2012. március 18. vasárnap

márc. 18
20:13
NB I: gól nélküli döntetlent játszott egymással a Ferencváros és a Honvéd (She)
A labdarúgó NB I 20. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros csapott össze a Budapest Honvéddal, és a rangadón a két csapat az elődökhöz méltatlan teljesítményt nyújtva döntetlent játszott.
márc. 18
20:21
A kapott gól mentálisan teljesen padlóra küldte a csapatot - Sousa (Agroinform)
A listavezető Debrecen egy hatalmas kapushiba révén egygólos győzelmet aratott a címvédő Videoton vendégeként.
márc. 18
20:27
Férfi röplabda NB I: növelte előnyét a Kecskemét az elődöntőben (She)
A Kecskemét három játszmában nyert Dágon a férfi röplabda NB I elődöntős párharcának második, vasárnapi összecsapásán, ezzel 2–0-ra növelte előnyét, s már csak egy siker választja el a fináléba jutástól.
márc. 18
20:39
Détári Fergusonhoz és Wengerhez hasonlította magát a Honvéd-meccs után (Agroinform)
A Ferencváros vezetőedzője számon kérte, hogy a negyedik játékvezető sokat foglalkozott vele a vasárnap esti mérkőzésen.
márc. 18
20:41
A korai gól sem fogta meg a Schalkét - videó (Agroinform)
A sereghajtó Kaiserslautern vasárnap sima vereséget szenvedett otthon a Schalkétól a német bajnokság 26. fordulójában.
márc. 18
20:45
NB I: A Honvéd bunkert ásott, és elvitt egy pontot - Détári (She)
A labdarúgó NB I 20. fordulójában a Ferencváros gól nélküli döntetlent játszott a Honvéd ellen. A hazaiak szakmai igazgatója, Détári Lajos szerint a vendégek nem is akarták megnyerni a találkozót.
márc. 18
20:47
Férfi kosárlabda NB I: a Debrecen visszavágott a Zalaegerszegnek (She)
A férfi kosárlabda NB I 25. fordulójában a Debrecen idegenben 91–74-re legyőzte a Zalaegerszeget, így visszavágott vendéglátójának – a ZTE szezonbeli egyetlen győzelmét éppen a hajdúsági csapat otthonában szerezte meg.
márc. 18
20:49
Gyorstollaslabda: kilenc magyar érem a budapesti nemzetközi versenyen (She)
Kilenc érmet szereztek a magyar versenyzők minden idők legrangosabb hazai rendezésű gyorstollaslabda-versenyén. A viadalon tizenhét ország több mint százötven sportolója vett részt.
márc. 18
20:51
Gól nélküli döntetlen az Albert Stadionban (Metropol)
A negyedik helyezett Budapest Honvéd gól nélküli döntetlent játszott a Ferencváros vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
márc. 18
20:51
Videó: hatalmas öngól döntött a Rennes-Toulouse francia bajnokin (She)
A Toulouse 1–0-ra legyőzte a Rennes-t a francia labdarúgó-bajnokságban lejátszott találkozón. Romain Danze szerencsétlenül ért bele egy lövésbe, ami után a labda hatalmas ívet leírva a hazai kapuban kötött ki.
márc. 18
20:53
Tenisz: a világelső ezúttal is simán legyőzte Sarapovát (She)
Az Indian Wellsben megrendezett női tenisztorna fináléjában az első helyen kiemelt fehérorosz Viktorija Azarenka nem egészen másfél óra alatt, két sima szettben 6:2, 6:3-ra legyőzte a másodikként rangsorolt orosz Marija Sarapovát.
márc. 18
20:57
Kiütéssel nyert a Sapa Fehérvár Miskolcon (Agroinform)
A címvédő Fehérvár simán, 7-1-re nyert Miskolcon a jégkorong ob I döntőjének első, vasárnapi mérkőzésén.
márc. 18
21:33
Nagyszerű lenne, ha idény végén a negyedikek lennénk - Huub Stevens (Agroinform)
A Schalke 04 edzője Marco Kurzot is biztatta a Kaiserslautern elleni 4-1-es győzelem után.
márc. 18
21:39
Törökország: Lázár a kispadról nézte végig a Samsunspor vereségét (She)
A Samsunspor 2–0-ra kikapott a Kayserisportól idegenben a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában. A vendégek magyar légiósa, Lázár Pál a kispadról nézte végig a találkozót.
márc. 18
21:51
Pastor Maldonado az utolsó körben csapta falhoz a Williamset - videó (Agroinform)
Pastor Maldonado az utolsó körben hibázott és csapta neki a falnak Williamsét az idénynyitó Ausztrál Nagydíjon.
márc. 18
21:53
Hosszabbításban nyert a Szeged a Nyíregyháza ellen (Agroinform)
A Szeged hosszabbítás után legyűrte a vendég Nyíregyházát a férfi kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.
márc. 18
22:09
Azarenka újabb döntőben verte könnyedén Sarapovát (Agroinform)
A világelső Viktorija Azarenka nyerte az Indian Wells-i tenisztorna 4,5 millió dollár összdíjazású női versenyét.
márc. 18
22:15
Videó: Láda küzd Láda ellen - ikerharc a jégkorong bajnoki döntőben (She)
Vasárnap lejátszották a jégkorong ob I döntőjének első mérkőzését, amelyen a Sapa-Fehérvár AV 19 7–1-re győzött a Miskolci Jegesmedvék ellen, így 1–0-ra vezet az egyik csapat negyedik sikeréig tartó fináléban. A párharc különlegessége, hogy a volános Láda Balázs ikertestvére, Láda Péter a miskolciakat erősíti. Az NSO Tv interjúja a fivérekkel.
márc. 18
22:27
A Pana-drukkerek rendőrökre támadtak, félbeszakadt a rangadó - videó (Agroinform)
Az Olympiakosz 1-0-ra vezetett a Panathinaikosz ellen, de a szurkolói összecsapások miatt félbeszakadt a találkozó.
márc. 18
22:29
A Debrecen akár már készülhet is a következő szezonra - Paulo Sousa (Agroinform)
A Videoton vezetőedzője szerint a Loki behozhatatlan előnyre tett szert a bajnokságban.
márc. 18
22:45
Somalia szalagja szakadt el, hétfőn műtik (Agroinform)
A Ferencváros támadójánál nem állapítottak meg törést, a lapockájánál elszakadt egy szalag.
márc. 18
22:47
A Napoli fejben Londonban ragadt, majdnem kikapott Udinében (Agroinform)
A hajrában felpörgő Cavani vezérletével mentett pontot a szerdán a BL-ből hosszabbításos meccsen kieső együttes.
márc. 18
22:51
Serie A: a Napoli Cavani duplájával egyenlített az Udinese ellen (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A 28. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén az Udinese a Napolit fogadta, és bár a hazaiak kétgólos előnybe kerültek, Edinson Cavani a hajrában egyenlített a tíz emberre fogyatkozó udineiek ellen, így 2–2-es döntetlennel ért véget a találkozó.
márc. 18
22:53
Tenisz: Federer két szettben elintézte az amerikai óriást a döntőben (She)
Roger Federer sikerével zárult az Indian Wellsben megrendezett férfi tenisztorna. A svájci klasszis a fináléban 7:6, 6:3-ra legyőzte John Isnert, így Rotterdam és Dubai után harmadik idei tornagyőzelmét aratta.
márc. 18
23:03
Azért nyertünk, mert idegenben sem játszottunk döntetlenre - Kondás Elemér (Agroinform)
Kondás szerint azért tudtak nyerni Székesfehérváron, mert nem álltak be védekezni, hanem idegenben is nyerni akartak.
márc. 18
23:05
A Kilmarnock legyőzte a favorit Celticet a döntőben - videó (Agroinform)
A skót Ligakupa fináléjában a Kilmarnock hatalmas meglepetésre 1-0-ra legyőzte a Celticet.
márc. 18
23:07
Remélem a kupában visszavághatunk még a Lokinak - Torghelle Sándor (Agroinform)
A Videoton csatára mellett Kovács István is a Hathárom TV kamerája előtt értékelte csapata teljesítményét.
márc. 18
23:09
Halasi meglepetésgyőzelem Békéscsabán (Agroinform)
A Kiskunhalas hétgólos különbséggel győzött Békéscsabán a női kézilabda NB I-ben, és elmozdult a sereghajtó pozícióból.
márc. 18
23:11
Federer hozta a kötelezőt, legyőzte Isnert a döntőben (Agroinform)
A svájci Roger Federer nyerte az Indian Wells-i tenisztorna 4,7 millió dollár összdíjazású férfi versenyét.
márc. 18
23:21
Egyre közelebb a kieséshez Lázárék (Agroinform)
Idegenben szenvedett 2-0-s vereséget a török bajnokság 31. fordulójában a Kayserisportól a Samsunspor.
márc. 18
23:39
A hajrában veszített pontokat a Real Madrid a Málaga ellen (Agroinform)
A Málaga Cazorla parádés szabadrúgásával mentett pontot a Real Madrid ellen a spanyol bajnokság 27. fordulójában.
márc. 18
23:45
Primera División: a Málaga Cazorla bombájával ikszelt a Reallal (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén a Real Madrid Karim Benzema első félidőben szerzett fejesgóljával sokáig 1–0-ra vezetett a Málaga ellen, de Santi Cazorla hatalmas szabadrúgásgóljával a vendégek a hajrában egyenlítettek, így pontot raboltak a listavezetőtől.