2012. március 23. péntek

márc. 23
17:57
A költségvetésünk háromszor akkora, mint Muszbek mondja - Kubatov (Agroinform)
Kubatov Gábor Muszbek Mihály nyilatkozatára reagált a Facebookon, szerinte most is 130-150 milliót visz el a stadion.
márc. 23
18:03
Videó: egyetlen ütéssel, 184 méterről talált a lyukba a golfozó (She)
A golfozók Arnold Palmerről elnevezett versenyének első napján parádés ütést láthattunk Ryan Moore-tól. Az amerikai játékos a hetedik lyuknál 201 yardos (184 méteres) szakaszt abszolvált egyetlen ütéssel. A norma három volt.
márc. 23
18:15
Nagyon sok pontatlanság volt a játékunkban - Pisont István (Agroinform)
Pisont István úgy véli, a hátralévő találkozókon jobb játékot kell nyújtaniuk, mint a belgák ellen.
márc. 23
18:21
West Brom: Hodgson hosszabb időre a csapathoz láncolná Fülöp riválisát (She)
Roy Hodgson, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő West Bromwich menedzsere az idény végén végleg szerződtetné az első számú kapussá avanzsáló kölcsönjátékost, Ben Fostert. Az angol válogatott kapus mögött második számú kapuvédő Fülöp Márton.
márc. 23
18:23
Bulgária: megfélemlítés vádjával feljelentették Hriszto Sztoicskovot (She)
Bogomil Marinov bolgár labdarúgó-játékvezető azt állítja: a korábbi aranylabdás bolgár labdarúgó, a jelenleg a Liteksz Lovecs vezetőedzőjeként dolgozó Hriszto Sztoicskov telefonon durván megfenyegette őt. Marinov úgy döntött, a jövőben csak amatőrmérkőzéseken bíráskodik.
márc. 23
18:39
Tottenham: A játékosokat nem érdekli, hogy mi lesz a sorsom - Redknapp (She)
Kiakadt játékosaira Harry Redknapp, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Tottenham menedzsere. Az angol válogatott szövetségi kapitányi posztjával hírbe hozott szakvezető szerint a londoni klub futballistáit nem érdekli jövője, nekik mindegy, hogy megy vagy marad.
márc. 23
18:51
Vissza szeretnénk venni a bajnoki címet az Egertől - Földi László (Agroinform)
A Szeged legyőzése után továbbra is a bajnoki cím a célja a Vasasnak a vízilabda ob I-ben.
márc. 23
18:53
Murray kolumbiai riválisa legyőzésével jutott a 32 közé (Agroinform)
A negyedik helyen kiemelt brit Andy Murray gond nélkül jutott a 32 közé a miami tenisztornán.
márc. 23
18:57
Európa-liga: célt ért a Schalke, eltörölték Matip piros lapját (She)
Sikeres volt a német Schalke labdarúgócsapatának fellebbezése, és eltörölték a Twente elleni nyolcaddöntő első meccsén kiállított Joel Matip piros lapját.
márc. 23
18:59
Tenisz: Murray könnyedén vette a második kanyart Miamiban (She)
Andy Murray két sima szettben legyőzte Alejandro Fallát a Miamiban zajló férfi tenisztorna második fordulójában. A negyedik helyen kiemelt brit játékos végig kezében tartva a mérkőzést 6:2, 6:3-ra legyűrte kolumbiai ellenfelét.
márc. 23
19:01
Euro 2012: vita Németországban a válogatott auschwitzi látogatásáról (She)
Vita tört ki a Német Labdarúgó-szövetség (DFB) és az ország legnagyobb zsidószervezete között azzal kapcsolatban, hogy a nemzeti válogatott tagjai meglátogassák-e az auschwitzi koncentrációs tábort az idén nyári lengyel-ukrán rendezésű futball Európa-bajnokság alatt.
márc. 23
19:03
Real Madrid: Ramost felmentették, Özilt és Mourinhót eltiltották (She)
A Real Madrid öt kiállított játékosa, illetve edzője közül egyedül Sergio Ramost mentette fel pénteken a Spanyol Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága.
márc. 23
19:09
A Vasas menesztett technikai vezetőjét egy nő megverésével is vádolják (Agroinform)
Az angyalföldiek szerződést bontottak Golecz Gábor technikai vezetővel, akit két ember megverésével is vádolnak.
márc. 23
19:15
Real Madrid: Ramost felmentették, Pepét, Özilt és Mourinhót eltiltották (She)
A Real Madrid öt kiállított játékosa, illetve edzője közül egyedül Sergio Ramost mentette fel pénteken a Spanyol Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága. Pepének és Rui Fariának két, Mesut Özilnek és José Mourinhónak egy meccset kell kihagynia.
márc. 23
19:17
Gyász: pénteken utolsó útjára kísérték Kutasi Róbertet (She)
Pénteken a rákospalotai temetőben utolsó útjára kísérték Kutasi Róbertet, a REAC sportigazgatóját, az MLSZ NB II-es bizottságának elnökét – olvasható a Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapján.
márc. 23
19:27
Tökéletes profi vagyok - mondja a cigizésen kapott Coentrao (Agroinform)
A Real Madrid védője szerint nem fair, hogy a sajtó mindenfélét írogat róla egy botlása miatt.
márc. 23
19:36
Elbúcsúztatták Kutasi Róbertet (Metropol)
A rákospalotai temetőben pénteken kísérték utolsó útjára Kutasi Róbertet, a másodosztályban szereplő REAC sportigazgatóját, a Magyar Labdarúgó Szövetség NB II-es bizottságának elnökét.
márc. 23
19:36
Elbúcsúztatták Kutasi Róbertet (Behaviour)
A rákospalotai temetőben pénteken kísérték utolsó útjára Kutasi Róbertet, a másodosztályban szereplő REAC sportigazgatóját, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) NB II-es bizottságának elnökét.
márc. 23
19:45
Utolsó útjára kísérték Kutasi Róbertet - videó (Agroinform)
Március 23-án a rákospalotai temetőben helyezték örök nyugalomra Kutasi Róbertet, a REAC egykori sportigazgatóját.
márc. 23
19:51
Tömegsport: 17 ország mintegy 6000 futóját várják vasárnap Debrecenbe (She)
Az előnevezések alapján tizenhét ország, mintegy hatezer futója vesz majd részt vasárnap a Rotary Futófesztivál különböző távjain – hangzott el a rendezvény pénteki, debreceni sajtótájékoztatóján.
márc. 23
19:53
Férfi kosár NB I: kiütéses diadallal folytatta jó sorozatát a Szolnok (She)
A nemzetközi porondon vitézkedő Szolnoki Olaj folytatta jó szereplését: a címvédő hazai pályán 95–71-re legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NBI 23. fordulójának pénteki játéknapján.
márc. 23
20:03
Lencse mesterhármasa három pontot ért a Bozsik Stadionban (Agroinform)
A KTE elsősorban Lencse László három góljának köszönhetően 4-1-re nyerni tudott a Budapest Honvéd otthonában.
márc. 23
20:09
Görögország: egyre nagyobb a krízis Rudolféknál, lemondott az igazgatóság (She)
Lemondtak az igazgatósági tagok a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Panathinaikosznál a pénteki, mintegy három órásra nyúló gyűlést követően. Mint ismert, a Rudolf Gergelyt foglalkoztató klubot súlyos szankciókkal sújtotta a görög liga az Olympiakosz elleni meccsen történt rendbontás miatt.
márc. 23
20:11
NB I: Lencse mesterhármasával Kispesten győzött 4-1-re a Kecskemét (She)
A labdarúgó NB I 21. fordulójának nyitómérkőzésén, a negyedik helyen álló Honvéd, a hetedik Kecskemétet fogadta. Az első félidőben mindkét oldalon megzörrent a kapufa, a háló azonban csak a hazaiak kapujában, miután a 42. percben Lencse László szerzett gólt. A második játékrész elején a kecskeméti támadó ráadásul duplázni is tudott, a 63. percben pedig Vladan Szavics a kegyelemdöfést is…
márc. 23
20:21
Sergio Ramost felmentették, Mourinhóékat eltiltották (Agroinform)
A Real Madrid öt kiállított játékosa, illetve edzője közül egyedül Sergio Ramost mentették fel.
márc. 23
20:27
Férfi kézilabda NB I: vereségével lemaradt az elődöntőről a Tatabánya (She)
Hazai pályán 35–31-re kikapott a Tatabánya a Pécstől a férfi kézilabda NB I alapszakaszának utolsó fordulójában, így lemaradt az elődöntőről. A Tatabánya vereségével biztossá vált, hogy a Balatonfüred szerezte meg a negyedik helyet az alapszakaszban.
márc. 23
20:39
A Tatabánya kikapott a Pécstől, ezzel bukta az elődöntőt (Agroinform)
A Tatabánya kikapott otthon a Pécstől a férfi kézilabda Budapest Bank Liga alapszakaszának utolsó fordulójában.
márc. 23
20:48
Újra kikapott a Honvéd a mumusától (Metropol)
A Budapest Honvéd hazai környezetben 4-1-es vereséget szenvedett a Kecskeméttől a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.
márc. 23
20:57
Király lehúzta a rolót Drezdában, nyert csapata (Agroinform)
Az 1860 München 1-0-ra legyőzte a Dynamo Dresdent idegenben a Bundesliga 2 27. fordulójában.
márc. 23
20:59
Megint jönnek az ausztrál kemény fiúk - videó (Agroinform)
Tojáslabda, fékevesztett száguldás, brutális ütközések, senki sem érti, hogy miért? Na ez az ausztrál foci!
márc. 23
21:03
Videó: a Kecskemét nagyon sima mérkőzésen győzte le a Honvédot (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, a Kecskemét 4–1-re legyőzte a Budapest Honvédot idegenben a labdarúgó NB I 21. fordulójában, Íme, a gólok!
márc. 23
21:06
Halhatatlanok Egyesülete - Beiktatták Gyulay Zsoltot és Kamuti Jenőt (Behaviour)
Gyulay Zsoltot, valamint Kamuti Jenőt hivatalosan is beiktatta tagjai közé pénteken este a Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesülete.
márc. 23
21:15
Nem néztem a Real meccsét, egy jó film ment a másikon - Guardiola (Agroinform)
A Barcelona trénere örült, amikor megtudta, hogy pontokat veszített a Real Madrid, bár a meccsüket nem figyelte.
márc. 23
21:24
Podolski az Ágyúsokhoz tart (Metropol)
Az Arsenal hamarosan megszerezheti Lukas Podolskit, a Köln német válogatott labdarúgóját Arsene Wenger, az angol csapat vezetőedzője szerint.
márc. 23
21:33
Tipsarevic kiütötte Nalbandiant (Agroinform)
A kilencedik helyen kiemelt szerb Janko Tipsarevic két játszmában nyert az argentin David Nalbandian ellen.
márc. 23
21:39
Videó: a forduló meglepetése lehet a Honvéd elleni siker - Török L. (She)
A Kecskemét megérdemelt, 4–1-es győzelmet aratott idegenben a Budapest Honvéd ellen a labdarúgó NB I pénteki játéknapján. Török László, a vendégek szakmai igazgatója elmondta, akár a forduló meglepetése is lehet ez a találkozó, és hogy sokkal jobban esett nyilatkozni, mint a Pécs elleni zakó után.
márc. 23
21:51
Vannak még tartalékaink a jövőre nézve - Palkovics (Agroinform)
Palkovics Krisztián a bajnoki győzelem után elmondta, vannak még tartalékok a Sapa Fehérvárban.
márc. 23
21:57
Brazília: exkluzív kiszolgálás és testőrök - ezekkel csábítják Adrianót (She)
A Corinthianstól elküldött Adrianót a szintén a brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Atlético Mineiro szeretné megszerezni, s az egyik helyi bár tulajdonosa olyan dolgokat ajánlott a rutinos csatárnak, amelyeket várhatóan nehéz szívvel utasít vissza...
márc. 23
21:59
Újpest: Simon szerint Diósgyőrben is a DVSC ellen mutatott alázat kell (She)
Sérülése után egyre inkább játékba lendül Simon Krisztián, az Újpest labdarúgócsapatának középpályása. A fiatal játékos az ujpestfc-hu-nak nyilatkozott formájáról és arról, mit vár a DVTK elleni szombati meccstől.
márc. 23
22:09
Lukas Podolski hamarosan aláírhat - Arsene Wenger (Agroinform)
Az Arsenal hamarosan megszerezheti Lukas Podolskit, a Köln német válogatott labdarúgóját Arsene Wenger.
márc. 23
22:15
Ligue 2: Komanék újabb győzelmet arattak, Giuly elemében volt (She)
A kiesés elől menekülő Monaco 2–1-re legyőzte a Chateauroux-t a francia másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 2) 29. fordulójának pénteki játéknapján, így immár hat forduló óta veretlen.
márc. 23
22:27
Kevin Primeau kihírdette a magyar keretet (Agroinform)
Huszonhat fős bő keretet adott meg pénteken Kevin Primeau, a magyar jégkorong-válogatott szövetségi kapitánya.
márc. 23
22:33
Tenisz: Azarenka győzelemmel kezdett, a 19 éves Watson vár rá (She)
Az Australian Open-győztes, ebben az évben még veretlen Viktorija Azarenka győzelemmel kezdte a miami női tenisztornát: a fehérorosz világranglista-vezető – akinek első kiemeltként az első körben erőnyerő volt – a holland Michaella Krajicek ellen nyert két szettben.
márc. 23
22:35
Bundesliga: a Wolfsburg legyőzte a Hamburgot az északi derbin (She)
Északi derbivel kezdődött a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulója: a VfL Wolfsburg hazai pályán 2–1-re legyőzte a HSV Hamburgot. A „farkasok" szerezték meg a vezetést a második félidő első percében, majd a vendégek gyorsan egyenlítettek, Marcel Schäfer ravasz szabadrúgásgólja azonban három pontot ért a házigazdáknak.
márc. 23
22:45
A Wolfsburg a HSV legyőzésével került közelebb az Európa Ligához (Agroinform)
A Wolfsburg 2-1-re legyőzte a Hamburgot a Bundesliga 27. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.
márc. 23
22:47
Bebizonyítottuk, hogy egy Tökölit vagy Borit is tudunk pótolni - Török László (Agroinform)
Török szerint azok a fiatalok, akik pályára léptek a Honvéd ellen, szépen lassan beépíthetők lesznek a csapatba.
márc. 23
22:51
Férfi kosár Euroliga: 2-0-s előnyben a CSZKA, egyenlített a Siena (She)
A férfi kosárlabdázók Euroliga-negyeddöntőjének második mérkőzésén a CSZKA Moszkva másodszor is simán győzött a Bilbao ellen, így 2–0-s előnnyel utazik a Baszkföldre. A Montepaschi Siena hatalmas küzdelemben egy ponttal nyert az Olympiakosz Pireusz ellen, így a görögországi mérkőzések előtt 1–1-re alakította az állást.
márc. 23
23:03
Viktorija Azarenka Krajicek ellen ment tovább (Agroinform)
A világelső Viktorija Azarenka kétszettes mérkőzésen nyert a holland Michaella Krajicek ellen pénteken.
márc. 23
23:05
David Luiz lehet Carles Puyol utódja a katalánoknál? (Agroinform)
Angol sajtóértesülések szerint a Barcelona grandiózus ajánlatot kíván tenni a Chelsea brazil válogatott védőjéért.
márc. 23
23:07
A tüzet hiányoltam a játékosokból - Supka Attila (Agroinform)
Supka szerint pont azokból a szituációkból kapták a gólokat, amelyekre meccs előtt felhívta játékosai figyelmét.