2017. február 12. vasárnap

febr. 12
0:36
Barca: ennyi időre dőlt ki a brutálisan megsérülő védő – videó (NSO)
A Barcelona jobbhátvédje, Aleix Vidal súlyos bokasérülést szenvedett a Deportivo Alavés elleni szombati spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. A 27 esztendős védőre öt hónapos kihagyás vár, így ebben a szezonban már nem léphet pályára.
febr. 12
0:40
Vasárnapi sportműsor: topligák, kézi BL, válogatott pólómeccs (NSO)
Szalai Ádám (Hoffenheim), Nagy Ádám (Bologna), Balogh Norbert és Sallai Roland (mindkettő Palermo) csapata is pályára lép a labdarúgó-topligák vasárnapi programjában. Íme, a vasárnapi élő sportközvetítések és kiemelkedő sportesemények listája!
febr. 12
6:30
Halálra verték az Eb-ezüstérmes futballistát (24.hu)
Viktor Csanov 57 évet élt.
febr. 12
6:48
Horrorsérülést szenvedett a Barca-védő - videó (24.hu)
Nem lettünk volna Aleix Vidal helyében február 11-én.
febr. 12
7:06
Miklós Edit: Nagyon bepánikoltam (24.hu)
Január 15-én bukott óriásit a magyar versenyző.
febr. 12
7:21
A ráják csatája (divecenter.hu)
Ezek az emberek lenyilazzák a vemhes rájákat, kirángatják a csónakba, majd szétverik egy baseball ütővel őket, hogy végül visszadobják a vízbe.
febr. 12
7:36
Paulo Sousa verhetetlen csapatot rakott össze Firenzében - videó (24.hu)
Hazai pályán továbbra is őrzi veretlenségét a szezonban az olasz csapat.
febr. 12
7:54
A DVTK-edző titokban a Fradinál kuncsorgott állásért (24.hu)
Érdekes történetet osztott meg a diósgyőriek ügyvezető igazgatója.
febr. 12
8:42
Kedvenc hobbijáról mondott le Rosberg a vb-győzelemért (24.hu)
Mellőznie kellett a kerékpározást a 31 éves németnek.
febr. 12
9:12
Ikertestvérével néz farkasszemet a BL-ben a győriek ásza (24.hu)
Nora és Thea Mörk ezúttal nem ugyanazért a csapatért küzd.
febr. 12
9:36
Széles Sándor: Megpróbáltak eltakarítani a pályáról (24.hu)
Bernek Péterrel dolgozna együtt Gyurta Dániel korábbi mestere.
febr. 12
10:12
Ronda Rousey legyőzőjét történelmi meccsen verték péppé - videó (24.hu)
Holly Holm egyhangú pontozásos vereséget szenvedett Germaine de Randamie ellen.
febr. 12
10:27
Videó: nem érdekli, hogy kerekesszékes – az MU ad neki erőt (NSO)
A 11 éves Samuel a Manchester United edzőközpontjában találkozott a csapat játékosaival, sőt, David De Geától egy pár kesztyűt is kapott ajándékba. Samuel többek között azt is elmondta, José Mourinho tanítványai inspirálják. Még Mario Balotelli is megosztotta a videót a hivatalos Instagram-oldalán.
febr. 12
10:45
Videó: szombaton kísértetiesen lemásolták Scholes 11 éve lőtt gólját (NSO)
Szombaton az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 31. fordulójában a Norwich 5–1-re legyőzte a Nottinghamet. Jonny Howson szerezte a mérkőzést első gólját, a 28 éves játékos a 10. percben volt eredményes. A találat azért is különleges, mert 2006-ban Paul Scholes kísértetiesen hasonló gólt lőtt az Aston Villának.
febr. 12
10:48
Ha Iscóval ütközöl, törött lábbal mész haza - videó (24.hu)
Mondjuk ez eddig nem volt tendencia, de szombaton mégis így alakult.
febr. 12
11:24
Tudjuk, hogy Nagy László szuper, most épp az EHF is ezt zengi - videó (24.hu)
A Barcelona elleni szuperrangadó egyik legszebb gólját szerezte a magyar átlövő.
febr. 12
11:39
Videó: Klopp megint kitalált valamit, ezért térdelt le Coutinho (NSO)
Szombaton az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Liverpool 2–0-ra legyőzte a Tottenhamet. A találkozó egyik legérdekesebb pillanata az volt, amikor szabadrúgást végezhetett el a Spurs, Coutinho pedig egész egyszerűen betérdelt a sorfal mögé. A célja valószínűleg az volt, hogy megakadályozza Christian Eriksen lövését, ha a dán a felugró sorfal alatt gurítaná el a labdát. Nem…
febr. 12
11:57
NHL: rekordot állított be a Washington Capitals (NSO)
A Washington Capitals hazai pályán 6–4-re legyőzte az Anaheim Ducks együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.
febr. 12
11:57
Brisbane helyett Abu-Dzabiban lesz a Pacquiao vs. Horn? (profiboksz.hu)
Alig 10 héttel az elvileg április 22-re tervezett Manny Pacquiao vs. Jeff Horn WBO váltósúlyú világbajnoki mérkőzés előtt úgy tűnik, teljes a bizonytalanság a helyszínt illetően. Az első hírek még arról
febr. 12
12:06
Pincérnek állt a doppingolás miatt eltiltott magyar világbajnok (24.hu)
Dombvári Bence szervezetében tavaly nyáron találtak sztanozololt.
febr. 12
12:51
Volvo-kupa: szenzációs fordítás, 1–6-ról vertük meg a horvátokat (NSO)
A magyar férfi vízilabda-válogatott ötgólos hátrányból felállva 9–7-re legyőzte a horvátokat a vízilabda Volvo-kupa harmadik mérkőzésén, ezzel a második helyen zárt.
febr. 12
12:54
6-1-es hátrányból nyert meccset a magyar válogatott (24.hu)
Elképesztően izgalmas mérkőzést játszottak a mieink a horvátok ellen a Volvo-kupán.
febr. 12
13:24
Scholes Király Gábornak lőtt gólját másolták a Championshipben - videó (24.hu)
Jonny Howson egy szöglet után bombázott a hálóba az első félidőben.
febr. 12
13:54
26 évesen vesztette életét a csupaszív játékos (24.hu)
Fab Melo halálának oka egyelőre tisztázatlan.
febr. 12
14:24
La Liga: kilenc mérkőzés óta nyeretlen a korábbi BL-negyeddöntős (24.hu)
A vezetést megszerezték, de győzni így sem tudtak.
febr. 12
14:39
Férfi kézi NB I: 17 góllal győzött a Pick Szeged (NSO)
A Mol Pick-Szeged 36–19-re legyőzte a Budakalászt a férfi kézilabda NB I-ben.
febr. 12
14:42
BL: folytatódik a középdöntő (handball.hu)
A Bajnokok Ligája középdöntőjében a német THC látja vendégül a Vardart az 1. csoportban, a 2. hatosban pedig a két utolsó helyen álló együttes csap össze: az Esbjerg Bukarestben lép pályára.
febr. 12
15:12
Serie A: kihagyott tizenegyes is bőven belefért a Romának (24.hu)
Hozták a kötelezőt a Farkasok.
febr. 12
15:42
Itt egy hős szurkoló, aki megmentette egy kisgyermek "életét" - videó (24.hu)
Szerencsére éber volt, így nem történt nagy baj.
febr. 12
15:45
BL: közel volt a csodához a THC (handball.hu)
A Bajnokok Ligája középdöntőjében a német THC felküzdötte magát és fordított a meccs végére, mégis kikapott a Vardartól az 1. csoportban, a 2. hatosban pedig a bukarestiek verték az Esbjerget.
febr. 12
15:47
Döntetlennel is továbbmehet az ÉRD (handball.hu)
Mindkét csapatunk 15 órakor kezdi az EHF-kupa csoportkörének utolsó mérkőzését. Míg az Érd számára egy döntetlen is elég lenne a továbbjutáshoz, az FKC a harmadik helyen végez.
febr. 12
16:27
PL: az éllovas Chelsea sem bírt idegenben a Burnleyvel (NSO)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában a listavezető Chelsea 1–1-es döntetlent játszott a Burnleyvel.
febr. 12
16:30
Óriási szabadrúgásgól miatt nem nyert a Chelsea (24.hu)
A Burnley rekordigazolása mattolta a londoniakat.
febr. 12
16:48
EHF-kupa: az ÉRD is kiesett (handball.hu)
Az ÉRD három góllal kikapott a német Bietigheim csapatától az EHF-kupa csoportkörének utolsó mérkőzésén, az FKC pedig tét nélküli meccsen verte a lipcseieket. Így mindkét csapatunk búcsúzott az EHF-kupától.
febr. 12
16:48
Történelmi magyar szereplés az alpesi sí-vb-n (24.hu)
Hazai pályán lett világbajnok a svájci versenyző.
febr. 12
17:21
Serie A: a 3. percben villant a piros; 8 gól Torinóban (NSO)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában a Torino 5–3-ra nyert a Pescara ellen, míg az Inter 2–0-ra legyőzte az Empolit. Balogh Norbert csereként a 84. percben állt be a Palermóba, amely 3–1-re kikapott az Atalantától. A Sassuolo a 3. perctől tíz emberrel játszott, miután Timo Letschert piros lapot kpott.
febr. 12
17:24
Mesterhármast lőtt, pedig elrontott egy büntetőt is (24.hu)
Balogh Norbert kapufát lőtt az Atalanta elleni vesztes bajnokin.
febr. 12
17:48
Szalai sem tudott segíteni, kikapott a Hoffenheim (24.hu)
Nagyjából 30 percet kapott a magyar támadó a Wolfsburg ellen.
febr. 12
17:51
A Larvik vendégeskedik at ETO-nál (handball.hu)
A Győri ETO a Larvik HK együttesével mérkőzik meg hazai pályán a BL 3. középdöntő-fordulójában.
febr. 12
18:54
Pontot lopott a Larvik Győrben (handball.hu)
A Győri ETO a Larvik HK együttesével mérkőzött meg hazai pályán a BL 3. középdöntő-fordulójában.
febr. 12
19:00
Sorozatban ötödik meccsét veszítette el, egyre nagyobb bajban a Leicester City (24.hu)
A bajnoki címvédő 25 fordulót követően egy pontra van a kieső helytől.
febr. 12
19:09
PL: 14. vereségét szenvedte el a címvédő Leicester City (NSO)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában a címvédő Leicester City kétgólos (2–0) vereséget szenvedett a Swansea City vendégeként.
febr. 12
19:11
Női kosár NB I: a Győr rangadót nyert a Pécs ellen (NSO)
A CMB Cargo UNI Győr hazai pályán 83–75-re legyőzte a PEAC-Pécset, míg a címvédő UNIQA Sopron 92–63-ra nyert a Vasas vendégeként a női kosárlabda-bajnokság alapszakaszának 17. fordulójában.
febr. 12
19:18
Csodás győri pontmentés a Bajnokok Ligájában (24.hu)
Két perccel a vége előtt még három gól volt a magyar együttes hátránya.
febr. 12
19:45
Férfi kézi BL: a Flensburg remekelt Lengyelországban (NSO)
A Flensburg 37–30-ra nyert a Wisla Plock vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában.
febr. 12
19:57
A Budućnostnál vendég a Fradi (handball.hu)
A Ferencváros BL-csoportjában az egyik legnagyobb riválissal találkozik vasárnap este, amikor is a Budućnost otthonában lépnek pályára a népligetiek.
febr. 12
20:03
Serie A: a Nagy nélküli Bologna a 81. percig vezetett, de kikapott (NSO)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában a Bologna 3–1-re kikapott a Sampdoria vendégeként, úgy, hogy a 81. percig vezetett. Nagy Ádám a kispadról nézte végig a találkozót.
febr. 12
20:06
Az utolsó tíz perc volt Nagy Ádámék veszte Genovában (24.hu)
A válogatott középpályás a kispadról nézte végig az összecsapást.
febr. 12
20:21
Atlétika: Krizsán Xénia egyéni csúccsal bajnok ötpróbában (NSO)
Krizsán Xénia győzött ötpróbában, míg Kemenes Ákos hétpróbában a hétvégén rendezett atlétikai összetett magyar bajnokságon.