2019. február 21. csütörtök

febr. 21
0:18
Nyert a Vidi és a Fradi is a kupában, Márton Anita harmadik lett Düsseldorfban (Hírstart)
Ez történt szerdán.
febr. 21
0:30
BL: Guardiola szerint is jogos volt a két Schalke-büntető (Hírstart)
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Manchester City emberhátrányban fordított és 3–2-re legyőzte a Schalkét Gelsenkirchenben. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!
febr. 21
0:36
BL: parádés meccsen győzött idegenben a Manchester City! (Hírstart)
Fordulatos meccsen győzött Guardiola alakulata, amely emberhátrányban szerzett két gólt a hajrában, mellyel fordított a Schalke otthonában!
febr. 21
5:12
Jól elverték otthon a Juventust! (Hírstart)
Az Atlético Madrid 2-0-ra győzte le otthon a Juventust, míg a Manchester City 3-2-re nyert a Schalke 04 vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, a párharc szerdai első mérkőzésén.
febr. 21
5:54
Mattolta a Juventust az Atlético, a City nagyot fordított (Hírstart)
febr. 21
6:18
BL-szerda: kétgólos Atléti-győzelem a Juve ellen, a ManCity a hajrában fordított (Hírstart)
Az Atlético Madrid 2-0-ra legyőzte hazai pályán a Juventust a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán, míg a másik találkozón idegenbeli siker született, a Manchester City 3-2-re múlta felül a Schalkét.BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK:Atlético Madrid – Juventus FC 2-0 (0-0)Gólszerzők: Giménez (78.), Godín (83.)Atlético: Obla
febr. 21
6:57
Elverte a Tatabánya a csapatát, erre lemondott (24.hu)
A szerb edzőnek mélyre ment az EHF Kupa-vereség.
febr. 21
7:12
Zsinórban huszadik győzelmére hajt a Veszprém (Hírstart)
A veretlenség megőrzése a célja a Hepp Kupa-győztes Hoya Pannon Egyetem Veszprém férfi kosárlabda-együttesének, amely a Miskolci Egyetem AFC gárdáját látja vendégül az NB I/B piros csoportjában pénteken. A zöld csoportos Concordia Motax KC Pápa szintén hazai pályán a Győrt látja vendégül.
febr. 21
7:18
Csütörtöki sport: Európa-liga és darts (Hírstart)
Az Inter, az Arsenal, a Chelsea, a Valencia is pályán.
febr. 21
7:42
Csütörtöki foci: Igazi ínyencségek az Európa-ligában (Hírstart)
Az Inter, az Arsenal, a Chelsea, a Leverkusen is pályán.
febr. 21
7:48
NHL: hiába volt a nagy detroiti hajrá (Hírstart)
A Chicago Blackhawks egy hosszabbításban szerzett góllal tudott győzni a Detroit Red Wings otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.
febr. 21
7:50
F1: Bajok a Red Bullnál, ráz a Honda-motor (Hírstart)
Paddockbeli pletykák szerint a Red Bull egyelőre nem tud mindent beleadni, a Honda-motorból származó vibrációkkal küszködik a csapat.
febr. 21
8:00
Gulácsi Péter büszke édesapa lesz: már nagyon várja gyermeke érkezését (Blikk)
Már nagyon várja gyermeke érkezését a magyar válogatott labdarúgó, Gulácsi Péter.
febr. 21
8:18
A Chicago hosszabbításban verte a Detroitot (Hírstart)
A Detroit Red Wings ugyanis a második félidőben három góllal egyenlített.
febr. 21
8:30
Pólórangadó és futballdömping - sport a tévében (Infostart)
Hét Európa Liga-mérkőzés is látható lesz a tévében. Tenisz, kerékpár és darts is várja a sportbarátokat.
febr. 21
8:30
Nincsenek rá szavak, mit művel a madridi focista (Rangadó)
Diego Godín viszonylag ritkán eredményes, de ha mégis, akkor a legjobb pillanatban.
febr. 21
8:30
Totó eredmények és nyeremények 2019. 08 játékhét 1. forduló (Fortuna Web)
Totó eredmények és nyeremények 2019. 08 játékhét 1. forduló
febr. 21
8:36
A Chicago hosszabbításban verte a három góllal egyenlítő Detroitot (Propeller)
A Chicago Blackhawks egy hosszabbításban szerzett góllal tudott győzni a Detroit Red Wings otthonában az NHL legutóbbi játéknapján. A vendég csapat 4-1-es vezetéssel kezdhette a mérkőzés utolsó harmadát, ahonnan a Detroit egyenlíteni tudott. A hosszabbításban – a találkozón korábban egyszer már betaláló – Patrick Kane szerezte a mindent eldöntő gól
febr. 21
8:42
A Chicago Blackhawks hosszabbításban szerzett góllal tudott győzni a Detroit Red Wings otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.
febr. 21
8:42
Simeone mozdulata merénylet a jó ízlés ellen (Rangadó)
Korhatáros gólöröm.
febr. 21
8:48
A magyar vitorlázók minden díjat vittek a repülőhollandi-vébén (Hírstart)
A vébécím mellé az Ezüst Sombrero is a Majthényi-Domokos párosé lett.
febr. 21
8:48
Allegri durván kritizálta a Juventus játékát (Rangadó)
Élesen bírálta saját csapatát a Juventus edzője.
febr. 21
8:54
Végre pályán a Williams! (képek) (Hírstart)
George Russell vezethette először a 2019-es autót.
febr. 21
8:56
Célegyenesben a nyaralóhajózás (Hírstart)
Megérkezett az első nyaralóhajó hajó Magyarországra, amely megtekinthető a hétvégi Utazás Kiállításon. A 8-10 fő szállítására és szállására is alkalmas Nicols Estivale Octo típusú hajó a flotta legnagyobb méretű hajócsaládjába tartozik. A gyártó az idén további kilenc, 2020 májusáig húsz hajót szállít le a Tisza-tó, Felső-Tisza vidékére, ami várhat
febr. 21
8:58
Ők köröznek a csütörtöki F1-es tesztnapon (Hírstart)
Csütörtökön befejezik eheti, barcelonai tesztprogramjukat a Forma-1 csapatai. A királykategória mezőnye már három tesztnapon túl van, jövő héten pedig még négy napon át körözhetnek a versenyzők.
febr. 21
9:00
Sebestyén Peti pozitív teszt eredményekkel indított, kezdődhet a Világbajnokság! (Hírstart)
Megérkezett a Superbike és Supersport mezőnye Philip Island híresen trükkös és gyors pályájára. Sebestyén Peti tavaly 5 versenyt teljesített a PTR Honda csapatával, bezsebelve eddigi pályafutása legjobb, TOP10-es helyezését, idén pedig teljes VB szezont megy a csapattal. Mint minden évben, az ausztrál futam előtt a mezőny már hamarabb megérkezik, h
febr. 21
9:02
Az Atlético legyőzte a Juventust, a City fordított (Hírstart)
Az Atlético Madrid 2-0-ra győzte le otthon a Juventust, míg a Manchester City 3-2-re nyert a Schalke 04 vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, a párharc első mérkőzésén. Madridban, az idei döntő színhelyén, a Wanda Metropolitano Stadionban a gól nélküli első félidőt követően a hazaiaknál előbb Diego Costa rontott ziccert, majd a
febr. 21
9:24
Őrület, hova igazolt a korábbi magyar kapitány (Rangadó)
Erwin Koeman egzotikus kalandba vágott.
febr. 21
9:30
CR7 a meccs után is dühöngött és mutogatott (Rangadó)
Sértődötten vonult végig, az újságíróknak is az öt BL-győzelméről magyarázott.
febr. 21
9:42
Simeone: ezek mi vagyunk, és ezen nem változtatunk (Infostart)
Massimiliano Allegri, a Juventus edzője számára nagy csalódás, hogy a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntő első mérkőzésén 2-0-ra kikaptak az Atlético Madrid vendégeként, de csapatát képesnek tartja a fordításra.
febr. 21
9:48
Neymar hazatér Brazíliába (Hírstart)
Hazájában gyógyul tovább a PSG sérült sztárja.
febr. 21
9:48
Ma is kihagyhatatlan meccsek lesznek a tv-ben (Rangadó)
Dömping az Európa Ligában: helló, csütörtök!
febr. 21
9:54
Neymar Brazíliában gyógyul tovább (Hírstart)
A következő másfél hétben Brazíliában folytatódik Neymarnak, a Paris Saint-Germain sztárfutballistájának gyógykezelése.
febr. 21
10:12
DAC: sérülés, eltiltás – a Vida fivérek kihagyják a hétvégi meccset (Hírstart)
A szlovák élvonalbeli DAC-nak két magyar labdarúgója sem léphet pályára a hétvégi, Spartak Trnava elleni bajnokin. Vida Mátéra többhetes kihagyás vár izomszakadás miatt, Vida Kristopher pedig a Slovan Bratislava ellen begyűjtötte az idénybeli ötödik sárga lapját, ezért egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott – számolt be a dunaszerdahelyi együttes hi
febr. 21
10:14
Ilyen egy barcelonai kör Räikkönennel (Hírstart)
Két napon át tesztelte az Alfa Romeo 2019-es versenyautóját Barcelonában Kimi Räikkönen. A finn szerdán a második legjobb idővel zárta a napot, a Forma-1 hivatalos Twitter-csatornája jóvoltából pedig most egy teljes kört megnézhetünk a finn világbajnokkal - méghozzá belső kamerából!
febr. 21
10:18
Debreceniek a vívó Európa-bajnokságon (Hírstart)
Február 22. és március 3. között a dél-olasz város, Foggia rendezi az idei kadet- és junior vívó Európa-bajnokságot, melynek természetesen debreceni résztvevői is lesznek. tudatta közleményben az Interfencing DSC.
febr. 21
10:18
Kirabolták Mané házát, amíg a BL-ben játszott (Rangadó)
Nem először törtek be a Liverpool szenegáli sztárjához.
febr. 21
10:30
Márton Anita harmadik helyen zárt Düsseldorfban (Hírstart)
A World Indoor Tour fedettpályás sorozat záró állomásán.
febr. 21
10:36
Márton Anita bronzérmes Düsseldorfban (Hírstart)
A riói olimpia bronzérmese az IAAF fedett sorozatának utolsó versenyén 18,34 méteres lökéssel harmadik helyen végzett.
febr. 21
10:48
Újabb jelentős elismerés a világbajnok magyar vitorlásoknak (Hírstart)
A Majthényi Szabolcs, Domokos András kettős Ezüst Sombrero-díjat kapott.
febr. 21
10:48
HBC Nantes - Pick Szeged: Ez nagyon hazainak tűnik (Fortuna Web)
A Pick Szeged kézilabda csapata remek szezont fut, a BL-ben a PSG mögött a 2. helyen áll két ordulóval a csoportmeccsek zárása előtt. A PSG-t valószínűleg nem lehet befogni, de a Szegedet sem érheti be egyik rivális sem.
febr. 21
10:50
BL: nagyot trollkodott a Bayern Mané ollózása után – kép (Hírstart)
Mint arról beszámoltunk, a Liverpool 0–0-s döntetlent játszott a Bayern Münchennel a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első meccsén, többek közt Sadio Mané óriási kihagyott helyzete miatt. A bajorok pedig ebből azonnal poént csináltak.
febr. 21
10:54
Allegri: Meg tudjuk csinálni (Hírstart)
A Juventus edzője szerint ehhez viszont tökéletes teljesítmény kell a torinói visszavágón.
febr. 21
10:54
Hatalmas sportcsarnokot épít a kormány Budapestre (444)
Több, mint 20 ezren férnek majd el benne. Az áráról nem árultak el semmit.
febr. 21
11:00
Svéd rally: győzött a Toyota a WRC-ben (Hírstart)
A TOYOTA GAZOO Racing World Rally csapat idei első győzelmét ünnepelte múlt hétvégén a 2019-es FIA Rally Világbajnokságon, Svédországban, hiszen Ott Tänak magabiztosan győzött a világbajnoki idény második fordulójában. A Toyota Yaris WRC számára ezen a versenyen ez már a második győzelem volt három év alatt; az elsőt 2017-ben aratta a csapat. Emell
febr. 21
11:06
F1: A Red Bull a Merci előtt jár? (Hírstart)
A Red Bull csapatfőnöke cáfolja, hogy gondok lennének a Honda-motorral, az energiaital-gyártó fejese szerint a japánok erőforrásával egyenesen a Mercedes előtt járnak már.
febr. 21
11:06
Tizenhat éves csodagyereket igazolt az MU (Rangadó)
A 16 éves csodagyerek, Noam Emeran az Amiens csapatától igazolt az Old Traffordra.
febr. 21
11:12
Sepsi OSK: közvetlen riválistól érkezett gólerős támadó (Hírstart)
Közvetlen riválisa leggólerősebb játékosát szerződtette a Sepsi OSK labdarúgócsapata, amely csütörtökön leigazolta a Poli Iasi Costa Rica-i támadó középpályását, Dylan Florest. A 26 éves, jobbszélsőként is bevethető futballista a nyáron érkezett a román élvonalba, ahol eddig 22 mérkőzésen hét gólt és öt gólpasszt jegyzett.