Más autógyártókkal ellentétben a Stellantis nem fog veszteségesen értékesíteni elektromos autókat és hibrideket – jelentette ki Carlos Tavares vezérigazgató (címlapképünkön) pénteken, amikor is felfedték a cég új, elektromos modelljeinek egyes részleteit.
A Liberty Dunaújváros menedzsmentje a jövőbeni együttműködésről egyeztetett az Audi Hungaria Zrt. képviselőivel csütörtökön - közölte a Liberty az MTI-vel.
II. Erzsébet tudta, hogy hazudnak neki, ráadásul egy befolyásos személyről volt szó. A királyi család eszén nem lehet túljárni II. Erzsébet a világ egyik legismertebb és legtiszteltebb uralkodója volt, aki 70 évig ült a brit trónon. Uralkodása alatt számos történelmi eseményen, változáson és kihíváson ment keresztül az Egyesült Királyság, de ennyi
Walter Katalin szerint szó sincs spórolásról, az igényekhez igazodva csoportosítanak át járatokat. Ahol utastorlódást tapasztalnak ott mindenképp beavatkoznak majd.
Rekordnyeremény közeli összeget tehet zsebre az a szerencsés játékos, aki a 3. héten megnyeri az Ötöstotó főnyereményét, a 5,1 milliárd forintot. Az esélyek azonban nem túl vaskosak, konkrétan 1:43 millióhoz - ennél még annak is nagyobb az esélye, hogy belénk csap egy villám. Aki hetente átlagosan csak 2 ezer forintot lottózik vagy kaparósozik el,
Az Agrárközösség új irodája vállakozásfejlesztési központként az összes környékbeli kkv-t segíti, benne a Tolna-, Somogy és Baranya vármegyei agrárvállalkozásokat is.
A kriptovaluta piac jelenlegi medve trendje potenciális visszaesést jelez, amelyet a 0,085 dolláros szinten ingadozó társadalmi mutatók és az ellenállás
Az angliai és a walesi tilalom elrendelése után a skót kormány is megtiltja az amerikai bully kutyafajta XL változatának tenyésztését és forgalmazását.
Nem kevesebb mint 17,51 milliárd dollárra értékelték a befektetők a kazahsztáni székhelyű Kaspi.kz bankot, mondhatni fintechet, miután bevezette részvényeit pénteken a Nasdaqra - írja a Reuters.
A politikus a börtönben többször is éhségsztrájkba kezdett, 2022 májusában pedig egészségi állapotának rosszabbodása miatt átszállították a Vivamed magánklinikára.
Ha azt hinnénk, hogy nem lehet fokozni a hazaárulást, a nemzetgyalázást akkor tévedtünk: lehet. Jakab Péter embere folytatta, újra belerúgott a magyarokba.
Mind a három magyarországi mobilszolgáltató közzétette idén, hogy az infláció miatt milyen értékű díjkorrekciót fognak végrehajtani. Az új tarifák március 1-től lépnek életbe.