Eltűnt egy idős asszony Budapest VIII. kerületéből, aki már napok óta nem ad életjelet magáról. De nem csak érte aggódnak, egy 17 éves lányról sem tudnak semmit egy győri befogadó otthonban.
Az MSZP fővárosi képviselője szerint nem az hangzott el, hogy a szocialista párt vezetőit megvették, hanem az, hogy a pártot komoly felelősség terheli az összefogás hiánya miatt.
Nehezen nyeli le a békát a román sportközvélemény által nemzeti hősként és áldozatként kezelt Simona Halep és stábja. A Melbourne-ben immár a harmadik Grand Slam-döntőjét elveszítő román sztár kálváriája kapcsán az is megfogalmazódott, hogy „bántják a románt”.
Észak-Korea várhatóan hónapokon belül képessé válik arra, hogy nukleáris fegyverrel elérje Amerikát - mondta a BBC televíziónak nyilatkozva az amerikai Központi Hírszerző Ügynökség (CIA) igazgatója.
Szövetkezne Törökországgal a Jobbik elnöke, és ha rajta múlna, Magyarország ki is lépne az Európai Unióból - jelentette ki Vona egy törökországi előadásán.
Bátor kiállásával, helytállásával, hazaszeretetével is példát mutatott Görgei Artúr 1848-49-es honvédtábornok, hadügyminiszter – emelte a honvédelmi miniszter kedden Budapesten, 200 éve született honvédtábornok lovas szobránál.
Az elmúlt évek a tőzsdei szárnyalásról szóltak, ám több részvénynek sikerült dacolni a vételi erővel, és képesek voltak évtizedes zuhanásokat produkálni. Ilyen mélytengeri búvár az EON és a General Electric, ahol a következő videókban...
Ünnepélyes keretek között nyitották meg a Leolux Hungary Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft. új bútorgyártó üzemcsarnokát kedden Szolnokon. A tizenöt új munkahelyet teremtő beruházás a Dinasztia Kft. saját beruházásaként, 240 millió forintból valósult meg.
Sok orosz milliárdosnak okozott jóelőre álmatlan éjszakákat az a lista, amit nemrég tett közzé az amerikai pénzügyminisztérium. Első ránézésre mégsem durran akkorát az oligarcha-lista, gyakorlatilag lekoppintották az orosz Forbes-ot - egyelőre szankciókat sem csaptak a nevek mellé. Van azonban egy titkosított lista is, az orosz reakcióval együtt az
3 újabb konyhában használatos anyaggal bővölt azon alternatív hatóanyagok listája, melyet a kertünkben is alkalmazhatunk kockázat nélkül és még növényvédelmi hatásuk is bizonyított.
A technológiai fejlődés az ingatlanok világát sem kerüli el, sőt az ingatlanpiac az egyik legjobb terep ahhoz, hogy a különböző okoseszközök segítségével egyszerűbbé váljon a mindennapi élet. A köztudatba mostanában kezd egyre inkább...
Fokozatosan kezdenek átalakulni az autópálya matrica vásárlási szokásaink, egyre többen használják az internetet vagy mobiltelefonjukat – derül ki az OTP Mobil és az NRC közösen végzett, a hazai fogyasztói szokásokat vizsgáló kutatásából.
Jogerősen tíz év börtönnel, illetve tizenkét év fegyházbüntetéssel sújtott a Szegedi Ítélőtábla kedden két holland férfit, akik több mint négyszáz kilogramm marihuánát próbáltak 2015-ben Albániából Magyarországon keresztül a hazájukba szállítani.
Az előjelek alapján szinte borítékolható volt az esés az európai részvénypiacokon a kereskedés első szakaszában. A magyar tőzsde is gyengén teljesít, az esést az OTP és a Mol vezeti. A Rába befektetőit viszont teljesen hidegen hagyja...
Az ügyfelek jellemzően öt-tíz évre terveznek egy-egy lakásvásárlásnál, első saját lakásuk pedig általában egy vagy másfél szobás – derül ki a Balla Ingatlan elemzéséből.
Az értékek szabad áramlásával és az okosszerződésekkel a blokklánc-technológia akkora hatással lehet az életünkre, mint annak idején az internet volt – hangzott el a Blockchain Budapest Konferencián. A blokklánc minden olyan hálózatot átformálhat, amelyben hiteles, megbízható és megmásíthatatlan nyilvántartásokra van szükség.
Február 3-án tűzi műsorra a Duna Televízió a Család-barát című műsor 10. születésnapi adását. A jubileum alkalmából számos érdekességgel és meglepetéssel, valamint közismert vendégekkel készül a csatorna.
Februárhoz közeledve érezhetően egyre több szó esik a furmintról, gyakrabban kerül a poharakba, fokozódik az érdeklődés a fajta iránt. Ha még nem esett volna le, újra itt a Furmint Február, és február 1-jén a második Nemzetközi Furmint Nap!
Helybenhagyta a Kúria a Fővárosi Választási Bizottság (FVB) azon döntését, amellyel a testület hitelesítette a 3-as metró akadálymentesítéséről kezdeményezett népszavazást - derül ki a Kúria honlapjára kedden feltöltött végzésből.
A dolgozók munkájuk ellátása során gyakran juthatnak a munkáltató működéséhez kapcsolódó olyan ismeretek birtokába, melyeket a munkaviszony megszűnését követően kamatoztathatnak. Ezzel pedig akár előnyös helyzetbe is juttathatják új foglalkoztatójukat. Mivel a munkáltatók ezzel tisztában vannak és érdekük a konkurencia csökkentése, egyre gyakrabban kötnek versenytilalmi megállapodást.