2019. február 9. szombat

febr. 9
11:30
Mourinho mindenkit meglepett, itt vállalhat munkát (Ripost)
A Manchester Unitedtől decemberben távozó portugál sztáredző visszatérhet korábbi sikerei helyszínére.
febr. 9
12:18
Tenisz: Tsonga a negyedik elődöntős Montpellier-ben (She)
Utolsóként a francia Jo-Wilfried Tsonga jutott be a legjobb négy közé a montpellier-i kemény pályás férfi tenisztornán.
febr. 9
12:24
Guardiola káromkodott, amikor megtudta, hol a játékosa (She)
Élő tv-adásban káromkodta el magát a Manchester City menedzsere, Pep Guardiola. No nem teljesen önszántából csúszott ki a száján az f betűvel kezdődő angol szó, hanem a meglepettség mondatta ezt vele…
febr. 9
12:30
Emiliano Sala családja: A pilóta keresésének folytatódnia kell (m4sport.hu)
Meghatódottság és gyász keveredik a hozzátartozókban a holttest azonosítása óta.
febr. 9
12:33
Komoly döntést hozott a magyar sztár, nem kockáztat (Ripost)
Liu Shaoang több helyen törött kézfejét a napokban műtötték meg. Kihagyás vár az olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázóra.
febr. 9
12:42
Tenisz: argentin sikerek a córdobai negyeddöntőben (She)
Hazai győzelemmel zárult három negyeddöntős összecsapás is Argentínában, a córdobai salakpályás tenisztornán.
febr. 9
13:00
Boksz: útban Magyarországra eltűnt egy iráni sportoló (She)
Útban Magyarországra eltűnt egy válogatott iráni ökölvívó Bécsben – jelentette szombaton az Isna iráni hírügynökség, hozzátéve, hogy Mobin Kahrareh vélhetően megszökött az iráni küldöttségtől, hogy politikai menedéket kérjen Ausztriában.
febr. 9
13:02
rosszul jött ki a kapus, a saját kapujába öklözte a labdát (She)
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 23. fordulójában a Salernitana és a Benevento csapott össze. 0–0-val fordultak a felek a második félidőre, de már a második játékrész elején eldőlt a meccs sorsa. A 49. percben a hazaiak kapusa, Alessandro Micai túlságosan is aláfutott a beadásnak, és a saját kapujába ütötte a labdát. A Benevento
febr. 9
13:12
Elfeledett alkuk: Luka Modric és a horvát futball keresztapája (She)
A horvát futball rettegett hatalmassága, a körözés alatt álló Zdravko Mamic a 2018-as aranylabdást is behálózta, sápot szedett a pénzéből. Luka Modric-sztori, 4. rész.
febr. 9
13:24
Szobrot kap a Galaxytól David Beckham (m4sport.hu)
Ő az első MLS-játékos, akit megtisztelnek egy ilyen alkotással.
febr. 9
13:30
Új magyarországi helyszínen rendeznek Eb-futamot (Infostart)
Magyarország nyerte el a három állomásból álló idei jet-ski Európa-bajnokság második futamának rendezési jogát, a június 13-16-án a Nyíregyháza melletti Levelek víztározóján sorra kerülő versenyen 20 ország mintegy 150 versenyzője vesz részt - jelentették be.
febr. 9
13:54
Kép: az Atlético-szurkolók „finoman” üzentek Courtois-nak (She)
Az Atlético Madrid szurkolói nem a legnagyobb szeretettel várják vissza a korábbi kedvencet, Thibaut Courtois-t – legalábbis erre enged következtetni, ami az Atlético Real Madrid elleni mérkőzése előtt történt. Az Atlético korábbi, a Real jelenlegi kapusának a Wanda Metropolitano stadionnál elhelyezett plakettjét megrongálták.
febr. 9
14:00
éles szög, Pogba bevarrta a léc alá az MU vezető gólját (She)
Paul Pogba góljával megszerezte a vezetést a Manchester United a Fulham ellen a Premier League 26. fordulójában. A francia középpályás kisodródott helyzetből vette be Sergio Rico kapuját. Nem sokkal később Anthony Martial megszerezte az MU második gólját is.
febr. 9
14:06
Női kézi: Kristiansenre három hónap pihenő vár a nyáron (She)
Norvég sajtóértesülések szerint a szeméremcsonti ízület (szimfízis) gyulladásával bajlódik Veronica Kristiansen, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának irányítója/átlövője, akire a nyáron három hónapos, sportmentes szünet vár.
febr. 9
14:24
Mönchengladbach: Hazard helyére Hazard érkezhet? (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Borussia Mönchengladbach játékosa, Thorgan Hazard nem szándékozik szerződést hosszabbítani a klubjával. Helyettesnek a korábban az Újpest FC-nél is futballozó öccsét nézték ki, a jelenleg a belga első osztályban játszó Kylian Hazard-t – számolt be a Bild.
febr. 9
14:30
Történelmi magyar karatesiker a dániai Európa-bajnokságon (m4sport.hu)
Magyar katás még soha nem jutott döntőbe kontinensviadalon. Eddig.
febr. 9
14:36
NB I: a Levszki is hívta, de a Haladást választotta a bolgár válogatott játékos – sajtóhír (She)
Helyi sajtóértesülések szerint a négyszeres bolgár válogatott Galin Ivanov a labdarúgó NB I-ben sereghajtó Haladásban folytatja pályafutását. A 30 esztendős támadó középpályást a szófiai Levszki is csábította, de ő a szombathelyi klub ajánlatát fogadta el. A bolgár média úgy tudja, Ivanov másfél évre szóló szerződést köt a Haladással, amelynél 500
febr. 9
14:39
Jövő nyáron átalakul a Hősök tere, ez áll a háttérben (Ripost)
Óriás kivetítőkön is követhetik a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság mérkőzéseit a szurkolók Budapesten.
febr. 9
14:54
Női kézi BL: Krim Ljubljana–Ferencváros (She)
A Győri ETO elleni döntetlen után az egyik legnagyobb közvetlen riválissal, a Krim Ljubjanával játszik a Ferencváros női kézilabdacsapata a Bajnokok Ligájában. Ha sikerülne nyerni Szlovéniában, akkor nagy lépést tehene  a magyar csapat a negyeddöntőbe jutásra. Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percre frissülő közvetítésünket, szól
febr. 9
14:54
Formula-1-történelem: ők a legsikeresebb csapatok és pilóták (Infostart)
A 2019-es lesz a Formula-1-es világbajnokság 70. szezonja. A sorozat legsikeresebb istállóinak jelentős része most is versenyez, ám többségük inkább csak a múltból meríthet erőt.
febr. 9
15:06
Allegri felemelő hírrel szolgált a Juve-szurkolóknak a BL-meccs előtt (m4sport.hu)
A legfontosabb pillanatban állhat ismét össze a BBC.
febr. 9
15:18
Alpesisí-vb: Jansrud törött ujjal nyerte a lesiklást (She)
A svédországi Aréban a férfi lesiklással folytatódott az alpesisí-világbajnokság. Az aranyérmet a norvég Kjetil Jansrud nyerte meg, aki első világbajnoki címét szerezte.
febr. 9
15:24
La Liga: buta kiállítás, a Celta kikapott Madridban (She)
A Celta Vigo 3–1-es vereséget szenvedett idegenben a Getafétól a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójában.
febr. 9
15:30
PL: francialeckét adott a Man. United a Fulhamnek (She)
Paul Pogba duplájával, valamint Anthony Martial góljával a Manchester United idegenben 3–0-ra legyőzte a kiesés elől menekülő Fulhamet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 26. fordulójában.
febr. 9
15:36
Tenisz: Fucsovics Márton döntőbe jutott Szófiában (She)
Fucsovics Márton döntőbe jutott a szófiai, 524 ezer euró (166 millió forint) összdíjazású kemény pályás tenisztornán, miután három játszmában legyőzte az olasz Matteo Berrettinit. A világranglista 47. helyén álló magyar 5:7, 7:5, 6:3-ra győzött az elődöntőben.
febr. 9
15:42
Fucsovics Márton döntőbe jutott a szófiai kemény pályás tenisztornán, miután három játszmában legyőzte az olasz Matteo Berrettinit. A világranglista 47. helyén álló magyar 5:7, 7:5, 6:3-ra győzött az elődöntőben.
febr. 9
15:42
Harmadik lett a magyar csapat a Fed Kupában (m4sport.hu)
Az euro-afrikai zóna I-es csoportjának helyosztóján a horvátokat vertük.
febr. 9
15:48
Tovább menetel a Manchester United (Infostart)
Francia gólokkal győzte le a Fulhamet a manchesteri csapat, amely már a negyedik.
febr. 9
15:54
Fed-kupa: győzelem a horvátok ellen, bronzérmesek vagyunk! (She)
A magyar csapat 2:0-ra legyőzte a horvátokat a helyosztón a tenisz Fed Kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának tornáján Bathban, így harmadikként zárt.
febr. 9
16:00
Honda angolul beszélt, óriási nevetés lett a félreértésből (She)
A korábban az AC Milanban is futballlozó, 98-szoros japán válogatott Honda Keiszuke 2018 augusztusában igazolt az ausztrál Melbourne Victoryhez, ám az angolján még van mit csiszolni, a kiejtése ugyanis okoz néha némi fejtörést az újságíróknak…
febr. 9
16:00
Fucsovics Márton döntőbe jutott a szófiai tenisztornán (m4sport.hu)
Élete második ATP-fináléjára készülhet a magyar teniszező.
febr. 9
16:12
Hármat rúgott az Atléticónak, immár második a Real Madrid (She)
A királyi gárda nyerte a 23. forduló rangadóját a spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga): a Real Madrid idegenben 3–1-re legyőzte az Atlético Madridot, ezzel a tabella második helyére ugrott.
febr. 9
16:12
Megvan a Manchester United tizedik győzelme Solksjaerral (m4sport.hu)
Nem okozott gondot Pogbáéknak a kiesés elől menekülő Fulham.
febr. 9
16:30
Döntőt játszhat Fucsovics Márton (Infostart)
Fucsovics Márton bejutott a döntőbe az 524 ezer euró (166 millió forint) összdíjazású szófiai keménypályás férfi tenisztornán.
febr. 9
16:30
Rp. gyorskorcsolya-vk: ezüstérmes lett Liu Shaolin Sándor 500-on (She)
A hétvégén Torinóban rendezik a rövid pályás gyorskorcsolya-világkupa 2018–2019-es idényének utolsó állomását. Liu Shaolin Sándor 500 méteren a második helyen végzett.
febr. 9
16:30
Liu Shaolin Sándor ezüstérmes 500 méteren a torinói világkupán (m4sport.hu)
Összetettben a harmadik helyre jött fel.
febr. 9
16:36
Itt nézheti élőben az NB I 20. fordulójának összes mérkőzését (m4sport.hu)
Minden meccs egy helyen!
febr. 9
16:36
4000 liter sörrel készül az Újpest a Fradi elleni rangadóra (BorsOnline)
Ma este 19:30-kor kerül megrendezésre hazánk legnagyobb focibajnoki rangadója, az Újpest-Ferencváros találkozó.
febr. 9
16:38
Megizzasztotta a Honvéd az Egert (m4sport.hu)
Az UVSE az utolsó fél percben lőtt góllal verte a Tatabányát.
febr. 9
16:42
Női kézi BL: Szlovéniában is nyerni tudott a Ferencváros (She)
A Győri ETO elleni döntetlen után az egyik legnagyobb közvetlen riválissal, a Krimmel játszott a Ferencváros női kézilabdacsapata a Bajnokok Ligájában. Bár korábban még sohasem nyertek a zöld-fehérek Ljubljanában, ezúttal sikerült a győzelem, és Klujber Katrin, valamint Bíró Blanka remeklésével begyűjtötték a továbbjutás szempontjából nagyon font
febr. 9
16:42
Győzelmével a Fradi nagy lépést tett a BL-negyeddöntő felé (m4sport.hu)
A zöld-fehérek most nyertek először Ljubljanában.
febr. 9
16:44
Férfi vízi ob I: az Eger a Honvéd, az FTC a BVSC ellen nyert (She)
A bajnoki címvédő Ferencváros 11-6-ra nyert a BVSC vendégeként a Szőnyi úton a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.
febr. 9
16:45
Magyar válogatott lesz az Eb-győztes focista? Megvan a válasz (Ripost)
A jövő héten magyar állampolgári esküt tesz Loic Nego, a Mol Vidi labdarúgócsapatának francia kiválósága.
febr. 9
16:54
Nagy lépést tett a továbbjutás felé a Fradi (Infostart)
A Ferencváros 25-23-ra nyert a szlovén Krim Mercator Ljubljana otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének harmadik fordulójában.
febr. 9
16:54
NB I: Mol Vidi–Diósgyőr mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Mol Vidi–Diósgyőr találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
febr. 9
16:56
NB I: Mol Vidi FC–Diósgyőr élőben az NSO-n! (She)
XX–YY találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
febr. 9
16:58
NB I: Budapest Honvéd–Puskás Akadémia élőben az NSO-n! (She)
Budapest Honvéd–Puskás Akadémia találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
febr. 9
17:30
Férfi kézilabda: Veszprém–Barcelona – ÉLŐ (She)
A Telekom Veszprém a Barcelonát fogadja a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 11. fordulójában. Kövesse figyelemmel a mérkőzés alakulását élő, szöveges tudósításunk segítségével.
febr. 9
17:32
Bundesliga: a Hertha nagyon elpáholta a Gladbachot; 3–0-ról ikszelt a BVB! (She)
Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC 3–0-s győzelmet aratott a hazai pályán eddig hibátlan Mönchengladbach otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 21. fordulójában. A Dortmund háromgólos előnyt elherdálva ikszelt a Szalai Ádámot végig a kispadon tartó Hoffenheimmel, míg Thomas Doll együttese, a kieső helyen lévő Hannover megszer