2012. május 11. péntek

máj. 11
20:04
NB I: öt perc alatt fordított a Paks, reménytelen helyzetben a Vasas (She)
A labdarúgó NB I 28. fordulójában a hatodik helyen álló MVM Paks a 15. Vasas csapatát fogadta. A vendég Vasas a 26. percben vezetést szerzett Bárányos Zsolt góljával, ám a paksiak öt perc alatt fordítottak, előbb Böde Dániel, majd Bartha László talált a kapuba. A piros-kékeknek a második félidőben volt egy kapufájuk, egyenlíteniük azonban nem sikerült, így a kiesés szélére kerültek.
máj. 11
20:12
A Vasas kikapott Pakson, szombaton búcsúzhat az élvonaltól (Agroinform)
Az angyalföldiek Bárányos Zsolt góljával vezettek, de a hazaiak öt perc alatt fordítottak.
máj. 11
20:18
NB II, Nyugat: kikapott az FTC II, Lipcsei nyolc játékostól megválna (She)
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 27. fordulójában az FTC II hiába vezetett kétszer is a Dunaújváros ellen, a vendégek rendre egyenlíteni tudtak, a hajrában pedig a győzelmet is megszerezték, fontos három ponthoz jutva.
máj. 11
20:20
Női kézilabda NB I: könnyedén, tíz góllal nyert a Dunaújváros (She)
A már a szünetben is öttel vezető Dunaújváros hazai környezetben tíz góllal nyert a Kiskunhalas ellen női kézilabda NB I 9–12. helyért zajló rájátszásában.
máj. 11
20:30
A kiesés szélén a Vasas (Infostart)
A Vasas 2-1-re kikapott Pakson a labdarúgó NB I 28. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, így helyzete szinte reménytelenné vált a bennmaradást illetően.
máj. 11
20:30
A Varga-testvérekkel felálló Rijeka lesz a Pro Recco ellenfele (Agroinform)
A két pekingi olimpiai bajnok közül összesen négy góllal járult hozzá a Mladost Zagreb elleni sikerhez.
máj. 11
20:36
Öttusa-vb: Demeter után Marosi és Kasza is továbbjutott (She)
Demeter Bence után Marosi Ádám és Kasza Róbert is bejutott a római öttusa-világbajnokság férfi versenyének vasárnapi döntőjébe.
máj. 11
20:38
Videó: öt perc alatt három gól Pakson - kikapott a Vasas, pedig vezetett (She)
A labdarúgó NB I 28. fordulójában a hatodik helyen álló MVM Paks a 15. Vasas csapatát fogadta. A vendég Vasas a 26. percben vezetést szerzett Bárányos Zsolt góljával, ám a paksiak öt perc alatt fordítottak, előbb Böde Dániel, majd Bartha László talált a kapuba. A piros-kékeknek a második félidőben volt egy kapufájuk, egyenlíteniük azonban nem sikerült, így a kiesés szélére sodródtak.
máj. 11
20:40
NB II, Kelet: kétgólos vezetése után ötöt kapott a REAC (She)
A labdarúgó NB II Keleti csoportjában hiába vezetett két góllal hazai pályán a REAC, végül 5–2-re kikapott a Balmazújvárostól.
máj. 11
20:42
Férfi kézilabda NB I: az Orosháza nyolccal verte meg a Mezőkövesdet (She)
A férfi kézilabda NB I 9–12. helyért zajló rájátszásában az Orosháza 38–30-ra nyert a Mezőkövesd ellen, megerősítve pozícióját a négyes élén.
máj. 11
20:48
Gatlin nyerte a klasszikus számot Dohában (Agroinform)
Az amerikai Justin Gatlin nyerte a legrangosabb atlétikai versenysorozat dohai állomásán a 100 méteres férfi síkfutást.
máj. 11
20:50
Rákospalotán nyert a Balmazújváros (Agroinform)
A Balmazújváros gólzáporos mérkőzésen 5-2-re nyert a REAC vendégeként. A Ferencváros II kikapott a Dunaújvárostól.
máj. 11
20:54
Férfi vízilabda BL: döntőzhet a Varga testvérekkel felálló Rijeka (She)
A Varga Dániellel és öccsével, Dénessel felálló horvát Primorje Rijeka négy góllal nyert a szintén horvát Mladost Zagreb ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája Nagyváradon zajló Final Fourjának pénteki elődöntőjében.
máj. 11
20:54
Paksi vereségével a kiesés szélén a Vasas (Metropol)
A Vasas 2-1-re kikapott Pakson a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, így helyzete szinte reménytelenné vált a bennmaradást illetően.
máj. 11
21:06
Hradecká tovább menetel (Agroinform)
A világranglistán 105. cseh Lucie Hradecká legyőzte a rangsorban ötödik ausztrál Samatha Stosurt a negyeddöntőben.
máj. 11
21:08
Lovas a 16, Jakab a 32 között, versenyben vannak a csapatkvótáért (Agroinform)
Lovas Petra a 16, Jakab János pedig a 32 közé jutott az asztaliteniszezők utolsó olimpiai kvalifikációs versenyén.
máj. 11
21:12
Videó: Csak a győzelemnek örülhetünk, de annak nagyon - Kis (She)
A labdarúgó NB I 28. fordulójában a hatodik helyen álló MVM Paks a 15. Vasas csapatát fogadta, és 2–1-re legyőzte. A két vezetőedző értékelt a lefújás után a Sport Tv kamerája előtt.
máj. 11
21:24
Mindhárom magyar döntős, teljes a férfi csapat (Agroinform)
Demeter Bence, majd Marosi Ádám és Kasza Róbert is továbbjutott a pénteki selejtezőből.
máj. 11
21:26
Räikkönen és a Lotus lehet a mérleg nyelve Barcelonában - szabadedzések (Agroinform)
A Lotus melegben nagyon erős, a Ferrari is fejlődik, de a futam nagy esélyese még mindig a McLaren. Vagy mégsem?
máj. 11
21:30
Asztalitenisz olimpiai selejtező: Lovas a 16, Jakab a 32 között (She)
Lovas Petra a 16, Jakab János pedig a 32 közé jutott péntek este az asztaliteniszezők utolsó olimpiai kvalifikációs versenyén, a dohai világselejtezőn, azaz továbbra is mindketten versenyben vannak a londoni csapatkvótáért.
máj. 11
21:42
Advocaat kijelölte az orosz keretet (Agroinform)
Kijelölte 26 fős bő keretét az Európa-bajnokságra készülő Oroszország szövetségi kapitánya, Dick Advocaat.
máj. 11
21:48
Jégkorong-vb: Kanada legyőzte és megelőzte a házigazda Finnországot (She)
Kanada válogatottja 1–3-ról fordítva 5–3-ra legyőzte a házigazda, eddig százszázalékos Finnországot a jégkorong-világbajnokság péntek esti helsinki mérkőzésén. Sikere révén Kanada átvette a vezetést az A-csoportban.
máj. 11
21:50
Tenisz: Djokovics elbukta a házirangadót Madridban, és kiesett (She)
A címvédő, világelső szerb Novak Djokovics két szettben vereséget szenvedett honfitársától, Janko Tipszarevicstől a madridi salakpályás tenisztorna 3.1 millió euró összdíjazású férfi versenyének pénteki negyeddöntőjében. A korábbi meccsen a hatodik helyen kiemelt cseh Tomás Berdych rendkívül magabiztosan nyert az előző körben Rafael Nadalt búcsúztató spanyol Fernando Verdasco ellen.
máj. 11
22:00
Djokovics kikapott honfitársától (Agroinform)
A címvédő, világelső szerb Novak Djokovics két szettben vereséget szenvedett Janko Tipszarevicstől a negyeddöntőben.
máj. 11
22:18
Kanada fordított, legyőzte és megelőzte a finneket (Agroinform)
A kanadai válogatott 1-3-ról fordítva 5-3-ra nyert a címvédő és házigazda finnek ellen. Kanada vezeti az A-csoportot.
máj. 11
22:20
Óriási meglepetés: az Olimpiakosz legyőzte a Barcelonát! (Agroinform)
A Barcelona óriási meglepetésre mélyen formán aluli teljesítménnyel 68-64-re kikapott az Olimpiakosztól.
máj. 11
22:36
Egyik "öregjével" hosszabbított a Milan (Agroinform)
Egy évvel, 2013. június 30-ig meghosszabbították Mario Yepes szerződését.
máj. 11
22:38
Kikapott a magyar válogatott (Agroinform)
A magyar női válogatott 8-6-os vereséget szenvedett a házigazda olasz csapattól a Világliga-selejtező első mérkőzésén.
máj. 11
22:42
Női vízilabda: kikapott a magyar válogatott az olaszoktól (She)
A magyar női vízilabda-válogatott 8–6-os vereséget szenvedett a házigazda olasz csapattól a Siracusában zajló világliga-selejtező első, pénteki mérkőzésén.
máj. 11
22:44
Ligue 2: feljutót ünnepeltek Koman Vladimirék mérkőzésén (She)
A Koman Vladimirt a soraiban tudó Monaco hazai pályán 2–0-ra kikapott a Troyes-tól a francia másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 2) 37. fordulójának pénteki játéknapján.
máj. 11
22:46
Bundesliga 2.: véleményes büntető és egy bombagól az osztályozón (She)
Nem bírt egymással a harmadik ligás Jahn Regensburg és a Karlsruhe a német labdarúgó-másodosztályban (Bundesliga 2.) való bennmaradásért rendezett osztályozón. A hazaiak véleményes büntetővel szereztek vezetést az 58. percben, amire a Karlsruhe negyedórával később egy bombagóllal válaszolt a párharc első mérkőzésén.
máj. 11
22:54
Komanék kikaptak, ellenfelük feljutott (Agroinform)
Az AS Monaco hazai pályán kétgólos vereséget szenvedett a Troyestől, amely feljutott az élvonalba.
máj. 11
23:00
Jégkorong-vb: Oroszország 24 perc alatt hat gólt lőtt a svédeknek (She)
Oroszország válogatottja Kanadához hasonlóan hátrányból győzte le a jégkorong-világbajnokság egyik házigazdáját: az oroszok zsinórban hat gólt ütöttek, és 7–3-ra felülmúlták Svédországot a B-csoport péntek esti stockholmi mérkőzésén.
máj. 11
23:12
A házigazdák fekete napja volt a pénteki (Agroinform)
A házigazda Finnország és Svédország is kikapott a pénteki szuperrangadókon Kanada, illetve Oroszország ellen.
máj. 11
23:14
Federer jutott utolsóként az elődöntőbe (Agroinform)
A korábbi világelső két szettben nyert a spanyol David Ferrer ellen.
máj. 11
23:16
Feczesinék ikszeltek Simon csapata ellen (Agroinform)
2-2-es döntetlent játszott egymással a Bari és a Brescia a Serie B 40. fordulójának pénteki nyitó mérkőzésén.
máj. 11
23:18
Serie B: háromból két magyar volt részese a négygólos iksznek (She)
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 40. fordulójának nyitó mérkőzésén 2–2-t játszott egymással a Bari és a Brescia. A hazaiaknál nem nevezték Simon Ádámot, a vendégeknél Vass Ádám végigjátszotta a meccset, míg Feczesin Róbert az utolsó negyedórára szállt be.
máj. 11
23:36
Férfi kosár Euroliga: az Olympiakosz végigvezetve ütötte ki a Barcát (She)
A férfi kosárlabda Euroliga második elődöntőjében nem kis meglepetésre a görög Olympiakosz végigvezetve fektette két vállra a két évvel ezelőtti győztes, spanyol bajnok Barcelonát, ezzel némiképp visszavágott az akkori vesztes fináléért.
máj. 11
23:54
Tenisz: Federer két szettben nyert Madridban, kialakultak az elődöntők (She)
A korábbi világelső svájci Roger Federer két szettben nyert a spanyol David Ferrer ellen a madridi salakpályás tenisztorna 3.1 millió euró összdíjazású férfi versenyének pénteki negyeddöntőjében.