Gyász: elhunyt az újpesti focista (Blikk)
A lila-fehérek egykori középpályása négyszeres bajnok volt.
Jó hangulatban készültek a szombati (M4, 19.30) örökrangadóra az MTK és a Ferencváros futballistái! Más sportágakkal kapcsolódtak ki: a kék-fehéreknél dartsozással hangoltak, míg a Fradinál a footgolfra szavaztak.
márc. 10
0:11
Szavazzon: Ön szerint melyik Forma-1-es autó fest a legjobban? (Blikk)
Szavazzanak a Blikk olvasói a 2019-es versenygépekről! Vadonatúj dizájnú kocsikkal rajtol a jövő héten a vb-sorozat. Ön szerint melyik a legszebb idei versenyautó?
márc. 10
0:15
Elképesztő világcsúcsot állított fel 50 kilométeres gyaloglásban egy kínai nő (Blikk)
Világcsúccsal javított saját idején a női 50 kilométeres gyaloglásban a kínai Liu Hung.
márc. 10
0:18
A szuperügynök Jorge Mendes kezében lehet Ramos és Mourinho sorsa (m4sport.hu)
Kicsit olyan, mintha a Real-sztároknak menekülőút lenne a Juventus.
márc. 10
0:19
Közeleg az összecsapás: vadonatúj autókkal készülnek a rajtra a Forma-1-es csapatok (Blikk)
Mindent a szemnek! Az éles verseny a jövő héten, Ausztráliában kezdődik, azonban a tervezőasztal mellett a szakemberek már összecsaptak, a dizájnrészlegek hadat üzentek egymásnak.
márc. 10
0:23
"Óriási dolog, hogy Budapesten lesz a világbajnokság" - így nyilatkozott az elmúlt 30 év egyik legjobb magyar női asztalitenisz játékosa, Bátorfi… (Blikk)
Liebherr asztalitenisz-világbajnokságot rendeznek Budapesten április 21. és 28. között. Ezzel kapcsolatban adott interjút az elmúlt 30 év egyik legjobb magyar női asztalitenisz játékosa, Bátorfi Csilla.
márc. 10
0:27
Döbbenet: lófejjel etette a pingvineket a válogatott futballista (Blikk)
Lófejjel etetett pingvineket a korábbi angol válogatott futballista.
márc. 10
0:31
Elképesztő dolog derült ki Diego Maradonáról, ez sokakat meglep majd (Blikk)
Diego Maradonának 3 nőtöl 3 gyereke született Kubában töltött évei alatt.
márc. 10
0:35
Mi történt? Kizárták a világbajnokságról Liu Shaolin Sándort (Blikk)
Kizárták az olimpiai bajnokot a világbajnokságról!
márc. 10
0:39
Gyerekekkel úszott együtt Hosszú Katinka Kecskeméten – Íme, a helyszíni fotók (Blikk)
Ötödszörre rendezték meg a kecskeméti úszóünnepet, az Univer24-et a városi versenyuszodában. A helyszínen volt Hosszú Katinka is, aki több ezer résztvevővel együtt úszott.
márc. 10
7:09
NB II: kérdéses a két gólvágó játéka a ZTE-ben (She)
A ZTE-ből Babati Benjamin és Bobál Gergely játéka is kérdéses a mai, Vác elleni NB II-es labdarúgó-mérkőzésen – számolt be róla a zaol.hu.
márc. 10
7:33
Tenisz: Djokovics egyesben nyert, Fucsovics párosban kiesett (She)
Fucsovics Márton az argentin Guido Pella oldalán két játszmában kikapott a Jean-Julien Rojer, Horia Tecau holland, román kettőstől az Indian Wells-i kemény pályás Masters-torna páros versenyének első fordulójában.
márc. 10
7:45
NB II: kidőlt a középpályás, nem játszhat a megyei rangadón (She)
A labdarúgó NB II 28. fordulójában a Siófokkal vív Somogy megyei rangadót a Kaposvár a Balaton-partiak otthonában, Waltner Róbert, a Rákóczi trénere azonban nem számíthat a Vasas ellen oldalszalag-szakadást szenvedő Zsiga Ervin játékára.
márc. 10
7:57
NB I: Rebrov nem volt boldog az MTK elleni győzelem után (She)
A Ferencváros 3–1-re legyőzte az MTK-t a 215. örökrangadón a labdarúgó NB I 24. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.
márc. 10
8:12
Fucsovics szakított Sávolttal (Azenpenzem)
A gyümölcsöző munkakapcsolat tetőpontján kirobbant a konfliktus az MTSZ és Fucsovicsék között, ember sem gondolta volna akkor, hogy két év múlva Fucsovics szakít Sávolttal.
márc. 10
8:18
Indian Wells: Fucsovics búcsúzott párosban (m4sport.hu)
Két sima szettben kaptak ki argentin párjával.
márc. 10
8:33
NBA: megint kikaptak Jamesék, elúszott a rájátszás? (She)
A Los Angeles Lakers hazai pályán 120–107-re kikapott a Boston Celticstől az NBA legutóbbi játéknapján. LeBron James tripla duplát (30 pont, 12 assziszt, 10 lepattanó), ám ezúttal ez is kevés volt – a Lakers zsinórban ötödik meccsén szenvedett vereséget, ráadásul nagyon messze került a rájátszástól, hátránya ugyanis hét meccs a még playoffhelyet bi
márc. 10
8:51
NHL: a San Jose átvette a vezetést a nyugati főcsoportban (She)
A San Jose Sharks hosszabbításban szerzett góllal tudott nyerni a vendég St. Louis Blues ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján.
márc. 10
9:09
Nagy rangadó a Premier League-ben - sport a tévében (Infostart)
A rengeteg futball mellett lesz kézilabda, kosárlabda, short track, de a téli sportok kedvelői sem csalódhatnak.
márc. 10
9:15
NFL: véget ért a pittsburghi mizéria, elpasszolták a balhés klasszist (She)
Az NFL-ben szereplő Pittsburgh Steelers elcserélte klasszis elkapóját, Antonio Brownt az Oakland Raidersszel.
márc. 10
9:17
Barcelona: kérdéses az egyik alapember játéka a Lyon ellen (She)
Kisebb combizomhúzódás miatt kérdésessé vált Ousmane Dembélének, az FC Barcelona támadójának játéka az Olympique Lyon elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján.
márc. 10
9:21
„Életem legjobb korszaka volt, ma is ezt csinálnám, ha tehetném” (She)
Az évszámok jönnek-mennek, Szöul ötkarikás aranyérmese, Szabó József számára ennek nincs jelentősége, így a 200 mell olimpiai, világ- és Európa-bajnoka nem készít számvetést ötvenedik születésnapján sem.
márc. 10
9:33
Sima Celtics-siker Los Angelesben, elengedte a szezont a Lakers (She)
Meg sem izzadt nagyon a Boston a Lakers vendégeként az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) hajnali játéknapján, LeBron Jamesék tartalékosan felállva nem igazán nehezítették meg Kyrie Irvingék dolgát. A Milwaukee a második félidőben hengerelt a Hornets ellen, hosszabbítás döntött Minnesotában, nem hibázott a Portland és a Sacramento, a Brooklyn
márc. 10
9:33
Magyar focicsoda öt percben, Szombathelyen még csak most jön a java (Ripost)
A szinte biztos kiesőnek elkönyvelt Haladás szó szerint megtáltosodott.
márc. 10
9:35
Egész Európa Bélát akarta, de ő máshogy döntött (Ripost)
A 36 éves Bjarte Myrhol még mindig az egyik legjobb férfi kézilabdázó. Fontos döntés született az életében.
márc. 10
9:39
Gera Dániel – Végig hittük, hogy képesek vagyunk egyenlíteni a Fradi ellen (She)
.
márc. 10
9:41
NB I: Végig hittük, hogy képesek vagyunk egyenlíteni a Fradi ellen – Gera Dániel (She)
Miután a Ferencváros már az első félidő után 3–0-ra vezetett, az MTK akár nagyobb vereségbe is belefuthatott volna a 215. örökrangadón. A második félidőben azonban a kék-fehérek is betaláltak Gera Dániel révén, aki a mérkőzés után az NSO Tv-nek beszélt a 3–1-es vereség okairól.
márc. 10
9:57
NB I: kiröhögték a fekvő Torghellét; Lanzafame öröme – galéria (She)
Szombaton lezajlott a labdarúgó NB I 24. fordulója. A Nemzeti Sport fotósai ezúttal is ott voltak a mérkőzéseken, s jobbnál jobb képeket készítettek a pályákon zajló küzdelmekről, valamint a lelátó legérdekesebb jelenteiről. Ezekből állítottuk össze a képre kattintva nyíló galériánkat.
márc. 10
9:59
Válogatott: Tusup ismét üzent, szövetségi kapitány lenne (She)
Shane Tusup az Instagram-oldalán tett közzé egy üzenetet, amelyben a Magyar Labdarúgó-szövetség vezetőinek üzent: Hosszú Katinka korábbi edzője és férje ismét jelezte, szívesen lenne a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
márc. 10
10:12
Piqué három trófeáról álmodik a szezonban (m4sport.hu)
Nem egy földtől elrugaszkodott gondolat, de hosszú utat kell még megtennie Piquének és a Barcelonának.
márc. 10
10:21
Torghelle elterült a földön, az FTC-védők szavakkal „gyógyították” (She)
Mint ismert, a labdarúgó NB I 24. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros idegenben 3–1-re legyőzte az MTK-t. A 215. örökrangadó egyik legfurcsább jelenete a mérkőzés 20. percében történt: Torghelle Sándor, a hazaiak csatára terült el fájdalmas arccal a földön, a ferencvárosi védők pedig néhány keresetlen – szóval igyekeztek „segíteni” rajta.
márc. 10
10:36
Garaba Imre unokái igazi gólgyárosok (BorsOnline)
Hogy Garaba Imre kissrác korában jó iskolát kapott a édesapjától és a játszótársaitól a sződi réten, azt bizonyítja: felnőttként Kevin Keegan, Marco van Basten vagy Jürgen Klinsmann ellen sem vallott szégyent. – Hát igen, rendre klasszis futballisták őrzését bízták rám – említi a júliusban már hatvanadik születésnapjára készülő, korábbi 82-szeres
márc. 10
11:09
Japán: pazar támadás végén adott gólpasszt Iniesta (She)
A japán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában a Vissel Kobe 3–1-re fordított a Vegalta Szendai otthonában. A Kobe első gólja egy pazar támadás végén született, ráadásul az asszisztot az Európa- és világbajnok Andrés Iniesta jegyezte. A mérkőzés második gólját a spanyol középpályás honfitársa, David Villa szerezte.
márc. 10
11:11
NB I: Vignjevics szerint arrogánssá váltak a Haladás ellen (She)
Szombaton lezajlott a labdarúgó NB I 24. fordulója – lássuk, hogyan értékeltek a vezetőedzők a mérkőzések után.
márc. 10
11:45
Real: Isco megint nem kerettag, nem játszik Valladolidban (She)
Megint nem került be a Real Madrid labdarúgócsapatának mérkőzésre készülő keretébe, így vasárnap este Valladolidban sem lép pályára Isco, a királyi klub spanyol válogatott középpályása.
márc. 10
12:36
Santosban Pelé-napot is ünnepelnek (BorsOnline)
A 78 éves Fekete Gyöngyszem, azaz a brazil Pelé minden idők egyik legnagyszerűbb futballistája, akinek a pá­lyafutása bővelkedik érdekes részletekben. Gordon Bradley, a New York Cosmos focicsapatának egykori edzője mesélte, amikor Pelé a színeikben játszott, rendre 25–30, nevével ellátott pluszmezt szállítottak a meccsekre, felkészülve a dresszv
márc. 10
12:45
Duna-parti kavicsokkal kacsázott, olimpiai érmekig vitte (She)
Március 10-én ünnepli 85. születésnapját Kulcsár Gergely, az első magyar gerelyhajító, aki túldobta a nyolcvan méteres lélektani határt. Négy olimpiájából hármon érmet szerzett, kétszer kis híján aranyat, háromszor vitte a magyar csapat zászlaját a nyitóünnepségen, edzőként pedig megadatott neki, hogy tanítványa a csúcsra jusson.
márc. 10
12:47
Női kosár: Roberto Íniguez még nem tudja, marad-e a Sopronnál (She)
A spanyol sikeredző, Roberto Íniguez rendkívül büszke játékosaira, most néhány napig még nem szeretne a Jekatyerinburgra gondolni, és egyelőre nem tudja, marad-e a Sopronnál a következő idényben is.
márc. 10
13:15
MTK: Feczkó Tamás közös megegyezéssel távozik – hivatalos (She)
Közös megegyezéssel távozott posztjáról Feczkó Tamás, az MTK labdarúgócsapatának vezetőedzője – adta hírül hivatalos honlapján a kék-fehér klub.
márc. 10
13:18
Florentino Pérez új edző reményében tárgyal Londonban (m4sport.hu)
Szép kis edzőkeringő.
márc. 10
13:21
Atlétika: Márton Anita bronzérmes a dobók Európa-kupáján (She)
A súlylökő Márton Anita harmadik helyen végzett a dobóatléták Európa-kupájának második napján a szlovákiai Somorján.
márc. 10
13:24
Feczkó Tamás távozik az MTK vezetőedzői posztjáról (m4sport.hu)
Az új vezetőedző személyéről a napokban születik döntés.
márc. 10
13:33
PL: a Liverpool közvetlenül szögletből kapott gólt (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójában Ashley Westwood szögletből szerzett góljával szerzett vezetést a Burnley a bajnoki címre hajtó Liverpool otthonában. A gól előtt a hazaiak kapusát, Alissont nem nagyon engedték a labda közelébe, a játékvezető azonban nem látott szabálytalanságot, és megadta a gólt.
márc. 10
13:36
Márton Anita bronzérmes lett a dobó Európa Kupán (m4sport.hu)
Egy hét, két bronz. Szép sérülés utáni teljesítmény.
márc. 10
13:39
Tusup üzent: tényleg leváltaná Rossit? (Blikk)
Meglepő poszttal jelentkezett Instgram-oldalán Shane Tusup.
márc. 10
13:45
Ledobta a bugyit, meztelenül pózol a bájos sportolólány (Ripost)
Lara van Ruijven szerint a ruhák túl vannak értékelve. Így nem csoda, hogy örömmel vált meg a textiltől.
márc. 10
14:03
pályára rohant, és leütött egy Aston Villa-játékost egy szurkoló (She)
Botrányos jelenetek játszódtak le a Birmingham City–Aston Villa angol másodosztályú (Championship) labdarúgó-mérkőzésen: a 10. percben egy pályára rohanó hazai szurkoló hátulról leütötte a vendégek csapatkapitányát, Jack Grealisht. A biztonságiak csak ezt követően kapták el és teperték le a drukkert, akit sajtóhírek szerint már őrizetbe is vettek.
márc. 10
14:09
La Liga: az exrealos góljával sevillai siker Vigóban (She)
A Real Madrid korábbi játékosa, Jesé góljával a Betis 1–0-s győzelmet aratott Vigóban a Celta felett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában.
márc. 10
14:18
Liu Shaoang szerint bírói részrehajlás állt testvére kizárása mögött (m4sport.hu)
„Sajnos a politika ebbe a sportba is belenyúl egy picit.”