Ezen a vonalon a MÁV-START április 7-től május 31-ig tesztelte a jegyvizsgáló nélküli rendszer működését, amelyet az értékelési folyamatot követően a közeli jövőben számos elővárosi és vidéki vonalra is kiterjeszt. Megjegyezték: Nyugat-Európában és néhány térségbeli országban már megszokott a kalauz nélküli közlekedési rendszer. A következő lépéské
Az M4 Sportot működtető MTVA bejelentette, hogy a következő három szezonban is az M4 Sporton az Európa-liga és Konferencia-liga legfontosabb mérkőzései. Idén megújul az Európa-liga és a Konferencia-liga.
Sokan fogadtak idén nyáron a foci EB és az olimpia miatt is. A legtöbben a csapatsportokra fogadtak, ezen belül is a magyar csapatok mérkőzései voltak a legnépszerűbbek.
Vajon léteznek-e fészekfosztó fecskék? És vannak-e hűtlen fecskepárok? Hogyan lesz egy fecskéből nevelőszülő? És mi történik a fecskefészkekkel, ha nem vigyáznak rájuk kellőképpen a madarak?
Az európai ételkiszállító óriás, a Delivery Hero bejelentette, hogy tőzsdére vinné közel-keleti üzletágát, a Talabatot. A vállalat közleménye szerint a részvények bevezetése a dubaji pénzügyi piacra várhatóan még az idei év negyedik negyedévében megtörténhet - jelentette a CNBC.
Júliusban a turisztikai – kereskedelmi, magán- és egyéb szálláshelyeken – 2,4 millió vendég 6,6 millió vendégéjszakát töltött el, írja az MTI a KSH adatai alapján.
Tegye fel a kezét, aki nem volt szerelmes Ross doktorba! A Vészhelyzet nézők millióit szegezte a tévé képernyők elé, az egyes epizódok pedig nézettségi csúcsokat döntöttek.
A fogyasztóvédelemért felelős Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) a problémák maradéktalan felszámolása és a magyar családok érdekében határozottan fellép a jogsértést elkövető légitársaságokkal szemben, ezért a nemzetgazdasági miniszter rendkívüli fogyasztóvédelmi vizsgálatot rendelt el a légitársaságoknál.
A norvég hercegnő szombaton feleségül megy Durek Verretthez, az önjelölt amerikai sámánhoz. Az esküvőtől a hercegnő hazájában egyáltalán nincsenek elragadtatva, sokak kételkednek abban, hogy Márta Lujza jól döntött, amikor igent mondott.
Egyetlen javaslat érkezett a küldöttek elé az Agrárkamara új elnöki pozíciójára, miután Győrffy Balázs a múlt héten lemondott minden közéleti posztjáról. Az új vezető a kormányból érkezhet.
Egy rejtélyes üzletember papíron átvette a vezetést az ország leggazdagabb embereinek listáján, letaszítva Mészáros Lőrincet a trónról. Az illető, aki mindössze két cég részvényese, közel 13,5 ezer milliárd forintnyi vagyont helyezett el vállalataiban. Ez az összeg dollárra átváltva elegendő lenne ahhoz, hogy a világ 36. leggazdagabb embere közé so
Hat héttel a Donald Trump ellen elkövetett merényletkísérlet után az FBI még mindig csak tapogatózik a sötétben azzal kapcsolatban, hogy mi lehett a merénylő indítéka.
A magyar kormány, illetve a tárca intézkedéseinek köszönhetően megszűnt a korábban tapasztalt repülőtéri káosz, csökkentek a járatkésések és járattörlések.
A Williams Franco Colapinto bevetéséről hozott döntése újabb övön aluli ütést jelent Mick Schumacher számára. Nagybátyja nem tudja értelmezni a csapat stratégiáját.
A biológiai sokféleség és a fenntartható divat szoros kapcsolatban állnak egymással, hiszen a divatipar jelentős hatással van a Föld ökoszisztémáira. Több millió fajjal osztozunk a Földön, létezésünk cselekedeteinken és környezetünkön keresztül akaratlanul is összekapcsolódik.
A szilva az egyik legfinomabb gyümölcs, amelyből nemcsak lekvár vagy sütemény, hanem főfogás is készíthető! A szilvás sült húsok mennyei ételek ebédre. Készíthetjük akár csirkecombból, akár sertéstarjából, mindenhogy ízletes lesz a végeredmény.
A MakerDAO egy komoly arculatváltáson esik át a közeljövőben, a DeFi platform ezentúl Sky néven fut majd és számos újdonsággal kecsegteti a felhasználókat. A felület társalapítója, Rune Christensen augusztus 27-i bejelentése szerint a Sky a MakerDAO fejlődésének következő fázisát testesíti meg és a tervek szerint szeptember 18-án debütál majd. Ez
Az energiafogyasztásra már csak környezeti szempontból is oda kell figyelnünk, hogy egy fenntartható világot hagyjunk a gyermekeinkre. De persze az sem mindegy, mennyi marad a pénztárcánkban a hónap végén a villanyszámla kifizetése után. 5 édesanya oszt meg velünk egy-egy tippet, nekik mi segített spórolni az energián.
A kiberbűnözés és más szabotázscselekmények mintegy 267 milliárd euróba (298 milliárd dollárba) kerültek a német vállalatoknak az elmúlt évben, ami 29 százalékkal több, mint egy évvel korábban. A Reuters beszámolója szerint a Bitkom ágazati szövetség mintegy ezer vállalatot kérdezett meg az összes ágazatból, és megállapította, hogy kilencven százal