Sportfogadás: Megszívatta a Bajnokok Ligája a bukmékereket! (Agroinform)
A topcsapatok közül szinte valamennyi hozni tudta magát, az ilyet pedig nagyon nem szeretik a fogadóirodák.
febr. 24
18:21
FTC: Lamah elárulta, hogy tavaly nyáron miért hagyta el a klubot (She)
Roland Lamah, az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Dallas támadója az MLS hivatalos honlapjának adott nyilatkozatában elárulta, hogy tavaly nyáron miért hagyta el a magyar bajnok és kupagyőztes Ferencvárost.
febr. 24
19:15
Sportlétesítmény: „Átlagos a Puskás-stadion építési költsége” (She)
Az új Puskás Ferenc Stadion 2016-ban a közbeszerzési hatóságnál is leadott bruttó becsült értéke a hivatalos költségbecslés alapján 180.02 milliárd forint volt, a legkedvezőbb ajánlat ennél 5.8 százalékkal volt magasabb a Kiemelt Kormányzati Beruházások Központja Nonprofit Zrt. pénteki közleménye szerint.
febr. 24
19:17
Leicester: „Véget ért az álmom” – Ranieri nyílt levélben búcsúzott (She)
Mint arról beszámoltunk, a Premier League-ben címvédő Leicester City vezetősége a várakozáson aluli szereplés miatt csütörtökön menesztette Claudio Ranieri menedzsert. Az olasz szakember pénteken nyílt levélben búcsúzott el a klubtól.
febr. 24
19:21
La Liga: Ismét a csontzene lehet főszerepben a városi derbin (Agroinform)
Ha Sevilla-Betis, akkor ne legyen kétségünk felőle, hogy a kemény becsúszásoké és a balhéké lesz a főszerep.
febr. 24
19:57
Leicester City: Játékosai rúgatták ki Ranierit? (Agroinform)
Több angol lap szerint is Jamie Vardyék erőszakolták ki az elnöknél, hogy Ranierit menesszék.
febr. 24
20:09
Légiósok: Futács Márkó gólt szerzett, hengerelt a Hajduk (She)
Futács Márkó adta meg a kegyelemdöfést az ellenfélnek, csapata, a Hajduk Split 4–0-ra verte az Istrát a horvát labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának péntek esti mérkőzésén.
febr. 24
20:11
Északisí-vb: az olimpiai bajnok nyert a női síugróknál (She)
Carina Vogt győzött a női síugrók versenyében az északsí-világbajnokságon normál sáncon. Az olimpiai bajnoki cím védője mindössze két ponttal előzte meg a japán Ito Jukit.
febr. 24
20:13
Videó: „fél lábbal” sprintelte le a vetélytársait a 800-as (She)
A Bostonban megrendezett Patriot League fedett pályás atlétikai verseny egyik különös szenzációja volt Liam Purdy győzelme 800 méteren. A videóból egyértelműen kiderül, hogy miért.
febr. 24
20:27
Triatlon: tíz év alatt megháromszoroznák a sportolók számát (She)
Pénteken Budapesten megkezdődött a Nemzetközi Triatlonszövetség (ITU) első világkonferenciája.
febr. 24
20:29
Tenisz: Babos Tímea 6:1-es döntő játszmával elődöntős! (She)
Babos Tímea három játszmában (6:4, 2:6, 6:1) megverte a világranglista 63. helyén álló francia Océane Dodint a budapesti kemény pályás tenisztorna negyeddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb négy közé, ahol a német Julia Görges (56.) vár rá.
febr. 24
20:45
Sportlövő-vk: Sidi Péter Európa-csúccsal lett második (She)
Sidi Péter második lett légpuskában a sportlövők pénteki világkupaversenyén az indiai Újdelhiben.
febr. 24
20:47
Női kézi NB I: megsérült a bíró, az Érd legyőzte a Fehérvárt (She)
A K&H női kézilabdaliga pénteki mérkőzésén az Érd hazai közönség előtt 26–25-re legyőzte a Fehérvárt.
febr. 24
21:03
NS Hosszabbítás – Kótai Mihály: A mosoly albuma (She)
A Nemzeti Sport szombati számában megjelenő Hosszabbítás-mellékletből ajánljuk:
febr. 24
21:21
Jégkorong Mol Liga: egyenlített a DVTK és a Dunaújváros (She)
A DVTK, a Dunaújváros és a Brassó is hetedik mérkőzésre mentette negyeddöntős párharcát a jégkorong Mol Liga pénteki játéknapján.
febr. 24
21:23
Haladás: a Premier League-től érkeztek vendégek Királyhoz (She)
Hosszú egyeztetés után Szombathelyen látogatta meg Király Gábort a Premier League World Show stábja. A kétfős küldöttség hosszabb interjút készítette a Haladás kapusával, aki angliai időszaka alatt játszott a Crystal Palace-ben, a West Ham Unitedben, az Aston Villában, a Burnleyben és a Fulhamben is. A stáb nemcsak Király miatt érkezett Magyarországra, Gera Zoltánnal is készítenek egy…
febr. 24
21:57
Videó: azt onnan hogyan? Zseniális gól a francia ligában (She)
Szenzációs gólt rúgott Felipe Pardo, a Nantes kolumbiai labdarúgója a Dijon elleni pénteki mérkőzésen a francia bajnokságban. Az ő góljával vált biztossá, hogy a „kanárik” legyőzik Lang Ádám csapatát.
febr. 24
22:15
Férfi röplabda NB I: három szoros szettben nyert a MAFC (She)
A MAFC három játszmában győzött a vendég Sümeg ellen a férfi röplabda NB I alsóházi rájátszásának pénteki találkozóján.
febr. 24
22:33
Bundesliga: a Werder hét év után nyert ismét Wolfsburgban (She)
A Wolfsburg hazai pályán 2–1-re kikapott a Werder Brementől a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójának nyitó mérkőzésén.
febr. 24
22:51
La Liga: a Real Sociedad nagy kapushiba után győzött (She)
A Real Sociedad 1–0-ra győzött idegenben a Las Palmas ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának nyitó mérkőzésén.