Soha nem látott összegek halmozódnak a SZÉP-kártyákon, miután a munkáltatók többet utaltak, a dolgozók pedig nem tudják hol elkölteni a pénzt - hangzott el az RTL Híradóban.
Breuer Péter az eddig általuk is használt épületből egy bizonytalan sorsú, elszállításra váró Steinway zongorára tesz vételi ajánlatot az önkormányzatnak.
Vejkey Imrével, a KDNP országgyűlési képviselőjével beszélgetett a katolikus értékrendről, Jézust ábrázoló gúnyrajzról, és arról a mindent uralni akaró, globális-liberális támadásról a Pesti Srácok. Fotó:MTI/Soós Lajos A lap megkérdezte tőle, hogy már csak botrány okozásával, skandalummal tudnak népszerűséget, szimpátiát elérni a liberálisok, erre
Egyelőre nem lazít a szigorú járványügyi korlátozásokon a kormány. A napi fertőzések száma még mindig magasan van. Szeretnék meglátni az oltási görbét - mondta az atv.hu-nak egy kormányzati forrás a kormányülés után.
Az ország első számú feljelentője, Tényi István ezúttal Stummer János jobbikos országgyűlési képviselőt jelentette fel, mert az titkosított információkat hozott nyilvánosságra a Puskás Arénánál tervezett VIP-aluljáróval kapcsolatban írja a Telex. A Magyar Nemzet cikkéből kiderül, hogy Tényi több szálon is fellépést kezdeményezett az ügy kapcsán: kö
Varga Judit igazságügyi miniszter a Német Külpolitikai Társaság (DGAP) szerdai online jogállamiság-vitáján arra biztatta a nyugati „buborékban” élőket, hogy „merjenek szembenézni a mainstreammel”, ugyanis – mint mondta – soha nem baj, ha az embernek van önálló véleménye.
Varga Judit igazságügyi miniszter a Német Külpolitikai Társaság (DGAP) szerdai online jogállamiság-vitáján arra biztatta a nyugati "buborékban" élőket, hogy "merjenek szembenézni a mainstreammel", ugyanis – mint mondta – soha nem baj, ha az embernek van önálló véleménye. A tárcavezető a vitát követően közösségi oldalán elgondolkodtatónak nevezte, h
Kihirdette a budapesti polgári kezdeményezés részletes szabályairól szóló rendeletet Karácsony Gergely főpolgármester: a szabályozás lényege, hogy a fővárosi polgárok egyeztetést kezdeményezhetnek a fővárosi vezetéssel, vagy alakíthatják a Fővárosi Közgyűlés napirendjét.
Az SMA-s Lilikének is a világ legdrágább gyógyszerére, a Zolgensmára van szüksége a teljes élethez, ő az első magyar SMA-s kislány, akinek gyűjtést indítottak.
Február 1-28. között zajlik az Év Magyar Autója verseny idei közönségszavazása, ahol a nevezett 46 autó közül az olvasók választják meg az év legnépszerűbb autóját. A szavazás harmadik hetében több mint ezer szavazatot követően az esztergomi gyártású Suzuki Vitara vezet a Hyundai i20 és a kecskeméti Mercedes-Benz CLA előtt. Te már szavaztál?
Az ország első számú feljelentője, Tényi István ezúttal Stummer János jobbikos országgyűlési képviselőt jelentette fel, mert az titkosított információkat hozott nyilvánosságra a Puskás Arénánál tervezett VIP-aluljáróval kapcsolatban írja a Telex. A Magyar Nemzet cikkéből kiderül, hogy Tényi több szálon is fellépést kezdeményezett az ügy kapcsán: kö
Nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű üggyé nyilvánította a kormány a Nemzeti Oltóanyaggyár és a Nemzeti Koronavírus-Oltóanyaggyár megvalósítását és az ahhoz kapcsolódó építmények, infrastrukturális fejlesztések beruházásait.
Szinte hihetetlen, mégis megtörtént. Ártatlan magyarokat egyik napról a másikra marhavagonokra pakoltak, hogy elvigyék őket szibériai munkatáborokba. Kőkeményen dolgoztak, miközben ételt alig-alig kaptak. Mosakodáshoz egy bögre vízzel kellett beérniük, barakkjukat száz másik idegennel osztották meg.
Soha nem látott összegek halmozódnak a SZÉP-kártyákon, miután a munkáltatók többet utaltak, a dolgozók pedig nem tudják hol elkölteni a pénzt - hangzott el az RTL Híradóban.
Egyre nagyobb a bizalom a keleti koronavírus elleni vakcinával szemben, hiszen sorra érkeznek a biztatóbbnál biztatóbb eredmények. A kínai Sinopharm oltóanyag a hivatalos statisztikai adatok alapján igen biztonságos, ráadásul a vártnál is hatékonyabbnak bizonyult.
A napokban lemondott a polgármester, majd az alpolgármester és két további képviselő-testületi tag is, így az egyetlen megmaradt képviselő vette át a polgármesteri feladatkört a Zala megyei Garaboncon.
Varga Judit igazságügyi miniszter a Német Külpolitikai Társaság (DGAP) szerdai online jogállamiság-vitáján arra biztatta a nyugati "buborékban" élőket, hogy "merjenek szembenézni a mainstreammel", ugyanis - mint mondta - soha nem baj, ha az embernek van önálló véleménye.
Szerdától már a kínai Sinopharm vakcinával is elkezdik oltani a jelentkezőket a háziorvosok. Sokáig rejtély övezte, hogy mit is tartalmaz ez a vakcina, ám most kiderült.
Az Európai Bizottság új rendeletet terjesztett elő annak biztosítására, hogy továbbra is többletköltségek nélkül legyen használható a mobiltelefon az Európai Unión belül tett utazások során – tájékoztatott az uniós bizottság szerdán.
A kötelezően elrendelt ügyelet esetében az országos kórház-főigazgató engedélyével el lehet térni, így annak összege hétköznapon 100 százalék, pihenőnapon 110 százalék, munkaszüneti napon pedig 120 százalék lehet - tájékoztatta az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) az atv.hu-t.
Újra elérhető az az oltásellenes „Koronavírus Konzultáció”, amely korábban még „Nemzeti Koronavírus Konzultáció” néven futott, de akkor egy időre elérhetetlenné vált. Most kivették belőle a nemzeti szót, és már Gődény György neve is ott van az oldalon.
Ma délután tartották a Momentum elnökének első rendes tárgyalását, tanúk beidézésével. Fekete-Győr András élőben jelentkezett be az ügyészség és a Pesti Központi Kerületi Bíróság épülete előtt.
Bár az egyszerű állampolgárig leginkább csak unalmasnak tűnő gazdasági adatok jutnak el, mégis úgy fest, a magyar gazdaságért felelős fejesek mindennapjait intrikák és cselszövések szőhetik át, hasonló hatalmi játszmákat talán csak a Trónok harca nevű sorozatban lehet látni.
Kiss László edzősködött itthon többek között Pécsen és a Fradinál, vállalt munkát külföldön, például a Maldív-szigeteken, Kanadában, most kevéske nyugdíjból él, egyedül, elzárkózva mindentől és mindenkitől.
A pandémia egyik legnagyobb botránya bukott ki, amivel már a Wikipédia is külön foglalkozik: akkora harc folyik világszerte a Sinopharm vacináért, hogy több országban sorra buknak le politikusok, üzletemberek azzal, hogy jóval a lakossági oltások előtt, soron kívül oltatják be vele magukat.
Sorra újulnak meg a hajók a Bahart flottájában, miközben az új hajók gyártása is folyamatban van. A társaság több mint 200 millió forintot fordít korszerűsítésekre annak érdekében, hogy modern utazási feltételeket és üzembiztos működést biztosítson az utasoknak a szezonkezdetre.
Azonnali hatállyal visszahívta Pécs polgármestere a Tüke Busz Zrt. igazgatóságának elnökét, Gelencsér Gyulát. Az igazgató ellen felmerült a hűtlen kezelés vádja, ezért meneszthették. A polgármester környezete szerint a busztársaság vezetője saját hozzátartozóinak érdekeltségét hozta helyzetbe egy beszerzésnél.