapott a nyakába (She)
A Real Madrid nyerte meg a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot, az utolsó fordulóban hozva a Málaga elleni idegenbeli mérkőzést is. A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Zinedine Zidane vezetőedzőt Marcelo vezetésével lerohanták játékosai, megugráltatták, és jó adag pezsgőt locsoltak a nyakába. Nézze meg videón!