Kisvárdán kérdeztük meg az embereket, mit szólnak ahhoz, hogy Orbán Viktor szerint ukrán akcióktól kell tartani, látták-e a Fidesz videóját és milyen hatással van rájuk a felfokozott kampány.
Sikeresen és szívbemarkoló tapaszlatokkal zárult az Egyszülős Központ "Egyszülős CsillagPont" elnevezésű fejlesztő programjának első hat hónapja – nyilatkozta az InfoRádióban a központ vezetője.
Az iráni Forradalmi Gárda közölte, hogy lezárják a hajóforgalom elől a Hormuzi-szorost, amelyen a világ tengeri olajforgalmának mintegy ötöde halad át.
Orbán Viktor miniszterelnök a közösségi médiában közölte: "Magyarországon a terrorfenyegetettség készültségi szintjét megemeltük egy fokozattal!" és kommentben jelezte: "Részletek hamarosan!" Azóta összeült és véget is ért a Védelmi Tanács ülése, ez után nyilatkozott a miniszterelnök.
Óvóhelyen vagy a lakásba húzódva várják a Közel-Keleten lévő magyarok, hogy hazajussanak - tudósított az RTL. Azt hitték, hogy csak a szomszéd zajong - erről beszélt a Híradónak egy Abu Dhabiban élő magyar nő, miután Irán az Egyesült Arab Emírségek ellen is válaszcsapásokat hajtott végre. A nap elején még 371-en voltak, akik konzuli védelemre regis
Az elmúlt hetek diszkórazziái és helybezárásai többeket is a Kossuth térre vitt, ahol tánccal vezették le a kormányzat drogpolitikája miatt felgyülemlett feszültséget.
A Tisza Párt elnöke a kormányfő szombati, rántottasütős videójára reagálva tette meg ajánlatát. Felvetette, hogy akár a párt Ford Tranzitjával is elmennek Kijevbe, hogy kiderítsék, miért áll a szállítás.
A vesekőbetegség az egyik leggyakoribb urológiai kórkép, amely gyakran hirtelen jelentkező, rendkívül erős fájdalommal – vesegörccsel – hívja fel magára a figyelmet.