2014. május 12. hétfő

máj. 12
20:50
Olaszország: cseh élcsapat is vinné a Vidi edzőjelöltjét (She)
Gennaro Gattusót nemcsak a Videoton, hanem a cseh labdarúgó-bajnokságban szereplő Viktoria Plzen is szeretné a soraiban tudni – olvasható az olasz médiában.
máj. 12
21:06
Vb-2014 - A madridi nagykövet szerint 11 stadion teljesen kész (Infostart)
Brazília madridi nagykövete azt mondta, hogy csak egy nincs teljesen készen a június 12-én rajtoló brazíliai labdarúgó-világbajnokság 12 stadionja közül.
máj. 12
21:12
Hannover: Huszti Szabolcs lógott az edzésről, súlyos büntetésre számíthat (Agroinform)
Súlyos büntetésre számíthat Huszti Szabolcs, aki engedély nélkül maradt távol a Hannover edzésétől.
máj. 12
21:24
Magyarország lehet a Final Four állandó otthona? (Infostart)
Magyarország jó eséllyel pályázik arra, hogy a női kézilabda Final Four állandó otthona legyen - mondta az InfoRádió Aréna című műsorában a hazai szövetség elnöke. Vetési Iván arról is szót ejtett, hogy bár hivatalosan még nem fogalmazta meg a Kézilabda Szövetség a női válogatottal szembeni elvárását a hazai rendezésű Európa-bajnokságon, szerinte a legjobb négy közé jutás lehet a reális…
máj. 12
21:24
Vb 2014: „Csak egy stadion nem készült még el teljesen” (She)
máj. 12
21:26
Videó: 104 évesen futotta végig a 100 méteres távot (She)
Stanislaw Kowalski minden idők legidősebb európai atlétája lett, aki teljesítette a 100 méteres síkfutást. A lengyel sportember 32.79 másodperc szaladt végig a távon Wroclawban.
máj. 12
21:42
Curling: címvédés a vegyes csapatok országos bajnokságán (She)
A WSC Mix curlingcsapata nyerte a vegyes csapatok országos bajnokságát, miután az egyik fél második győzelméig tartó döntőben 2–0-ra nyert a Makuka együttesével szemben.
máj. 12
22:00
Videó: francia csoda a szlovákok ellen a hoki-vb-n (She)
Mint arról már beszámoltunk, Szlovákia 3–1-es vezetésről meglepetésre 5–3-ra elbukta a Franciaország elleni mérkőzést a minszki jégkorong-világbajnokságon. Íme, a gólok!
máj. 12
22:18
Európa legnépszerűbb futballklubja - Meglepő eredmény! (Infostart)
A Borussia Dortmund az egyetlen európai futballklub, amely 80 ezer fölötti átlagnézőszámmal büszkélkedhetett a jelenlegi bajnoki szezonban.
máj. 12
22:18
Vb 2014: tizennyolc idegenlégiós a Costa Rica-i bő keretben (She)
Tizennyolc külföldön futballozó játékos került a június 12-én kezdődő világbajnokságra készülő Costa Rica-i labdarúgó-válogatott bő keretébe. Az együttes kolumbiai szövetségi kapitánya, Jorge Luis Pinto által hétfőn megnevezett harminc futballista között ott van a Nicaraguában született Oscar Duarte is.
máj. 12
22:20
Atlétika: Zahorán Ádám német bajnok 100 kilométeren (She)
Zahorán Ádám nyerte meg a 100 kilométeres futás hétvégén rendezett német bajnokságát.