Juventus: megegyeztek a Real Madrid támadójával - sajtóhír (She)
Spanyol lapértesülések szerint az olasz Serie A-ban szereplő Juventus labdarúgócsapata szerződteti Álvaro Moratát.
máj. 31
15:42
Három góllal kikapott a Veszprém (Infostart)
Második félidei jobb játékával a THW Kiel 29-26-re legyőzte a Veszprémet a férfi kézilabda Bajnokok ligája négyesdöntőjében. A magyar bajnok holnap a bronzéremért játszhat.
máj. 31
15:42
NBA: rekordösszegért adják el a Clipperst (She)
Donald Sterling rekordot jelentő kétmilliárd dollárért eladja az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) érdekelt Los Angeles Clipperst, egyúttal egymilliárd dollárra beperli a ligát az őt ért károkért, amiért meg kellett válnia a klubtól.
máj. 31
16:00
Vb 2014: Carvajal jól fogadta távolmaradását, Koke boldog (She)
Nem került be a spanyol labdarúgó-válogatott világbajnokságra utazó 23 fős keretébe Daniel Carvajal. A Real Madrid védője ugyan csalódott, de sportemberhez méltóan fogadta a hírt.
máj. 31
16:18
NB I: Lombard Pápa-Újpest élőben az NSO-n! (She)
Lombard Pápa–Újpest FC  találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kövesse figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
máj. 31
16:21
Karrier: A Real Madrid hőse az Aranylabdáról álmodik (Agroinform)
Sergio Ramos volt a Real Madrid egyik legjobbja a 2013-2014-es szezonban, sorsdöntő gólokat szerzett védő létére.
máj. 31
16:36
MotoGP: ki más? Ismét Márquez nyerte meg az időmérőt (She)
Ismét Marc Márquez nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájának, a MotoGP-nek az időmérő edzését.
máj. 31
16:54
Sakk ob: Berkes Ferenc és Mádl Ildikó a magyar bajnok (Metropol)
A lett Igor Kovalenko győzelmével fejeződött be a 33. Zalakaros Sakkfesztivál, a Sax Gyula emlékverseny.
máj. 31
16:56
Nyert a magyar férfi sakkcsapat (Metropol)
A férfi csapat első, a női pedig negyedik lett a szlovákiai Mitropa Kupán.
máj. 31
17:12
Baráth Etele: "Meggyőző munkát végzünk, tisztességes formában" (Infostart)
Anyagi szempontból is eredményesen zárta a Magyar Kajak-Kenu Szövetség a szakmailag rendkívül sikeres szegedi Világkupát - jelezte a szervezet elnöke az InfoRádió Aréna című műsorában. Baráth Etele arról is beszélt, hogy a szponzorkeresés során elsősorban nem a legnagyobb cégeket szeretnék megnyerni.
máj. 31
17:12
AutoGP: Kiss Pál Tamás második lett Monzában (She)
Kiss Pál Tamás a második helyen végzett az AutoGP-sorozat monzai állomásának szombati futamán. A magyar versenyző a győztes Markus Pommer után 1.5 másodperccel ért célba.
máj. 31
17:12
Nem sikerült a bravúr a Veszprémnek (Metropol)
A kölni négyes döntő első elődöntőjében 29-26-ra kikaptak a német THW Kiel csapatától.
máj. 31
17:14
Férfi kézi BL: a bronzért játszhat a Veszprém Kölnben (She)
A kölni final four elődöntőjében a THW Kiel 29–26-ra legyőzte a Veszprémet, így a német együttes jutott be a Bajnokok Ligája döntőjébe.
máj. 31
17:15
VB 2014: Touré maláriás, de ott lehet Brazíliában (Agroinform)
Maláriával kezelik Kolo Tourét az elefántcsontparti labdarúgó-válogatott védőjét.
máj. 31
17:30
Roland Garros: Nadal a 3. körben sem veszített szettet (She)
Bejutott a negyedik fordulóba az első helyen kiemelt Rafael Nadal a francia nemzetközi teniszbajnokságon: a spanyol világelső 6:2, 7:5, 6:2-re győzte le szombaton az argentin Leonard Mayert. A nyolcszoros Roland Garros-győztes játékos továbbra sem veszített szettet a párizsi Grand Slam-tornán.
máj. 31
17:32
Euro 2016: csoportellenfelünk bronzérmet szerzett (She)
Finnország labdarúgó-válogatottja – a mieink leendő Eb-selejtezőbeli ellenfele – 2–0-ra legyőzte Észtországot a Balti-kupa szombati bronzmérkőzésén.
máj. 31
17:48
Videó: Djokovics nagyot üvöltött a parádés labdamenet végén (She)
A francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros) pénteki játéknapjának három legszebb labdamenetét tartalmazó összeállításban az első helyen Novak Djokovics nyerő ütése végzett. A 2. helyen kiemelt szerb klasszis nagyot üvöltött a horvát Marin Cilic elleni pont végén.
máj. 31
17:50
Sakk: Berkes Ferenc és Mádl Ildikó a magyar bajnok (She)
A lett Igor Kovalenko győzelmével fejeződött be a 33. Zalakaros Sakkfesztivál, a Sax Gyula-emlékverseny. A hetven résztvevős nyílt nemzetközi torna egyben országos bajnokság volt, így legjobban szereplő magyarként Berkes Ferenc és a kétszeres olimpiai bajnok Mádl Ildikó lett az országos bajnok.
máj. 31
17:51
NB I: Kenesei góljával verte a Pápa az Újpestet (Agroinform)
Hazai pályán 2-1-re legyőzte, így megelőzte az Újpestet a Pápa az OTP Bank Liga 30., utolsó fordulójában.
máj. 31
17:52
Férfi kézi BL: A nagy akarásnak nyögés lett a vége - Nagy L. (She)
Mint arról már beszámoltunk, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjének elődöntőjében az MVM-MKB Veszprém 29–26-ra kikapott a THW Kieltől. Nagy László, a veszprémiek átlövője szerint a sok könnyű német gól okozta a vereséget, és hogy hiába akartak, nyögés lett a vége. Uros Vilovszki, aki a második félidőben kiállított Renato Sulicot váltotta beállóban a pályán, úgy vélte, hogy…
máj. 31
18:06
Labdarúgó NB I - A kupagyőztes Újpest legyőzésével zárt a Pápa (Infostart)
A Lombard Pápa hazai pályán, a hajrában fordítva, 2-1-re győzött a friss kupagyőztes Újpest ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 30., utolsó fordulójának első szombati mérkőzésén.
máj. 31
18:06
NB I: a Pápa fordított a hajrában odahaza az Újpest ellen (She)
A labdarúgó NB I 30. fordulójában az Újpest hamar vezetést szerzett a Lombard Pápa vendégeként, majd több ziccert is kihagyott. Ahogyan történni szokott, a hajrában érkezett a büntetés, és a csereként beálló Kenesei Krisztián vezérletével fordítani tudott a házigazda. Győzelmével megelőzte ellenfelét a Pápa, és a 12. helyen fejezte be a bajnokságot.
máj. 31
18:08
NB I: KTE-Puskás Akadémia élőben az NSO-n! (She)
Kecskeméti TE–Puskás Akadémia találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kövesse figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
máj. 31
18:10
Férfi kézi BL: Gíslason nehezen találta a szavakat a siker után (She)
Alfred Gíslason, a német THW Kiel vezetőedzője szerint a második félidei védekezésük és a kapusteljesítmény volt a döntő a Veszprém elleni elődöntős sikerükben a férfi kézilabda Bajnokok Ligája final fourjában.
máj. 31
18:12
NB I: MTK-Kaposvár élőben az NSO-n! (She)
MTK–Kaposvár találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kövesse figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
máj. 31
18:14
NB II: hét bajnoki a záró fordulóból - élő eredménykövetés (She)
Hét találkozót rendeznek ma 18 órakor a labdarúgó NB II 30., záró fordulójában. Kövesse nyomon a mérkőzések eredményének alakulást a Nemzeti Sport Online-on!
máj. 31
18:24
Férfi kézi BL: Barcelona-Flensburg élőben az NSO-n! (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjének elődöntőjében a THW Kiel az MKB-MVM Veszprém legyőzésével biztosította már helyét a fináléban, de az ellenfél kiléte még kérdéses. Kövesse a Barcelona–Flensburg mérkőzést folyamatosan frissülő tudósításunk segítségével!
máj. 31
18:24
Nadal feltartóztathatatlan (Metropol)
A világelső spanyol játékos az argentin Leonardo Mayert búcsúztatta szombaton három játszmában.
máj. 31
18:26
Vb 2014: a horvátok győztek, az oroszok ikszeltek (She)
A június 12-én kezdődő labdarúgó-világbajnokságra készülő Horvátország hazai pályán aratott győzelemmel, Oroszország idegenbeli döntetlennel jutott túl szombati felkészülési mérkőzésén.
máj. 31
18:26
New Yorkba érkezett a Spirit of Hungary (Metropol)
Fa Nándor és Goszleth Marcell indulnak a vasárnap délben rajtoló New York-Barcelona vitorlás versenyen.
máj. 31
18:28
Cselgáncs: Burján bronzérmes az olimpiai selejtezőn (She)
A 60 kilós Burján László bronzérmet nyert szombaton a madridi világkupaversenyen, a 2016-os riói olimpia kvalifikációs sorozatának első állomásán.
máj. 31
18:28
Az Újpest legyőzésével zárt a Pápa (Metropol)
A Lombard Pápa hazai pályán, a hajrában fordítva, győzött a friss kupagyőztes Újpest ellen.
máj. 31
18:30
Vitorlázás: Fa Nándor New Yorkban, jöhet a rajt! (She)
Megérkezett New Yorkba Fa Nándor és Goszleth Marcell a Spirit of Hungary hajóval, amellyel indulnak a vasárnap délben rajtoló New York–Barcelona vitorlásversenyen.
máj. 31
18:32
Giro: Rogers nyert a Zoncolanon, Quintana pezsgőzhet (She)
Az ausztrál Michael Rogers nyerte meg szombaton a Giro d’Italia olasz országúti kerékpáros-körverseny utolsó alpesi szakaszát, összetettben pedig az élen álló kolumbiai Nairo Quintana megőrizte több mint háromperces előnyét, ezzel gyakorlatilag biztossá tette végső diadalát.
máj. 31
18:34
Videó: látott ma már ollózós gólt Észak-Amerikából? (She)
A Premier Development League keddi játéknapján az FC Tucson a Brigham Young University labdarúgócsapatát fogadta. A hazaiak Odaine Sinclair duplájával 2–0-ra nyertek. A két gól közül az első nagyon emlékezetesre sikeredett.
máj. 31
18:42
Női kosár: kiváló hajrával nyert a magyar válogatott (She)
Eredményes hajrájának köszönhetően győzelemmel folytatta szereplését a magyar női kosárlabda-válogatott a kassai felkészülési négyes tornán: Farkas Sándor szövetségi kapitány együttese 13 ponttal bizonyult jobbnak szombaton az észt csapatnál.
máj. 31
18:42
Győzött a női kosárválogatott (Metropol)
Farkas Sándor szövetségi kapitány együttese 13 ponttal bizonyult jobbnak szombaton az észt csapatnál.
máj. 31
18:45
Férfi kézilabda BL: Sok problémánk volt felállt fal ellen - Ortega (Agroinform)
A veszprémi vezetőedző és játékosai is a támadásban elkövetett hibákat emelték ki a Kiel elleni vereség után.
máj. 31
19:00
Honvéd: az edzőre vadászó klub Trapattonit is megkereste (She)
Hihetetlenül hangzik, de komolyan felvetődött az edzőt kereső Budapest Honvédnál Giovanni Trapattoni szerződtetése, sőt George F. Hemingway egyesülete fel is vette a kapcsolatot a 75 éves olasz szakemberrel.
máj. 31
19:02
Videó: Sulic durva könyököse, a Veszprém drámai veresége (She)
Mint arról már beszámoltunk, a kölni final four elődöntőjében a THW Kiel 29–26-ra legyőzte a Veszprémet, így a német együttes jutott be a Bajnokok Ligája döntőjébe. Most nézze meg a DIGI Sport összefoglalóját!
máj. 31
19:18
Roland Garros: Babos a legjobb nyolc között vegyes párosban (She)
Babos Tímea és az amerikai Eric Butorac sikerrel vette a vegyes párosok nyolcaddöntőjét a francia nyílt teniszbajnokság szombati versenynapján.
máj. 31
19:20
Eurofutball: zárt kapuk mögött osztoztak a két BL-helyen (She)
Szombaton semleges helyszínen, Larnacában, zárt kapuk mögött rendezték meg a 2013–2014-es ciprusi labdarúgó-bajnokság felsőházának utolsó mérkőzését, amelyen az APOEL 1–0-ra legyőzte az AEL-t, így elhódította a bajnoki címet.
máj. 31
19:21
VB 2014: Ribéry dereka fáj, de ott lesz Brazíliában (Agroinform)
A Francia Labdarúgó Szövetség elnöke biztos abban, hogy a gall válogatott legnagyobb sztárja részt vesz a vb-n.
máj. 31
19:36
Videó: győzelmet ért az Újpest ellen Kenesei szabadrúgása (She)
Mint arról már beszámoltunk, a labdarúgó NB I utolsó, 30. fordulójában a Lombard Pápa hazai pályán 2–1-re legyőzte az Újpestet. Tekintse meg a találkozó összefoglalóját!
máj. 31
19:38
Vb 2014: Suárez is tagja az uruguayi utazó keretnek (She)
Sérülése ellenére bekerült a legutóbb negyedik helyezett uruguayi labdarúgó-válogatott végleges, 23 fős világbajnoki keretébe Luis Suárez – derült ki a szombati névsorolvasáskor.
máj. 31
19:40
Férfi röplabda: nyeretlenül zárt a magyar csapat az Eb-selejtezőn (She)
Nyeretlenül zárta az Európa-bajnoki selejtezősorozat második szakaszát a magyar férfi röplabda-válogatott, amely a görögországi Rentiszben rendezett torna harmadik mérkőzésén, szombaton az észt csapattól is kikapott, ezzel utolsóként fejezte be szereplését.
máj. 31
19:54
NB I: biztosan győzött az MTK a stadionbúcsúztatón (She)
A labdarúgó NB I. 30. fordulójában az MTK biztosan győzte le a már kiesett Kaposvárt, és szépen búcsúzott az idénytől és a régi stadiontól is.
máj. 31
19:54
Babos a legjobb nyolc között (Metropol)
Babosék a negyeddöntőben az Alizé Ccornet, Jonathan Eysseric francia párossal találkoznak.
máj. 31
19:56
NB I: négy vereség után Kecskeméten nyerni tudott a PAFC (She)
A labdarúgó NB I utolsó fordulójában az egy félidőt emberhátrányban játszó Kecskeméti TE hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett a Puskás Akadémiától, így nem tudott klubrekordot dönteni.
máj. 31
19:57
NB I: Győzelemmel búcsúztatta a Hidegkuti Stadiont az MTK (Agroinform)
Az MTK legyőzte a Kaposvárt, míg a Puskás Akadémia Kecskeméten nyert az OTP Bank Liga zárófordulójában.