„Mit csücsörítesz így a száddal? 40 éves vagy!” – Keményen beszólt az édesanyjának az AS Roma focistája (Blikk)
Rákkal küzd a Manchester United focistája, aki a kórházból üzent (Blikk)
Felvette a rákkal való küzdelmet a Manchester United fiatal labdarúgója, aki a kórházból üzent állapotáról.
febr. 17
0:08
Šporar hatalmas góljával győzedelmeskedett a Slovana Bratislava csapata – Íme a meccs legjobb pillanatai (Blikk)
A szlovákiai Mol Arénában rendezték meg a DAC és a Slovana Bratislava csapatnak mérkőzését. Ugyan egészen a félidőig döntetlen volt az állás, de végül a 72. percben Andraž Šporar góljával 0-1 lett az állás a Slovana Bratislava javára. A meccs végéig ez így is maradt, tehát a Slovana Bratislava csapata győzedelmeskedett. Galériánkban Ön is megnézhet
febr. 17
0:12
Gólyahír: apa lesz a magyar válogatott labdarúgó, Gulácsi Péter (Blikk)
Örömhírt jelentett be Gulácsi Péter.
febr. 17
0:16
36 ország 114 légiósa futballozik az NB I-ben (Blikk)
Tovább nőtt a téli átigazolási időszakban az NB I-ben futballozó légiósok száma, immár 36 külföldi ország 114 labdarúgója szerepel az élvonalbeli klubok kereteiben.
febr. 17
0:20
Laoszban lett focikirály Homma Kazuo (Blikk)
Vientián ― Királyként fejezheti be pályafutását a magyar labdarúgó-NB I első japán légiósa, Homma Kazuo (38).
febr. 17
0:24
Lassan 50 éves, de még mindig bomba formában van a magyar testépítő (Blikk)
Közel az ötvenhez is bomba formában van Kormos Zoltán (49), aki fitnesz sportágban kétszer, testépítésben ötször volt világbajnok.
febr. 17
6:30
La Liga: Messi büntetőjével nyert a Barca (Infostart)
A Barcelona hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Valladolidot a spanyol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának szombati játéknapján.
febr. 17
6:36
La Liga: Messi büntetőjével nyert a Barca (Hírstart)
febr. 17
7:24
Videó: Az MTK otthonában aratott magabiztos győzelmet a Vidi (Hírstart)
A fővárosból hozta el a három pontot a székesfehérvári együttes.
febr. 17
8:24
Kézilabda, focibajnokságok és egy kis téli sport - élő közvetítések a tévében (Infostart)
Folytatódik a kézilabda BL és EHF Kupa, a focibajnokságokban pályára lép az Inter és a Real Madrid is. Lesz még jégkorong, sílövészet és síakrobatika, valamint kerékpár és sznúker a tévében.
febr. 17
8:24
F1: A Renault-nak sikerült, pályán az új autó (Hírstart)
A Renault-nál összekapták magukat, határidőre megépült az autó, Daniel Ricciardo szombaton már Barcelonában köröz az R.S.19-essel.
febr. 17
8:36
Nincs haladás a Haladásnál (Hírstart)
A Mezőkövesd 2-1-re győzött a sereghajtó Haladás otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 21. fordulójában. A találkozó előtt mindkét gárda hat bajnoki óta volt nyeretlen, így Kuttor Attila vezetőedző együttese mozdult el a holtpontról, míg Horváth Ferenc csapata egyre kilátástalanabb helyzetbe kerül, hiszen hátránya már 14 pont a bennmaradás
febr. 17
8:36
Furcsa időpontban játszik tévés meccset a Real (Rangadó)
Mutatjuk a vasárnapi programot.
febr. 17
9:06
Nevetséges öngóllal kapott ki a Puskás – VIDEÓ (Rangadó)
A 18 éves Bokros Szilárd nem értette meg magát a kapusával.
febr. 17
9:30
Bundesliga: a 96. percben sújtott le Dárdaiékra a brémai átok (Hírstart)
A Hertha BSC hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Werder Bremennel a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A vendégek a 96. percben egyenlítettek.
febr. 17
9:42
Hatalmas reménység: parádés szólóval nyűgözte le a közönséget a Manchester City 18 éves futballistája (Blikk)
Még csak 18 éves, de már most brillírozik a pályán a Manchester City 18 éves tehetsége, Phil Foden.
febr. 17
9:54
Shaq O’Nealt átugorva jött a legőrültebb zsákolás (Hírstart)
NBA All-Star-gálán fantasztikus kísérlettel nyerték a zsákolóversenyt, Stephen Curryt saját terepén verték, Jayson Tatum pedig félpályáról dobott frenetikus győztes kosarat.
febr. 17
10:00
Üzent a Vidi vezetőedzője a Ferencvárosnak (Rangadó)
Hat pontra csökkentette a Fradi mögötti hátrányát a Mol Vidi FC.
febr. 17
10:00
Villarreal - Sevilla: 'Lapos' meccset várunk (Fortuna Web)
A 2018/19-es idény legnagyobb negatív meglepetése mindenképp a Villarreal szereplése. A Sárga tengeralattjáró jelenleg a tenger fenekén van, el kellene kezdeni a felemelkedést.
febr. 17
10:06
Shaq O’Nealt átugorva jött a legőrültebb zsákolás (24.hu)
febr. 17
10:12
Üzent a Vidi vezetőedzője a Ferencvárosnak (Hírstart)
febr. 17
10:48
Újra varázsolt a 42 éves, pocakos Ronaldo – VIDEÓ (Rangadó)
Újra varázsolt a brazil.
febr. 17
11:06
Hanga Ádám vezette döntőbe a Barcelonát a Király-kupában (Hírstart)
A magyar kosárlabdázó beállása nagyot lendített a katalán csapat játékán.
febr. 17
11:12
Egyre nagyobb gondban a Forma-1 sereghajtója (24.hu)
A Williams 2018-ban tökutolsó lett, már most lemaradásban van a többi istállóhoz képest.
febr. 17
11:12
Drámai finis: végig támadott, az utolsó métereken előzött (Hírstart)
Izgalmas vége lett a mexikói Formula E-futamnak.
febr. 17
11:24
Eltemették Emiliano Salát (HírTV)
A 28 éves labdarúgó január 21-én vesztette életét repülőgép-balesetben.
febr. 17
11:42
Hajdú B. István aranyköpése beárazta az NB I-et (Rangadó)
Az MTK és a Vidi meccsét közvetítette a népszerű riporter.
febr. 17
11:45
Hangáék a Real Madriddal játszanak a kupáért (24.hu)
A magyar kosaras remekelt csereként az elődöntőben, jöhet a nagy finálé.
febr. 17
11:54
Megy a vacakolás a Willamsnél: Robert Kubica szerződtetése sem menti meg az istállót? (Blikk)
A tavalyi szezont is katasztrofálisan fejezte be a Williams és az ideit se kezdi jobban úgy látszik.
febr. 17
11:54
Horváth Ferenc: Mindenki menekült a labdától – Edzői értékelések (Hírstart)
Feczkó Tamás szűkszavúan nyilatkozott a MOL Vidi elleni vereséget követően.
febr. 17
12:06
Először nyilatkozott menesztése óta a Real Madrid volt edzője (Blikk)
Menesztése óta először nyilatkozott a Real Madrid előző vezetőedzője, Julen Lopetegui.
febr. 17
12:12
Először nyilatkozott menesztése óta a Real Madrid volt edzője (Hírstart)
febr. 17
12:18
Gusztustalan üzenet kapott az NB I-es klub tulaja (Rangadó)
Illés Béla csapata egyre kilátástalanabb helyzetbe kerül.
febr. 17
12:30
Kikapott a Fradi, csökkent az előnye (Hírklikk)
A címvédő MOL Vidi FC hátránya hat pontra csökkent a listavezető Ferencvárossal szemben az OTP Bank Liga szombati, 21. fordulója után.
febr. 17
12:42
Ennyi volt: Babos Tímea számára az első forduló jelentette a végállomást Dubajban (Blikk)
Babos Tímea számára az első forduló jelentette a végállomást Dubajban a 2,8 millió dollár (797 millió forint) összdíjazású női keménypályás tenisztornán.
febr. 17
12:42
Nem közvetítettek Iránban egy Bundesliga-mérkőzést, mert nő vezette a meccset (444)
Bibiana Steinhaus nem viselt fejkendőt.
febr. 17
12:42
Dubaji tenisztorna: Babos az első fordulóban búcsúzott (Propeller)
Babos Tímea számára az első forduló jelentette a végállomást Dubajban a 2,8 millió dollár (797 millió forint) összdíjazású női keménypályás tenisztornán. A világranglistán 100. soproni teniszezőt a rangsorban 51. francia Alizé Cornet búcsúztatta két játszmában, 1 óra 27 perc alatt a 32 közé jutásért vívott vasárnapi találkozón. Az első felvonásban
febr. 17
12:48
Nem közvetítettek Iránban egy Bundesliga-mérkőzést, mert nő vezette a meccset (Hírstart)
febr. 17
12:54
Dubaji tenisztorna: Babos az első fordulóban búcsúzott (Hírstart)
febr. 17
13:12
Forma-1: megdöbbentő hír a Williams istállóról (Infostart)
Nem tud részt venni az első előszezoni tesztnapon a Forma-1-es csapat.
febr. 17
13:12
Forma-1: megdöbbentő hír a Williams istállóról (Hírstart)
Nem tud részt venni az első előszezoni tesztnapon a Forma-1-es csapata.
febr. 17
13:12
Kiesőjelölt alázta meg otthon a Real Madridot (Rangadó)
Hiába vezettek, kikaptak a Girona ellen.
febr. 17
13:48
febr. 17
13:57
Babosnak továbbra sem megy 2019-ben (24.hu)
Nem sikerült elkapni a világranglista 51. helyezettjét.
febr. 17
14:06
Tenisz: Babos az első fordulóban búcsúzott Dubaiban (Hírstart)
Babos Tímea számára az első forduló jelentette a végállomást Dubaiban a 2.8 millió dollár (797 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.
febr. 17
14:12
Babos Tímea már az első fordulóban búcsúzott (Infostart)
A világranglistán 100. soproni teniszezőt a rangsorban 51. francia Alizé Cornet búcsúztatta két játszmában, 1 óra 27 perc alatt a 32 közé jutásért vívott vasárnapi találkozón Dubajban a 2,8 millió dollár (797 millió forint) összdíjazású női keménypályás tenisztornán.
febr. 17
14:18
A Girona egy félidő alatt fordított és nyert a Real Madrid ellen (Hírstart)
Meglepő vereséget szenvedett Santiago Solari csapata.
febr. 17
14:30
Teljes erővel fejbe rúgta ellenfelét Ramos – VIDEÓ (Rangadó)
Ki is állították.
febr. 17
14:42
Igazi futballünnep Dunaszerdahelyen: átadták a DAC tizenkétezres stadionját (Blikk)
A futball igazi ünnepe volt a szombati nap Dunaszerdahelyen, s ezen az sem változtat, hogy a házigazda DAC végül 1-0-ra elveszítette a Slovan Bratislava elleni szlovák bajnoki rangadót, azaz a „csallóközi El Clásicót”.