Az Alkonyat-filmek térhódítása már az első rész moziba kerülése (2008) óta zajlik, és azóta sem lassított egy pillanatig sem a tempón. Hiába telt már el közel 20 év, a rajongók még mindig ugyanúgy imádnak elmerülni Stephenie Meyer vámpírvilágában. Te is nagy fan vagy? Nézzük, mennyire vagy képben a legapróbb részletekkel is!
A tizenhét oldalas levélben az aláírók felidézik a Nemzetközi Bíróság megállapítását, amely szerint a Gázai övezetben fennáll a népirtás valós kockázata.
Ugyanúgy, ahogy a gengszterkedéssel töltött évek számával a bőrön sem marad szabad, tetoválatlan felület, a maffia is egyre inkább behálózza a társadalom testét. Valóban ne létezne Japán a jakuza nélkül? Sorozatajánló.
A kaliforniai HMC Farms sövényművelésre állt át az őszibarack- termesztésben. Az intenzív ültetvényben szerzett tapasztalataikról a Good Fruit Grower számolt be. A vállalkozás 2018 óta csak támrendszeres, sűrű térállású ültetvényeket hoz létre.
Éves szinten mintegy 5 milliárd forinttal bővül a szociális szolgáltatásokat nyújtó intézmények támogatása – jelentette be a Belügyminisztérium (BM) gondoskodáspolitikáért felelős államtitkára csütörtökön Gödöllőn.
Az Emberi Méltóságért kitüntetéssel ismerte el Mihalek Zsuzsa Oscar- és BAFTA-díjas látványtervező, díszletberendező munkásságát az Emberi Méltóság Tanácsa csütörtökön Budapesten.
Közel 80 perces videós interjút készítettünk Gálvölgyi János színművésszel, ebben a cikkben néhány gondolatot szöveges formában is kiemeltünk a beszélgetésből.
Nagyon szeret kommenteket olvasni, Pintér Béláért a mai napig rajong, Mikszáthot és Csáth Gézát olvas, és azt mondja, nem tartozik egyik politikai oldalhoz sem. Most jövök interjú Gálvölgyi Jánossal, akit pályafutása fontos pillanatai mellett lejárató cikkekről, valamint politika és színház viszonyáról is kérdeztünk.
Néhány hete egy jól értesült kínai szakértő azt jelezte a Vsquare-nek, hogy a nyolcadik legnagyobb kínai elektromos autógyártó, a Great Wall Motors, fog a Pécs melletti Bicsérdre érkezni – írja heti hírlevelében az oknyomozó portál.
Tavaly november elején nyílt első ízben lehetősége a második útlevéllel rendelkező palesztinoknak, illetve a külföldieknek az október 7-i terrortámadás nyomán Izrael által blokád alá fogott Gázai övezet elhagyására.
A Gondosóra program még hatékonyabbá tétele érdekében együttműködési megállapodást kötött az Országos Mentőszolgálat (OMSZ), a Miniszterelnöki Kabinetiroda és a Kormányzati Szolgáltató Központ Nonprofit Kft. szerdán Budapesten, az OMSZ központjában.
Meghan Markle lépéseit egyelőre csendben figyeli a királyi család, még kivárnak, de végül lehet olyan döntés születik majd a részükről, ami nem fog neki tetszeni.
A TV JOJ szerint a jármű tulajdonosa nyitva hagyta az autóját, a kulcsot pedig az anyósülésen felejtette. Nem is kellett több annak a három fiatal férfinak, akik mindezt észrevették. A biztonsági kameráknak sikerült rögzíteniük magát a lopást és az elkövetők útvonalát is. Így az ógyallai városi rendőrök hamar lecsaphattak a három fiatal férfira. A
Mivel a cégek úgy érzik, az ételek és italok ára elért egy lélektani határt, így az úgynevezett szervizdíj emelésével hárítják a vendégekre a költségeket.
Európában 2030-ra az elektromos és hibrid járművek eladásának (EV) részesedése várhatóan meghaladja az összes többi típusét és számuk eléri a 75 milliót az EY nemzetközi tanácsadó cég előrejelzése szerint.
A kakaó határidős jegyzései eddig összesen 3,9 százalékkal, tonnánként 9150 dollárra estek New Yorkban, ám az árfolyam még így is 94,4 százalékkal van feljebb az év elejéhez képest.
Érdekesnek ígérkezik az F1-es versenyzők pénteki megbeszélése. Fernando Alonso melbourne-i büntetése erősen megosztotta a mezőnyt. Többen nem a spanyol manőverét, hanem az FIA ítéletét érezték veszélyesnek
Bondár Anna és az orosz Irina Hromacsova bejutott az elődöntőbe a 267 ezer dollár (97 millió forint) összdíjazású bogotai salakpályás női tenisztorna páros versenyében.
A közelmúltbeli volatilitás ellenére a kriptopénz-piacon továbbra is optimizmus uralkodik, amit olyan tényezők, mint a Bitcoin felezés és a megnövekedett