2012. szeptember 15. szombat

szept. 15
13:03
Bp. Honvéd: Czuczi kihagyhatja a DVSC elleni bajnokit (She)
Nem a legideálisabb a helyzet a labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvédnál kapusposzton, ugyanis Kemenes Szabolcs után Czuczi Mártont is elvesztette a csapat. A Nemzeti Sport információi szerint a fiatal kapus agyrázkódást szenvedett az egyik edzésen. A sérülést a klub hivatalos honlapja, a honvedfc.hu is megerősítette.
szept. 15
13:05
Autósport: Kiss Pál Tamás a 19. lett a WSR hungaroringi első futamán (She)
Kiss Pál Tamás a 16. rajthelyről indulva a 19. helyen fejezte be a World Series by Renault (WSR) 3.5 literes kategóriájának első futamát a Hungaroringen. A magyar pilóta a rajtot követően visszacsúszott az utolsó helyre, és végül a tizenkilencedik helyen fejezte be a versenyt. A futamot a holland Robin Frijns nyerte meg, aki így megerősítette vezető helyét az egyéni világbajnokság élén.
szept. 15
13:09
A Pápa támadni és győzni megy Kecskemétre (Agroinform)
A Lombard új edzője, Zsivóczky Gyula támadó futballt ígér, de erre készül a KTE is. Ebből akár jó meccs is kerekedhet.
szept. 15
13:15
Megjavították Gyurta világcsúcsát 200 méter mellen (Behaviour)
A japán Jamagucsi Akihiro szombaton megjavította Gyurta Dániel világcsúcsát 200 méteres mellúszásban.
szept. 15
13:21
Evezős Eb: két magyar egység a döntőben, Varesében (She)
Két magyar egység is bejutott a döntőbe, azaz a legjobb hat közé az evezősök olaszországi Európa-bajnokságán, Varesében.
szept. 15
13:23
Nyílt vízi úszó Eb: Abroszimov duplázott, Papp Márk 31. lett (She)
Papp Márk a 31. helyen végzett szombaton 5 kilométeren a nyílt vízi úszók olaszországi Európa-bajnokságán.
szept. 15
13:25
Tenisz: Begu a döntőben megállította a 16 éves horvátot (She)
A román Irina-Camelia Begu nyerte a 220 ezer dollár összdíjazású, taskenti kemény pályás női tenisztornát, miután a szombati döntőben két szettben jobbnak bizonyult horvát riválisánál.
szept. 15
13:27
Kiss László szerint nincs nagy jelentősége a Gyurta csúcsát megdöntő japán teljesítményének (Agroinform)
A szövetségi kapitány szerint nem eget rengető meglepetés, hogy egy japán versenyző megdöntötte Gyurta rekordját.
szept. 15
13:39
Videó: mozdulni sem tudott a kapus a kortrijki szabadrúgásra (She)
A belga labdarúgó-bajnokságban pénteken lejátszott mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott egymással a Kortrijk és az FC Bruges. A hazaiak szerezték meg a vezetést Ervin Zukanovic révén. A bosnyák játékos szabadrúgásból talált be az ötödik percben. A vendégek kapusa mozdulni sem tudott a tökéletes lövésre.
szept. 15
13:45
Chavez Jr. ellen kaparintaná vissza koronáját Martinez (Agroinform)
A mexikói Julio César Chavez Jr. és az argentin Sergio Martinez a WBC középsúlyú világbajnoki övéért száll ringbe
szept. 15
13:47
A Stuttgart győzelemmel feledtetheti a Bayern elleni kiütést (Agroinform)
Szombaton Hajnal Tamásék idei első sikerére fogadunk, méghozzá hazai környezetben, a Fortuna Düsseldorf ellen.
szept. 15
13:49
Di Matteo nem félti Terryt a QPR elleni hangulattól (Agroinform)
A Chelsea menedzsere szerint a középhátvéd olyan magabiztos, mint Maldini, Costacurta vagy Del Piero voltak éveken át.
szept. 15
14:03
Galambos és a Simon, Széll duó is döntős az Európa-bajnokságon (Agroinform)
szept. 15
14:09
Tornagyőztes Csehországban a női kézilabda-válogatott (Behaviour)
A magyar női kézilabda-válogatott 34-29-re legyőzte szombaton Chebben az eddig szintén négy pontot szerző szlovákokat, és ezzel megnyerte a csehországi nemzetközi tornát.
szept. 15
14:15
Tornagyőztes Csehországban a női kézilabda-válogatott (Infostart)
szept. 15
14:15
NB I: Videoton-Diósgyőr mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 7. fordulójában az ötödik helyen álló Videoton a hatodik Diósgyőrt fogadja. Kövesse a mérkőzést élőképes tudósításunk és szöveges közvetítésünk segítségével!
szept. 15
14:15
Sok látogatót vonz a Nemzeti Vágta (Metropol)
Koszorúzással, ágyúszóval, a versenyzők ünnepélyes fogadalomtételével megnyitották az idei Nemzeti Vágtát.
szept. 15
14:21
Emberelőny kellett a Lokomotivnak a Rubin elleni sikerhez - videó (Agroinform)
A Lokomotiv Moszkva hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Rubin Kazanyt a Premjer Liga nyolcadik fordulójában.
szept. 15
14:23
Begu első trófeáját nyerte (Agroinform)
A román Irina-Camelia Begu nyerte a 220 ezer dollár összdíjazású, taskenti keménypályás női tenisztornát.
szept. 15
14:33
Elvették Gyurta Dani világcsúcsát (Infostart)
A japán Jamagucsi Akihiro megjavította Gyurta Dániel világcsúcsát 200 méteres mellúszásban.
szept. 15
14:39
Az FTC kikapott a Belgrádtól, a Szolnok legyőzte az Egert (Agroinform)
Harmadik mérkőzésén is négy góllal kapott ki a Ferencváros a debreceni hatcsapatos nemzetközi férfi vízilabdatornán.
szept. 15
14:41
Papp Márk 31. lett 5 kilométeren (Agroinform)
Papp Márk a 31. helyen végzett szombaton 5 kilométeren a nyíltvízi úszók olaszországi Európa-bajnokságán.
szept. 15
14:43
Cristiano Ronaldo kiröhögte Mourinhót - videó (Agroinform)
A Real Madrid portugál ásza a király gárda tréningjén nagyokat kacarászott vezetőedzője, José Mourinhót poénján.
szept. 15
14:51
Leverkusen: közel a megegyezés Zendennel (She)
A német élvonalban szereplő Bayer Leverkusen labdarúgócsapata közel áll a korábbi holland válogatott, Boudewijn Zenden megszerzéséhez.
szept. 15
14:53
Vízilabda: az FTC harmadszor is négy góllal veszített (She)
Harmadik mérkőzésén is négy góllal kapott ki a Ferencváros a bajnoki felkészülést szolgáló debreceni hatcsapatos nemzetközi férfi vízilabdatornán. A zöld-fehérek a szombati program nyitó meccsén a szerbek élcsapatával, a belgrádi Partizannal szemben maradtak alul 10–6-ra.
szept. 15
14:57
Kiss Pál Tamás a 19. helyen ért célba a WSR első futamán (Agroinform)
A magyar pilóta a 16. rajthelyről indulva a rajtot követően visszacsúszott, de vissza tudott kapaszkodni néhány helyet.
szept. 15
15:09
PMFC: Ceolin és Sztoimirovics érkezik, Horváth az NB III-ban játszhat (She)
A Nemzeti Sport Online információi szerint újabb változások várhatók a labdarúgó NB I-ben szereplő Pécsi MFC keretében.
szept. 15
15:15
A Bayernnek csak a BL-győzelem lehet a célja - Effenberg (Agroinform)
A müncheniek korábbi középpályása szerint a német bajnok Dortmund túl offenzív ahhoz, hogy sikeres legyen.
szept. 15
15:17
Újoncok csatája - az éllovas a rutinos utazó ellen (Agroinform)
Az egri országjárás következő állomása Budapest. Az MTK az élről várja újonctársát, amely bárkit képes megszorongatni.
szept. 15
15:33
Nem tudunk annyit fizetni, hogy Drogba idejöjjön - Wenger (Agroinform)
Az Arsenal menedzsere, Arsene Wenger szerint Drogba a pénzt választotta a minőségi futball helyett amikor Kínába igazolt
szept. 15
15:35
Gólzáporos Roma-meccset és újabb Jovetics gólt hozhat a 3. forduló (Agroinform)
Hogy miért számítunk sok gólra a Roma következő meccsén? Miért találhat be ismét Jovetics? Lássuk!
szept. 15
15:45
Skócia: a sereghajtó elvette a Celtic veretlenségét (She)
A 6. fordulót az utolsó helyen kezdő St. Johnstone hazai pályán 2–1-re legyőzte az eddig veretlen Celticet a skót labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.
szept. 15
15:47
Videó: hosszabbításos bomba döntött a mexikói bajnokin (She)
A hosszabbításban lőtt 33 méteres szabadrúgásgól döntötte el a mexikói bajnokságban lejátszott León–Guadalajara (1–2) mérkőzést. A 92. percben még 1–1 volt az állás, amikor szabadot lőhettek a vendégek. Rafael Márquez Lugo állt a labda mögé, majd pár pillanattal később a hálóba bombázta azt. Ezzel nyert a Guadalajara.
szept. 15
15:51
Gyenge meccs, nem esett gól Norwich-ban (Agroinform)
Csalódást keltő játékkal kezdődött a Premier League 4. fordulója.
szept. 15
16:03
NB I: a Videoton odahaza nem bírt a nagyot küzdő Diósgyőrrel (She)
A labdarúgó NB I 7. fordulójában a Videoton a Diósgyőrt fogadta, de hiába birtokolta többet a labdát, gólt nem tudott szerezni, igaz nem is kapott, ezért döntetlen született a mérkőzésen.
szept. 15
16:05
Premier League: ha londoni az ellenfél, ikszel a Norwich (She)
Gól nélküli döntetlennel végződött az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulóját megnyitó szombat kora délutáni Norwich–West Ham United mérkőzés.
szept. 15
16:09
A Diósgyőr jó védekezéssel pontot rabolt a Videoton otthonából (Agroinform)
A fehérváriak hiába támadtak többet, képtelen voltak betalálni a Diósgyőr kapujába, így 0-0-ra végződött a mérkőzés.
szept. 15
16:11
Zöldben játszik szombat este a Real Madrid - fotó (Agroinform)
A Real Madrid szombaton 22 órakor a Sevilla otthonában lép fel a spanyol labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában.
szept. 15
16:21
NB I: KTE–Pápa és Paks–Siófok mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 7. fordulójában a tizennegyedik Lombard Pápa a tabellán egy pozícióval mögötte álló Kecskeméthez látogat, a tizedik Paks pedig a sereghajtó Siófokot fogadja. Kísérje figyelemmel a mérkőzéseket élő  szöveges közvetítésünkben!
szept. 15
16:27
A speciális egységeinknek köszönhetjük a győzelmet - Kevin Primeau (Agroinform)
Harmadik mérkőzésén megszerezte első győzelmét a Fehérvár az osztrák jégkorongliga (EBEL) 2012/13-as idényében.
szept. 15
16:29
Huszti ismét varázsol a Hannoverben - videó (Agroinform)
Huszti 10 perc alatt lőtt egy gyönyörű szabadrúgásgólt, és adott egy gólpasszt a Werder Bremen ellen.
szept. 15
16:45
A 400 meccsnél járó Ferdinand még nem fejezte be a dolgát Manchesterben (Agroinform)
A 33 esztendős hátvéd még évekig maradna a Vörös Ördögöknél, és nem aggódik, amiért csak a szezon végéig van szerződése.
szept. 15
16:57
Ökölvívás: Khanék azt kérték, dobjam Pacquiaóékat - Roach (She)
Hamarosan valószínűleg már formálisan is elválnak a korábbi kisváltósúlyú világbajnok Amir Khan és az őt eddig felkészítő Freddie Roach útjai.
szept. 15
17:03
Feczesin szerezte az idén először győztes Ascoli első gólját (Agroinform)
A válogatott összetartásán megsérült Laczkó Zsolt nélkül, hazai pályán szenvedett vereséget a Vicenza.
szept. 15
17:05
Négygólos döntetlen Krasznodarban (Agroinform)
2-2-re végzett egymással a Kuban Krasznodar és a Szpartak Moszkva az orosz Premjer Liga 8. fordulójában.
szept. 15
17:15
Premjer-liga: beérte a Zenitet a Lokomotiv Moszkva (She)
A Lokomotiv Moszkva 1–0-ra győzött a Rubin Kazany ellen hazai pályán az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában, így pontban utolérte a tabella második helyén álló, tegnap kikapó Zenitet. A Premjer-liga másik szombati meccsén a Szpartak Moszkva 2–2-es döntetlent játszott a Kubany Krasznodarral.
szept. 15
17:15
Nem volt gól Székesfehérváron (Metropol)
A Videoton 0-0-ás döntetlent játszott a vendég Diósgyőrrel.
szept. 15
17:21
Szalai Ádám tizenegyesből lőtt gólt a Bayernnek - videó (Agroinform)
Szalai Ádám, a Mainz csatára büntetőből szépített a Bayern München otthonában a Bundesliga 3. fordulójában (2-1).
szept. 15
17:23
Sima vereséget szenvedtünk a francia csapattól (Agroinform)
A magyar férfi röplabda-válogatott 3-0-ra kikapott a francia csapattól az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.
szept. 15
17:25
Szilágyi Nikolett a 9. lett 5 km-en (Agroinform)
Szilágyi Nikolett a 9. helyen ért célba szombaton 5 kilométeren a nyíltvízi úszók olaszországi Európa-bajnokságán.