A diétája elején ki sem merte tenni a lábát otthonról, nehogy kísértésbe essen. Csak az edzőteremig ment, illetve az éttermeibe, de oda is csak úgy, hogy nem lépte át a konyha küszöbét.
Néhány évvel ezelőtt, a Trooping the Colour eseménye egy szájról olvasó szakértő felfedezte azt a bájos becenevet, ahogyan György herceg édesanyját, Katalin hercegnét szólítja.
A fenntarthatóság, a környezetvédelem mind az üzleti életben, mind a kommunikációs világban kiemelt téma és most már a jogszabályi előírások miatt sem mindegy, hogyan foglalkoznak ezzel a kérdéssel a vállalkozások. A Business Lounge mai adásában „zöld” témák kerülnek terítékre, amelyekről az ESG Summit konferencia tartalmi felelőseivel, Kovács Szab
A következő bikapiac rendkívül izgalmas lehetőségeket tartogat a befektetők számára. Néhány kevésbé ismert altcoin könnyedén parabolikus mozgást mutathat, cikkünk célja
2024. június 2-án rendezte a Vi. Sófár Sakk Kupát a Nyíregyházi Zsidó Hitközség és a David Sc a hitközség kultúrtermében – tájékoztatta szerkesztőségünket dr. Szepesi Andrásné.
A Warner Bros. Discovery Global Consumer Products és a magyar kézműves sörfőzde, a Mad Scientist összefogásában az HBO Sárkányok háza című sorozata által inspirált sörök készülnek a nemrég elindított MAX ünneplésére. A Warner Bros. Discovery Global Consumer Products és a magyarországi prémium sörfőzde, a Mad Scientist hosszú távú licencszerződést k
Az Orbán-kormány már kétszer volt recesszióban – 2012-ben és 2020-ban –, de ilyen mély gazdasági és társadalmi válsággal még nem találkozott a rezsim, mint 2023-ban.
Soha még ilyen magas nem volt az egy hitelkártyára jutó adósság: egy-egy kártyaadós átlagosan 142 ezer forinttal tartozik a bankjának, a teljes tartozás 12 éves csúcson van – számolta ki a BiztosDöntés.hu. Gergely Péter szerint a kamatok szépen csökkennek, az átlaghitel kamatától 20 százalékra van az uzsoraplafon, de azért igazán az jár jól a hitel
A német járműipari vállalatok üzleti hangulatát jelző mutató csökkent májusban a müncheni ifo gazdaságkutató intézet felmérésének kedden közölt eredményei szerint.
A magyarországi McDonald's és a Burger King is sikeres üzleti évet zártak 2023-ban, az éttermeket üzemeltető cégek friss bevallásaiból kiderül, hogy mindkét láncnak jelentős mértékben emelkedett az árbevétele és az adózott eredménye is - írja a Pénzcentrum.
A szentendrei Daalarna Garden rendezvényhelyszín a fenntartható luxus élményét kínálja mindenkinek, aki biztonságra, minőségre és kényelemre vágyik egy olyan helyen, amely karnyújtásnyira található Budapesttől, mégis kellő távolságra annak érdekében, hogy minden a teljes kikapcsolódást szolgálja. Benes Anita, az öthektáros birtok egyik megálmodója
Törőcsik Tibor tanácsadó szakpszichológussal beszélgettünk az általános mentális állapotról, a Covid és az internet hatásairól és a manapság sokat emlegetett betegségekről.
A környezetbarát, számtalanszor újrahasznosítható műanyag zsaluhéjak területen piacvezető Meva új regionális szolgáltatási központját is a fenntarthatósági alapelvek mentén építette. Az üzemi működés minden területén alkalmazott csúcstechnológiával végzik majd itt a zsalukarbantartást, –javítást és –tisztítást.
A spanyol humorista a férfi háromhónapos gyerekére tett olyan megjegyzést, ami miatt az apuka mindenki szeme láttára kevert le neki két hatalmas pofont.
A No Fluff Jobs állásportál a technológiai szektorban dolgozó nők helyzetét elemzi: mint kiderült bőven van még teendő. A technológia iránti szenvedélyét a nők legnagyobb arányban (25,4 százalék) 15–19 éves korban fedezte fel, majdnem húsz százalék pedig 20-24 évesen. A felmérésben részt vevő női válaszadók szerint a legnagyobb támogatást a
Sok településen könnyen előfordulhat, hogy hiába nem választanak egyéni képviselőnek valakit, mégis ott ül majd az önkormányzatban. Erre a jelenségre ad magyarázatot a titokzatos kompenzációs lista.
Egyenletesebben barnul, jobb lesz a textúrája, és gazdagabb az íze. Mégis lehet, hogy magadtól sosem jutott volna, hogy ezt kend a melegszendvicsedre, mielőtt elkezded pirítani.
A vártnál magasabb tetőzéssel érkezik az árhullám a Dunán. Bajorországban a folyó áradása miatt részlegesen bezárták az Audi gyárat, a szlovák környezetvédelmi miniszter pedig válságstábot hívott össze Bősön az emelkedő vízszint miatt. Siklós Gabriellát, az Országos Vízügyi Főigazgatóság szóvivőjét kérdeztük.
A kullancsok nem csupán az erdőben vannak jelen, hanem a kertedben is szép számmal fordulnak elő, így érdemes minden praktikát bevetni ellenük, hogy messziről elkerüljenek téged.