2010-ben az elektromos autózás még gyerekcipőben járt. Az európai gyártók fejében maximum az elektromotorral kiegészített benzines hibridhajtás fordult meg. Amíg
febr. 4
8:18
Videó: Senna parádés győzelme az esős Silverstone-ban (F1világ)
Fantasztikus győzelmet aratott az 1988-as Brit Nagydíjon Ayrton Senna. Az F1.com jóvoltából most ezt nézhetjük meg újra. A brazil versenyző a 3. helyről rajtolt az esős versenyen, és végül meg is nyerte azt Nigel Mansellt és Alessandro Nanninit megelőzve. Pedig Sennának nem volt könnyű dolga: a futam után úgy nyilatkozott, az autója sem volt tökéle
febr. 4
10:21
Megirigyelték a Transitot, itt a Vito SPORT Line (Autónavigátor)
A haszongépjárművek között is megy a versengés, még az olyan szegmensekért is, amik nem éppen mérvadóak. Most a Mercedesnél ráértek
febr. 4
15:15
Susie Wolff a rajtrácslányokról: „De mi lesz a következő lépés?” (F1világ)
A Williams Forma-1-es csapatának korábbi fejlesztőversenyzője, Susie Wolff is véleményét formált a Liberty Media döntéséről, miszerint az idei évtől nem engedélyezi a rajtrácslányok jelenlétét a versenyhétvégéken. A sportág vezetői azért döntöttek a grid girlök száműzése mellett, mert álláspontjuk szerint a versenyautók előtt álló hölgyek nem illen
febr. 4
16:03
A McLaren elárulta, milyen autót akar adni Alonsóéknak (F1világ)
A McLaren Forma-1-es csapatánál arra törekedtek a tél folyamán, hogy versenyzőbarát autóval álljanak elő a 2018-as évadra. A brit istálló az előttünk álló idény során már nem a Honda, hanem Renault erőforrásait használja az F1-ben, ennek következtében pedig jelentős előrelépésre számít. A McLarennél azonban jól tudják, fontos, hogy új autójukkal a
febr. 4
16:09
Felismered, ki ez kisgyerek sisakban? (F1világ)
Az F1-es versenyzőknek általában akad más hobbijuk is a versenyzésen kívül, és többségük a gokart mellett más sportot is űzött kiskorában – így volt ezzel a képen látható pilóta is… Felismered őt? Ha nem, segítünk: a képet Nico Rosberg posztolta Instagramra, aki gyermekkori emlékeit idézte fel Ausztriából. winter in austria. good memories of my chi