2017. február 12. vasárnap

febr. 12
0:36
Barca: ennyi időre dőlt ki a brutálisan megsérülő védő – videó (She)
A Barcelona jobbhátvédje, Aleix Vidal súlyos bokasérülést szenvedett a Deportivo Alavés elleni szombati spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. A 27 esztendős védőre öt hónapos kihagyás vár, így ebben a szezonban már nem léphet pályára.
febr. 12
0:40
Vasárnapi sportműsor: topligák, kézi BL, válogatott pólómeccs (She)
Szalai Ádám (Hoffenheim), Nagy Ádám (Bologna), Balogh Norbert és Sallai Roland (mindkettő Palermo) csapata is pályára lép a labdarúgó-topligák vasárnapi programjában. Íme, a vasárnapi élő sportközvetítések és kiemelkedő sportesemények listája!
febr. 12
9:27
Premier League: Szenvedős meccs vár a Chelsea-re (Agroinform)
A Kékek a nagyon masszív Burnleyhez látogatnak, míg a Leicester zsinórban ötödik vereségét szenvedheti el. PL előzetes.
febr. 12
10:21
Tenisz: Osztrák-verés lehet a fővárosban (Agroinform)
Vasárnap délután Fucsovics Marci az osztrák Jürgen Melzerrel csap össze a budapesti tenisztorna döntőjében.
febr. 12
10:27
Videó: nem érdekli, hogy kerekesszékes – az MU ad neki erőt (She)
A 11 éves Samuel a Manchester United edzőközpontjában találkozott a csapat játékosaival, sőt, David De Geától egy pár kesztyűt is kapott ajándékba. Samuel többek között azt is elmondta, José Mourinho tanítványai inspirálják. Még Mario Balotelli is megosztotta a videót a hivatalos Instagram-oldalán.
febr. 12
10:45
Videó: szombaton kísértetiesen lemásolták Scholes 11 éve lőtt gólját (She)
Szombaton az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 31. fordulójában a Norwich 5–1-re legyőzte a Nottinghamet. Jonny Howson szerezte a mérkőzést első gólját, a 28 éves játékos a 10. percben volt eredményes. A találat azért is különleges, mert 2006-ban Paul Scholes kísértetiesen hasonló gólt lőtt az Aston Villának.
febr. 12
11:33
Női kézilabda BL: Az év meccse vár a Fradira - erre érdemes fogadni! (Agroinform)
Vasárnap mindkét topcsapatunk pályára lép a BL-ben, a Győr a Larvikot fogadja, míg a Fradi Podgoricába utazik.
febr. 12
11:39
Videó: Klopp megint kitalált valamit, ezért térdelt le Coutinho (She)
Szombaton az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Liverpool 2–0-ra legyőzte a Tottenhamet. A találkozó egyik legérdekesebb pillanata az volt, amikor szabadrúgást végezhetett el a Spurs, Coutinho pedig egész egyszerűen betérdelt a sorfal mögé. A célja valószínűleg az volt, hogy megakadályozza Christian Eriksen lövését, ha a dán a felugró sorfal alatt gurítaná el a labdát. Nem…
febr. 12
11:57
NHL: rekordot állított be a Washington Capitals (She)
A Washington Capitals hazai pályán 6–4-re legyőzte az Anaheim Ducks együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.
febr. 12
12:51
Volvo-kupa: szenzációs fordítás, 1–6-ról vertük meg a horvátokat (She)
A magyar férfi vízilabda-válogatott ötgólos hátrányból felállva 9–7-re legyőzte a horvátokat a vízilabda Volvo-kupa harmadik mérkőzésén, ezzel a második helyen zárt.
febr. 12
13:21
Magyar foci: Hogyan ne nyilatkozz, ha árulónak neveznek? (Agroinform)
Botka Endre nemigen gondolta át szavait a Honvéd elleni győztes kupamérkőzést követően.
febr. 12
14:33
Liverpool: Trükkös megoldással védekezett a Liverpool (Agroinform)
A Liverpool szombaton megszakította nyeretlenségi sorozatát és a Tottenham legyőzésével újra életjelet adott magáról.
febr. 12
14:39
Férfi kézi NB I: 17 góllal győzött a Pick Szeged (She)
A Mol Pick-Szeged 36–19-re legyőzte a Budakalászt a férfi kézilabda NB I-ben.
febr. 12
15:27
Serie A: Véres 90 perc vár a Juventusra (Agroinform)
Az elmúlt években jól ment a Juventusnak a Cagliari vendégeként, ám aligha adják majd könnyen magukat Saúék.
febr. 12
16:03
Isco lábat tört a hétvégén - videó (Agroinform)
A Real Madrid középpályása az Osasuna elleni mérkőzés 14. percében olyan szerencsétlenül lépett oda Cayetano Bonninnak, hogy a pamplonainak eltört a lába.
febr. 12
16:21
Sportfogadás: Nem tűnik nagy üzletnek a "nap tutija" (Agroinform)
Bár a fogadók és a bukmékerek is sima hazai sejtenek, nem árt óvatosan bánni ezzel a mérkőzéssel.
febr. 12
16:27
PL: az éllovas Chelsea sem bírt idegenben a Burnleyvel (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában a listavezető Chelsea 1–1-es döntetlent játszott a Burnleyvel.
febr. 12
16:57
Premier League: Egyéni rekordokat döntögetnek a PL sztárcsatárai (Agroinform)
Ibrahimovic a Ferguson-éra óta a legjobb csatár Manchesterben. Lehet valaki 35 évesen gólkirály a Premier League-ben?
febr. 12
17:21
Serie A: a 3. percben villant a piros; 8 gól Torinóban (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában a Torino 5–3-ra nyert a Pescara ellen, míg az Inter 2–0-ra legyőzte az Empolit. Balogh Norbert csereként a 84. percben állt be a Palermóba, amely 3–1-re kikapott az Atalantától. A Sassuolo a 3. perctől tíz emberrel játszott, miután Timo Letschert piros lapot kpott.
febr. 12
17:51
Topligák: Botlott a Chelsea, kapaszkodik a Roma - eredmények, videók (Agroinform)
Bár a Chelsea már a 7. percben megszerezte a vezetést, a három pontot nem tudta begyűjteni.
febr. 12
18:09
Tenisz: Fucsovics elbukta a döntőt, de így is szépen keresett (Agroinform)
Fucsovics egy szoros és egy sima szettben kikapott Jürgen Melzertől a budapesti ATP-challenger torna döntőjében.
febr. 12
19:03
Női kézi BL: Húszszoros szorzója volt a győri meccs végeredményének (Agroinform)
A Győr hazai pályán 27-27-es döntetlent játszott a norvég Larvik csapatával. A döntetlennel nagyot lehetett kaszálni.
febr. 12
19:09
PL: 14. vereségét szenvedte el a címvédő Leicester City (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában a címvédő Leicester City kétgólos (2–0) vereséget szenvedett a Swansea City vendégeként.
febr. 12
19:11
Női kosár NB I: a Győr rangadót nyert a Pécs ellen (She)
A CMB Cargo UNI Győr hazai pályán 83–75-re legyőzte a PEAC-Pécset, míg a címvédő UNIQA Sopron 92–63-ra nyert a Vasas vendégeként a női kosárlabda-bajnokság alapszakaszának 17. fordulójában.
febr. 12
19:45
Férfi kézi BL: a Flensburg remekelt Lengyelországban (She)
A Flensburg 37–30-ra nyert a Wisla Plock vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában.
febr. 12
20:03
Serie A: a Nagy nélküli Bologna a 81. percig vezetett, de kikapott (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában a Bologna 3–1-re kikapott a Sampdoria vendégeként, úgy, hogy a 81. percig vezetett. Nagy Ádám a kispadról nézte végig a találkozót.
febr. 12
20:21
Atlétika: Krizsán Xénia egyéni csúccsal bajnok ötpróbában (She)
Krizsán Xénia győzött ötpróbában, míg Kemenes Ákos hétpróbában a hétvégén rendezett atlétikai összetett magyar bajnokságon.
febr. 12
20:51
Újabb 9 nyilas a UK Open selejtezőjében (Agroinform)
Elképesztő mi megy a UK Open selejtezőjében ezen a hétvégén: pénteken MVG, szombaton Ronny Huybrechst, vasárnap pedig Christian Kist dobott kilenc nyilas leget! Az "áldozat" ezúttal Adrian Lewis volt.
febr. 12
20:53
Női kézi BL: Lesokkolta Európát a Fradi (Agroinform)
A Ferencváros végig vezetve 33-25-re győzött a montenegrói Buducnost Podgorica otthonában.
febr. 12
21:15
NB II: a két Popa közül csak az egyik marad Cigándon (She)
A román harmadosztályú CS Osorheitől igazolt támadót az NB II-es Cigánd labdarúgócsapata: a 24 éves Ovidiu Popa pályafutása során korábban Nyíregyházán is megfordult már.
febr. 12
22:09
Eurofoci: Mervó és Szántó csapata a 94. percben bukott pontokat (She)
Az osztrák első osztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a Rapid vendégként játszott döntetlent az Austria Wien elleni bécsi derbin. A vendéglátók a 94. percben egyenlítettek. A Rapid magyar légiósa, Szántó Tamás a bajnoki szezonban először nem került be a keretbe.
febr. 12
22:45
Serie A: Higuaín duplájával a Juventus elintézte a Cagliarit (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában az éllovas Juventus nyugodt körülmények között, Gonzalo Higuaín duplájával jutott három ponthoz a 67. perctől emberhátrányban játszó Cagliari otthonában.
febr. 12
22:47
La Liga: az Atlético a 86. percben hátrányban volt, mégis nyert (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában az Atlético Madrid hazai pályán 3–2-re legyőzte a Celta Vigót úgy, hogy a 86. percben még 2–1-re a vendégek vezettek. A fővárosiaknál Fernando Torres hatalmas gólt lőtt, és 1–1-es állásnál kihagyott egy tizenegyest.
febr. 12
23:39
Tenisz: óriási csata végén dominikai címvédés Ecuadorban (She)
A címvédő dominikai Víctor Estrella Burgos nyerte meg az ecuadori Quitóban rendezett 482 ezer dollár (139 millió forint) összdíjazású salak pályás férfi tenisztornát.