Leállt a forgalom, úgy bámulták: melltartó és nadrág nélkül fedezte fel Párizst Heidi Klum (BorsOnline)
A híresség nem hazudtolta meg önmagát most sem.
jún. 30
22:36
Savtámadás volt Németországban, több rendőr és tűzoltó megsérült (SzMo)
A helyi rendőrség közlése szerint egy férfi vasárnap, helyi idő szerint délután fél négy előtt pár perccel ment oda a kávézó teraszának egyik asztalához, majd "savas folyadékot" öntött egy ott ülő férfira.
jún. 30
22:48
Ez a 12 sztár megbánta a filmes meztelenkedést (+18) (Joy)
Vannak, akik a karrierjüket féltették, azért vállalták el. Mások ellenben maguknak írták a jelenetet, amit utána szégyelltek.
jún. 30
23:12
Négy nap után követte a magyarokat az Európa-bajnokság meglepetéscsapata (Metropol)
Eddig tartott a grúz focicsoda az Európa-bajnokságon.
jún. 30
23:12
A grúzok ugyan rá tudtak ijeszteni a spanyolokra, de ez kevés volt az Európa-bajnokság legjobban focizó csapata ellen (444.hu)
Az első félidőben voltak nehézségei Luis de la Fuente csapatának, Grúzia közel fél órán át vezetett, ám utána kijött a különbség, 4-1 lett a vége. Spanyol–német csúcsrangadó jön a negyeddöntőben.
jún. 30
23:15
Spanyolország – Grúzia : Hatalmas meglepetés, itt a vége a spanyol válogatottnak? Közel sem (TőzsdeFórum)
Alíg 18 perc telt el a mérkőzésből, de már láthattunk egy hatalmas meglepetést a Spanyolország – Grúzia mérkőzésen. A spanyolok egy szerencsétlen öngóllal átadták a vezetést a grúzoknak. Alig kaptak egy rúgást… de Georgia vezet! Hely nyílik a jobb oldalon, Georges Mikautadze pedig elég jó ahhoz, hogy megforduljon, megtalálja és kiválassza Otar Kaka
jún. 30
23:18
Fontos szerepet játszik a gépipar a magyar iparfejlesztésben (ProfitLine)
A gépipar fejlesztése elengedhetetlen ahhoz, hogy Magyarország 2030-ra az európai ipar élvonalába kerüljön - mondta a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) iparpolitikáért és technológiáért felelős államtitkára pénteken Budapesten, a Magyar Ipari Célgép Nagydíj 2024 elnevezésű szakmai rendezvényen.
jún. 30
23:18
Az OTP Bank és az MBH Bank sem halasztotta hétfőre a kártalanítást (vg.hu)
A kereskedelmi bankok már hétvégén megkezdték, illetve be is fejezték a jóváírásokat.
jún. 30
23:42
Nem jól indult, de a spanyolok végül gálázva verték Grúziát (SzMo)
A spanyolok a félidőig egyenlítettek, a második játékrész elején pedig a vezetést is átvették, a hajrára fordulva pedig szép gólokkal fölényes sikert arattak.