2012. szeptember 7. péntek

szept. 7
18:09
Atlético: a nagybácsi szerint a Realnál kívánatos lenne Falcao (She)
Radamel Falcao nagybácsija, Álex García is véleményt formált a spanyol Atlético Madrid gólerős kolumbiai támadójának a jövőjéről. A rokon osztja testvére – a futballista édesapjának – véleményét, és Falcaót már a Real Madrid mezében látja.
szept. 7
18:11
Szupersport-vb: Tóth a 7., Talmácsi a 14. helyről folytatja (She)
A superbike-világbajnokság mezőnye újabb világhírű pályán, a hétvégi nagydíjnak otthont adó Nürburgringen folytatja a küzdelmeket. A szupersport-vb-n érdekelt Talmácsi Gábor mind az első szabadedzésen, mind az időmérőn a 14. helyen végzett. A Team Toth versenyzői közül Tóth Imre a 7., Németh Balázs a 25. pozícióban zárt.
szept. 7
18:15
Kubica szombaton visszatérhet egy itáliai raliversenyen (Agroinform)
A Renault Forma-1-es istálló korábbi pilótája a Ronde Gomitolo di Lana Rally elnevezésű viadalon térhet vissza.
szept. 7
18:17
Schumacher magabiztos, jó eredményt érhetnek el (Agroinform)
Michael Schumacher remek teljesítményt nyújtott a monzai Olasz Nagydíj pénteki edzésein.
szept. 7
18:33
Nehéz volt jó köridőket menni - Talmácsi Gábor (Agroinform)
A Superbike világbajnokság mezőnye hétvégén a Nürburgringen folytatja a küzdelmet.
szept. 7
18:45
Vb 2014: Van Gaal kiakadt, kémhelikopter járt az edzésén (She)
Furcsa, de beazonosítható repülőszerkezet zavarta meg a törökök elleni vb-selejtezőre készülő holland labdarúgó-válogatott zárt kapusnak induló edzését. Louis van Gaal szövetségi kapitány csapatát egy kamerával felszerelt, távirányítású helikopter filmezte a levegőből.
szept. 7
18:47
Milan: Sohasem akartam elhagyni a klubot - Mexés (She)
Philippe Mexés, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Milan francia védője a Sky Sport Italiának elmondta: sohasem gondolt rá, hogy távozzon a milánói csapattól.
szept. 7
18:49
Vuelta: Gilbert bírta legjobban az emelkedő befutót (She)
A 2012-es spanyol kerékpáros-körverseny 19., Penafiel és La Lastrilla közötti 178.4 kilométeres szakaszát a belga Philippe Gilbert nyerte meg. Az összetettben élen álló Alberto Contador előnye 1:35 percre csökkent a másodikként záró Alejandro Valverde előtt.
szept. 7
18:51
Győrfi Alen elrepedt térdkaláccsal is a pontszerzésre hajt (Agroinform)
A 19. rajthelyről várja a folytatást Nürburgringen Győrfi a Superbike világbajnokság Superstock 1000-es sorozatában
szept. 7
18:53
Szexi képpel üzent a francia válogatottnak a pornósztár - fotók (Agroinform)
Franciaország Finnországban kezdi meg a labdarúgó világbajnoki-selejtezőket.
szept. 7
18:55
Tóth Tamás ezüst-, Sors Tamás bronzérmes (Agroinform)
Tóth Tamás ezüst-, Sors Tamás pedig bronzérmet szerzett pénteken 100 méteres gyorsúszásban a londoni paralimpián.
szept. 7
19:03
Tóth Tamás ezüst, Sors Tamás bronzérmes a paralimpián (Infostart)
szept. 7
19:03
Paralimpia: Tóth Tamás ezüst-, Sors bronzérmes 100 gyorson (She)
Tóth Tamás és Sors Tamás újabb éremmel gyarapította kollekcióját a londoni paralimpián. A 100 méteres gyorsúszás döntőjében (S9-es kategória) Tóth a második (56.46), Sors pedig a harmadik helyen (56.69) ért célba, az aranyat az ausztrál Matthew Cowdrey szerezte meg (neki ez volt az ötödik elsősége Londonban).
szept. 7
19:05
Férfi vízi BL: a Szeged a Partizannal egy csoportban - sorsolás (She)
A férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörében az Eger a Volgograd, a Vuliagmeni, a Hannover és a Schuurman társaságában az A, a Szeged a Partizan, a Spandau, a Nagyvárad és a Galatasaray mellett a D jelű hatosba kapott besorolást.
szept. 7
19:07
Vb 2014: Capello győzelemmel kezdte Brazília orosz ostromát (She)
A Fabio Capello irányította orosz válogatott péntek kora este Moszkvában 2–0-ra legyőzte Észak-Írországot a 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőjének F-csoportjában.
szept. 7
19:09
Az oroszok két góllal győzték le az észak-íreket (Agroinform)
Az orosz labdarúgó-válogatott 2-0-ra nyert Észak-Írország ellen a 2014-es vb-selejtezők első körében.
szept. 7
19:11
Harry Redknapp a harmadosztályban tér vissza (Agroinform)
A Tottenhamtől a nyár elején menesztett edző a Bournemouth AFC csapatánál vállalt tanácsadói munkát.
szept. 7
19:13
Hatcsapatos csoportban az Eger és a Szeged is a BL-ben (Agroinform)
Hatcsapatos csoportba került az Eger és a Szeged a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában a pénteki sorsoláson.
szept. 7
19:21
Vízilabda BL: Hatcsapatos csoportban az Eger és a Szeged is (Infostart)
szept. 7
19:21
Videó: könnyed orosz győzelem Észak-Írország ellen (She)
A Fabio Capello irányította orosz válogatott Moszkvában 2–0-ra legyőzte Észak-Írországot a 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőjének F-csoportjában. A 30. percben remek orosz támadás futott a pályán. Alan Dzagojev tálalt Kerzsakov elé, ő visszajátszott Viktor Fajzulinnak, aki közelről a hálóba lőtt. A második hazai gólra a a 78. percig kellett várni. Az Alekszandr…
szept. 7
19:27
A helyzetek alapján nyernünk kellett volna - Lipcsei (Agroinform)
A Kazincbarcika 1-1-es döntetlent játszott a Ferencváros vendégeként a labdarúgó NB II 4. fordulójának nyitómérkőzésén.
szept. 7
19:29
Belga szakaszsiker, csökkent Contador előnye (Agroinform)
Valverde 17 másodperccel csökkentette hátrányát a kétéves doppingeltiltása után visszatért Contadorral szemben.
szept. 7
19:39
Profi ökölvívás: Erdei csak fél tőlem! - Chilemba (She)
Ahogy az bizonyosan minden bokszrajongó számára ismert, Erdei Zsolt egy edzésen összeszedett bordatörés miatt kénytelen volt lemondani a szeptember 29-re, Isaac Chilemba ellen tervezett összecsapását.
szept. 7
19:39
Hatcsapatos BL-csoportban a pólósaink (Metropol)
A legutóbbi magyar bajnoki ezüstérmes Eger esélyes csoportja megnyerésére, a Szegednek nehezebb dolga lesz.
szept. 7
19:41
Tóth Tamás ezüst-, Sors Tamás bronzérmes (Metropol)
A 20 éves úszók jóvoltából a 33 fős magyar küldöttség már a 12., illetve a 13. érmét is begyűjtötte a brit fővárosban.
szept. 7
19:45
Fajzulin remek orosz akció végén talált be - videó (Agroinform)
Oroszország győzelmével rajtolt el a 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajnokság európai selejtezősorozata.
szept. 7
20:03
Chilemba szerint Erdei fél tőle (Agroinform)
A korábbi félnehéz- és cirkálósúlyú világbajnok bordatörés miatt nem tudja vállalni Isaac Chilemba elleni mérkőzésé.t
szept. 7
20:05
Izrael egy pontot vitt el Azerbajdzsánból (Agroinform)
Azerbajdzsán 1-1-es döntetlent játszott Izrael ellen a 2014-es labdarúgó-világbajnokság európai selejtezősorozatában.
szept. 7
20:07
A hajrában fordítottak az írek Kazahsztánban (Agroinform)
A kazah labdarúgó-válogatott 2-1-es vereséget szenvedett Írország ellen a 2014-es vb-selejtezők első körében.
szept. 7
20:09
Ötösre vizsgáztunk Andorrában (Agroinform)
Kötelező három pontot szerzett Andorrában a magyar válogatott, amely kedden Hollandia ellen folytatja.
szept. 7
20:15
Vb 2014: az azeriek pontot szereztek Izrael ellen (She)
Azerbajdzsán péntek este hazai pályán 1–1-es döntetlent harcolt ki az esélyesebb Izrael ellen a 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőjének F-csoportjában.
szept. 7
20:17
Férfi kézi NB I: otthon nyert a Csurgó és a Tatabánya (She)
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság első fordulójában a Csurgó a Cegléd, míg a Tatabánya az Orosháza ellen nyert pályaválasztóként.
szept. 7
20:19
Férfi röplabda Eb-selejtező: ismét kikapott a magyar csapat (She)
A magyar férfi röplabda-válogatott 3:1-re kikapott a spanyol csapattól az Európa-bajnoki selejtezősorozat Szegeden zajló tornájának pénteki második fordulójában.
szept. 7
20:21
Új rekord, a Bryan-ikrek 12. Grand Slam-győzelmüket ünnepelhették (Agroinform)
Az amerikai Bryan-fivérek a döntőben magabiztos győzelmet arattak a Leander Paes, Radek Stepánek indiai, cseh duó ellen.
szept. 7
20:33
Sakkolimpia: Hibátlan teljesítménnyel nyertek a férfiak (Infostart)
A magyar férfi csapat hibátlan teljesítménnyel, azaz mind a négy mérkőzését megnyerve győzte le Dánia négyesét az Isztambulban zajló sakkolimpia tizedik fordulójában, pénteken.
szept. 7
20:33
Vb 2014: az írek a hajrában fordítottak Kazahsztánban (She)
Sokáig vesztésre állt, ám a 89. és a 90. percben szerzett góllal Írország legyőzte Kazahsztánt a világbajnoki selejtezősorozat C-csoportjának első fordulójában.
szept. 7
20:35
Rali ob: Hadik András vezet, Herczig Norbert kiesett Kassán (She)
Hadik András érte el a legjobb időt a magyarok közül, Herczig Norbert pedig kiesett pénteken a Kassa-ralin, amely az itthoni bajnokság ötödik versenye egyben.
szept. 7
20:37
Sakkolimpia: hibátlan teljesítménnyel nyertek a férfiak (She)
A magyar férficsapat hibátlan teljesítménnyel, azaz mind a négy mérkőzését megnyerve győzte le Dánia négyesét az Isztambulban zajló sakkolimpia tizedik fordulójában, pénteken.
szept. 7
20:39
A végén mentett döntetlenre a Debrecen (Agroinform)
A Debrecen tíz másodperccel a vége előtt büntetőből szerzett góllal 21-21-es döntetlent játszott Békéscsabán.
szept. 7
20:41
A Csurgó és a Tatabánya is hozta a kötelezőt (Agroinform)
A Csurgó hét góllal nyert a Cegléd ellen, a Tatabánya négy góllal múlta felül az Orosházát az 1. fordulóban.
szept. 7
20:51
Vb 2014: Andorra-Magyarország élőben az NSO-n! (She)
Hamarosan kezdetét veszi az Andorra–Magyarország mérkőzés a labdarúgó világbajnoki selejtezősorozat 1. fordulójából. A találkozót percről percre frissülő tudósításunkkal és folyamatosan bővülő cikkünk segítségével követheti nyomon!
szept. 7
20:53
Videó: hibásan játszották le a magyar himnuszt Andorrában (She)
A magyar labdarúgó-válogatott Andorra ellen megkezdi szereplését a 2014-es világbajnokság selejtezőjében. Apró szépséghibával kezdődött a mérkőzés hiszen a magyar himnuszt nem sikerült a szervezőknek hiba nélkül lejátszaniuk, míg a hazaik himnuszát négyszer kellett újrakezdeni.
szept. 7
20:55
Jégkorong, Mol Liga: vendégként kapott ki az FTC és az Újpest (She)
A jégkorong Mol Liga 2012–2013-as idényének nyitányán az Újpest kikapott Brassóban, az FTC-ESMTK pedig Miskolcon. Az újonc Nové Zámky viszont nagyszerűen mutatkozott be, hiszen a sorozatban évek óta meghatározó alakulatnak számító Csíkszereda vendégeként tudott nyerni.
szept. 7
20:57
Az Újpest kikapott Brassóban (Agroinform)
A Brassó két góllal jobbnak bizonyult az Újpestnél a jégkorong MOL Liga 2012/13-as idényének első, pénteki játéknapján.
szept. 7
20:59
A bosnyákok átgázoltak a miniállamon (Agroinform)
Bosznia-Hercegovina 8-1-es győzelmet aratott Liechtenstein felett a G-csoportban. Ibisevic, és Dzeko is triplázott.
szept. 7
21:01
Két perc alatt fordítottak a hajrában az írek - videó (Agroinform)
Az ír labdarúgó-válogatott a hajrában szerzett két góllal fordított és nyert Kazahsztánban.
szept. 7
21:09
A magyar labdarúgó-válogatott Andorra ellen megkezdi szereplését a 2014-es világbajnokság selejtezőjében. Apró szépséghibával kezdődött a mérkőzés, hiszen a magyar himnuszt nem sikerült a szervezőknek hiba nélkül lejátszaniuk, míg a hazaiak himnuszát négyszer kellett újrakezdeni.
szept. 7
21:11
US Open: negyedszer nyert a Bryan fivérek párosa (She)
Negyedszer nyerte meg a US Open férfi párosainak küzdelmét az amerikai Bryan testvérpár, Bob és Mike, miután a mai döntőben két játszmában sikerült nyerniük az ötödik helyen kiemelt Leander Paes és Radek Stepanek alkotta indiai, cseh duó ellen.
szept. 7
21:13
Női kézi NB I: a DVSC pontot szerzett Békéscsabán (She)
Második mérkőzésén második döntetlenjét játszotta a DVSC-Fórum női kézilabdacsapata az élvonalbeli bajnokságban, amely a hazai iksz után a második fordulóban ezúttal Békéscsabán szerzett egy pontot.
szept. 7
21:15
A Fradi nem borította fel a papírformát Miskolcon (Agroinform)
Az előző idényben ezüstérmes Miskolc 5-2-re nyert az FTC-ESMTK ellen. A ligában újonc Érsekújvári nyert Csíkszeredában.