Falusi Mariann minden szabad percét kihasználja, hogy szeretett édesanyjával legyen, amikor pedig erre nincs lehetősége, rengeteget beszélgetnek telefonon keresztül is. Mariann édesanyja, Irénke néni gyakran elmegy a koncertekre is, hiszen a korához képest rendkívül jól tartja magát, noha nemrégiben töltötte be 80. életévét.
Újabb három díjjal lett gazdagabb a Lidl Magyarország: Az Év Boltja versenyen a budapesti, Váci úti műemlék épületben megvalósított Lidl-áruház lett a 2018-as közönségszavazás győztese. Ez az áruház a diszkont kategóriában is elnyerte Az Év Boltja elismerést, ráadásként pedig az áruházlánc fővárosi, Victor Hugo utcai üzlete friss áru különdíjban ré
Bakonyi Hajnalka Kisbaboton él, kisfia, Rikárdó pedig nyitott gerinccel, donga lábakkal, kétoldalú csípőficammal és széklet-vizelet inkontinenciával született.
Az INA horvát olajipari vállalat bevétele az első negyedévben elérte a 3,7 milliárd kunát (155 milliárd forint), ami három százalékkal kevesebb, mint tavaly ugyanebben az időszakban. A nettó nyereség ugyanakkor egymillió kunára (42 millió forint) esett vissza 2017 első negyedévéhez viszonyítva, amikor 199 millió kunás nettó nyereséget könyvelt el a
Több mint 40 dollárral drágult az év első negyedében a Gazpromtól vásárolt orosz gáz ára, és az áremelkedésnek nincs vége - írja a Rzeczpospolita című lengyel lap. Az elmúlt évhez viszonyítva a prognózisok az egekbe szöktek.
A Magyar Vízilabda Szövetség elnöke szerint az alapoknál kell kezdeni a sportág megújítását, a játékvezetőknek követni kellene a leírt szabályokat, és védeniük kellene a tehetséges pólósokat. Kemény Dénes a Budapesten rendezett világkonferencia után beszélt erről az InfoRádiónak.
Brüsszel – Jean-Claude Juncker, az Európai Bizottság elnöke szerdán az Európai Parlamentben ismertette a következő hétéves ciklusra szóló uniós költségvetési tervezetet, amely – a keleti államok rovására – a déli államok felé irányítaná át a fejlesztési pénzek egy részét. A számítások szerint több százmilliárd forintot bukhatunk az új ciklusban.
Hogy újabb kabrió SUV-t készített volna a Land Rover? Még egyszer talán nem lövik el ezt a poént, de ki tudja. Lehet, hogy megtetszik az ötlet, amit egyik feledékeny sofőrnek köszönhetnek.
Balesetvédelmi szempontból továbbra is az építőipar a legveszélyesebb, és bár az utóbbi időben megnőtt az idős szakemberek száma az ágazatban, nem ők rontják a statisztikát. A külföldi, gyakran fekete alkalmazásban lévő munkavállalók nem kapnak megfelelő képzést - az építőiparban fellelhető tényezők azonban orvosolhatóak lennének szigorúbb ellenőrz
A tavaszi és a kora nyári hónapokat az elmúlt években leginkább a kiszámíthatatlan időjárás, a jégesők, valamint a viharok jellemezték, és ezek a természeti jelenségek a mezőgazdaságból élőket is nehéz helyzetbe hozták – hívja fel a gazdák figyelmét az OVB Magyarország.
Az adóhivatal által elkészített szja-bevallási tervezetet érdemes átnézni, hogy ne maradjon ki semmi a bevallásból; előfordulhat ugyanis, hogy a bevallási tervezetet ki kell egészíteni - hívja fel a figyelmet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
A jövőben nem szerepel színházban a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész. Kulka János nem kíván szerződést hosszabbítani társulatával, a Katona József Színházzal.
Ha a magyar kormány tart attól, hogy Brüsszelben elzárják az uniós csapokat, akkor csatlakozzon az Európai Ügyészséghez - ezt javasolja a Jobbik EP-képviselője.
Zámbó Krisztián rengeteg rosszaságot követett el fiatalabb korában, amit az énekes egy percig sem tagad. Balhés gyerek volt, s előfordult, hogy pontosan azt sem tudta, mivel bukott le, hiszen elég sok vaj volt a füle mögött.
Néhány héttel azután, hogy Baukó Éva és Berki Krisztián élő adásban és a színfalak mögött is egymás torkának esett, most újra együtt szerepeltek a képernyőn.
git add -Több szavazókörben újraszámoltatja a szavazatokat a Kúria, noha korábban a Patyi András vezette Nemzeti Választási Bizottság mindent rendben talált. Az ellenzék szerint a legfőbb bírói testület döntései egyértelműen bizonyítják, hogy több helyen a Fidesz győzelme érdekében csaltak, igaz ezek egyáltalán nem befolyásolják a végeredményt.
A Katonai Nemzetbiztonsági Szolgálat vezetője, Kovács József altábornagy kerülhet a Magyar Honvédség élére. Benkő Tibor honvédelmi miniszteri kinevezése miatt ugyanis új vezérkari főnökre lesz szükség - írja csütörtöki számában a Magyar Idők.
A szerdai kereskedés második felére elromlott a hangulat a tengerentúlon, a befektetők hangulatát a Fed kamatdöntése után közzétett, optimista jegybankári kommentár vethette vissza, a tengerentúli tőzsdék végül 0,4-0,7 százalékkal...
Míg a legtöbb bank igyekszik elkerülni a Bitcoint, a Goldman Sachs azt tervezi, hogy nyit egy kriptodevizákkal foglalkozó üzletágat- értesült a New York Times. A pénzintézet indulás után persze nem kezd el egyből Bitcoinnal kereskedni...
Szerdán csak a nap elején tudott korrigálni a forint, utána ismét a gyengülés felé mozdult, így 315 közelében zárta a napot. Közben a török lírát egy leminősítés hírére új történelmi mélypontra ütötték, onnan próbál most...
Általában a bélgáz nem olyan probléma, amivel azonnal orvoshoz kellene fordulni, különösen, hogy számos módszerrel segíthet a problémán. Természetesen, ha rendkívül zavarja ez az állapot, vagy krónikusnak mondható, keresse fel orvosát, aki életmód tanácsokat adhat, illetve gyógyszert írhat föl.
A Goldman Sachs szerint a MiFID 2 életbe lépésének egyik következménye, hogy a forgalmazók egyre kevesebb alapkezelő alapjait értékesítik majd a csatornáikon keresztül, és egyre kevesebb alapkezelő felel majd egyre nagyobb vagyonokért...
A Főtáv a tervek szerint 2019 októberéig elkészül a Kispest és Angyalföld közötti távhővezetékkel, aztán jöhetnek a következő szakaszok, amíg a főváros összes hőkörzetét össze nem tudják kapcsolni a hőgyűrűvel.
A 444 birtokába jutott az Országgyűlési Paracsnokság határozata, amelyből kiderül, hogy a hivatalos közléssel szemben nemcsak május 8-án reggeltől délelőttig részlegesen, hanem már hétfő estétől lezárják a Kossuth teret.
– Az adóhivatal által elkészített szja-bevallási tervezetet érdemes átnézni, hogy ne maradjon ki semmi a bevallásból: előfordulhat ugyanis, hogy a bevallási tervezetet ki kell egészíteni – hívja fel a figyelmet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
A magyar vásárlók elsősorban minőségi termékeket, jó ár-érték arányt és különleges, a hazai piacon kevésbé ismert márkák miatt vásárolnak kínai termékeket, látogatják a kínai webshopokat.
Az adóhivatal által elkészített szja-bevallási tervezetet érdemes átnézni, hogy ne maradjon ki semmi a bevallásból; előfordulhat ugyanis, hogy a bevallási tervezetet ki kell egészíteni – hívja fel a figyelmet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
Több mint 40 dollárral drágult az év első negyedében a Gazpromtól vásárolt orosz gáz ára, és az áremelkedésnek nincs vége - írja a Rzeczpospolita című lengyel lap. Az elmúlt évhez viszonyítva a prognózisok az egekbe szöktek.