Női kézi: túl a műtéten, féléves kihagyás vár a Siófok játékosára (She)
A Siófok női kézilabdacsapata a hivatalos honlapján tudatta, hogy vállműtéten esett át lengyel légiósa, Joanna Drabik.
febr. 17
13:24
Inter: Az idő talán ismét engem igazol – Wanda Icardi kifakadt (She)
Wanda Nara, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Inter-sztár Mauro Icardi felesége (s egyben ügynöke) a közösségi oldalán kifakadt.
febr. 17
13:45
Disznóvágás, Hosszú Katinka és tűzijáték: fotók a fociünnepről (Ripost)
Történelmi csúcs, 12 ezernél is többen voltak a DAC új stadionjában.
febr. 17
13:47
Dögös bikinis fotóval rukkolt elő a bombatestű sportolónő (Ripost)
Eugenie Bouchard nagyon szexire vette a figurát Valentin-napon. Azt eddig is lehetett tudni róla, hogy nem igazán szégyenlős.
febr. 17
14:06
La Liga: a Girona elverte Madridban a Realt! (She)
A Real Madrid óriási meglepetésre kikapott odahaza a Gironától a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokág (La Liga) 24. fordulójában.
febr. 17
14:08
Gálázott a Vác, súlyos Vasas-vereség, ismét nyert a ZTE (She)
Vasárnap rendezik meg a labdarúgó NB II 24. fordulóját. Kísérje figyelemmel a mérkőzések alakulását a Nemzeti Sport Online élő eredménykövetője segítségével, majd olvassa el az összefoglalókat, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsekről!
febr. 17
14:12
Babos Tímea már az első fordulóban búcsúzott (Infostart)
A világranglistán 100. soproni teniszezőt a rangsorban 51. francia Alizé Cornet búcsúztatta két játszmában, 1 óra 27 perc alatt a 32 közé jutásért vívott vasárnapi találkozón Dubajban a 2,8 millió dollár (797 millió forint) összdíjazású női keménypályás tenisztornán.
febr. 17
14:24
Szinte még bárki lehet gólkirály a magyar bajnokságban (m4sport.hu)
Megdőlhet a negatívcsúcs a bajnokság végén?
febr. 17
14:30
A Bernabéuban verte a Realt a Girona (m4sport.hu)
Sergio Ramos előbb összekezezett egy tizenegyest, majd ki is állították.
febr. 17
14:36
Serie A: gólt kaptak, de 11-est lőhettek; VAR-atlan fordulattal nyert a Fiorentina (She)
A Fiorentina 4–1-re legyőzte idegenben a SPAL-t, miután a 74. percben még úgy tűnt, a ferrarai együttes megszerzi a vezetést és 2–1-re meg is nyerheti a mérkőzést. Végül visszanézték az akciót, a gólt nem adták meg, a labdaszerzést viszont szabálytalannak találták, így tizenegyeshez jutott a firenzei csapat, amit be is lőtt.
febr. 17
14:42
Igazi futballünnep Dunaszerdahelyen: átadták a DAC tizenkétezres stadionját (Blikk)
A futball igazi ünnepe volt a szombati nap Dunaszerdahelyen, s ezen az sem változtat, hogy a házigazda DAC végül 1-0-ra elveszítette a Slovan Bratislava elleni szlovák bajnoki rangadót, azaz a „csallóközi El Clásicót”.
febr. 17
14:48
Női röpi Magyar Kupa: ismét a Vasas lett a bronzérmes (She)
Akárcsak egy éve, megint a Vasas Óbuda szerezte meg a bronzérmet a női röplabda K&H Magyar Kupa érdi végjátékában, ezúttal viszont öt játszma helyett háromban múlta felül a Jászberényt.
febr. 17
14:48
Saját csapattársa kritizálta a Real Madrid támadóját (ATV)
A walesi 2013 óta játszik a Realban, de nem sikerült megszoknia a spanyol életet.
febr. 17
14:48
Szoboszlai sztárcsapatnál? Ez várhat a magyar tinire (Ripost)
Sztárcsapatok érdeklődnek Szoboszlai Dominik iránt, ráadásul immár Cristiano Ronaldóhoz hasonlítják a 18 éves magyar focistát.
febr. 17
15:06
Röplabda: megkezdődött a jegyárusítás a női Eb-re (She)
A K&H röplabda Magyar Kupa női döntője előtt egy jelképes gombnyomással hivatalosan is megkezdődött a jegyárusítás a magyar társszervezésű budapesti női Európa-bajnokságra, amelynek színhelye a Papp László Sportaréna lesz.
febr. 17
15:24
Az AC Milanban soha nem robbant be úgy csatár, mint most Piatek (m4sport.hu)
Milyen Gonzalo Higuaín?
febr. 17
15:30
Bajnoki debütálása alatt törtek be a Barcelona futballistájához (m4sport.hu)
Vegyes érzelmekkel zárhatta a szombatot Kevin-Prince Boateng.
febr. 17
15:36
Bombázó a láthatáron: a motoros-világbajnok már nem egyedül ünnepel (She)
Az Hola! Spanyol bulvárlap lesifotója és a napokban megjelent cikke szerint a hétszeres világbajnok Marc Márqueznek volt kivel ünnepelnie Valentin-napon, ahogy mai születésnapján is.
febr. 17
15:48
Franciaország: Benzema már nem reménykedik a válogatottságban (She)
Karim Benzema nem reménykedik abban, hogy visszatérhet a francia labdarúgó-válogatottba.
febr. 17
15:51
Rossz hír érkezett Babos Tímeáról, tovább tart a lejtmenet (Ripost)
A magyar teniszező rögtön az első meccsén kikapott Dubajban. A soproni játékos január közepe óta nem nyert mérkőzést egyéniben.
febr. 17
16:06
Alpesisí-vb: Hirscher karrierje hetedik vb-aranyát szerezte meg (She)
Marcel Hirscher győzelmével ért véget Aréban a 2019-es alpesisí-világbajnokság utolsó versenyszáma, a férfi műlesiklás. Mivel a riválisok nem remekeltek, az osztrák könnyedén szerezte meg pályafutása hetedik vb-aranyát.
febr. 17
16:08
NB II: gálázott a Vác, súlyos Vasas-vereség, nyert a ZTE (She)
A labdarúgó NB II 24. fordulójában a Vác 5–0-ra győzött a Kazincbarcika vendégeként, Putnokon, míg a Vasas hazai pályán kapott négy gólt az ETO FC Győrtől. A ZTE ismét nyert, ezúttal a Nyíregyháza ellen, a Békéscsaba pedig a Monorral ikszelt Óbudán.
febr. 17
16:30
Győzött és a tabella élére állt a ZTE (m4sport.hu)
A Gyirmót még változtathat ezen, amennyiben megveri a Dorogot.
febr. 17
16:36
Tőzsér Dániel – Zsóri gólja az év, de lehet, hogy az évtized találata volt (She)
.
febr. 17
16:48
A Nyíregyháza a kupadöntőben is lemosta a BRSE-t (m4sport.hu)
Sima címvédés.
febr. 17
16:54
Nő volt a bíró, nem közvetítették a Bundesliga-mérkőzést Iránban (SzMo)
Az volt a fő ok, hogy a bírónő nem viselt fejkendőt.
febr. 17
17:00
Női röpi MK: elmaradt a nagy csata, megvédte címét a Fatum (She)
2018-hoz hasonlóan ismét a Nyíregyháza győzött a női röplabda K&H Magyar Kupa érdi döntőjében, miután a várakozásokhoz képest relatíve könnyedén, három – szoros – játszmában múlta felül a bajnok Békéscsabát.
febr. 17
17:02
FA-kupa: öngól lökte be a Swansea szekerét, 8 között a Palace (She)
A Wolverhampton Wanderers bejutott az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjébe, mivel a nyolc között 1–0-ra legyőzte a másodosztályú Bristol Cityt.
febr. 17
17:04
Ismét egy gól döntött a Szeged és a Motor csatáján (She)
A Mol-Pick Szeged 30–29-re nyert otthon a Motor Zaporizzsja ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében. Ez volt a szegedi csapat ötödik egygólos győzelme a mostani BL-idényben.
febr. 17
17:06
Barcelona: meccs közben rámolták ki a játékos otthonát (She)
Bár volt oka az örömre szombat este Kevin-Prince Boatengnek, vélhetően nem tartott sokáig a jókedve. A Barcelona ghánai játékosának otthonát ugyanis kirabolták a katalán csapat Real Valladolid elleni mérkőzése alatt.
febr. 17
17:12
Serie A: a hajrában gyűrte le a Genoa a Laziót, az Empoli kiütötte a Sassuolót (She)
A Genoa hazai pályán 2–1-re legyőzte a Laziót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában. Az Empoli a Sassuolót ütötte ki 3–0-ra, míg az Udinese a Chievo elleni 1–0-val a naptári évben első sikerét aratta.
febr. 17
17:14
Tenisz: bravúr Budapesten – Arn jött ki jól a brékesőből (She)
A világranglista 311. helyén álló Gálfi Dalma számára a selejtező 1. fordulójában ért véget a budapesti női tenisztorna, mivel döntő szettben kikapott az elsőként rangsorolt orosz Natalja Vihljancevától (109.).
febr. 17
17:18
Repülőhollandi-vb: Majthényiék az élen négy futam után (She)
Négy futamot követően Majthényi Szabolcs és Domokos András duója áll az élen az új-zélandi Nelsonban zajló vitorlázó repülőhollandi-világbajnokságon.
febr. 17
17:20
Légiósok: Szoboszlai először kezdett és gólt lőtt a Salzburgban (She)
Szoboszlai Dominik a Red Bull Salzburg felnőttcsapatában élete első kezdőként lejátszott tétmérkőzésén gólt lőtt, ezzel pedig továbbjutáshoz segítette a végül 2–1-es sikert elérő együttest a Wiener Neustadt otthonában.
febr. 17
17:24
Tenisz: Stollár az amerikai Brengle ellen kezd Budapesten (She)
A világranglistán 118. Stollár Fanny az amerikai Madison Brengle (97.), Bondár Anna (224.) pedig a román Sorana Cirstea (92.) ellen kezd a Hungarian Ladies Open női teniszverseny főtábláján.
febr. 17
17:26
Ligue 1: hamar eldőlt, hogy nem születik újabb 0–0 (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójában a második helyen álló Lille otthon gól nélküli döntetlent játszott a hatodik Montpellier-vel.
febr. 17
17:30
febr. 17
17:36
Bundesliga: sorozatban negyedszer is nyert a Bayer (She)
Az Eintracht Frankfurt hiába vezetett a hajráig, nem tudta legyőzni a Borussia Mönchengladbachot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójában.
febr. 17
17:54
Női röplabda Magyar Kupa: megvédte címét a Nyíregyháza (HírTV)
A Békéscsabát verték a fináléban.
febr. 17
18:06
Síugrás: Kobajasi egyre közelebb a végső győzelemhez (She)
Kobajasi Rjoju győzelmével ért véget Willingenben a férfi síugrók világkupaversenye. A japán klasszis szokatlanul nagy, 21.6 pontos előnnyel végzett az élen. Ezzel 475 pontra növelte előnyét az összetettben, miközben már csak hat verseny van hátra.
febr. 17
18:12
Zsóri szebben ollózott, mint Cristiano Ronaldo (BorsOnline)
Élete első felnőtt magyar bajnoki futballmeccsén feledhetetlen gólt szerzett Zsóri Dániel, aki a portugál ásztól, Cristiano Ronaldótól leste el az ollózós mozdulatot. A 18 éves támadó meseszerű találatával a Debrecen elkapta a Fradit a hajdúsági fővárosban. – Amikor az edzőm, Herczeg András szólt, hogy készüljek, és nyugodtan tegyem a dolgom a p
febr. 17
18:24
Svéd rali: Tänak sikerével átvette a vezetést összetettben (She)
Az észt Ott Tänak nyerte meg a Svéd ralit, a világbajnoki sorozat második versenyét, ezzel az élre állt összetettben.
febr. 17
18:24
Szoboszlai góllal tette teljessé, hogy először kezdett a Salzburgban (m4sport.hu)
Újabb lépés a magyar futball legnagyobb reménységétől.
febr. 17
18:30
Asztalitenisz: három magyar érem a lisszaboni versenyen (She)
Három dobogós helyet is szereztek a magyar versenyzők a Nemzetközi Asztalitenisz-szövetség (ITTF) úgynevezett challenge plus besorolású, 60 ezer dollár összdíjazású lisszaboni tornáján.
febr. 17
18:32
Olaszország: a 19 éves edző 20 gólos vereséggel debütált (She)
Nem mindennapi eseményeknek lehetett tanúja, aki vasárnap kora délután kilátogatott a Cuneo–Pro Piacenza harmadosztályú olasz bajnoki mérkőzésre: a vendégek mindössze 7 játékossal álltak ki, edzőjüket – aki a csapat 19 éves kapitánya is – a meccs előtt nevezte ki a klub elnöke. A találkozó háromnegyed óra késéssel kezdődött, a 10. percben már 4–0 á
febr. 17
18:36
Először kezdett Szoboszlai és gól is szerzett (HírTV)
A 18 éves magyar játékos góllal vette ki a részét a Red Bull Salzburg győzelméből.
febr. 17
18:42
FFT: Ipswich és a teasütemény – így indultak az első focihonlapok (She)
Angliában nem csak a Premier League számított újdonságnak 1992-ben. A betárcsázós internettel a labdarúgás már a világhálón keresztül is hozzáférhetővé vált. A FourFourTwo elmeséli a történetet, amely az Ipswich Townnal és a teasüteménnyel kezdődött…
febr. 17
18:48
Férfi kézi BL: a Szeged ötödször győzött egy góllal (She)
febr. 17
18:50
Női kosár NB I: az MTK másodszor is legyőzte a pécsieket (She)
A női kosárlabda NB I 18. fordulójában az MTK Budapest idegenben 63–56-ra legyőzte a PINKK-Pécsi 424-et.
febr. 17
18:54
FTC: Sokkal többet vártam a csapattól – Kubatov a tavaszi rajtról (She)
„Biztos vagyok benne, hogy meg fogunk szenvedni azért a harmadik csillagért, a harmincadik bajnoki címért” – fogalmazott Kubatov Gábor a zöld-fehér klub hivatalos honlapjának, miután a csapat 2–1-es vereséget szenvedett Debrecenben, a labdarúgó NB I 21. fordulójában.