Dara Eszter

Rövid pályás úszó Eb: Dara 7. 100 m pillangón, Dekker az első
2009 december 13.   She
Dara Eszter a 7. helyen végzett 57.78-as időeredményével a 100 méteres női pillangóúszás fináléjában az isztambuli rövid pályás úszó Eb-n.
Rövid pályás úszó Eb: Dara Eszter nem jutott a döntőbe 50 gyorson
Dara Eszter országos csúcsa ellenére nem jutott tovább középdöntőjéből 50 méter gyorson az isztambuli rövid pályás Európa-bajnokságon.
Rövid pályás úszó Eb: Dara Eszter bejutott a 100 pillangó döntőjébe
2009 december 12.   She
Dara Eszter bejutott a női 100 méteres pillangóúszás döntőjébe az Isztambulban zajló rövid pályás Európa-bajnokság harmadik napján.
Rövid pályás úszó Eb: Dara és Bordás sem jutott az 50 pillangó döntőjébe
2009 december 11.   She
Az Isztambulban zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokság második napján két magyar versenyző is érdekelt volt az 50 méteres női pillangóúszás középdöntőjében, de sem Dara Eszter, sem Bordás Beatrix nem jutott be a fináléba.
Rövid pályás úszó Eb: Dara Eszter nem jutott fináléba 100 gyorson
2009 december 10.   She
Hiába tartalékolt Dara Eszter a 100 méteres gyorsúszásra végül nem sikerült kiharcolnia a döntőbe jutást az isztambuli rövid pályás úszó Európa-bajnokságon.
Rövid pályás úszó Eb: Szepesi és Dara sem került döntőbe 100 m háton
Az isztambuli rövid pályás úszó Európa-bajnokságon Szepesi Nikolett és Dara Eszter sem tudta kvalifikálni magát a 100 méteres hátúszás döntőjébe.
Úszás: két magyar rekord a zágrábi versenyen
2009 november 22.   She
Két országos csúcs született a zágrábi Mladost 2009 elnevezésű rövid pályás nemzetközi úszóversenyen: Gyurta Dániel saját, egy hete, a százhalombattai országos bajnokságon elért rekordját (2:04.61) írta át 200 méter mellen (2:04.14), míg Verrasztó Evelyn 50 gyorson (25.08) vette vissza a magyar csúcsot Dara Esztertől (25.19).
Úszás: egy Európa- és négy országos csúcs az első nap mérlege
2009 november 13.   She
Cseh László 200 méteres vegyesen úszott 1:52.85 perces Európa-csúcsa mellett négy országos rekord is született a Százhalombattán zajló rövid pályás úszó országos bajnokságon. Női 50 méter gyorson Dara Eszter, 200 méter háton Szepesi Nikolett, míg a férfiak 50 méteres mellúszó számában Szele Dávid adta át a múltnak a korábbi csúcsot. Cseh László pedig a váltó tagjaként is országos rekordot úszott.
Úszás: Cseh 200 méter pillangón és vegyesen is nyert Monacóban
2009 június 13.   She
Úszóink közül Cseh László, Kis Gergő, Kovács Norbert és Dara Eszter is rajtkőre lépett szombaton a Mare Nostrum-sorozat monacói állomásán. Cseh 200 méter pillangón és 200 méter vegyesen arany-, Kis 400 méter gyorson bronzérmet szerzett.
Cseh nyert 200 m vegyesen és 200 m gyorson
2009 június 6.   Metropol
Négy magyar elsőség született szombaton Zágrábban, az Arany Medve elnevezésű nemzetközi úszóviadal első napján Cseh László, Bernek Péter és Dara Eszter jóvoltából.
Úszás: Cseh nyert 200 m vegyesen és 200 m gyorson Zágrábban
2009 június 6.   She
Négy magyar elsőség született szombaton Zágrábban, az Arany Medve nemzetközi úszóviadal első napján Cseh László, Bernek Péter és Dara Eszter jóvoltából.
Cseh Laci két aranyat nyert
2009 június 6.   Blikk
Négy magyar elsőség született szombaton Zágrábban, az Arany Medve elnevezésű nemzetközi úszóviadal első napján Cseh László, Bernek Péter és Dara Eszter jóvoltából. A háromszoros pekingi olimpiai ezüstérmes Cseh, akit az első számú külföldi sztárként üdvözöltek a szervezők a verseny honlapján, két számban bizonyult verhetetlennek: 200 m gyorson és 200 m vegyesen.
Úszás: Gyurta Dániel jó idővel nyert 200 méter mellen
2009 március 29.   She
Vasárnap elmaradt az országos csúcs a Komjádi uszodában – születtek viszont egészen kiváló eredmények a Budapest-bajnokság negyedik napján. A férfiaknál Gyurta Dániel, Cseh László, Kis Gergő, míg a hölgyeknél Dara Eszter, Mutina Ágnes és Verrasztó Evelyn ezúttal is kitett magáért.
Eszter lett a kapitány ajándéka
2008 december 16.   BorsOnline
Új csillag született Rijekában. A rövid pályás úszó Eb utolsó versenynapján Dara Eszter villogott a 100 méteres pillangóúszásban. Alig hajszállal maradt le az ezüstéremről, élete első felnőtt döntőjében harmadik lett a magyar pillangókisasszony.
Négy éremmel zárta a „rövid” Eb-t úszóválogatottunk
2008 december 14.   HírTV
Újabb érmet szerzett a magyar úszóválogatott a fiumei rövid pályás Európa-bajnokságon. Harmadik lett ugyanis a 100 méteres női pillangó úszás vasárnap délutáni döntőjében Dara Eszter.
Úszás, rövid pályás Eb: Dara Eszter bronzérmes!
2008 december 14.   She
Új országos csúccsal (56.88), remek úszással lett bronzérmes Dara Eszter a 100 méteres női pillangóúszás fináléjában, így a záró napra is jutott magyar érem a rijekai kontinensviadalon.
Dara Eszter bronzérmes - Nézze újra a döntőt!
2008 december 14.   hirado.hu
Dara Eszter 56.88 másodperces új országos csúccsal bronzérmet nyert 100 m pillangón a fiumei rövidpályás úszó Európa-bajnokságon
Úszás, rövid pályás Eb: 50 női gyorson nincs középdöntősünk
A három magyar úszó közül egyiknek sem sikerült a középdöntőbe jutnia a Rijekában zajló rövid pályás úszó Eb-n női 50 méter gyorson. Dobár Éva 25.73-as idővel a 36. lett, Jakabos Zsuzsanna 26.72-vel az 54., míg Dara Eszter visszalépett ettől a számtól.
Rövidpályás úszó Eb: Dara Eszter döntős
2008 december 13.   Blikk
Dara Eszter a második legjobb idővel bejutott a vasárnapi döntőbe 100 m pillangón a fiumei rövidpályás úszó Európa-bajnokságon. Szilágyi Ádám viszont nem tudott továbblépni a 100 m hát elődöntőjéből, a 13.
Rövid pályás úszó Eb: Dara Eszter döntős 100 pillangón
2008 december 13.   She
Dara Eszter országos csúccsal jutott a 100 méteres pillangóúszás döntőjébe a rijekai Európa-bajnokságon.