2012. március 25. vasárnap

márc. 25
21:27
Bombariadó miatt csúszott gólfesztivállal zárult az NB I-es bajnoki meccs, a végén bukott el a Fradi (Infostart)
A Haladás két hajrában szerzett góllal fordított és nyert a vendég Ferencváros ellen a labdarúgó NB I 21. fordulójában. A házigazda Győr magabiztos győzelmet aratott a Paks felett egy két órával a tervezettnél később megkezdett mérkőzésen. A találkozó előtt bombariadó volt a Rába Parkban.
márc. 25
21:27
Jégkorong, EBEL: Klagenfurtban győzött a Linz, így egyenlített (She)
Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság döntőjének második mérkőzésén a Linz Klagenfurtban nyert egy góllal, így összesítésben 1–1-ra módosította az állást az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcában.
márc. 25
21:39
A közvetlen rivális legyőzésével folytatták a felkapaszkodást Vanczákék (Agroinform)
A Sion nyolc pontra közelítette meg aktuális ellenfelét, azaz ennyire van az osztályozót érő 9. helytől.
márc. 25
21:41
Minimálist előnyt szereztünk Szerbia ellen (Agroinform)
A magyar futsalválogatott fegyelmezett játékkal legyőzte a szerbeket a világbajnoki play off első mérkőzésén.
márc. 25
21:43
Egypontos győzelmet aratott a Kaposvár Szegeden (Agroinform)
A Kaposvár egy ponttal nyert Szegeden a férfi kosárlabda NB I egyetlen vasárnapi mérkőzésén.
márc. 25
21:57
Berdych már a harmadik fordulóban kiesett (Agroinform)
A hetedik kiemelt Tomas Berdych kikapott Grigor Dimitrovtól a miami torna férfi versenyének harmadik fordulójában.
márc. 25
21:59
A Dortmund kiütéssel menetelt tovább - videó (Agroinform)
A címvédő és listavezető Dortmund ötgólos győzelmet aratott a Köln otthonában a német bajnokság 27. fordulójában.
márc. 25
22:01
A Real elleni döntetlen után idegenben nyert a Villarreal (Agroinform)
2-0-ra legyőzte idegenben a Rayo Vallecanót a Villarreal a Primera Divisiónban. A Betis nem bírt az utolsó Racinggal.
márc. 25
22:03
A férfiak is vereséggel kezdték a csapat-vb-t (Agroinform)
A női együtteshez hasonlóan a magyar férfi válogatott is vereséggel kezdte szereplését az asztalitenisz csapat-vb-n.
márc. 25
22:03
Asztalitenisz csapat-vb: a férfiak nem nyertek meccset Ausztria ellen (She)
A női együtteshez hasonlóan a magyar férfi válogatott is vereséggel kezdte szereplését az asztaliteniszezők dortmundi csapat-világbajnokságán.
márc. 25
22:15
Korcsmárék a Rosenborg elleni vereséggel nyitották a szezont (Agroinform)
Idegenben, a Rosenborg otthonában szenvedett 3-1-es vereséget a Brann a norvég bajnokság 1. fordulójában.
márc. 25
22:17
Éric Abidal kézilabdameccsen tűnt fel műtétje előtt - fotó (Agroinform)
Hétfőn kerül sor Éric Abidal, az FC Barcelona labdarúgócsapata védőjének májátültetésére.
márc. 25
22:19
Fölényes idegenbeli győzelemmel elődöntős a Győr (Agroinform)
A Győr nagyon könnyen nyert Baján a női kosárlabda NB I negyeddöntőjének második mérkőzésén, és bejutott az elődöntőbe.
márc. 25
22:21
Videó: Sindzsi Kagava bombázott, a Dortmund hatot lőtt Kölnben (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, a Dortmund 1–0-s kölni vezetés után 6–1-re nyert idegenben. A második találatot Sindzsi Kagava szerezte, aki nem teketóriázott, egy a kapu előtt átfejelt labdát bődületes erővel vágott a felső kapufára. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
márc. 25
22:23
Norvégia: Korcsmárék a Rosenborg elleni vereséggel kezdték az idényt (She)
Korcsmár Zsolt csapata, a Brann Bergen 3–1-re kikapott a Rosenborg otthonában a norvég labdarúgó-bajnokság első fordulójában. A magyar játékos végigjátszotta a mérkőzést.
márc. 25
22:25
Primera División: a Villarreal és a Santander megszakította sorozatát (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 30. fordulójában a Villarreal a Rayo Vallecano vendégeként nyert két góllal – még egy büntetőt is kihagytak –, míg a Santander négy vesztes mérkőzés után szerzett pontot, ráadásul idegenben, a Betis legnagyobb bánatára.
márc. 25
22:33
Nem bunkerfuttballt játszunk, ez a mai eredményen is látszik - Pintér (Agroinform)
A Győri ETO vezetőedzője a Paks elleni 4-1-es győzelem után kijelentette: cseréiknek is köszönhetik a győzelmet.
márc. 25
22:39
NFL: a Szentek nagy halat fogtak a csoportriválistól; szerződések (She)
Elkelt a szabadügynökpiac egyik legértékesebb, eddig parlagon heverő portékája, Curtis Lofton, akire a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő New Orleans Saints csapott le.
márc. 25
22:41
The Chance 2012: Óriási lehetőségről és fődíjról beszélhetünk - Kádár (She)
A Nike The Chance 2012 névre keresztelt tehetségkutatója új kihívás a magát kipróbálni szándékozó fiatal (16–21 éves) futballisták számára világszerte. A tesztpálya teljesítése nem ördöngösség, a fődíj viszont annál vonzóbb: edzés századmagával Barcelonában, a program szakmai fővédnöke, Pep Guardiola előtt.
márc. 25
22:43
Videó: „Már vártuk, hogy felrobbanjon a csarnok, de hibáztunk” - Ilyés (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, nem jutott be az MKB Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután a nyolcaddöntő hazai visszavágóján nem tudta ledolgozni háromgólos hátrányát a spanyol Ademar Leónnal szemben. A találkozó után Mocsai Lajos és Ilyés Ferenc értékelt az NSO Tv-nek!
márc. 25
22:45
Női kézilabda Eb-selejtező: bravúros ukrán győzelem Spanyolországban (She)
Az ukrán válogatott 28–27-re győzött Spanyolországban a női kézilabda Európa-bajnoki selejtezők 7. csoportjában, ezzel nagy lépést tett a hollandiai kontinenstorna felé. A 3. csoport rangadóján az oroszok visszavágtak Montenegrónak a négy nappal korábban elszenvedett egygólos vereségükért.
márc. 25
22:51
Véber szerint rengeteg munkája lesz Mezőkövesden (Agroinform)
A Lombard Pápa korábbi trénere úgy véli, parodikus események vezettek csapata vereségéhez a Nyíregyházával szemben.
márc. 25
22:53
Egy félidőn át volt partner az Inter, a Juventus nyerte a rangadót (Agroinform)
A torinóiak 45 percig engedtek helyzeteket az Internek, de a szünet után egyértelművé tették, hogy ők a jobb csapat.
márc. 25
22:57
Videó: Cáceres fejelt, Del Piero gurított - a Juventus nyerte a derbit (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, a Juventus hazai pályán megnyerte az Inter elleni derbit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában. A 2–0-s sikerhez Martín Cáceres és Alessandro Del Piero tette hozzá a magáét... gólok formájában. Előbbi az 57., utóbbi a 71. percben talált be Júlio César kapujába. Tekintse meg a mérkőzés két legfontosabb jelenetét!
márc. 25
23:09
A szövetség elnöke két gyanús bajnoki ügyében vizsgálódik (Agroinform)
Vetési Iván kijelentette, többen keresték telefonon, ezt követően érezte úgy, hogy lépnie kell az ügyben.
márc. 25
23:11
Kassai minősíthetetlen hangnemben beszélt a futballistáimmal - Détári (Agroinform)
A Ferencváros szakvezetője úgy véli, játékosait kellene megkérdezni, hogy beszélt velük Kassai az utolsó negyedórában.
márc. 25
23:15
Kaposvár: fegyvert kerestek a rendőrök a Rákóczi két légiósánál (She)
Kellemetlen közjátéknak volt részese szombat délután a Kaposvár NB I-es labdarúgócsapatának két légiósa. A bosnyák Boris Gujic és a szerb Miroszlav Grumics autóját rendőrök állították meg a kaposvári vasútállomás előtt, a kommandós akció alatt fegyvereket kerestek a játékosok kocsijában egy névtelen bejelentés alapján – írja a sonline.hu.
márc. 25
23:17
Ligue 1: a PSG csak ikszelt, már nem a tabella élén áll (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a forduló előtt még listavezető PSG pályaválasztóként csak döntetlent ért el a középmezőnyt erősítő Bordeaux ellen, így előbbi kénytelen volt átadni a vezető helyét a fordulóban három ponthoz jutó Montpellier-nek.
márc. 25
23:27
Az Inter védelme két Juventus-gólt nézett végig - videó (Agroinform)
Cáceres és Del Piero góljaival 2-0-ra legyőzte a Juventus az Intert a Serie A 29. fordulójának vasárnapi rangadóján.
márc. 25
23:29
Nem neheztelek Csárlira - Fazekas Nándor (Agroinform)
A Veszprém kapusa szerint nem lehet egy játékos nyakába varrni a vereséget, mert mindenkinek volt legalább egy hibája.
márc. 25
23:33
Bayern: nyártól Schweinsteiger bátyja is a bajorok kötelékében (She)
A német labdarúgó-bajnokságban szereplő Bayern München hivatalos honlapján tette közzé, hogy nyártól Tobias Schweinsteiger is csatlakozik a klubhoz. A német válogatott Bastian Schweinsteiger bátyja jelenleg a harmadosztályú Jahn Regensburg házi gólkirálya, nyártól pedig a Bayern második együtteséhez fog tartozni. Az átigazolás anyagi részleteit nem hozták nyilvánosságra.
márc. 25
23:35
Tenisz: Berdych kiesett, Murray játék nélkül jutott tovább Miamiban (She)
A 7. helyen kiemelt Tomás Berdych nem jutott be a Miamiban zajló kemény pályás teniszverseny nyolcaddöntőjébe, miután a 3. fordulóban három szettben kikapott a bolgár Grigor Dimitrovtól.
márc. 25
23:37
Portugália: botlott a Porto, a Braga hétfő este az élre állhat (She)
A listavezető Porto idegenben csak 1–1-es döntetlent játszott a Pacos Ferreirával a portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában.