2012. szeptember 16. vasárnap

szept. 16
0:09
Nézze meg Huszti Szabolcs az utolsó percben lőtt álomgólját! (Infostart)
Huszti Szabolcs volt ismét a német Bundesliga-forduló sztárja. Az előző játéknap után a forduló játékosának választott magyar középpályás ezúttal két góllal járult a hannover győzelméhez. A második találatát a 92. percben ollózta a Werder kapujába.
szept. 16
0:09
Primera División: a Real Madrid kikapott Sevillában (She)
Továbbra sem tud kijönni a gödörből a Real Madrid labdarúgócsapata, amely a spanyol élvonalbeli bajnokság 4. fordulójában 1–0-ra kikapott a Sevilla otthonában. A fővárosi csapat hátránya már nyolc pont az éllovas Barcelonával szemben.
szept. 16
0:27
Már most elvesztette a Real Madrid a bajnokságot? (Infostart)
A Real Madrid 1-0-s vereséget szenvedett a Sevilla vendégeként a spanyol bajnokság élvonalában. A királyi klub hátránya az első négy forduló után már nyolc pont a tökéletes rajtot vett Barcelonával szemben.
szept. 16
0:27
Videó: hihetetlen védelmi hiba, kikapott a Real Madrid (She)
Továbbra sem tud kijönni a gödörből a Real Madrid labdarúgócsapata, amely a spanyol élvonalbeli bajnokság 4. fordulójában 1–0-ra kikapott a Sevilla otthonában. A 2. percben megszerezte a vezetést, és mint később kiderült, a győztes gólt az andalúziai csapat. Egy szögletnél elaludt a vendégcsapat, a berobbanó Piotr Trochowski pedig állítgatás nélkül a léc alá lőtt.
szept. 16
0:31
Eurofutball: tarol a Sahtar, az MU-t ijesztgeti a Galata (She)
Továbbra is százszázalékos a Sahtar Doneck az ukrán labdarúgó-bajnokságban: a doneckiek idegenben 3–0-ra legyőzték a Zorját a 9. forduló szombati játéknapján.
szept. 16
0:35
Videó: Mourinho nyugalomra inti a sevillai publikumot (She)
A Real Madrid labdarúgócsapata a spanyol élvonalbeli bajnokság 4. fordulójában 1–0-ra kikapott a Sevilla otthonában. A mérkőzés félidejében José Mourinho, a madridiak trénere nyugalomra intette a sevillai publikumot. A fővárosi csapat hátránya immár nyolc pont az éllovas Barcelonával szemben.
szept. 16
0:39
Barcelona: a megsérülő Puyolra hathetes kihagyás várhat (She)
Nem lehet teljes a Barcelona-szurkolók öröme csapatuk Getafe ellen aratott 4–1-es bajnoki sikere után, mivel Carles Puyol újabb sérülést szenvedett, aminek következtében hathetes kényszerpihenő várhat rá.
szept. 16
0:45
Tenisz: Hradecká vagy Flipkens megszerzi első tornagyőzelmét (She)
A cseh Lucie Hradecká és a belga Kirsten Flipkens sem nyert még WTA-tornát pályafutása során, ám a két teniszező közül hétfőtől már csak az egyik mondhatja el ezt magáról, ugyanis ők játsszák a québeci verseny döntőjét.
szept. 16
1:03
Tenisz: Fucsovics az egyes döntőjét elbukta, párosban nyert (She)
Fucsovics Márton egyéniben második lett a torontói ITF-future-tornán, párosban viszont nem akadt legyőzőre a horvát Ante Pavic oldalán.
szept. 16
1:09
Trochowski szomorította Ronaldót és a Realt - videó (Agroinform)
Az eredmény azt jelenti, hogy a Barcelona nyolc pont előnnyel vezet a királyi gárda előtt.
szept. 16
6:51
Jobb oldal nélkül nem megy - meccselemzés, Sevilla - Real Madrid (Agroinform)
Csaknem teljesen feladta a nem létező Real- jobbszárny elleni védekezést a Sevilla, így tartva otthon a három pontot.
szept. 16
7:03
Formula-1: Marina Bay nagy kihívás lesz - Webber (She)
Mark Webber, a Red Bull pilótája nagyon bízik abban, hogy az autó jó lesz és eredményesen szerepel majd az egy hét múlva esedékes Forma-1-es Szingapúri Nagydíjon.
szept. 16
7:05
Íjász Eb: a spanyolok lettek a legeredményesebbek (She)
Befejeződött a horvátországi Trakostyánban megrendezett íjász 3D Európa-bajnokság. Magyarországot 14 íjász és 2 csapat képviselte.
szept. 16
7:15
Szingapúri Nagydíj - Webber: Marina Bay nagy kihívás lesz (Behaviour)
szept. 16
7:21
Tenisz: Arn egy győzelemre a főtáblától Szöulban (She)
Arn Gréta két sima játszmában legyőzte a korábban Marosi Katalint búcsúztató Siho Akitát, s ezzel bejutott a Dél-Korea-i női tenisztorna selejtezőjének harmadik fordulójába.
szept. 16
7:39
Argentína: a második helyre ugrott a Godoy Cruz (She)
Az argentin labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában a Godoy Cruz hazai pályán legyőzte a San Martin San Juant, s ezzel feljött a második helyre a bajnoki tabellán. Igaz, még nem minden csapat játszott ebben a fordulóban.
szept. 16
7:41
Brazília: hazai pályán kikapott a listavezető az utolsótól (She)
Óriási meglepetésre a listavezető Fluminense hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett az Atlético GO-tól a brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában.
szept. 16
7:57
Profi ökölvívás: Chávez utolsó menete nem volt elég Martínez ellen (She)
Rég várt összecsapást rendeztek Las Vegasban, ahol Sergio Martínez (50–2–2) 12 menetben pontozásos győzelmet aratott Julio César Chávez jr. (46–1–1) ellen.
szept. 16
8:33
DVSC: Sok a sérültünk, de nyernünk kell - Kondás (She)
A labdarúgó NB I 7. fordulójának záró mérkőzésén a DVSC-Teva a Budapest Honvédot fogadja. A találkozó előtt Kondás Elemér, a debreceniek vezetőedzője nyilatkozott várakozásairól klubja hivatalos honlapján, a dvsc.hu-n.
szept. 16
8:39
Benzinzabáló bogárral utaznak a Real-Cityre (Agroinform)
Egy 1970-ben gyártott Volkswagen bogárral utazik a Real Madrid-Manchester City BL-mérkőzésre négy bosnyák fanatikus.
szept. 16
8:51
Videó: Ez a Videoton összehasonlíthatatlan a régivel - Gulyás (She)
Gulyás László sportriporter az NSO Tv-nek beszélt a magyar labdarúgó-válogatott hollandok elleni szerepléséről. Az NS vasárnapi vendége elmondta, a mostani Videotont nem lehet összehasonlítani a régivel.
szept. 16
8:57
Martínez a padlót is megjárta, de elvette az övet Cháveztől - videó (Agroinform)
Az argentin végig dominált, és rogyadozva, de a hajrát is kibírta a címvédő mexikói ellen, így újra ő a WBC bajnoka.
szept. 16
9:09
PMFC: A Győr ellen könnyebb lesz játszani - Supka (She)
A labdarúgó NB I 7. fordulójában vasárnap a Pécsi MFC a Győri ETO otthonába látogat. A mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón Supka Attila, a pécsiek vezetőedzője elmondta: a gyengébb szezonkezdet után mentálisan kellett rendbe tenni a játékosokat.
szept. 16
9:27
Botlott a Real, nyert a Barca (Metropol)
A Real másodszor kapott ki, a Barcelona ismét könnyedén nyert a spanyol bajnokságban.
szept. 16
9:33
Az Atlético Falcaóban, a Rayo a hatodik érzékben bízik (Agroinform)
Veretlen fővárosiak csatája, avagy az Atlético Madrid a Rayo Vallecanót fogadja vasárnap este.
szept. 16
9:35
Képernyőn a Juventus, az Inter és a Loki - vasárnapi program (Agroinform)
Összegyűjtöttük vasárnap mire érdemes odafigyelni a labdarúgás szerelmeseinek!
szept. 16
9:51
Thierry Henry duplázott a New York Red Bullsban, szögletből csavart a kapuba - videó (Agroinform)
Az MLS hétvégi fordulójában a New York Red Bulls 3-1-es győzelmet aratott a Columbus Crew ellen.
szept. 16
10:03
Ajánló: DVSC-Honvéd, ETO-Pécs - hazai futballprogram (She)
Két mérkőzés maradt vasárnapra a labdarúgó NB I 7. fordulójából, ezeken a Győri ETO a PMFC-t, a DVSC-Teva pedig a Budapest Honvédot fogadja. Az NB II-ben egy-egy meccsre kerül sor a Keleti és a Nyugati csoportban.
szept. 16
10:05
MLS: zseniális! Henry szögletből szerzett gólt - videó (She)
Az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) a Thierry Henryval felálló New York Red Bulls hazai pályán 3–1-re legyőzte a Columbus Crew-t. A francia támadó előbb a 9. percben volt eredményes, a korábban szintén a Barcelonában is szereplő Rafael Márquez indítását váltva gólra, majd a hajrában szögletből tekert a vendégek kapujába.
szept. 16
10:07
BL: autómatuzsálemen mennek Madridba a bosnyák drukkerek (She)
Egy 1970-ben gyártott, 42 esztendős Volkswagen bogárral utazik a keddi Real Madrid–Manchester City labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésre négy bosnyák fanatikus.
szept. 16
10:21
Mourinho: jelenleg nincs csapatom (Metropol)
Súlyos kritikával illette a Real Madrid játékosait a bajnoki címvédő csapat portugál vezetőedzője, José Mourinho.
szept. 16
10:27
Kapjátok be! - Kagawa így üzent a Wigannek - fotó (Agroinform)
A japán Szindzsi Kagawa és a holland Büttner sajátos módon ünnepelte meg a Wigan elleni győzelmet.
szept. 16
10:29
A Győr lendülete hozhat pénzt a konyhára (Agroinform)
A négyes győzelmi szériát futó Győri ETO hazai pályán fogadja a zuhanórepülésben lévő Pécset.
szept. 16
10:39
Ajánló: pályán a Juve, az Inter és a Tottenham - program (She)
A jövő heti európai kupameccsek miatt a nagycsapatok jó része már letudta a hétvégi bajnokiját, de így is maradtak érdekes összecsapások vasárnapra. Angliában pályára lép a Tottenham, az olaszoknál pedig a forduló nagy része mára maradt, többek között a Juventus és az Internazionale meccsével. Tekintse meg a mai menüt!
szept. 16
10:41
Primera División: Mourinho szerint jelenleg nincs csapata (She)
Súlyos kritikával illette a Real Madrid játékosait a bajnoki címvédő csapat portugál vezetőedzője, José Mourinho a Sevillától szombat este elszenvedett 1–0-s bajnoki vereség után.
szept. 16
10:43
Videó: Drogba pompás kapásgólja a Liaoni ellen (She)
Mint beszámolunk róla felröppent a hír, miszerint Didier Drogba távozna a Sanghaj Senhuától, de a válogatott szünet után visszatért klubjához, ahol szombaton hazai pályán 3–0-ra nyertek a Liaoni ellen a kínai élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A találkozó 90. percében Drogba gyönyörű gólt szerzett. Tekintse meg a fantasztikus találatot!
szept. 16
10:45
Van der Vaart mozdíthatja el a holtpontról a Hamburg csapatát (Agroinform)
Egy fecske nem csinál nyarat, szokták mondani, de a hollandtól sokat várnak régi-új állomáshelyén.
szept. 16
11:03
30 nincs, de a 40 meglehet a Juventusnak (Agroinform)
Az Internek a Torino vendégeként kell megmutatnia, hogy a Roma elleni veresége csak egy kisebb kisiklás volt.
szept. 16
11:21
Loki-sikerre fogadunk a forduló rangadóján (Agroinform)
A hét utolsó napján igazi rangadót rendeznek az NB I-ben, tippünk szerint pedig a Loki legyűri a Honvédet.
szept. 16
11:23
Robert Kubica megint balesetet szenvedett, de ezúttal megúszta (Agroinform)
Másfél évvel súlyos ralibalesete után újabb hasonló eset alanya volt a korábbi Forma-1-es pilóta, Robert Kubica.
szept. 16
11:39
Nincs csapatom - José Mourinho (Agroinform)
Súlyos kritikával illette a Real Madrid játékosait a bajnoki címvédő csapat portugál vezetőedzője.
szept. 16
11:51
Női vízilabda: döntős a válogatott a junior Eb-n (She)
Továbbmenetel a cseljabinszki junior Európa-bajnokságon a magyar női válogatott. A veretlenül megvívott csoportmérkőzéseket követően rögtön az elődöntőbe jutottak a lányok, az utolsó 12 percben mindössze egy gólt kapva győzték le Görögországot.
szept. 16
12:09
Siófok: súlyos a sérülés, véget ért Kiss Zsolt szezonja (She)
A Nemzeti Sport információi szerint Kiss Zsolt, a Siófok futballistája súlyos sérülést szenvedett a tegnapi, Paks ellen 4–1-re elveszített magyar bajnokin.
szept. 16
12:09
Martínez elvette a vb-címet Cháveztől (Metropol)
A 26 éves Chávez 46 sikerrel megvívott csata és egy döntetlen után első ízben hagyta el a szorítót vesztesen.
szept. 16
12:15
Amikor révbe ér a csapatmunka - meccselemzés, Milan-Atalanta (Agroinform)
Így kell győznöd, ha az ellenfél erősebb, gyorsabb, magasabb, ügyesebb. Csapatmunka vs. egyéni képességek.
szept. 16
12:17
Két méterről nem tudott az üres kapuba találni a brazil irányító - videó (Agroinform)
Bruninho számára valószínűleg sokáig emlékezetes lesz a Joinville elleni mérkőzés.
szept. 16
12:45
Serie A: Allegri a rossz bajnoki rajt ellenére sem pánikol (She)
82 éve nem kezdett ilyen rosszul hazai környezetben a Milan labdarúgócsapata (kétszer is 1–0-ra kapott ki) az olasz bajnokságban (Serie A), Massimiliano Allegri mégsem pánikol.
szept. 16
12:51
Megállítja-e a Pécs az ETO-hengert? (Agroinform)
Az ETO csúcsformában van, sorozatban nyer, ontja a gólokat. Mindez nem sok jót sejtet a hullámvölgyben lévő Pécs számára
szept. 16
13:09
Mélypont a Milannál, elfordultak a szurkolók a csapattól (Agroinform)
A lassan 27 éve tartó Berlusconi-éra legkevesebb bérletét adták el az AC Milannál a 2012-13-as szezon előtt.
szept. 16
13:21
NHL: elmarad(hat) az előszezon, veszélyben a bajnoki idény is (She)
Az előszezon meccsei szinte bizonyosan elmaradnak, és maga az október 11-re tervezett rajt is erősen kétségessé vált az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), mivel a lezáratlan bérvita miatt a szombati határidőig nem született meg a most lejárt helyébe lépő új kollektív szerződés a klubtulajdonosok és a játékos-szakszervezet között.