2012. július 31. kedd

júl. 31
17:39
A Debrecen megérkezett a BATE elleni meccs helyszínére - fotók (Agroinform)
A repülőút rendben volt, de a minszki érkezés után egy kicsit feltartóztatták a magyar bajnokcsapatot.
júl. 31
17:41
Taroltak a németek lovastusában (Agroinform)
A csapatverseny után egyéniben is német siker született.
júl. 31
17:42
A harmadik műugróarany is Kínáé lett (Infostart)
A világbajnok Csen Zso-lin, Vang Hao duó diadalmaskodott női szinkrontoronyugrásban kedden a londoni olimpián, így a harmadik műugró-aranyérem is Kínáé lett.
júl. 31
17:43
A harmadik műugró-aranyérmet is a kínaiak nyerték (Agroinform)
A világbajnok Csen Zso-lin, Vang Hao duó diadalmaskodott női szinkrontoronyugrásban.
júl. 31
17:44
Egyéniben is német siker lovastusában (Infostart)
A csapatverseny után egyéniben is német siker született a lovastusázók küzdelmében a londoni olimpián.
júl. 31
17:45
Kit érdekel az eredmény, fogadjunk inkább a játékos teljesítményére! (Agroinform)
Kedd este Franciaország Argentínával találkozik a férfi olimpiai kosárlabda-tornán, mi pedig Tony Parkerre fogadunk.
júl. 31
17:46
Francia arany férfi kenuszlalomban (Infostart)
A 2000-ben és 2004-ben is győztes francia Tony Estanguet nyerte a férfi kenu egyesek szlalomversenyét.
júl. 31
17:47
Káté Gyula fölényes sikerrel kezdett (Agroinform)
A magyar bunyós Eszlam Mohamedet verte és a legjobb 16 között az olasz Vincenzo Mangiacapre ellen folytatja.
júl. 31
17:48
Káté Gyula nyolcaddöntős (Infostart)
A 64 kg-ban szereplő Káté Gyula legyőzte egyiptomi riválisát, ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe a londoni olimpia férfi ökölvívótornáján.
júl. 31
17:51
Olimpia: a koreai kéziseket zavarta a magyar szurkolósereg (She)
Miután a magyar férfi kézilabda-válogatott 22–19-re legyőzte a Dél-Koreát a Londonban rendezett olimpián a B-csoportban, az ázsiaiak szövetségi kapitánya, Csu Jung Sin elmondta, a magyar szurkolótábortól alig tudott kommunikálni játékosaival a mérkőzés során.
júl. 31
17:53
Olimpia: Detre Diána egy helyet javítva 16. női szörfben (She)
Befejeződött a női szörfösök második futama az olimpián. A huszonöt tagú mezőnyben Detre Diána egy hellyel előrelépett az első futamban elért 17. helyhez képest, és összesítésben is a 16. helyen áll.
júl. 31
17:57
Újabb válogatott játékost csábított magához a Dinamo Kijev (Agroinform)
A nigériai Taye Taiwo egy évre kölcsönbe került a nyáron nagybevásárlást tartó ukrán bajnokhoz.
júl. 31
18:09
Olimpia: Berecz a negyedik futamban 12. lett laserben (She)
Befejeződött a férfi laseresek negyedik futama az olimpián, ahol ismét remekelt a magyar Berecz Zsombor, aki 12. helyen ért célba a 48 tagú mezőnyben, így a 23. helyre lépett előre összesítésben.
júl. 31
18:11
Olimpia: Djokovics hengerelt Roddick ellen, nyert Murray (She)
A nem is olyan rég még világelső szerb Novak Djokovics 54 perc alatt, mindössze három játékot veszítve legyőzte a korábbi ranglistavezető amerikai Andy Roddickot a londoni olimpia tenisztornájának 2. fordulójában.
júl. 31
18:13
DVTK: a klub közös megegyezéssel szerződést bontott Arzéval (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőr közös megegyezéssel szerződést bontott bolíviai középpályásával, Vicente Arzéval. A futballista Belgiumban folytathatja pályafutását.
júl. 31
18:15
Egy tucat nyílvessző 139 ezer forintot ér (Agroinform)
Fa helyett immár karbonszálas íjakat, volfrám végű nyílvesszőkkel használnak
júl. 31
18:15
Olimpia: egyéniben is német arany lovastusában (She)
A csapartverseny után egyéniben is német győzelem született kedden lovastusában a londoni olimpián: Michael Jung mellett a harmadik helyezett Sandra Auffarth is éremmel végzett.
júl. 31
18:17
Feszült voltam, nem akartam megint az első körben kiesni - Káté Gyula (Agroinform)
A legjobb 16 között szombaton az olasz Vincenzo Mangiacapre ellen bokszolhat Káté Gyula
júl. 31
18:17
Videó: Császár könnyebb meccsre számított - exkluzív (She)
A 22–19-es magyar győzelemmel véget érő Dél-Korea elleni kézilabda-mérkőzés után Császár Gábor és Mikler Roland exkluzív interjút adott az NSO Tv-nek. Mikler a remek védekezést emelte ki, Császár könnyebb meccsre számított.
júl. 31
18:18
Dél-koreai és szlovén arany a dzsúdósoknál (Infostart)
Férfi 81 kg-ban a dél-koreai Kim Dzsae Bum, női 63 kg-ban pedig a szlovén Urska Zolnir győzött a londoni olimpia cselgáncstornájának keddi versenynapján.
júl. 31
18:19
Aranyérmes lett Csoknyai László legyőzője (Agroinform)
Csoknyai László a 81 kg-osok mezőnyében a legjobb nyolc közé jutásért vívott meccsen búcsúzott
júl. 31
18:19
Videoton: a Sportingtól igazoltak középpályást - hivatalos (She)
Tegnap már beszámoltunk róla, hogy a Videoton labdarúgócsapata a portugál Sportingtól igazolhat középpályást. Az egy évre  kölcsönbe megszerzett Renato Neto érkezését ma a klub hivatalos honlapja, a vidi.hu is bejelentette.
júl. 31
18:27
NB I: a DVTK és a Fradi pénzbüntetést kapott (She)
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottságának döntése értelmében az élvonalbeli Diósgyőri VTK és a Ferencváros is pénzbüntetést kapott.
júl. 31
18:29
Olimpia: francia diadal kenu szlalomban (She)
A 2000-es és a 2004-es olimpiai bajnok francia Tony Estanguet visszahódította a címét a kajak-kenu szlalom C–1-ers számában. A pekingi (és 1996-ban atlantai) győztes szlovák Michál Martikan ezúttal bronzérmet szerzett.
júl. 31
18:33
Tóth Balázs szerint apróságok döntenek a belga élcsapat ellen a selejtezőben (Agroinform)
Az olasz játékvezetői kar élvonalába tartozó Paolo Mazzoleni vezeti majd a csütörtöki Videoton-Gent EL-meccset.
júl. 31
18:35
Olasz bíró fúj a Videoton-Gent mérkőzésen (Agroinform)
Paolo Silvio Mazzoleni még sosem vezetett találkozót magyar csapatnak, csütörtökön a Sóstói Stadionban "debütál".
júl. 31
18:36
Steinmetz: A románok elleni meccs sem lesz sétagalopp (Infostart)
Kemény Dénes szerint a címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott a két nappal korábbihoz képest javult, de Montenegró ellen (10-11) is elkerülhető gólokat kapott. A szakvezető hozzátette, hogy az eredményjelző tábla igazságos, egy gólnyit tettek azért, hogy veszítsenek.
júl. 31
18:37
Detre a 16., Berecz a 23. helyen (Agroinform)
A Weymouth-öbölben a két futamot bonyolítottak le.
júl. 31
18:45
Tegnap már beszámoltunk róla, hogy a Videoton labdarúgócsapata a portugál Sportingtól igazolhat középpályást. Az egy évre  kölcsönbe megszerzett brazil Renato Neto érkezését ma a klub hivatalos honlapja, a vidi.hu is bejelentette.
júl. 31
18:47
Olimpia: a Csoknyait legyőző Kim a bajnok (She)
A férfiaknál a magyar Csoknyai Lászlót is legyőző dél-koreai Kim Dzse Bum, a hölgyeknél a szlovén Urska Zolnir nyerte a cselgáncsozók keddi küzdelmeit.
júl. 31
18:49
Olimpia: a görög pólósok ikszeltek a világbajnokkal (She)
A londoni olimpián rendezett férfi vízilabdatornán a világbajnok Olaszország 7–7-es döntetlent játszott a görög válogatottal.
júl. 31
18:51
Gyurta nyerhet 200 m mellen, 20 számban osztanak érmeket - szerdai program (Agroinform)
Gyurta Dániel erős számában, a 200 méteres mellúszás döntőjében állhat rajthoz.
júl. 31
18:51
Olimpia: Feszült voltam, de aztán kiengedtem - Káté (She)
Ahogyan arról már beszámoltunk, Káté Gyula a legjobb 32 között 16:10-re győzött pontozással az egyiptomi Eszlam Mohamed ellen a londoni olimpián a 64 kg-os férfi ökölvívók versenyében. A magyar bokszoló és mestere, Szántó Imre egyetértett abban, hogy túlságosan feszülten kezdte a mérkőzést, de aztán feloldódott, és megnyerte az összecsapást.
júl. 31
18:53
Kaposvár: a csatár az orosz második vonalban folytatja (She)
Az orosz második vonalban szereplő Jenyiszej Krasznojarszk futballistája lett Serghei Alexeev, a Kaposvár moldovai támadója.
júl. 31
19:03
Olimpia: továbbjutottak a svéd és a japán nők futballban (She)
Ma három csoportban is befejeződnek a küzdelmek az olimpián a női labdarúgóknál, elsőként az F-csoport zárt.
júl. 31
19:05
KTE: Füle fél évre kölcsönbe érkezett, Borszéki távozott (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskemét fél évre kölcsönvette a Vác 19 éves középpályását, Füle Ákost, míg a csapat harmadik számú kapusa, Borszéki Csaba pont a Váchoz távozott szintén kölcsönbe – adta hírül a kecskeméti klub hivatalos honlapja.
júl. 31
19:07
Olimpia: megvan a harmadik kazah aranyérem (She)
Kazahszán megszerezte harmadik érmét a londoni nyári olimpián, és mint az első kettő, ez is arany lett: a  súlyemelő Majja Maneza a sportág második kazah győztese lett. A 26 éves hölgy a nők 63 kilogrammos számában nyert, méghozzá olimpiai csúccsal.
júl. 31
19:09
A Ferencváros egy góllal győzött a Hypo ellen (Agroinform)
Harmadik felkészülési találkozójukat játszották a zöld-fehérek, akik a Németh András vezette osztrákokkal mérkőztek.
júl. 31
19:09
Olimpia: a horvát kézisek nyolccal nyertek Szerbia ellen (She)
A londoni olimpián a férfi kézilabdázók B-csoportjában Horvátország magabiztos, 31–23-as sikert aratott Szerbia felett.
júl. 31
19:11
Második kazah női aranyérem súlyemelésben (Agroinform)
Zulfija Csinsanlo után Maija Maneza is győzött.
júl. 31
19:11
Olimpia: biztosan kínai asztaliteniszező nyer női egyesben (She)
Biztos, hogy nem törik meg a kínai uralom az asztalitenisz női egyes olimpiai küzdelmeiben: az 1988-ban az olimpia műsorára kerülő sportág eme számában eddig csak az ázsiai ország szerzett aranyérmet, és a keddi elődöntőben is két kínai járt sikerrel.
júl. 31
19:13
Az Eb-ezüstérmes Balzaretti a Romáé - sajtóhír (Agroinform)
Az olasz válogatott hátvédért folyó versenyt a Farkasok nyerték a Napoli előtt, három évre ír alá a játékos.
júl. 31
19:21
Videó: Káté két remek harmadot bokszolt, 16 közé jutott (She)
A férfi ökölvívók 64 kilogrammos versenyében a legjobb 16 közé jutott Káté Gyula. A magyar bokszoló első mérkőzésén az egyiptomi Eszlam Mohamedet győzte le főleg a második és harmadik harmadban mutatott teljesítményével. (16:10)
júl. 31
19:23
Videoton: újabb távozó csatár igazolt Ciprusra (She)
A Videotontól távozott portugál-angolai csatár, Evandro Brandao a ciprusi élvonal újoncánál, a Doxánál folytatja pályafutását.
júl. 31
19:27
Triscsuk is tagja Karl Erik Böhn keretének (Agroinform)
Női válogatottunk augusztus első hétvégéjén a németországi Wittlichben vesz részt felkészülési tornán.
júl. 31
19:39
NB II: a ZTE Budaörsről igazolt középpályást (She)
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Zalaegerszeg hivatalos honlapján jelentett be két, a keretet és a szakmai stábot is érintő változást.
júl. 31
19:41
Videó: 35 méteres győztes bomba a 94. percben (She)
Egészen látványos és fontos gólt szerzett Rizvan Ablitarov az ukrán másodosztályban lejátszott Bukovina–Zirka mérkőzésen. A hazaiak játékosa a 94. percben 35 méterről bombázott a kapuba. Ez volt a győztes találat.
júl. 31
19:43
Olimpia: az amerikai női tornászcsapat a legjobb (She)
A Gabrielle Douglas, McKayla Maroney, Alexandra Raisman, Kyla Ross, Jordyn Wieber összeállítású amerikai női tornászválogatott teljesen megérdemelt győzelmet aratott a csapatverseny olimpiai döntőjében az utolsó szeren elszálló, a nyomást nem bíró Oroszország és a harmadik helyre a kínaiak hibáit kihasználva előrelépő Románia előtt. Az amerikaiak 183.596 ponttal győztek, öt pontnál is…