A szél és eső okozta gondok miatt a katasztrófavédelmet már több mint 500 esethez riasztották. Videókon a zivatarok érkezése és a szélvihar pusztítása.
Jelentős jutalommal jár a dobogós helyek megszerzése az olimpián, a juttatások országonként rendkívül eltérőek, az olimpikonok erőfeszítéseit a legjobban Szingapúr díjazza - számolt be a CNBC, amely szerint az olimpikonok más bevételi forrásokra is támaszkodnak sporttevékenységeik során.
Nincs is felüdítőbb, mint egy frissítő zuhany egy forró, rohangálós nap végén. Amikor arcbőrödről végre lekerül az egésznapos smink, a sampon sűrű habja lágyan tisztítja meg minden egyes tincsed, ha pedig kedved tartja, a végén még bőrödre hintesz egy aprócska fújást a kedvenc parfümödből, mert miért is ne. Jöjjenek hát a legújabb beauty-bevezetése
A felesleges kilók, amelyeket - ha tetszik, ha nem - mindenhova magunkkal cipelünk, nemcsak szervezetünket terhelik meg rendkívüli módon, hanem - ahogy az számos tanulmányból is kiderül - a depresszió kialakulásának a kockázatát is jelentősen fokozzák.
Észak-Korea óva intette Dél-Koreát az Egyesült Államokkal közös újabb hadgyakorlatoktól, mert az ilyen manővereket ugyanis a phenjani vezetés „nemkívánatos nyitánynak” tekinti.
Engedély nélküli mederkotrást végeztek Balatonfenyvesen, az ügyben hatósági eljárás indult. Lombár Gábor polgármester nem csak a medertisztítási engedély kiadását sérelmezi, ami a legnagyobb turisztikai idényben egy utca feltúrásával és másfél napos motorzúgással járt. Kifogásolta az is, hogy miközben az önkormányzat tavaszi medertisztítási kérelmé
A magyar tengernél több éve zajlik a Bringakör teljes felújítása. A déli parton a tervek szerint még idén befejeződnek a beavatkozások Balatonakarattyától egészen Balatonboglárig. Északon a Tihanytól Balatonkeneséig tartó szakasz munkálatai a jelenlegi ütemezés szerint 2023 végéig érhetnek célba. A tókerülő kerékpárút egyetlen, még kiépítetlen szak
Kisütött a nap, de a Mercedes esőre számított, ezért hagyta egyedül elrajtolni Lewis Hamiltont a Magyar Nagydíj újraindításakor. A csapatfőnök jó döntésről beszélt, és szerinte még így is nyerhettek volna.
A magyar válogatott 11-9-es vereséget szenvedett Kínától a tokiói olimpia női vízilabdatornájának vasárnapi, negyedik fordulós mérkőzésén, így a második helyen végez a B csoportban.
A Motor1 számolt be egy japán magazine alapján, róla, hogy az ügyfelek 12 hónapig nem adhatják tovább autójukat a Land Cruiser leszállítását követően, és ha ez mégis megtörténik, akkor nem vásárolhatnak újabb Toyotát. Nem világos, hogy a tiltás mennyi ideig tart, de úgy tűnik, valóban komoly következményei vannak, ha valaki mégis továbbadná autóját
Nyugodtan mondhatom, noha még egy hét hátra van: ez az olimpia elment mellettem. De, ahogy a hétköznapi beszélgetésekből kihallom, mások is így vannak vele. Talán az időeltolódás, a hajnali versenyek, esetleg a sok-sok huzavona Tokió körül lehet a magyarázat, de elképzelhető, hogy a magyar sportolók szereplése váltotta ki ezt a viszonylagos érdekte
A vasárnapi programnak idén ismét része volt a versenyzők parádéja, a holland nézők pedig kedvencük, Max Verstappen (Red Bull) mellett kitörő tapssal "jutalmazták" a pályatakarító autót is, mely a mezeikhez hasonlóan narancssárga színben pompázott. A Haasnál sikerült összeszerelni a szombati szabadedzésen bukott Mick Schumacher autóját, és a Ferrar
Toyota Hilux Pickup A japán kisteherautó immár hagyományosan az egyik legkeresettebb jármű a szegmensében. Választható 165 LE -s benzinmotoros, valamint két - 2,4 és 2,8 literes – turbódízeles változatban, amelyek teljesítménye 150, illetve 200 lóerő. Forgalmazzák mechanikus és automatikus sebességváltóval is. Mitsubishi L200 Ennek a modellnek az
Tiszta szívből tudott örülni Fernando Alonso Esteban Ocon váratlan futamgyőzelmének, annak, hogy segíthetett neki, de annak is, hogy ott került rá sor, ahol az ö első sikerére 18 évvel ezelőtt.
Zivatarveszély miatt több megye járásaira már a legmagasabb, harmadfokú riasztásokat is kiadta az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap kora délután.
A forgalmat a káli lehajtónál leterelik a 3-as főútra, ahonnan Nagyfügednél lehet ismét visszatérni a sztrádára. Torlódásra lehet számítani, a rendőrség a járművezetők türelmét és fokozott óvatosságát kéri. A balesetek anyagi károkat okoztak - írták a rendőrségi honlapon. További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!
Látogass el a Sugár Moziba július 29. és augusztus 4. között, hiszen óriási moziünneppel várnak, melynek keretében számtalan filmet nézhetsz meg a közelmúlt legsikeresebb és legjobb alkotásai közül!
A vasárnapi viharok miatt rövid idő alatt több mint száz helyre riasztották a tűzoltókat Baranyában. A legtöbb bejelentés Pécsről érkezett – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
Az FIA nem kegyelmezett Sebastian Vettelnek és az Aston Martinnak, az üzemayagos kihágásukért a németet megfosztották a Hungaroringen elért második helyétől.
A nyugati megyékben mérsékelték, több keleti megyében viszont harmadfokúra emelték a zivatar miatt kiadott riasztásokat vasárnap délután. A katasztrófavédelmet délután 4 óráig országszerte már több mint 200-szor riasztották.
Ez a Berlinből érkezett biopamut textil másfél év pihenés után találkozott egy londoni kutatólaborban azzal az oldattal, amitől lényegében élővé változott – írják a szervezők.
A Nissan Mexicana aguascalientesi motorgyárban a napokban ünnepelték, hogy elkészült a 15 milliomodik motor. Egy 2,0 literes, kézi sebességváltóval ellátott MRK2 típusról van szó, melyet egy amerikai exportra szánt Sentrába építettek be. Az USA a japán márka fő exportpiaca. Joan Busquets, a Nissan Mexicana gyártási alelnöke nyilatkozatában elmondta
Nem teljesen kockázatmentes olyan modellre kacsintgatni, amelyet idehaza nem is hoztak forgalomba. Nem csak az alkatrészellátással lehet gond, de adott esetben a hozzáértés is hiányos az országban, például kizárólag márkaszervizbe mehetünk vele, annyira ritka állatfajt tartunk. Volkswagen Touareg Hybrid 2010. Ügyfelünk is egy ilyen terepjárót néze
Esteban Ocon, az Alpine francia versenyzője nyerte meg a 36. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen. A 24 éves pilóta pályafutása során először győzött.
Korai volt az öröm. Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt A verseny befejezése után azonban legalább egy liter benzinnek kellene maradnia a tankban. Ezzel Vettel elvesztette második helyét a szenzációs győzelmet arató Esteban Ocon mögött. Lewis Hamilton (Mercedes) feljött a második helyre, míg Carlos Sainz (Ferrari) a harmadik. A hétszeres világbajnok Hamilt