2012. március 17. szombat

márc. 17
18:21
Pécsi siker Kecskeméten (Agroinform)
Az újonc Pécs hátrányról fordítva győzött Kecskeméten a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójának szombati játéknapján.
márc. 17
18:23
PL: magyarjai nélkül ikszelt a WBA, csúnyán kikapott a Fulham a Swansea-től (She)
Az élvonalbeli angol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a sereghajtó Wigan hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a West Bromwich Albionnal. A vendégeknél nem volt a keretben a bárányhimlős Fülöp Márton és természetesen a sérüléséből lábadozó Gera Zoltán sem.
márc. 17
18:23
A Siófok először győzte le a Paksot (Agroinform)
A bennmaradásért küzdő Siófok fontos három pontra tett szert Pakson a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójában.
márc. 17
18:25
Championship: Futács a hajrára állt be, csapata döntetlent játszott (She)
Futács Márkó és Gulácsi Péter együttese is gól nélküli döntetlent játszott az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályának (Championship) 37. fordulójában.
márc. 17
18:27
Kecskeméten tudott nyerni a Pécs (Metropol)
márc. 17
18:29
Először nyert a Siófok a Paks ellen (Metropol)
A bennmaradásért küzdő Siófok kétgólos győzelmet aratott a vendég Paks felett a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójának szombati játéknapján.
márc. 17
18:33
Így hozta el a három pontot Leverkusenből a Mönchengladbach - videó (Agroinform)
A Bundesliga 26. fordulójában a Bayer Leverkusen otthon kikapott a Borussia Mönchengladbachtól.
márc. 17
18:39
Videó: Urbán keményen beszólt a Vasas újabb hazai veresége után (She)
Miután a Vasas újabb vereséget szenvedett hazai pályán – ezúttal a Győri ETO-tól –, Urbán Flórián, a hazaiak vezetőedzője a Sport Tv-nek nyilatkozva kemény kritikát fogalmazott meg.
márc. 17
18:41
Skócia: kilenc meccs után kapott ki újra az Aberdeen (She)
Az Aberdeen 1–0-ra kapott ki a Motherwell otthonában a skót bajnokság 30. fordulójában, ezzel megszakadt kilenc mérkőzés óta tartó veretlenségi sorozata.
márc. 17
18:51
Három gólt kell a Veszprémnek ledolgoznia hazai pályán a León ellen (Agroinform)
A második félidő elején előnyben lévő magyar bajnok elfáradt az odavágó végére, így hátrányból várja a visszavágót.
márc. 17
18:57
Skócia: kilenc meccs után szenvedett vereséget újra az Aberdeen (She)
Az Aberdeen 1–0-ra kikapott a Motherwell otthonában a skót futballbajnokság 30. fordulójában, ezzel megszakadt kilenc mérkőzés óta tartó veretlenségi sorozata.
márc. 17
18:59
Férfi kézi BL: a León a végén volt profi, hárommal kikapott a Veszprém (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén az MKB Veszprém háromgólos vereséget szenvedett a spanyol Ademar León otthonában, így megmaradt az esélye a továbbjutásra. A visszavágót egy hét múlva rendezik.
márc. 17
19:09
Németh Kristóf harmadik kalapácsvetésben (Agroinform)
Németh Kristóf kalapácsvetésben a harmadik helyen végzett a téli dobó Európa Kupa szombati versenynapján.
márc. 17
19:11
Megvan a Diósgyőr első tavaszi győzelme (Agroinform)
A diósgyőriek Pápán zsebelték be a tavaszi szezon első három pontját az OTP Bank Liga 20. fordulójában.
márc. 17
19:15
Téli dobó Ek: Németh Kristóf harmadik lett kalapácsvetésben (She)
Németh Kristóf kalapácsvetésben a harmadik helyen végzett a montenegrói Barban zajló téli dobó Európa-kupa szombati versenynapján.
márc. 17
19:21
Először nyert tavasszal a DVTK (Metropol)
A Diósgyőr egygólos győzelmet aratott a Pápa otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójának szombati játéknapján, s ezzel megszerezte idei első sikerét.
márc. 17
19:27
A helyzeteit kihagyó ZTE csak egy pontot szerzett a Haladás ellen (Agroinform)
A Zalaegerszeg a legnagyobb helyzeteket is elhibázta a Haladás ellen, így meg kellett elégednie az 1-1-es döntetlennel.
márc. 17
19:29
Bogdán csapattársát életveszélyes állapotban vitték le a pályáról (Agroinform)
A Tottenham-Bolton mérkőzés félbeszakadt, miután Fabrice Muambát, a vendégek játékosát hordágyon vitték le a pályáról.
márc. 17
19:33
NB I: a nyugati rangadón is csak döntetlenre futotta a ZTE-nek (She)
A labdarúgó NB I 20. fordulójában a sereghajtó Zalaegerszeg a 11. helyen álló Haladást fogadta. A vendégek Halmosi Péter szabadrúgásával szereztek vezetést a 13. percben, az egyenlítés Balázs Zsolt fejese révén jött össze a 34. percben. A második félidő elején aztán előbb Milan Bogunovicsot, majd három perccel később Rajos Pétert is kiállította a játékvezető. A végén még Kocsárdi Gergely is…
márc. 17
19:51
FA-kupa: a boltoni Muamba összeesett a pályán, az életéért küzdenek (She)
A Bolton labdarúgócsapatának középpályása, Fabrice Muamba összeesett a pályán a Tottenham elleni FA-kupa-negyeddöntő első félidejében.
márc. 17
20:03
Kagava gólja három pontot ért a Bremen ellen - videó (Agroinform)
A Bundesliga 26. fordulójában a Borussia Dortmund 1-0-ra legyőzte a Werder Brement Kagava góljával.
márc. 17
20:05
Száz mérkőzés óta veretlen otthon a Győr (Agroinform)
A Magvassy Mihály Sportcsarnokban legutóbb 2004. szeptember 26-án még a Dunaferr győzött.
márc. 17
20:07
Szóba sem áll játékosaimmal a vezetőség - Urbán Flórián (Agroinform)
Urbán amíg bizonytalanság veszi körül a klubot, addig nincs értelme szakmáról beszélni.
márc. 17
20:09
Nem kell bevonulnia a focistának (Infostart)
A hatóságok úgy döntöttek, hogy további tíz évig nem kell bevonulnia kötelező katonai szolgálatra Park Csu Jungnak, az Arsenal dél-koreai futballistájának.
márc. 17
20:09
Videó: Halmosi tekerése és Balázs csúsztatása után döntetlen a ZTE-Hali (She)
Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 20. fordulójában a sereghajtó Zalaegerszeg a 11. helyen álló Haladást fogadta. A vendégek Halmosi Péter szabadrúgásával szereztek vezetést a 13. percben, az egyenlítés Balázs Zsolt fejese révén jött össze a 34. percben. Nézze meg a gólokat!
márc. 17
20:09
Angyalföldi pokol (Blikk)
Budapest — Továbbra is átláthatatlan a Vasas labdarúgócsapatának helyzete.
márc. 17
20:11
Női kézi NB I: a Vác sem okozott gondot a százas határhoz érkező Győrnek (She)
Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság alapszakaszának 21. fordulójában a címvédő Győri Audi ETO hazai környezetben tizennégy góllal bizonyult jobbnak a vendég Vácnál. A házigazdák a szünetre már tízgólos előnyt szereztek maguknak.
márc. 17
20:13
Serie A: könnyed Milan-győzelem a Parma vendégeként (She)
Az élvonalbeli olasz labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában a Milan idegenben 2–0-ra győzött a Parma ellen. Az első félidőben Zlatan Ibrahimovic volt eredményes, majd a szünet után Urby Emanuelson góljával alakult ki a végeredmény.
márc. 17
20:15
Továbbra is nyeretlen a ZTE (Metropol)
A sereghajtó Zalaegerszeg a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulója után is nyeretlen, mivel szombaton 1-1-es döntetlent játszott a Haladással.
márc. 17
20:15
Videó: Van der Vaarték is az összeesett Muambáért imádkoztak (She)
Mint arról beszámoltunk, az első félidő végén 1–1-es állásnál félbeszakadt a Tottenham–Bolton FA-kupa-negyeddöntő, mivel Fabrice Muamba, a vendégek középpályása a földön maradt, és sajtóhírek szerint az életéért küzdenek. A hazaiak – többek között Rafael van der Vaart is – ellenfelükért imádkoztak.
márc. 17
20:21
Cancellara kaparta ki a gesztenyét az ausztrál Gerransnak - videó (Agroinform)
A svájci Fabian Cancellara dolgozott a legtöbbet a Milánó - San Remo verseny hajrájában, de mégsem ő győzött.
márc. 17
20:23
A Vasas még a kapunkig sem tudott eljutni - Pintér Attila (Agroinform)
Az ETO vezetőedzője mellett a győztes gólt szerző Dudás Ádám is a Hathárom TV kamerája előtt értékelt.
márc. 17
20:27
Labdarúgás: szurkolók csaphattak össze Sopronban, két súlyos sérült (She)
Tömegverekedéshez riasztották a rendőröket szombat délután Sopronban – közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese a távirati irodával. A városi kapitányság csoportosan elkövetett garázdaság miatt indított eljárást az ügyben – tette hozzá.
márc. 17
20:33
Összeesett a Bolton játékosa a Tottenham elleni meccsen (Metropol)
A szünet előtt nem sokkal összeesett az egyik vendégjátékos a szombati Tottenham Hotspur-Bolton Wanderers negyeddöntőben az angol labdarúgó FA Kupában, ezért a meccset félbeszakították, majd elhalasztották.
márc. 17
20:39
Ezúttal hatot lőve nyert a száguldó Bayern München (Agroinform)
A Bayern München ezúttal 6-0-ra nyert a Hertha Berlin otthonában a Bundesliga 26. fordulójában.
márc. 17
20:41
Rooney, Gerrard, Ferdinand, Barton - mind Muambáért imádkoznak (Agroinform)
A Tottenham-Bolton mérkőzésen összeesett és kórházba szállított 23 esztendős Fabrice Muamba egészségéért izgul Anglia.
márc. 17
20:45
A Vasas kiesőhelyre csúszott hátra hazai vereségével (Infostart)
Az öt szombati mérkőzésből hármat a vendégek nyertek meg, s csak a Siófok tudta otthon tartani a három pontot. A Vasas vereségével a 15. helyre csúszott vissza. Tavasszal először nyert a Diósgyőr.
márc. 17
20:47
Bogdán Ádámék mérkőzése drámai véget ért - életveszélyben a csapattárs (Infostart)
A 41. percben félbeszakadt Bogdán Ádámék FA-kupa-mérkőzése. A Tottenham Hotspur és a Bolton mérkőzésén, 1-1-es állásnál, a magyar kapus csapattársa, Fabrice Muamba összeesett, leállt a szívműködése, nem lélegzett.
márc. 17
20:57
Nem tudjuk elképzelni, hogy kiessen a Vasas - Tóth Máté (Agroinform)
A Vasas védője szerint nincs ugyan minden rendben a klubnál, de szóba sem került, hogy nem állnak ki a Győr ellen.
márc. 17
20:59
Megállíthatatlan a Pittsburgh (Agroinform)
A Penguins zsinórban tizenegyedik győzelmét aratta, a csoportrivális Devils sem tudta megtalálni ellenük az ellenszert.
márc. 17
21:03
Eredivisie: Németh Krisztián újra győztes gólt szerzett Waalwijkben (She)
Az RKC Waalwijk Németh Krisztián hajrábeli góljával 1–0-ra legyőzte a De Graafschapot a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának szombati játéknapján.
márc. 17
21:05
London 2012: a párbajtőröző Imre Géza olimpiai kvótásnak tekinthető (She)
Nem hivatalos számítás szerint Imre Géza ott lehet a férfi párbajtőrözők olimpiai versenyében, noha az utolsó kvalifikációs állomáson a 64-es tábla első fordulójában vereséget szenvedett.
márc. 17
21:15
Németh Krisztián győztes gólt szerzett a Waalwijkban (Agroinform)
Az RKC Waalwijk 1-0-ra legyőzte a De Graafschapot a holland bajnokság 26. fordulójában.
márc. 17
21:21
Görögország: Bodor csapata képtelen kikászálódni a gödörből (She)
Bodor Boldizsár csapata, az OFI a hajrában esett góllal 1–0-ra kikapott az Arisz vendégeként a görög labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának szombati játéknapján.
márc. 17
21:23
Ligue 1: sorozatban hatodik vereségét szenvedte el a Marseille (She)
Továbbra is bukdácsol a Marseille, amely a hétközi Bajnokok Ligája-továbbjutás után a francia labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában kikapott a Dijontól.
márc. 17
21:33
Kijutott az olimpiára az amputált lábú futó (Agroinform)
A dél-afrikai 400-as futó, Oscar Pistorius teljesítette a szintet, így a paralimpia mellett az olimpián is elindulhat.
márc. 17
21:35
Ez az egy pont semmire sem elég - Prukner László (Agroinform)
A sereghajtó Zalaegerszeg az OTP Bank Liga 20. fordulója után is nyeretlen, 1-1-es döntetlent játszott a Haladással.
márc. 17
21:37
Könnyedén nyert Parmában a Milan - videó (Agroinform)
A címvédő két góllal nyert a Parma vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati nyitómérkőzésén.
márc. 17
21:39
Videó: Sokat voltunk emberhátrányban a fordulás után - Mocsai (She)
Mint arról beszámoltunk, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén az MKB Veszprém háromgólos vereséget szenvedett a spanyol Ademar León otthonában. A hátrány ledolgozható ugyan, de abból a szempontból picit talán fájó, hogy Császár Gábor vezérletével és góljaival a 41. percben még néggyel mentek a vendégek (21–25), akik azonban a hajrára elfáradtak. Visszavágó egy hét…
márc. 17
21:41
FA-kupa: a Sky News szerint stabilizálták Muamba állapotát (She)
A Sky News internetes oldalának információi szerint már stabil a Tottenham–Bolton FA-kupa-negyeddöntőn összeeső Fabrice Muamba állapota.