2014. május 17. szombat

máj. 17
16:06
NB I: Paks-Lombard Pápa élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 29. fordulójának szombati játéknapján a Lombard Pápa a Pakshoz látogat, amelynek otthonában korábban még nem tudott nyerni NB I-es mérkőzésen. Ez ma sem lesz könnyű, hiszen a paksiak négy mérkőzés óta gólt sem kaptak, ám nyerni csak akkor tudtak ebben a szezonban, ha Simon Attila a kapuba talált. A Pápa formája pocsék, a legutóbbi négy fordulóban kikapott, öt találkozó óta…
máj. 17
16:06
Bulvár: Aranyat, órát és egy Porschét loptak el Balotellitől (Agroinform)
Betörtek Mario Balotellihez, a Milan csatárától arany ékszekeret, márkás órákat és egy Porschét lovasítottak meg.
máj. 17
16:08
NB I: Sorozatban nyolcadszor is kikapott a Honvéd (Agroinform)
Az MTK idegenben 2-0-ra legyőzte a Budapest Honvédot az OTP Bank Liga 29. fordulójának első szombati mérkőzésén.
máj. 17
16:18
Jégkorong-vb - Az oroszok ötödször is nyertek (Infostart)
Az orosz válogatott sorrendben ötödik mérkőzését is megnyerte, így negyeddöntős a minszki jégkorong-világbajnokságon.
máj. 17
16:18
CFR: debreceni futballtornára készülnek a kolozsváriak (She)
A patinás kolozsvári labdarúgócsapat, a CFR a nyáron Magyarországon edzőtáborozik, és részt vesz egy felkészülési tornán a debreceni Nagyerdei Stadionban – írja egy román sportoldal.
máj. 17
16:20
Ítéletidő után évadnyitó vitorlásverseny a Balatonon (Infostart)
Az ítéletidőt követően a hagyományosan Balatonfüredről induló, idei balatoni évadnyitó nagyhajós vitorlásversenyre, az iForex Nagydíjra 117 hajó nevezett 31 kategóriában, mintegy 600 versenyzővel szombaton.
máj. 17
16:20
Férfi kézi EHF-kupa: először játszhat döntőt a Szeged (She)
Nagy bravúrt végrehajtva 24–22-re nyert a Pick Szeged a házigazda Füchse Berlin ellen a férfi kézilabda EHF-kupa final fourjának elődöntőjében. A Tisza-parti együttes végig irányította a mérkőzést, és megérdemelten jutott be a döntőbe, egyúttal első európai kupafináléjára készülhet. A magyar csapat győzelmével eldőlt, hogy megszakad a német csapatok sorozata, az EHF-kupa legutóbbi tíz kiírását…
máj. 17
16:22
Labdarúgó NB I - Honvéd-MTK 0-2 (Infostart)
Az MTK vendégként nyert 2-0-ra a Honvéd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójának szombati első mérkőzésén.
máj. 17
16:24
Férfi kézilabda EHF-kupa: Bravúr Berlinben, döntőben a Pick Szeged! (Agroinform)
Végig nagyszerű védekezéssel legyőzte a hazai pályán játszó Füchse Berlint, és döntőbe jutott a Pick Szeged.
máj. 17
16:36
Európai kupadöntőben a Szeged! (Infostart)
A Pick Szeged története során először jutott nemzetközi kupasorozat fináléjába, miután az EHF Kupa berlini négyes fináléjának szombati elődöntőjében meglepetésre 24-22-re legyőzte a házigazda Füchse Berlin együttesét.
máj. 17
16:36
MotoGP: Márquez körrekorddal folytatta időmérős remeklését (She)
Marc Márquez volt a leggyorsabb a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájának időmérő edzésén is a Francia Nagydíjon. A spanyol pilóta új körrekordot felállítva tartotta meg idei hibátlan időmérős mérlegét.
máj. 17
16:54
Férfi kézi EHF-kupa: Ilyést is meglepte a Szeged játéka (She)
Mint ismert, a Pick Szeged nagy bravúrt végrehajtva legyőzte a Füchse Berlint (24–22) a férfi kézilabda EHF-kupa elődöntőjében, így bejutott a fináléba. A Tisza-partiak átlövője, Ilyés Ferenc meglepődött csapata fegyelmezett játékán.
máj. 17
16:57
Zsinórban nyolcadszor kapott ki a Honvéd (Metropol)
Az MTK vendégként nyert 2-0-ra a Bp. Honvéd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójának szombati első mérkőzésén, így a vendéglátók megszakítás nélkül nyolcadik vereségüket szenvedték el a bajnokságban.
máj. 17
17:00
Ferencváros: Egy ilyen klubot, az ember nem hagy csak úgy ott - Besic (Agroinform)
Akkor sem lenne csalódott, ha a világbajnokság után is a Ferencváros játékosa lenne Muhamed Besic.
máj. 17
17:12
ETO: Burgos távozik, de Magyarországon marad (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Győri ETO futballistája, Rafael Burgos távozik a Rába-parti csapattól, de valószínűleg marad Magyarországon.
máj. 17
17:14
Videó: Kanta József kifogástalan szabadrúgásgólja az MTK-ban (She)
Mint arról már beszámoltunk, a labdarúgó NB I 29. fordulójának első szombati mérkőzésén az MTK Kanta József duplájával 2–0-ra legyőzte a Honvédot. Íme, a találkozó összefoglalója!
máj. 17
17:30
Barca-Atlético: Diego Costa kezd, Neymar és Xavi nem (She)
A két vezetőedző kijelölte kezdőcsapatát a 18 órakor kezdődő Barcelona–Atlético Madrid Primera División-mérkőzésre. A katalánoknál Neymar és Xavi csak a kispadon kap helyet, a madridi csapatban viszont Diego Costa ott van a kezdőben.
máj. 17
17:32
Serie B: bajnokverés után Kovácsikék a csoda közelében (She)
Kovácsik Ádám csapata, a Carpi idegenben 2–1-re legyőzte a már bajnok Palermót az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 40. fordulójának szombati játéknapján, és őrzi a reményt, hogy bekerül az élvonalért zajló playoffba.
máj. 17
17:33
Először jutott fináléba a Szeged (Metropol)
A magyar kézilabdások az EHF Kupa berlini négyes fináléjának szombati elődöntőjében 24-22-re legyőzték a házigazda Füchse Berlin együttesét.
máj. 17
17:34
FA-kupa: Fabianski kezd az Arsenal kapujában (She)
Az angol labdarúgó FA-kupa 18 órakor rendezendő döntőjében nem Wojciech Szczesny, hanem a másik lengyel kapus, Lukasz Fabianski nevével kezdődik az Arsenal összeállítása. A második számú kapus, akárcsak a többi kupameccsen, a döntő előtt is megkapta a bizalmat Arsene Wengertől.
máj. 17
17:48
Motorcsónak: a címvédő svédé az első rajthely Dunaújvárosban (She)
A világbajnoki cím védője, a svéd Erik Stark szerezte meg az első rajthelyet szombaton az idei motorcsónak Formula-2-es világbajnokság nyitó futamán, Dunaújvárosban. Cserni Béla a 18. lett.
máj. 17
17:50
Torna Eb: a román válogatott győzött Bulgáriában (She)
A román válogatott nyerte meg a csapatok küzdelmeit szombaton a szófiai női torna Európa-bajnokságon.
máj. 17
17:52
Úszás: Hosszú Katinka országos csúcsot úszott 200 gyorson (She)
Hosszú Katinka országos csúcsot úszott 200 méter gyorson az egyesült államokbeli Charlotte-ban zajló Grand Prix-viadalon.
máj. 17
17:54
Karrier: Berbatov jó teljesítménye szerződést ért (Agroinform)
Dimitar Berbatov egy évvel, a 2014-2015-ös szezon végéig meghosszabbította szerződését a Monacóval.
máj. 17
17:56
La Liga: Megfogyva bár, de bajnok az Atlético Madrid (Agroinform)
1-1-es döntetlennel megtartotta előnyét a Barcelonával szemben, így bajnoki címet ünnepelhet az Atlético Madrid.
máj. 17
17:58
NB I: A Diósgyőr hármat lőtt a Pécsnek, a Paks négyet a Pápának (Agroinform)
A Diósgyőr a Pécs ellen, a Paks a Pápával szemben aratott magabiztos győzelmet az OTP Bank Liga 29. fordulójában.
máj. 17
18:06
FA-kupa: Arsenal-Hull - a döntő élőben az NSO-n! (She)
Az Arsenal tizenegyedszer vagy a Hull először? Ez a kérdés az FA-kupa 133. döntője előtt, amelyet – a hagyományokhoz híven – a Wembley Stadionban rendeznek meg.  A találkozót folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével ön is követheti!
máj. 17
18:06
Csúcs ez a Hosszú! (Blikk)
máj. 17
18:08
La Liga: Barcelona-Atlético aranymérkőzés élőben az NSO-n! (She)
A sorsolás szeszélyének és természetesen a csapatok teljesítményének köszönhetően a szombati FC Barcelona–Atlético Madrid mérkőzésen fog eldőlni, hogy ki nyerni meg a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot. Kövesse az aranymérkőzést velünk itt, az NSO-n!
máj. 17
18:09
Hosszú Katinka országos csúcsa 200 m gyorson (Metropol)
A Vasas világ- és Európa-bajnoka 1:56.30 perc alatt teljesítette a távot.
máj. 17
18:10
NB I: Újpest-Kecskemét élőben az NSO-n! (She)
Újpest FC–KTE-Phoenix Mecano találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kövesse figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
máj. 17
18:11
Djokovic legyőzte Raonicot (Metropol)
A volt világelső szerb teniszező szetthátrányból fordítva nyert kanadai vetélytársa ellen, s ezzel bejutott a római salakpályás tenisztorna fináléjába.
máj. 17
18:12
Tenisz: Fucsovics döntőbe jutott Németországban (She)
A szlovák Andrej Martín (165. a világranglistán) legyőzésével bejutott a 35 ezer dolláros heilbronni salakpályás challengertorna döntőjébe Fucsovics Márton (238.).
máj. 17
18:14
Tenisz: Djokovics háromszettes meccsen nyert Raonic ellen (She)
Novak Djokovics háromórás mérkőzésen, szetthátrányból fordítva legyőzte a kanadai Milos Raonicot a Rómában zajló salakpályás tenisztornán. A korábbi világelső számára így továbbra is adva van a lehetőség, hogy 2008 és 2011 után harmadszor nyerjen az olasz fővárosban.
máj. 17
18:16
Eurofutball: kupadiadal a korábbi győri légiós fejesével (She)
A bajnok Zalgiris 2–1-re legyőzte a Bangát a labdarúgó Litván Kupa szombati döntőjében, így újabb serleggel gyarapította gyűjteményét. A győzelmet jelentő gólt a korábban a Győri ETO-ban légióskodó Linas Pilibaitis szerezte.
máj. 17
18:18
NB II: élő eredménykövetés a 28. forduló mérkőzéseiről! (She)
A labdarúgó NB II 28. fordulójában szombaton hét mérkőzést rendeznek. A Nyíregyháza a Kisvárda elleni, Szabolcs megyei rangadón szerezheti meg a feljutáshoz szükséges pontot. A szintén a feljutásért küzdő Dunaújváros Ajkára látogat, míg a remek sorozatban lévő Gyirmót FC Győr a Sopront fogadja. Kövesse a szombati mérkőzések alakulását élőben az NSO-n!
máj. 17
18:24
Hosszú Katinka országos csúcsot úszott 200 m gyorson (Infostart)
máj. 17
18:26
Fucsovics döntős Heilbronnban (Infostart)
Fucsovics Márton bejutott a döntőbe szombaton a 35 ezer euró összdíjazású heilbronni salakpályás férfi tenisztornán.
máj. 17
18:27
Győzelemmel zárta az idényt a Real Madrid (Metropol)
A fővárosi csapat az Espanyol ellen nyert 3-1-re szombaton.
máj. 17
18:29
Sorozatban negyedszer nyert a Paks (Metropol)
A mérkőzés nagyobb részében emberhátrányban futballozó pápaiak sorozatban szenved tek vereséget.
máj. 17
18:42
Nyertes meccsel zárta az idényt a Real Madrid (Infostart)
Győzelemmel fejezte be szereplését a Real Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokság 2013/14-es szezonjában: a fővárosi alakulat az Espanyolt gyűrte le 3-1-re szombaton.
máj. 17
18:42
Videó: a hosszabbításban nyert FA-kupát az Arsenal (She)
Az alábbi videós összeállításban az Arsenal–Hull City angol labdarúgó FA-kupa-döntő góljait nézheti meg!
máj. 17
18:44
Labdarúgó NB I - Sorozatban negyedszer nyert a Paks (Infostart)
Sorozatban negyedik győzelmét aratta az NB I-ben a Paks labdarúgócsapata, amely az OTP Bank Liga 29. fordulójának szombati játéknapján 4-0-ra nyert hazai környezetben a Pápa ellen.
máj. 17
18:44
Férfi vízilabda ob I: nyert a Honvéd ellen, a Szegedé a bronz (She)
A férfi vízilabda ob I bronzpárharcának harmadik mérkőzésén is hazai győzelem született: a Szeged 11–7-re legyőzte otthon a Honvédot, így 2–1-es összesítéssel megszerezte a harmadik helyet a bajnokságban.
máj. 17
18:45
Három góllal nyert a Diósgyőr a Pécs ellen (Metropol)
A Diósgyőr jó második félidei játékával biztosan győzte le 3-0-ra a vendég Pécs csapatát az OTP Bank Liga 29. fordulójában, szombaton.
máj. 17
18:46
Férfi vízilabda ob I - A Szegedé a bronzérem (Infostart)
A Szeged szerezte meg a harmadik helyet a férfi vízilabda ob I-ben, miután a rájátszásos párharc harmadik összecsapásán legyőzte a Honvédot szombaton.
máj. 17
18:46
Jégkorong-vb: beragadtak a németek, fordított a házigazda (She)
Németország már 2–0-ra is vezetett Fehéroroszország ellen a férfi jégkorong-világbajnokság csoportkörének ötödik fordulójában, de a házigazda a második harmadban egyenlített, majd a záró játékrészben három gólt ütve megfordította a találkozót, így feljött a B-csoport második helyére.
máj. 17
18:47
Fucsovics döntős Heilbronnban (Metropol)
A magyar teniszező, aki jelenleg 238. a világranglistán az elődöntőben a szlovák Andrej Martin (165.) ellen győzött.
máj. 17
18:48
Jégkorong-vb - Fehérorosz és dán győzelem (Infostart)
A házigazda fehérorosz, valamint a dán válogatott is győzött a minszki jégkorong-világbajnokság szombati játéknapján.
máj. 17
19:00
Profi boksz: igazi ringháború lesz - Pacman ellenfélre vár (She)
Manny Pacquiao újra a célkeresztben. Juan Manuel Márquez és Mike Alvarado vasárnap hajnali Los Angeles-i váltósúlyú csatájának tétje, hogy a győztes Pacman hivatalos kihívója lehet a vb-övért.