Leírhatatlan erotikával esett egymásnak Eke Angéla és Baronits Gábor a Csak show és más semmi adásában. A két színész a Without me című Eminem számot adta elő, és a produkció végén Angéla igazi gettódívaként vetette rá magát Baronitsra egy forró csók erejéig. Bár tudjuk, hogy csak a produkció miatt csattant el a heves csók, hiszen Angéla boldog
Története legnagyobb szabású átszervezéséről döntött a Volkswagen csoport (VW), a német járműipari társaság pénteken ismertetett tervei szerint a következő öt évben 44 milliárd eurót (14 300 milliárd forint) fordítanak az elektromobilitás, az autonóm - önjáró - vezetési technológiák, a mobilitási szolgáltatások és a digitalizáció területére.
A karácsonyi, ünnepi külső minden nőnek fontos. Csillogás, szépség, visszafogott ragyogás az idei trend, és még a ruhákról nem is beszélünk. Csodás ajkak, finom, nőies smink és manikűr, mutatjuk, hogyan várd a közelgő ünnepeket.
Franciaország és Németország hétfőn bemutatja az eurózóna költségvetésének tervezetéről készült közös javaslatát az euróövezeti országok pénzügyminisztereinek (Eurogroup) brüsszeli találkozóján.
Franciaország és Németország hétfőn bemutatja az eurózóna költségvetésének tervezetéről készült közös javaslatát az euróövezeti országok pénzügyminisztereinek (Eurogroup) brüsszeli találkozóján.
A dízelbotrány okozta renomévesztés, az egyre szigorodó környezetvédelmi előírások, a valós vezetési körülményekhez egyre közelebb álló károsanyag-kibocsátási tesztek, a fogyasztói, politikai elvárások és az egyre erősebb verseny...
A világban rengeteg pénz van, csak meg kell találni azokat a fórumokat, ahol a jó cég, a jó ötlet, a jó szándék találkozik a tőkével, mert mindenki jól jár vele.
A következő öt évben 44 milliárd eurót fordítanak az elektromobilitás, az autonóm - önjáró - vezetési technológiák, a mobilitási szolgáltatások és a digitalizáció területére.
Puskás, Pelé, Maradona, Platini, Zidane, Messi. A mágikus 10-es számú focimez legismertebb viselőiről készített szubjektív összeállítást Hegyi Iván. A kötet szerzőjének munkáját mások mellett az egyik legismertebb magyar tízes Détári Lajos segítette, aki a nyolvanas években a könyv szinte valamennyi szereplője ellen pályára lépett. További részlete
A Közép-Európai Egyetem (CEU) mellett tartott tüntetést a Momentum Mozgalom Budapesten pénteken. A demonstráción Szél Bernadett független országgyűlési képviselő azt mondta: a kormány fél a tudástól, és az a baja a CEU-val, hogy "kész válaszok visszaböfögése" helyett autonóm gondolkodásra nevel.