A vasárnap közzétett legfrissebb adatok alapján több mint 600 ezer embert oltottak be az elmúlt 24 órában a koronavírus elleni vakcinával Nagy-Britanniában. A brit oltási kampány kezdete óta ez az eddigi napi rekord.
Sokan cseh zászlót lengettek, szabad mozgást és a kormányzati korlátozások megszüntetését követelték, valamint azt, hogy a kormány ne nézze a lakosságot gyereknek.
A lánya közölte a hírt, bejegyzése szerint a hős veteránt, aki több millió fontot gyűjtött a brit egészségügynek, kórházban ápolják, Boris Johnson miniszterelnök is üzent neki.