2012. március 27. kedd

márc. 27
16:57
Rali ob: a hétszeres bajnok ifj. Tóth egy-két futamot tervez az idén (She)
A hétszeres abszolút ralibajnok ifj. Tóth János csak egy, esetleg két ob-futamot tervez az idén.
márc. 27
17:09
Mourinhónak nem tetszett a kérdés, kivonult a sajtótájékoztatóról - videó (Agroinform)
A Real Madrid portugál szakvezetője se szó se beszéd elhagyta a termet, Khedira hű tanoncként követte őt.
márc. 27
17:27
Ifj. Tóth János anyagi gondok miatt csak 1-2 futamot tervez idén (Agroinform)
márc. 27
17:29
Különengedély kellett a tizenöt éves srác draftolásához - videó (Agroinform)
A mindössze 15 esztendőd Connor McDavid lehet az április hetedikén sorra kerülő OHL-draft sztárja.
márc. 27
17:33
Videó: Villa Zinedine Zidane-nak képzelte magát a mexikói ligában (She)
Zinedine Zidane-nak képzelte magát egy mexikói labdarúgó a Puebla és a Cruz Azul mérkőzésén a mexikói első ligában. De Emanuel Villa nem a már visszavonult francia kiválóság valamelyik cselét másolta, hanem azt a bizonyos fejest a 2006-os világbajnoki döntőn.
márc. 27
17:45
A kirúgott Mick McCarthy visszatér a Wolves kispadjára? (Agroinform)
Jez Moxey, a Farkasok vezérigazgatója nem akarta elsietni az új szakember kinevezését.
márc. 27
17:47
Vége a találgatásoknak, Mario Götze marad a Borussiánál (Agroinform)
A Dortmund biztosra akar menni Mario Götze ügyében - a Bundesliga éllovasa 2016 nyaráig magához láncolta a tinédzsert.
márc. 27
17:51
Dortmund: Götze jól érzi magát a Borussiánál, két évvel hosszabbított (She)
Az egyik legnagyobb európai tehetségnek tartott Mario Götze két évvel meghosszabbította szerződését a Borussia Dortmund labdarúgócsapatával.
márc. 27
17:53
Asztaliteniszcsapat-vb: Kínától is kikapott a női válogatott (She)
A papírformának megfelelően a kínai együttestől is vereséget szenvedett a magyar női válogatott az asztaliteniszezők dortmundi csapat-világbajnokságán, így három kudarcával már csak matematikai esélye van arra, hogy a legjobb 12 közé kerüljön.
márc. 27
17:54
Vereség Kínától (Metropol)
márc. 27
17:55
Súlyemelés: német vádak a nemzetközi szövetséggel szemben, az IWF cáfol (She)
Aján Tamásnak, a Nemzetközi Súlyemelő-szövetség (IWF) elnökének címzett, s a nemzeti sportági szövetségekhez is eljuttatott nyílt levélben támadta meg az IWF doppingpolitikáját Christian Baumgartner, a német súlyemelő-szövetség (BVDG) alelnöke.
márc. 27
17:57
Bundesliga: a Schalke él opciós jogával, végleg megszerzi a nigériai támadót (She)
A német labdarúgó-bajnokságban szereplő Schalke él opciós jogával, és ötmillió euró ellenében végleg megszerzi a Hoffenheimtől a nigériai Chinedu Obasi játékjogát. A támadó kölcsönben érkezett a téli átigazolási időszakban a novemberben súlyosan megsérülő perui Jefferson Farfán pótlására, és az új megállapodás értelmében 2015-ig marad a Schalkénál.
márc. 27
17:59
Úszás: Hosszú kivételével a teljes hazai élmezőny rajtkőre lép az ob-n (She)
Csütörtöktől vasárnapig az Európa-bajnokság helyszínén, Debrecenben rendezik a 114. úszó országos bajnokságot, amelyen az előfutamokat és a döntőket is a kontinensviadal menetrendjéhez igazították, s minthogy több külföldi induló is érkezik, a tesztverseny igazi nemzetközi viadallá alakult.
márc. 27
18:03
Edzőt cserélt a megszűnés szélén álló BKV Előre (Agroinform)
Az amatőr alapon működő BKV Előre vezetősége Szapor Gábor vezetőedzővel.
márc. 27
18:09
Ligakupa: Lombard-Videoton mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén a Lombard-Pápa csapata a bajnoki címvédő Videotont fogadja. Kövesse a mérkőzést élő szöveges közvetítésünk segítségével!
márc. 27
18:21
Messi gólcsúcsától Tévez passzán át a madridi stresszig (Agroinform)
Messi rekordot döntött, a Real idegileg fáradni látszik, szupernagyik az olimpián, a Veszprém kiütötte magát a BL-ből
márc. 27
18:23
Szettet sem nyertek lányaink a kínaiak ellen (Agroinform)
A papírformának megfelelően a kínai együttestől is vereséget szenvedett a magyar női válogatott az asztaliteniszezők.
márc. 27
18:45
Olasz Kupa: vita az Olimpiai Stadionról, egyelőre nincs helyszíne a döntőnek (She)
Egyelőre nincs helyszíne a május 20-án sorra kerülő Juventus–Napoli labdarúgó Olasz Kupa-döntőnek, miután a helyi olimpiai bizottság, a CONI és a Serie A között vita bontakozott ki a római Olimpiai Stadion használatáról.
márc. 27
18:57
Lecsukják a Muambát gyalázó egyetemistát - fotó (Agroinform)
Swansea városi bírósága nem sokat tétlenkedett, 56 nap börtönbüntetésre ítélte az egyetemistát.
márc. 27
19:03
Oroszország: Priskin nélkül aratott fontos győzelmet az Alanyija (She)
Az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásának negyedik fordulójában az Alanyija Vlagyikavkaz 1–0-ra győzött a Sinnyik Jaroszlavl otthonában, és a három pontot szintén begyűjtő Mordovia Szaranszkkal azonos pontszámmal áll a tabella élén. Utóbbi együttes a Nyizsnij Novgorodot győzte le, amely így három ponttal lemaradva követi őket. Az Alanyijában nem kapott szerepet a sérült…
márc. 27
19:15
A Fehérvár a következő szezonban nem indul (Agroinform)
A 13. bajnoki címét múlt héten begyűjtő Sapa Fehérvár AV19 az új szezonban nem szerepel a jégkorong ob I-ben.
márc. 27
19:17
A Videoton játékosa a bírói öltözőben járt, az MTK feljelentést tett (Agroinform)
A kék-fehérek szerint a Videoton csapatkapitánya a félidei szünetben perceket töltött a játékvezető öltözőjében.
márc. 27
19:21
Videó: menekülnie kellett a játékosnak a román AS Roma meccséről (She)
Inzultálta a játékvezetőt, melynek végeredményeként menekülnie kellett Cosmin Mateinek, az Avantul Albiesti labdarúgójának az AS Roma elleni mérkőzésen a román negyedosztályban. A név nem elírás, tényleg az olasz sztáregyütteshez hasonlóan hívják a romániai csapatot (ide kattintva érheti el a csapat honlapját). A menekülés pedig igen látványosra sikeredett.
márc. 27
19:33
Este véget érhet a madridi nyilatkozatstop (Agroinform)
A Marca úgy tudja, a ciprusiak elleni meccs után a játékosokat ismét lehet majd kérdezni az újságíróknak.
márc. 27
19:51
A Vasastól fordulónként egy pontot vonhatnak le, K. Zsoltot felmentették (Agroinform)
A Fegyelmi Bizottság továbbá felmentette a korábban fogadási csalás miatt őrizetbe vett játékosügynököt.
márc. 27
19:57
Tenisz: Nadal fájós térddel sem vesztett szettet Nisikori ellen (She)
Rafael Nadal térdsérüléssel küzdve is két szettben, 6:4, 6:4-re legyőzte a japán Nisikori Keit a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.
márc. 27
20:09
A Videoton otthon ütötte ki a Pápát, fél lábbal már a döntőben (Agroinform)
A Videoton 3-0-ra nyert a Lombard Pápa vendégeként a Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén.
márc. 27
20:11
Bűnbocsánatot nyerhet a Saints vezetőedzője (Agroinform)
Amennyiben április 2-ig fellebbezz Sean Payton, az eltiltásától az NFL igazgatója Roger Goodell eltekinthet.
márc. 27
20:13
Coentrão és Sahin is kezd az APOEL ellen (Agroinform)
A Real Madrid a ciprusi APOEL Nicosia otthonába látogat a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
márc. 27
20:15
Ligakupa: Pápán is háromgólos előnyt szereztek a fehérváriak (She)
A labdarúgó ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén a Lombard FC csapata a bajnoki címvédő Videotont fogadta. A gól nélküli és igencsak eseménytelen első félidő után a vendégek Milan Perics góljával szereztek vezetést az 57. percben, majd ugyanő ismételt több mint tíz perccel később. A végeredményt Torghelle Sándor állította be a hosszabbításban.
márc. 27
20:17
BL: Sahin is kezd a Real Madridban az APOEL elleni negyeddöntőben (She)
Nuri Sahin ritka lehetőségei egyikét kapja meg a Real Madrid APOEL elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőbeli fellépésén. A spanyol csapat török középpályása Sami Khedira mellett kezd a védekező középpályás posztján. Elöl Gonzalo Higuaín támad, őt Karim Benzema, Mesut Özil és Cristiano Ronaldo támogatja.
márc. 27
20:18
Veretlen maradt az alapszakaszban a Győr (Metropol)
A Bajnokok Ligájában elődöntős, bajnoki címvédő és listavezető Győr magabiztosan nyert Kiskunhalason a női kézilabda NB I-ben.
márc. 27
20:18
MLSZ - Pontlevonás fenyegeti a Vasast (Behaviour)
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi tanácsának (ft) keddi döntése szerint bajnoki fordulónként egy-egy pontot levonnak a Vasastól, amennyiben a határozat jogerőre emelkedéséig nem rendezi tartozását.
márc. 27
20:19
Női kézilabda NB I: a Kiskunhalas félidőben még vezetett az ETO ellen (She)
Százszázalékos teljesítménnyel zárta a női kézilabda NB I alapszakaszát a címvédő Győri ETO, miután az utolsó forduló nyitó mérkőzésén 41–31-re nyert Kiskunhalason úgy, hogy a szünetben még egygólos hátrányban volt.
márc. 27
20:21
Női kosárlabda: a Pécs ismét legyőzte a Vasast, ezzel továbbjutott (She)
A női kosárlabda NB I rájátszásában a Pécs a negyeddöntő második meccsén is legyőzte a Vasast, így bejutott a legjobb négy közé.
márc. 27
20:27
A Real Madrid fél gőzzel is három góllal nyert Cipruson (Agroinform)
A Real Madrid 3-0-ra nyert a ciprusi APOEL Nicosia otthonában a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
márc. 27
20:33
Asztalitenisz: Kína lesz a 2015-ös világbajnokság házigazdája (She)
A 2015-ös asztalitenisz-világbajnokságnak Kína, pontosabban Szucsou adhat majd otthont – döntött kedden Dortmundban, a jelenlegi csapat-vb helyszínén a nemzetközi szövetség, az ITTF kongresszusa.
márc. 27
20:35
Videó: szögletből szerzett gólt a PAOK játékosa a görög bajnokságban (She)
Nagyszerű gólt szerzett Pablo García, a görög PAOK labdarúgója a Kerkyra elleni bajnoki mérkőzésen. Az uruguayi játékos szögletből talált be.
márc. 27
20:45
Megkezdődik az őrült hajsza a rájátszásért – 13. heti erőrangsor (Agroinform)
Már 20 mérkőzés sincs hátra az alapszakaszból, így megkezdődik az őrült hajrá a rájátszást jelentő helyekért.
márc. 27
20:51
Férfi kosárlabda Euroliga: kazanyi sikerével négyes döntőben a Barca (She)
Elsőként a Barcelona jutott be a férfi kosárlabda Euroliga idei négyes döntőjébe, miután a negyeddöntőben a harmadik mérkőzését is megnyerte az UNICS Kazany ellen. Az orosz csapat hazai pályán mindössze 56 pontig jutott a katalánok ellen.
márc. 27
20:53
BL: APOEL-Real Madrid és Benfica-Chelsea élőben az NSO-n! (She)
A Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzéseit rendezik ezen a héten, kedden a ciprusi meglepetéscsapat, az APOEL a Real Madridot fogadja, míg a portugál Benfica a Chelsea-t látja vendégül. A két mérkőzés érdekessége, hogy az APOEL-ben és a Realban 3-3, a Chelsea-ben 2 portugál játékos kezd, a Benficában egy sem.
márc. 27
20:55
Labdarúgás: kitiltották Sao Paulo állam stadionjaiból a verekedő ultrákat (She)
Kitiltották a brazíliai Sao Paulo állam összes stadionjából azt a két szurkolói csoportot, amelyek részt vettek vasárnap a Corinthians–Palmeiras labdarúgó-mérkőzést megelőző rendbontásban.
márc. 27
21:03
Én nem látok nagy horderejű hibákat - Kubatov (Agroinform)
A Ferencváros elnöke türelmet kért a szurkolóktól, akik az eredményeket kérték számon a csapaton.
márc. 27
21:09
A Real Madrid megtörte a ciprusiak ellenállását (Infostart)
Mindkét kedd esti mérkőzés a vendégek győzelmével ért véget a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A Real Madrid minimális erőfeszítéssel is óriási fölényben játszott az Apoel Nicosia ellen, s a legcsekélyebb megerőltetés nélkül nyert 3-0-ra. A Chelsea ugyancsak győzött, Salomon Kalou góljával nyert 1-0-ra a Benfica pályáján.
márc. 27
21:27
Vasas: Urbán lázasan vezényelt edzést, a játékosok prémiumot kaptak (She)
Urbán Flóriánt még mindig láz és fejfájás gyötri, ennek ellenére kedden már újra ő tartotta meg az edzést a Vasas labdarúgóinak – olvasható a klub honlapján.
márc. 27
21:29
MTK: fegyelmi eljárást kezdeményeztek Fábián játékvezetővel szemben (She)
Az MTK labdarúgócsapata fegyelmi eljárást kezdeményezett Fábián Mihály játékvezető ellen, aki a klub vezetői szerint a mérkőzés végeredményét befolyásoló hibákat követett el a Videoton elleni MK-elődöntő első találkozóján. Mint ismert, az MTK a szünetben még 2–0-ra vezetett, ám végül 3–2-es vereséget szenvedett hazai pályán.
márc. 27
21:45
Videó: Balotelli váratlanul megjelent az Inter sajtótájékoztatóján (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban edzőváltáson esett át az Internazionale. Az ideiglenesen kinevezett vezetőedző, Andrea Stramaccioni sajtótájékoztatóján teljesen váratlanul megjelent a Manchester City játékosa, Mario Balotelli, aki miután kezet fogott az asztalnál ülőkkel, távozott is a teremből. Azt egyelőre nem tudni, mit is keresett ott.
márc. 27
21:57
Továbbjutott az Everton a Sunderland otthonában (Agroinform)
Az FA Kupa keddi mérkőzésén az Everton idegenben verte a Sunderlandet 2-0-ra.
márc. 27
22:03
Műkorcsolya-vb: Markó Márton sem jutott tovább a selejtezőből (She)
Nem jutott tovább a férfiak selejtezőjéből Markó Márton a Nizzában zajló műkorcsolya-világbajnokságon.
márc. 27
22:15
Rafael Nadal japán ellenfele legyőzésével jutott a negyeddöntőbe (Agroinform)
A második helyen kiemelt, korábbi világelső Rafael Nadal két szettben legyőzte kedden a japán Nisikori Kejt.