Megfosztási eljárást kezdeményez a Jobbik Áder János köztársasági elnökkel szemben, mert szerintük a plakáttörvény aláírásával méltatlanná vált az államfői feladatok ellátására.
Eltérő ítéleteket hozott a bíróság arról, hogy társasházi lakások adásvételekor kit terhelnek az elmaradt közös költségek. A kérdést a Kúria joggyakorlat-elemző csoportja vizsgálta, várhatóan a rendelet módosítását is kezdeményezni fogják.
Ha a szén-dioxid-kibocsátás nem lassul le, akkor egy 3-5 Celsius-fokos globális felmelegedés a nagy gazdasági világválság okozta gazdasági károkhoz mérhetőek.
Egy magyar férfi életét vesztette, egy magyar nő pedig súlyosan megsebesült abban a lövöldözésben, amely csütörtökön tört ki a Barcelona közelében található Vilanova i la Geltrú spanyol tengerparti település egyik bárjában - közölte a La Vanguardia című újság pénteken.
A Kopint-Tárki vezérigazgatója szerint a gazdaság fehéredik, de a feketegazdaságban még mindig jelentős tartalékok vannak. Palócz Éva az InfoRádió Aréna című műsorában azt is elmondta, cégük nem változtat a gazdasági növekedésre vonatkozó előrejelzésén
Az Echo TV stábja hosszú ideig követte Simicska Lajost, és kényelmetlen kérdésekkel próbálta kihozni a sodrából. Ön együtt érez Simicskával? Ez a mai nap kérdése. A szavazás végeredményét Havas Henrik ismerteti 18:10-től, az ATV A nap híre című műsorában. A műsor ismétlése ma este 21.40-kor lesz.
Vári Éva Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő tavasszal jelentette be visszavonulását a színpadtól, a Játékszíntől pénteken búcsúzik, ahol A hölgy fecseg és nyomoz című darabban láthatják a nézők. Távozásával a színház leveszi repertoárjáról a komédiát.
Amellett, hogy élvezzük a strand örömeit, gyönyörködünk a tavat körülvevő varázslatos tájban, ha a magyar tengernél járunk, mindenképpen kerítsünk alkalmat arra is, hogy megismerkedjünk a helyi finomságokkal.
A Hvg.hu szerint arra az időre, míg a tűzszerészek átvizsgálták a csomagot, mindenkit kitereltek a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülótér 2A termináljáról. Az intézkedésnek már vége, a csomagban nem találtak robbanószert.
Az az érdekünk, hogy Törökország stabil és erős ország legyen egyértelmű és világos vezetéssel, amely képes érvényt szerezni az akaratának - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Ankarában. A kormányfő több miniszterével együtt részt vett a felső szintű stratégiai tanács ülésén, amely a gyakorlatban magyar-török "kormányülést", kormányzati cs
- A 3-as metró felújított szerelvényeiről és a megrekedt alagútrenoválásról kérdezte a HVG Tarlós Istvánt aki elmondta, hogy szeretné, hogy legyen klímaberendezés a kocsikban, de nincs rá pénz.
Két napra ismét a műrepülőké a főváros: a Red Bull Air Race tizenegyedszer tér vissza re, hogy a legendás pilóták több tízezres közönség előtt szlalomozzanak a felfújható kapuk között.
Összefogtak olvasóink az azbesztmérgezés miatt meghalt György Zsolt (†38) özvegyéért, aki nemcsak kártérítést nem kap az államtól, de még 250 ezer forint perköltséget is ki kellene fizetnie.
Megírtuk, hogy Demeter Márta független országgyűlési képviselő iratbetekintést kért, a Honvédelmi minisztérium által lépten-nyomon hangoztatott Zrinyi 2026 elnevezésű programba, de csak egy néhány perces PowerPoint bemutatót kapott. A tárca válaszában hisztériakeltésnek titulálja a volt MSZP-s politikus kijelentéseit.
Ugye Önnek is egyből beindul a lábaa, ha felcsendül egy buliban a Pumped Up Kicks? Ha igen, akkor Önnek is ott a helye július 4-én a Parkban, ahol Mark Foster és zenekara először menetelnek a i éjszakában indie-diszkó slágereikkel. Mi több, a VOLT karszalaggal érkezők olcsóbban vehetnek majd a helyszínen jegyet.
A Fidesz harmadannyi elköltött pénzt jelentett le az Állami Számvevőszéknek a 2010-es választási kültéri reklámokról, mint amennyire a Mahir Cityposterrel szerződött.
Ukrajnát érintette leginkább a héten lezajlott kibertámadás, Magyarország kisebb mértékben fertőzött - mondta el az InfoRádiónak Csizmazia-Darab István, a Sicontact Kft. IT biztonsági szakértője.
Nagyon sok jogszabály változik 2017. július elsejével. Többek közt drágul a cigaretta, de rossz napja lesz figyelmetlen feltöltőkártyásnak is. Olcsóbb lesz viszont a diákhitel és hamarabb vehető fel pénz a lakástakarékoktól. Szombattól nagyot nő a reklámadó és életre kel a nyugdíjas szuperfegyver.